Forum » Sport

MOTOSPORT: rezygnacja członka zarządu

  • 9 sie 2010

    naprawdę chcieliśmy dobrze, władowaliśmy w to kupę czasu, zaangażowania a jak się ułożyło, to albo sam wiesz najlepiej, albo mogłeś poczytać o co nam chodziło w postach wcześniej... my naprawdę tacy źli nie jesteśmy jak to niektórzy odbierają :)

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Wiem o co wam chodziło bez czytania forum ja tez w klubie często borykam się z różnymi sprawami i co nie wieje w kszaki przed kompa i nie opowiadam zenkom i innym o wszystkim co się dzieje a wy troszkę nie ładnie postępujecie ludzie już są tak skołowani ze niedułgo bedą sie zżeczywiscie wpieniać i to nie ja będę na celowniku naszczeście

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    no wiec widzisz Wojciechu, już nikt z nas tu żadnym "Zenkom i innym" o niczym opowiadał nie będzie, bo wypadliśmy poza margines. Ale patrząc obiektywnie, chciałbym, żeby w przyszłości był ktoś do nas podobny, kto nie będzie się bezmyślnie na wszystko godził z przekonaniem, "że jakoś to będzie" i popierał wszystko jak leci. Są pewne przepisy, których klub nie może omijać, i mam nadzieje że przy tym "szumie" góra dwa razy pomyśli zanim coś bezmyślnie zrobi! A nastajesz na Viv, a podejrzewam, że nikt tu z nas tu obecnych nie zna tak przepisów jak on, warto o tym pamiętać.

    Cytuj
  • Paweł 9 sie 2010

    [quote=Civic]naprawdę chcieliśmy dobrze, władowaliśmy w to kupę czasu, zaangażowania a jak się ułożyło, to albo sam wiesz najlepiej, albo mogłeś poczytać o co nam chodziło w postach wcześniej... my naprawdę tacy źli nie jesteśmy jak to niektórzy odbierają :)[/quote]

    zaraz sie rozpłacze.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    [quote=Wojti 8106]A tak szczeże to wiem że go założyliście bo też tam byłem i osobiście żal mi Was bo mogliście dużo zdziałać - ale chyba wam czegoś zabrakło (?)[/quote]
    oczywiście, że nam brakło....brakło woli użerania się, patrzenia na stronniczość, słuchania niemałych głupot przy brawach kilku klakierów, w końcu obawa przed błędami po decyzjach podejmowanych jednostronnie i to wszystko. Pytasz co dla klubu? Jeżeli Wojti byłeś w tym od początku to doskonale wiesz, a jeżeli do końca to uważam, że rezygnacja była najlepszym krokiem aby działania w MSM szły po myśli Prezesa. Uważam, że rezygnacja zbiegła się z cichym celem. Cieszę się, że na koniec udało mi się w końcu namówić Przemka (też nie było łatwo) na wyjście z parkingów. Dalej już lwią część pracy wykonał sam Przemek za co mu chwała i trzymam (za ostatniego z naszej trójki) kciuki oraz jemu deklaruje każdą pomoc jeżeli tylko będzie potrzebował.
    Rezygnacja była dobrym krokiem dla obu stron, a czy dla myślenickiego rajdowania i chłopaków z myślenickich garaży będzie konstruktywnym pozytywem przyjdzie ocenić po czasie, teraz jest za wcześnie na wnioski.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Panowie Vivaldi i Civic - jesteście jedynymi forumowiczami, którzy tylko o jednym wkółko piszecie. Skoro podjęliście wspólną decyzję o rezygnacji z funkcji powierzonej przez Członków (ludzi, którzy wam zaufali) to nie powinniście teraz srać do własnego gniazda!!! Tak się nie robi.

    Skoro Członkowie Klubu mają władzę wyboru, to i mogą również USUNĄĆ CZŁONKA z KLUBU - a to właśnie wam się należy za ostatnie wypowiedzi.

    Teraz tyko czekacie aż się komuś powinie noga i znów będziecie mogli pisać nowe wątki Forum...

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    prawdziwa żenada dwuch małych chłopców. Szczególnie ty waldziu. Jak już tak sie kompromitujesz to podpisuj sie jako maryś, albo smerfetka. Przynajmniej na ulicy nie będą sie z ciebie śmiać.

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    mój ty kolego z LO`72 a co Ty zrobiłeś w temacie rajdy skoro Cię to tak interesuje?

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    kur...de zapomniałem że szkoda klawisza dla gości ;/

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    [quote=rajdman]No i jest impreza w Sułkowicach, bo widać w Myślenicach się nie da? Tylko czemu?[/quote]
    Powiedzcie mi o co chodzi, bo mnie 2 dni nie było i nie ogarniam. Stoi na stronce, że MSM upala 14go o puchar Sułkowic, miało być w Jasienicy jako "rally Sprint" a regulamin wskazuje na Jawornik "2-gi BP Cup" z miejscem Myślenice/Jawornik? Pogubiłem się i nie wiem gdzie jechać oblookać Jasienica czy Jawornik? Jak nie leci OS to co się stało, że fajnie zapowiadająca się impreza wypadła a wskoczył parking w to miejsce?

    Czytam regulamin uzupełniający i mała podpowiedź: chyba się zmieniły miejscami czasy mety 15:40 i rozdania nagród 14:50, noooo chyba że te już są z góry ustalone przed metą (hehehe oczywiście żarcik nie bierzcie tego do siebie :-) ).
    W sumie szczegół z małym znaczeniem ale o ile rozumiem regulamin uzupeł.to są dwie próby (druga gdzieś w Myślenicach) przejeżdżane 3x każda. Na 14:50 z przejazdami raczej się nie wyrobicie. Robiliśmy Lampe i x3 przy 17załogach i grubo po 13:00 był koniec więc jak się dobrze zazębi drugi plac z dojazdówką to pomiary skończą się około 16:00. W sumie nic wielkiego ale wiecie, że obsuwa zawsze drażni zawodników i kibiców (30załóg x 2,5min. x 3razy = około 4,5 godziny , a gdzie dojazdówki i drugi plac nawet jak równolegle?) może warto byłoby przeliczyć czasowo?

    Lista zgłoszeń super, 30 załóg to bardzo fajny wynik. Ważne, że się dzieje.

    Cytuj

Odpowiedz