Forum » Sport

MOTOSPORT: rezygnacja członka zarządu

  • 13 lip 2010

    Ponieważ jest to forum tymczasowo klubowe, podaję do informacji , że w związku z długotrwałym brakiem porozumienia na poziomie bezpieczeństwa imprez i przepływów informacji z dniem dzisiejszym złożyłem rezygnację z funkcji członka zarządu MOTOSPORT Myślenice. Rezygnacja nie została przyjęta, zatem zostanie dostarczona do klubu listem poleconym.

    Dziękuję za dotychczasową pracę i współpracę oraz życzę powodzenia w dalszej działalności klubu.
    Waldemar Kasperek

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    to już kolejna rezygnacja. Moją złożyłem 05.07.10

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    delektujac sie kolejnym łykiem złocistego trunku, dobiegła mnie bardzo smutna wiadomość, informacja ta spadła na mnie jak grom z jasnego nieba, nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji w tym jakże znakomicie działającym klubie, a piszac powaznie, nie spodziewalem sie ze to tak szybko sie potoczy, jeszcze nie bylo zadnej imprezy zorganizowanej przez MSM (mam na mysli kreciolki itp.) a juz sypia sie rezygnacje, co bedzie pozniej? Gdy pojawia sie kolejne problemy? Czyzby powodem byly problemy z wladzami klubu? Do czasu, jak dzialaliscie prywatnie, wszystko bylo ok, nowe wladze i juz problemy? no ale prezes S. uratuje klub, tak jak pieknie dbal o poprzedni, tak i z tym sobie przeciez poradzi:) wszystko zapewne ma pod kontrola i juz niedlugo bedzie jakas impreza i obszerny wywiad z prezesem:)

    wy rozkeciliscie klub, a teraz sie z nim zegnacie, troche to dziwne... ale chyba juz o tym kiedys pisalem, ze najwiekszym bledem bylo odgrzewanie starego kotlecika, zamiast zalozyc wlasny klub...

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    widzisz Czesiu, nie zawsze się to wszystko układa, tak jak byśmy chcieli. Ktoś musiał zacząć, żaby skończyć mógł ktoś. My ze swojej strony daliśmy tyle, na ile nas było stać organizując 3 imprezy nim powstał MSM. Ostatnie imprezy były organizowane przez ścisły zarząd, o których nawet nie wiedzieliśmy (będąc w nim) z Vivaldim, więc nie podpisujemy się pod tym i dlatego odcinamy się od nich. Nie taka była nasza wizja przyszłości, nie po to zakładaliśmy klub, żeby imprezy były organizowane dla garstki osób i bez zachowania podstaw pewnych przepisów. Po prostu nie chcemy mieć z tym nic do czynienia, bo nie potrzeba nam odpowiedzialności, za coś, o czym nie wiedzieliśmy i do czego nie przyłożyliśmy przysłowiowej ręki. Więc niepotrzebny zarząd podał się do dymisji ot tak to wygląda :)

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    z tego co wiem i czytałem, chłopaki chyba w trójkę ruszyli cała sprawę z rajdami w okolicy, a potem z założeniem klubu. A tu już dwóch rezygnuje. Więc coś było na rzeczy o czym pisałem wcześniej! Szkoda, bo dobrze zaczęli a już kończą...

