Forum » Sport

RAJD KRAKOWSKI - Motosport Myślenice

  • 8 lip 2010

    hyhy
    Nikt sie nie smieje!!! :/

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    Dziękuje przybyłym za przybycie. Kto był to wie, kto nie był to szykuje się projekt szkoleń osób do zabezpieczeń imprez masowych (nie tylko rajdy). Zacny kwit będzie, szkolenia profesjonalne przez grupę osób z uprawnieniami, nie wykluczone że w ośrodkach szkoleniowo-dydaktycznych. Oczywiście nie tylko członkowie MSM, grupa minimum 20osób optymalnie 30-40. Szczegóły po rajdzie krakowskim w osobnym wątku, jak tylko szkolenia zostaną zapięte.

    Na dzień dzisiejszy potrzeba jeszcze 2 osób (3 już są --> 5 os na 1 auto) do serwisu w Suchej Beskidzkiej na sobotę od 6:00 do około 14:00-15:00. Stawka większa niż za piątek, szczegóły na priv. Zajęcie bez ryzyka i dość ciekawe jak to na serwisie. Mogą to byś osoby z listy już zgłoszonych lub spoza niej.

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    pytanie: o której zamykane będą drogi podczas prologu ???

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    [quote]Pomysł z maluszkami jest świetny, skoro gokarty mogą wejść to czemu nie maluszki tak samo oni i my nie mamy licencji. O ile się nie mylę ![/quote]

    Mylisz sie posiadamy licencje PZm na udzial w zawodach i wyscigach :)

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Wstępny harmonogram czasowy dla osób zabezpieczających 45 rajd krakowski:
    Grupa BK wymagane 4 osoby, zgłoszonych : Sebastian, Krzysiek, Bartek, Zdzisek, Piotrek, Piotrek, Piotrek, Michał, Waldek, oczywiście do pomocy może przyjść więcej. UWAGA: spot godz.11:00 przed wejściem do hali na Zarabiu.

    Grupa Prolog : wszyscy zgłoszeni i ubezpieczeni (Ci którzy podali dane, 2 osoby które nie potwierdziły udziału są skreślone - nie zostały ubezpieczone są to Grzesiek i Darek). Spot godz. 18:00 pod zegarem w rynku.

    Serwis Sucha Beskidzka wymagane 4 osoby, zgłoszone : Sebastian, Krzysiek, Zdzisek, Piotrek. Spot godz.: 6:00 sobota w Suchej na serwisie. Mapka wg. planu na stronie rajdu. Dojazd jednym autem wg.uzgodnień.

    Grupa przejazdu reprezentująca MSM wg.odrębnych ustaleń. Spot godz.18:00. Kierownik sekcji sam.bierze udział w rajdzie, ja w innej formie także, koordynatorem grupy przejazdu jest Prezes Pan Staszek Skałka, start (po odbiorze trasy) tylko i wyłącznie na polecenie szefa zabezpieczenia Pana Romana Strzelczyka i żadnej innej osoby. Po przejeździe otrzymaliśmy miejsce pod zegarem i w tymże miejscu robimy wystawkę prezentacyjną MSM. Pojazdy techniczne MSM (dowożące sprzęt itp) po rozładunku muszą zostać usunięte poza strefę.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    co do grupy jadącej w sobotę na 6:00 do Suchej na serwis, to mogę wziąć auto, zgadamy się dokładnie w piątek.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Dzisiaj na zebraniu MSM (moim ostatnim jako członek zarządu) w związku z zaangażowaniem funkcyjnym (nie z ramienia MSM) w rajd przekazałem oficjalnie koordynację grupy przejazdu Panu Skałce. Spot potwierdzam na godz.18:00 pod gmachem Gimnazjum w Rynku (szkoła nr 1).
    W przypadku dużych problemów osoby zainteresowane mają mój nr tel, proszę dzwonić.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    ile aut (konkretnie) pojedzie w prologu w piątek ???

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    o ile pojadą bo jesteśmy na łasce organizatora i czasu ale 4 auta i 4 gokarty.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    a kto jedzie gokartami?

