Forum » Sport

Motosport w Głogoczowie!

  • 3 lip 2010

    Vivaldi napisał -aleś cie się uczepili tej niebagatelnej prędkości, kasków czy badań
    Jeżeli dla ciebie kaski czy badania to nieistotne szczegóły to gratuluję profesjonalizmu.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Eh Panie i Panowie:) o czym my w ogole rozmawiamy:) jesli osoba, ktora nie potrafila utrzymac preznie dzialajacego klubu kartingowego, co doprowadzilo do upadku, zostaje ponownie powolana na funkcje prezesa to moze przyniesc chyba wiadome skutki.

    Vivaldi, zycze powodzenia w poszukiwaniach, watpie aby sie znalazlo duzo osob chetnych do wspolpracy z Toba:)

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    [quote]Po dwutygodniowej nieobecności w mieście wpadłem wręcz prosto na impreze a po niej zadawałem te same i podobne pytania co rajdman. [/quote]

    i
    [quote]Ja nie potrzebuje odpowiedzi, rajdman tak. Do niego mówcie.[/quote]

    tematem rozmowy miało być złe zabezpieczenie i zagrożenie oglądających więc myślę że prędkość ma w tym przypadku ogromne znaczenie.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    kala masz racje, szczegółów nie potrzebujesz, znasz je z doświadczenia. Nie wyciągajmy dalej detali. Pogadamy przy okazji jak będziesz miała ochotę.

    Czesiu, nie oceniaj czasów w których łapałeś równowagę na nocniku, rajdówka była nie osiągalna dla ogółu, baaaa nawet mydło czy mleko było reglamentowane a jabcoka mogłeś kupić po 13:00. Nie ma związku poprzedni czas do obecnego. Wtedy charyzmy trzeba było mieć więcej niż teraz. Tyle , że trzeba zerwać z nawykami zabezpieczeń kiedyś od tego co obowiązuje obecnie. Koniecznie trzeba nauczyć się słuchać (i nie klakierów) a nie powtarzać, że się wie. Kiedy dzwonka nie pozamiata kolega pod dywan a ludzie szarpią się o odszkodowanie za pierdoły.

    Czesiu, 17 osób na prolog jakoś chce? Tylko brakuje cwaniaków, mistrzów klawiatury którzy nie wezmą odpowiedzialności za czyny swoje i nie swoje. Chcesz spróbować? Na pewno sobie poradzisz, będzie dobrze. Wchodzisz?

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    [quote] Jeżeli dla ciebie kaski czy badania to nieistotne szczegóły to gratuluję profesjonalizmu.[/quote]pokaż mi wers "to nieistotne szczegóły". Honorowo i profesjonalnie jest schować się za nick gościa gość i ... zaistnieć w internecie jednym zdaniem :-/ , babcia będzie dumna jak jej o tym powiesz ;)

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    drążąc temat swoimi źródłami widzę, że tylko nie liczni się tu wypowiadający wiedzą o czym piszą. Czyżby jakaś zmowa milczenia? Skupianie się na fragmentach wypowiedzi niektórych osób i ich negowanie, to chyba jedynie sprytna próba zboczenia z tematu w którym chyba jeszcze wiele jest do wyjaśnienia. Pozdrawiam i jak tak dalej będzie, to nie widzę świetlanej przyszłości nowego Myślenickiego klubu Motosport.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    A czy ją widziałeś?Szkoda bo inicjatywa pożyteczna ale raczej nic z tego nie wyjdzie.

    Cytuj
  • Przemek 4 lip 2010

    rajdman jesteś powaznym człowiekiem? Jeśli tak to przyjdz w czasie urzedowania motosportu np. w środe i tam zadaj te pytania. to nie jest nasze forum i nikt nie musi ci tu żadnych informacji udzielać. Pytasz jak było to zapytaj w klubie. Poprostu twoje pytania są źle skierowane, o ile wiem to żadna z osob do ktorych kierujesz je nie jest na forum. Zreszta czego sie spodziewać?

    Cytuj
  • Przemek 4 lip 2010

    s

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Obajt :* mua:* :* :* :*

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    rajdman tylko po co drążyć? Jaki cel? Najważniejsze, że się dobrze skończyło a i zakończyło analizą wew. To ważne aby słuchać, się uczyć i wyciągać wnioski. Wtedy jest świateło w tunelu.

    Gościu, klub będzie istniał tak lub inaczej, kwestia tylko w którą stronę. Mi zależy na mocnej przewadze tematu rajdów w klubie ale są i inne cele bardziej priorytetowe cele dla innych. O tym co sugerujesz można rozmawiać i analizować najwcześniej po roku działalności. Nie można oceniać po 3 m-cach kiedy roboty administracyjnej której nie widać jest więcej niż się spodziewasz.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Robicie sobie legalne żarty, chyba klub po to powstał by zrzeszać ludzi. Na pokazówce polecieli ludzie z klubu dobrze znani wiec nie ma potrzeby sprawdzać im prawa jazdy, badań itd.