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Szkoda was trochę bo włożyliście wiele wysiłku w powstanie klubu,ale pokazaliście klasę składając rezygnację.Największym błędem było powołanie na prezesa człowieka który w wywiadzie prasowym na pytanie-czy zaskoczyła pana decyzja o wyborze ?odpowiada pewny siebie -ależ skąd ,byłem pewny wyboru.Co za skromność!
    Facet rozłożył świetnie działający klub kartingowy a teraz udupi fajną inicjatywę grupki młodych zapaleńców.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Dla mnie zrobiło się zbyt politycznie czyli "sukces miał wielu ojców porażka była sierotą". Promowanie pewnej grupy osób i ścieranie drugiej, ignorancja, a przy tym słabiutka wiedza rajdowa i wieczne przekonywanie (1 do 4), że pewne rzeczy robi się inaczej a pewnych zrobić nie wolno. Można było zagryźć zęby gdyby całość szła w stronę rajdów dla ludzi. Jednak jestem obecnie przekonany, że rajdy w MSM priorytetem niestety nie będą. Nie należy umniejszać braku zaangażowania w inne projekty, ilości pracy w innych kierunkach które były i są prowadzone dobrze. Nam wcześniej zależało jednak na rajdach dla ludzi (przynajmniej tych którzy byli na pierwszych 3 placykach), nic nie wskazywało na to aby dalsza współpraca stawiała rajdy w centrum uwagi MSM, co więcej narzucane pomysły wzięte z braku kompetencji rajdowej a później poczynania wręcz mnie przestraszyły. Przepraszam wszystkich którzy myśleli, że dam radę ale niestety przy stosunku 1 : 4 nie było szans a i nerwów szkoda. Moim zdaniem od początku o to chodziło i było zauważalne już w kwietniu.
    Mimo wszystko jeżeli coś się zmieni bardzo chętnie społecznie dla rajdów popracuje czy to w MSM czy innym (patrz 45 rajd AK). A jeżeli nic się nie będzie działo to znów prywatnie zrobimy upalanie. Mówiliśmy z Civiciem , że jeździć ludzie będą to będą ..... ;) nie dało się w klubie to może konkurencyjność wymusi na klubie MSM rajdowanie, zatem cel będzie osiągnięty.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote=Civic]to już kolejna rezygnacja. Moją złożyłem 05.07.10 [/quote]

    Ale może wyjaśnij dlaczego ją złożyłeś - powód jest chyba tak samo istotny jak fakt jej złożenia.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote]Civic napisał: Ostatnie imprezy były organizowane przez ścisły zarząd, o których nawet nie wiedzieliśmy (będąc w nim) z Vivaldim, więc nie podpisujemy się pod tym i dlatego odcinamy się od nich. [/quote]

    Krzysiek - mylisz pojęcia - Komisja Rewizyjna nie ma nic wspólnego z Zarządem. Więc do dymisji jak na razie podał się 1 członek zarządu. Poza tym z tego co piszesz jasno wynika, że nie znasz ani statutu Klubu, ani regulaminu pracy Komisji Rewizyjnej, której członkiem byłeś ani tym bardziej programu organizacyjnego finansowego i planu pracy sekcji Klubu.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Witam Panowie
    Fajnie sobie tutaj gadacie szkoda że takie głupoty!
    Trochę się w tej sprawie całych tych dymisji orientuję i powiem tylko trzy żeczy
    -Pierwsza- Jeśli ktos ma wygórowane ambicję i chciałby wprowadzać dyktatórę bo twierdzi że jest najmądrzejszy to niech się przeniesie na Kubę tam jest taki ustrój, narazie jednak w Polsce jest demokracja- drugie- jak się nie umiemy pogodzić z tym iż nie zostalismy PREZESEM no to już chyb żeczywiscie psycha sieda- Trzecie- Panowie wiem że dla was rajdy to wszystko i bardzo dobrze ale na Boga nie można tylko na rajdach się opierać wielu ludzi preferuje inny rodzaj sportu np drift, time atack, żużel, 1/4 mili i co mamy sie do dymisji podawac po 4 miesiącach bo nie ma krenciołka żużlowego:) no Panowie litoći.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Ach jeszcze jedno Vivaldi mówisz że jeden z powodów rezygnacji jest cytuję "że w związku z długotrwałym brakiem porozumienia na poziomie bezpieczeństwa imprez" a to Ty byłeś o ile wiem a wiem to napewno jednym z organizatorów "Rally Cup Myślenice 14/03/2010" to dlaczego pusciłeś samocody w besposrednim sąsiedztwie dystrybutora z paliwem ??????????? I Ty masz czelność oskarżać klub nie sam zarząd nas wszystkich kilkudziesięciu ludzi o to że nasze imprezy mają jakieś zaniedbania chyba sobie żartujesz kolego!
    Wszystko widać na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=bBZtJzmJ718&feature=related