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Informacja z ostatniej chwili - na ten moment wiemy, że nie pojedzie ani jeden samochód. Oficjalnie osoby, które decydują o starcie i zabezpieczeniu rajdu pojęcia nie mają o tym, żeby jechać miały maluchy czy też bmw - od nikogo nie dostały takiej informacji chociaż podczas wczorajszego zebrania Zarządu, Komisji Rewizyjnej i kierowników sekcji kolega Waldek zapewniał że wszystko jest ustalone i jedynym wypadkiem kiedy samochody by nie pojechały jest poślizg czasowy. Dziś wiemy że oficjalnej informacji na temat przejazdu jakichkolwiek samochodów członków Klubu nie dostał nikt z osób odpowiedzialnych za przygotowania. Przykre.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    chyba wspominalem wczesniej ze tak bedzie:)

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    czesiu wiesz dlaczego, chyba było do przewidzenia? Chłopaki dzisiaj chcieli niehomologowanym sprzętem (gokart) wyjechać na nie zamkniętą drogę publiczną w celu zapoznania z trasą. Nie wiem skąd mieli takie plany? Nie wypaliło niestety bo i jak miało wypalić (to nie Głogoczów) skoro sprzęt nie ma ani ubezpieczenia, ani dowodu, ani świateł do jazdy dzienniej więc kto miał wpuścić na drogę publiczną i dlaczego??? To nie jest festyn u wujka Gienka tylko poważna sprawa i nikt poza prawo się z funkcyjnych nie wychyli, bo i w imię czego??? Kto i w imię czego wpuści pojazd bez ubezpieczenia na drogę publiczną w środku dnia? To jest klub-firma czy samowola? Teraz rozwiązuje się sprawa mojej dymisji węzełek po węzełku. Zatem zagrywka jest odwrotna, wiadomo dlaczego, wiadomo kto w czyim imieniu pisze. Ja nie wezmę odpowiedzialności za nielegal (brak zgody na zajęcie drogi o czym niewielu z uczestników wiedziało narażając własne polisy OC i kłopoty o czym nie zostali poinformowani) w Głogoczowie. Sułkowice to inna bajka inne afery.
    P.S. BMW i Maluszki, spokojnie nie da się przez MSM, trudno. Będziemy w kontakcie. Nie wypali też nie ma o co kopii kruszyć, obaczym.
    Myślę, że karty jak i wy i tak pojadą w końcu prolog to odcinek zamknięty (torowy) po prostu dzisiaj nie dostali zgody na zapoznanie na drodze publicznej i szukają jelenia (jak zwykle) ale ten się zwolnił więc brakuje jednego. Wiadomo....trzeba się promować jakkolwiek by nie wyszło.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote]Chłopaki dzisiaj chcieli niehomologowanym sprzętem (gokart) wyjechać na nie zamkniętą drogę publiczną w celu zapoznania z trasą. [/quote]

    haha:) gratuluje pomyslu:D

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    no i trzeba szukać daleko. Znów samowolka i "nam wolno", bo to nasze miasto i u nas jest rajd hehe :P

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    A ja słyszałem że jeden taki jeleń BŁAGAŁ żeby go wzieli na start bo kamera będzie ikoledzy może w tv zobaczą masakra panowie .

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    Z informacji które ja otrzymałam wiem że nie chodzi o przejazd gokartów tylko samochodów.

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    "Myślę, że karty jak i wy i tak pojadą w końcu prolog to odcinek zamknięty (torowy)"

    Przeczysz sam sobie.

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    [quote=Monika]Z informacji które ja otrzymałam wiem że nie chodzi o przejazd gokartów tylko samochodów.[/quote]
    Wczoraj się rozłożyło o przejazd kartów, masz złe informacje. Chodziło o przejazd zapoznawczy kartami w dzień kiedy ulice są drogami publicznymi.

    Podtrzymuje wcześniejsze ustalenia. Grupa reprezentacyjna przejazdu spotyka się o 18:00. Rozmawiałem jeszcze dzisiaj z dyr rajdu i szefem zabezpieczenia. Potwierdzają to co wcześniej: niech auta także będą w gotowości i w zależności od rozwoju sytuacji Roman Strzelczyk da lub nie zgodę na start. Cały czas powtarzałem i powtarzam, że przejazd jest dobrą wolą i możliwościami organizatora, a wycofanie grupy także należy zaakceptować i cofnąć się na miejsce pod zegarem udostępnione dzięki UMiGm.

    Cytuj
  • Michal P. 15 lip 2010

    a odnosnie rajdu Krakowskiego, warto dodac ze na liscie pojawil sie Leszek Kuzaj z Robertem Hundla w Lancerze evo 9 :)

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    jakos nie widze Leszka na liście ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=bmgcBM5s9_4 - prologos rajdos ;)

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    jest na liście na samym końcu.

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    [quote=fkuzi555]jakos nie widze Leszka na liście ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=bmgcBM5s9_4 - prologos rajdos ;) [/quote]

    a ja widze:)

    http://www.automobilklubkrakow.pl/attachments/135_Lista%20zg%C5%82osze%C5%84%2045%20rajd%20Krakowski.pdf

    na samym dole:
    * warunkowo na podstawie pkt 66 MKS

    Cytuj

Odpowiedz