    Poza tym kierowcą kartów też byście chcieli może sprawdzać prawa jazdy tak ? A na dobrą sprawę rajdówki i karty szły trasie pokazu na tych samych zasadach.

    Poza tym dziwię się, że ludzie z zarządu pozawalają sobie na rozgrzebywanie takich spraw na publicznym forum, jeżeli rajdman miał jakiekolwiek wątpliwości to mógł przyjść na zebranie i tam otrzymał by wyjaśnienia.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Ja proponuje jako członek tego klubu zeby osoby powaznie działajace w tym klubie (mam nadzieje ze mozna mnie do nich zaliczyc) przestały udzielac jakiekolwiek odpowiedzi na tematy klubowe bo ten temat to jest kolejny przyklad na to jaki syf sie robi przez wypowiedzi róznych matołow, odwaznych na tyle ze są goścmi.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    a przy okazji ... pasowałoby odpalić w końcu forum klubowe a nie przekierowanie na ogólne. Wejścia tam tylko dla klubowiczów (da się) i byłoby łokiej.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    dokładnie ogarnijmy to forum, pasuje jakieś zebranie zrobić na ten temat i coś stanowczo określić

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Z takimi poglądami to pasuje siedziba po dawnym komitecie partii,oni też odpowiadali swoim członkom w podobnym tonie,u nich zawsze była pełna jawność.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    gość - jak chcesz pisac na tym forum to sie przedstaw a jak nie to sie nie odzywaj!

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Kolego misior a cóż to twoja własność forum, coś nie bywałego,hi hi ktoś sobie nie radzi to mu wszystko przeszkadza tylko współczuć .

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Mi nic nie przeszkadza i to nie moja własnosc ale jak ktos jest na tyle odwazny ze umie sie wypowiadac tyko anonimowo to niech sie nie odzywa bo niedorósł do korzystania z internetu i boi sie poniesc odpowiedzialnosc za swoje wypowiedzi.
    Ja zaraz napisze z konta "gość" ze elvis żyje to ktos mi uwierzy? Wiadomo ze nie ale jak napisze Misior ze elvis zyje to chociaz bedzie wiadomo z kogo sie smiac :)

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Misior a ty gdzie jesteś zalogowany?Jest wolność wypowiedzi czy chcecie wsadzać za poglądy.
    Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.Chyba że ma coś na sumieniu?

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    hmm i co tu zrobic Panie, co tu zrobic... pisac czy nie pisac, toz to chyba prywatne forum sie robi:)

    Jednak cos mi sie wydaje ze nie powinno Was interesowac kto, lecz co pisze:) swoja droga dziwi mnie fakt ze klub nie posiada nadal wlasnego forum :o

    no coz, przedstawie sie kolejny raz, Czesiek z Polanki, pozdro Misior

    ps.
    szczerze nie robiloby mi roznicy czy napisałby gość ze "elvis zyje", czy ktos taki jak Ty:) ten sam poziom:)

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    przecież "elvis żyje", pisał na poprzedniej stronie :)

    Cytuj
  • Przemek 5 lip 2010

    Jeśli znajdzie sie osoba która ogarnie forum to moze zaczynac od dzis. Jesteśmy stowarzyszeniem wiec nie dysponujemy kwotami by wynajac kogoś mądrego w tych sprawach.
    Teraz ja zadam wam pytanie. Dlaczego jeśli ktoś cos gdzies zasłyszy, klub odrazu musi sie z tego spowiadac, odpowiadac?
    Spokojnie mili państwo klub ma sie bardzo dobrze i wiele osób jest zaangażowanych w to co robi. Z dośwaidczenia napisze że mało jest tak prężnych automobilklubów w naszym regionie. Jeśli swoje zdanie opierałbym na podstawie tego forum to nasuwa sie odrazu stwierdzenie ze tam jakies bezprawie i dżungla jest:) na całe szczescie znam to odśrodka i jest ok.
    Szkoda mnie wiekszosci z was czyli troli internetowych ktorzy sami sie nakrecaja kolejnymi postami i tworza dziwne obrazy rzeczywistosci. Zapraszam jeszcze raz bo można uczestniczyc w ciekawych projektach i wziac sie do roboty, moze podac jakis dobry pomysł na przyszłośc i byc blisko sportow motorowych. Ale czytajac wasze posty to wszyscy macie odwage ale tylko klepac na klawiaturze...

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Obajt święta prawdunia resztę pisze na priv

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Kala większość myśli że im głośniej tym szybciej a sexo na tej skrzyni jest takie szybkie?

    Cytuj

Odpowiedz