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Może dystrybutor był pusty,a to zmienia postać rzeczy.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Pusty, nie pusty...
    Jak ktos niezna całej sprawy to niech nie wyciąga pojedynczych szczegółów.
    A druga sprawa: moze jakos Prezes sie ustosunkuje i wypowie na temat tej rezygnacji? Ale raczej na jakims spotkaniu albo w piatek np. Bo tu na forum to tak jak pisałem kiedys - za duzo siedzi "gościów" zeby poruszac wazne sprawy klubowe.

    Cytuj
  • Łukasz Kmiecik 14 lip 2010

    Vivaldi Civic nic się nie dzieje nie w klubie to poza klubem cos zorganizujemy jak coś to pomogę i myśle ze reszta chłopaków też

    Cytuj
  • Sebastian P 14 lip 2010

    Dokładnie!!!! Damy rade ;)

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Hmm to co się będę wyrywał, ja z wami, i rób-ta co trzeba byle bez klubu.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote=Monika napisał:[hr][quote]Civic]to już kolejna rezygnacja. Moją złożyłem 05.07.10 [/quote]

    Ale może wyjaśnij dlaczego ją złożyłeś - powód jest chyba tak samo istotny jak fakt jej złożenia. [/quote]

    Monika wczoraj wyjaśniłem, raczej nie chcesz tutaj, bez sensu. Wczoraj zaczęliśmy, jeśli masz ochotę możemy porozmawiać z dala od forum, np.na najbliższym walnym kiedy będzie grono samych członków MSM. Tylko mi się już nie chce gadać, nikt nie słuchał, każdy był szpecem.
    Generalnie brakło sił na szarpanie się i udowadnianie, że białe jest białe a czarne to czarne. Po co mi były te pyskówki prawie na każdym zebraniu? Począwszy od początku kiedy mówiłem , że NIP, REGON, PITy roczne potrzebne usłyszałem "po co???", nie mamy działalności (Twoje słowa) a rozliczać się będziemy na zeszyt między nami (słowa Prezesa)? Oczywiście było hasło i tumult klakierów, jak wyszło wiadomo: mamy NIP,REGON, a rozliczenie roczne nie na zeszyt a PIT roczny. Później jakieś bzdury z 4 ręki (grubo niewiarygodnej) o oleju z lutego podane publicznie bez możliwości zapoznania się ze sprawą (wyjaśniałem już i to po naciskach i nawet pocałuj mnie w d.... nie usłyszałem a jedynie zasłanianie się funkcją), później pomysły o grupowaniu klas na naklejce A,B,C (przynależne w rajdach tylko do aut funkcyjnych : sędziowie, FIA etc) aaaa z resztą szkoda gadać, bo całe wiadro przykładów których na prawdę szkoda przytaczać. Ostatnich imprez nie wywlekajmy.
    Non stop przekrzykiwania, w niewiedzy ucieczka wyśmiania publicznego, ignorancja. Powiedz, po co mi to wszystko?

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Waldek ja myślę że Krzysiek adwokatów nie potrzebuje - jest pełnoletni i odpowiada sam za siebie. Ty wyjaśniłeś przyczyny swojej rezygnacji skoro on też ją złożył to niech wyjaśni dlaczego. Powód był prosty.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    W jednym masz rację - Forum nie służy do takich dyskusji. Jednak wiele z nich sam inicjujesz. poza tym uderz się w piersi i powiedz co takiego zrobiłeś dla Klubu przez ostatnie trzy miesiące poza ciągłym krytykowaniem posunięć nie tylko członków zarządu ale także Twoich klubowych kolegów?

