Forum » Sport

Motosport w Głogoczowie!

 • 5 lip 2010

  Ja proponuje ludziom pt. gość nie pisać szkoda serwer zapychać waszymi wypocinami ja jadę oficjalnie znajomi też i jakoś się nie wstydzimy a tym bardziej boimy jak macie coś mądrego do dodania to jedziemy OFICJALNIE .

  Cytuj
 • 5 lip 2010

  [quote=obajt]Zapraszam jeszcze raz bo można uczestniczyc w ciekawych projektach i wziac sie do roboty, moze podac jakis dobry pomysł na przyszłośc i byc blisko sportow motorowych. Ale czytajac wasze posty to wszyscy macie odwage ale tylko klepac na klawiaturze...[/quote]
  Popieram. Jeżeli ktoś chce się na prawdę wykazać, zapraszam i ja. Roboty jest cała masa. Generalnie każdy może być inicjatorem i koordynatorem własnego projektu. To, że ktoś lubi rajdy i nic po za tym, wcale nie przesądza, że nie możecie stworzyć zjazdu z powiedzmy plebańskiej na desce surfingowej z pomiarem czasu. Jeżeli masz inicjatywę, wiesz jak ruszyć i poprowadzisz projekt zostajesz sterem, okrętem i żeglarzem.

  Prosiłem kilka tygodni wcześniej i ponawiam, jeżeli tylko ktoś z wiedzą informatyczną jest chętny do pomocy lub choć pokazania budowy i administrowania forum, bardzo prosimy o pomoc. Wg.mnie -a jestem cieńki w forach, SSLach itd- nie jest to chyba aż tak skomplikowane.
  Ponawiam także drugą prośbę dla tych co to rajdy znają i wiedzą i dużo piszą: będzie potrzeba funkcji szefa zabezpieczenia każdej z imprez MSM.

  Cytuj
 • 5 lip 2010

  [quote=obajt]Dlaczego jeśli ktoś cos gdzies zasłyszy, klub odrazu musi sie z tego spowiadac, odpowiadac? [/quote] aaaa to akurat jest proste....z dawnych czasów zostało, a teraz przeproś dodatkowo hehe ....taki żarcik dla rozluźnienia

  Cytuj
 • 5 lip 2010

  jak to mówią "zawsze może być lepiej" i "nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być gorzej" :)

  Cytuj
 • 7 lip 2010

  [quote=kala]Skoro uważacie że rajdówki jeździły z niebagatelną prędkością w szpalerze ludzi to sprawdzcie sobie jaką maksymalną prędkość osiąga saxo na drugim biegu przy krótkiej skrzyni(13x64), jest to prędkość niedużo większa niż dopuszczalna na takiej drodze w normalnym ruchu. Na codzień samochody przejeżdżają tamtą drogą z dużo większymi prędkościami. Głośny wydech może zmylić kibiców(co do odczucia prędkości) ale ciebie Waldek?[/quote]

  ja tam nie wiem, ile saxo, ale chyba więcej jak moja seryjna hanka na 2 biegu, bo w nie całe 10s 110km/h na dwójce to poleci :)

  Cytuj
 • 8 lip 2010

  ALE PROSZĘ NIE JEZDZIJCIE TAK SZYBKO PO WIEJSKICH DROGACH W GŁOGOCZOWIE , BO TO PRZESZKADZA ''PIESZYM''

  MACIE CHYBA JAKIEŚ '' SPECJALNE TORY '' ?! ... ?

  Cytuj
 • Przemek 8 lip 2010

  Civic co miał oznaczać twój post? kompletna nieznajomośc tematu w którym sie wypowiadasz czy moze pochwalic sie osiagami twojego samochodu który do 100km/h ma około 11s a nie tak jak piszesz(nie całe 10s do 110km/h)

  Cytuj
 • 8 lip 2010

  110 km/h Saxo przy seryjnej odcince na 13x64 osiaga na odkreconym 3 biegu.

  Cytuj
 • 8 lip 2010

  Kuba, dzięki za odpowiedz.

  Cytuj

Odpowiedz