    Cytuj
  • Marek Stoszek 14 lip 2010

    "Rezygnacja członka zarządu a sprawa Polska". W samym wątku sportowym forum naliczyłem nomen omen 13 tematów założonych na fundamencie Motor Sport Myślenice.Osobiście zarówno ja jak i mój koleżka Niwiński zwany również żelazko gorąco popieramy i jesteśmy całym sercem z nowo powstałym klubem. Nie ukrywam że po sfinalizowaniu wszystkich rozmów ze sponsorami na koniec 2011 mamy zamiar wziąć udział w dużej imprezie rajdowej i myśleliśmy że również MSM znajdzie się w nazwie teamu. Oczywiście bez żadnych konsekwencji finansowo sponsorskich ale z racji zamieszkiwania w tym mieście .Zresztą w tej chwili nie ma to znaczenia.Ludzie kochane jeszcze jesteście w powijakach a już skaczecie sobie do gardła?! Waldek ty jako "ojciec duchowy" przedsięwzięcia skąd wziąłeś członków zarządu którzy teraz tak Ci szkodzą??!!Dla czego ładujecie się w rozmaite sekcje bo co, bo wypada ,bo pan ten czy tamten jest zasłużony i nie pasuje żeby nie był zarządzie, trzeba było zacząć i jechać ostro z rajdami /czyt. KJS-y , kręciołki / bo od tego zaczęliście i w tym Wasza siła. Teraz się kłócicie ty rezygnujesz to sprawy nie załatwi "dziecko wylane z kąpielą". Szkoda ale myślę że nie wszystko stracone.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Zenek spokojnie, nic z kąpielą nie zostało wylane a moim zdaniem przyniesie to same korzyści patrząc od strony klubowej. Czy w prawo czy w lewo będzie motywacja, pora radykalnych zmian a przynajmniej sposobu podejścia i myślenia, Civic i ja zainicjowaliśmy kubeł zimnej wody. Liczę na to, że wnioski zostaną wyciągnięte.

    Monika, teraz zaczynasz dialog? Moim zdaniem znów pyskujesz nie wiedząc o czym mówisz.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Dialog jest wtedy kiedy obie strony rozmawiają powołując się na rzeczowe argumenty - nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek prowadzili ze sobą jakiś dialog. Poza tym ja nie wychodzę w połowie rozmowy.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote=Monika napisał:[hr][quote]Civic]to już kolejna rezygnacja. Moją złożyłem 05.07.10 [/quote]

    Ale może wyjaśnij dlaczego ją złożyłeś - powód jest chyba tak samo istotny jak fakt jej złożenia. [/quote]

    nawet byś nie chciała wiedzieć dlaczego, oficjalny papier został prze mnie dostarczony do klubu i to powinno Ci wystarczyć. Za dużo mogę przeciw Wam brudów wyciągnąć, ale nie chcę licząc, że się to wszystko się ustatkuje i klub nie zginie wyciągając wnioski z dotychczasowego działania. Teraz już tylko jestem jego zwykłym członkiem i chciałbym żebyście mnie tak traktowali, bo Vivaldi dobrze pisze (podpisuje się pod tym obiema rękami). My wrócimy (bogatsi o pewne doświadczenia) do tego co robiliśmy dla miłośników lokalnych rajdów, a Wy nadal wręczajcie "honorowe członkostwa" i róbcie imprezy sami dla siebie i powodzenia Wam życzę.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Mam przynajmniej nadzieję, że te życzenia są szczere, bo jeżeli chodzi o - jak mówisz "brudy" to w tym temacie chętnie bym podyskutowała, ale nie na forum internetowym, a na forum Klubu, w obecności wszystkich członków - mam nadzieję, że taka możliwość będzie.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    liczę na to jako członek siedzący na sali, zadający pytania w sprawie MSM i ostatnich "Waszych" imprez wprost z sali, oraz oczekujący odpowiedzi. Doczekać się nie mogę

    Cytuj

Odpowiedz