Forum » Sport

KS Dalin Myślenice - NOWA OFICJALNA STRONA

  • 11 gru 2009

    Kolega, który ma średniej wielkości przedsiębiorstwo nie rzuci, bo jest Twoim kolegą. To wszystko tłumaczy.

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Mógłbym spróbować go namówić.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 gru 2009

    Cyrk Ty chyba powinieneś się udać do doktora psychologicznego w strone Krakowa.
    Rzebyś czasem nie stwierdził rze przez Pan Macieja pojawiły się palmy na słońcu.

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    [quote=cyrk]Mógłbym spróbować go namówić.[/quote]
    Mamy Cię poprosić? Czy zapłacić? Rozumiem, że Ty nic bezinteresownie nie robisz.

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    kolego nie wiem jak w Suwałkach ale w Myślenicach słowo żebyś przez ż.

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    Najciekawsze, w omawianym artykule, jest stwierdzenie prezesa Dalinu, że czeka na propozycje z magistratu. Czy to oznacza zgodę na klub miejski?

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    To jest zagrywa "prezesa" najpierw się wycofał rakiem z pełnionej funkcji teraz po instrukcjach dalej się ogłasza prezesem by spasować tam komuś do układanki-żenada.Jakie zebrania radnych i tym podobnych ? dlaczego Pan burmistrz nie zwoła nadzwyczajnego walnego zebrania członków Dalinu ? no dlaczego,ano dlatego że tu już by były zdania podzielone.

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    a dlaczego burmistrz ma zwoływac? Może niech cyrk zwoła? Jak burmistrz zajmuje się Dalinem to źle, a jak się nie zajmuje to jeszcze gorzej itp. Pseudo eksperci od wszystkiego ;/ Pamiętajcie, że co jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pozdro.

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Powołując się na artykół z DP,to dlaczego Pan Burmistrz ma zamiar debatować z radnymi i parlametarzystami na temat dalszych losów sekcji piłkarskich(to są "futbolowi" dyletanci ) .Poza tym jest wodzem miasta a Dalin to klub miejski i Pan burmistrz ma takie prawo.I jeszcze jedno sam do takiej sytuacji dopuscił to niech teraz ją spróbuje naprawić i niech wróci do ludzi którzy się na tym znają, mam na myśli Pana Olka J.,Pana Zbyszka L.,Pana Tadka S.,Pana Roberta N.,zostawić Pana Święcha a reszcie dać śpiccccccccccccca i wszystko będzie OK.

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Co do powrotu wyżej wymienionych panów to proponuje cytat z piosenki M Rodowicz "ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ". Chociaż nie wątpię w ogromną wiedzę piłkarską przynajmniej dwóch z nich to jednak czasy są jak by inne.

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Jaś -a ileż się zmieniło i co takiego w piłce przez dwa lata czy jednym przypadku rok.

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    nie miałem na myśli zmian w samej piłce bo od podążania za nimi są trenerzy myślę tutaj o sposobie zarządzania klubem. Chodzi mi o ludzi którzy od początku mają jeden wspólny cel. A z tym bywało różnie na początku sielanka wszystko ładnie pięknie apotem górę biorą własne ambicje i kończy się ta jak już to nie raz bywało.

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Słuchajcie jedna strona internetowa Dalinu nie działa, na drugiej aktualności są z 2007 roku. Gdzie można zdobyć jakieś sensowne informacje o sekcji piłki nożnej, siatkówki i sportów walki?

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Chlopaki zebralibysmy ekipe kibiców na siatke i piłke nozną.Moze by to jakos dobrze funkcjonowało:) Pomyślcie nad tym.

    Cytuj
  • 16 gru 2009

    Najlepiej na piłkę nożną bo nie ma teraz meczy, a na wiosnę na siatkę jak się liga skończy.

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    wszystkim kibicom Dalinu i nie tylko zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    trochę wrócę do przeszłości,jak kiedyś tam napisałem że w Dalinie nikt nie tęskni za Hajdukiem i Rapaczem to "magic 86" twierdził że się nie znam i piszę bzdury ,a teraz okazuje się na tle afery w Uni Tarnów że to oni zchandloali mecz w którym Dalin przegrał bez walki 2:0.
    Rapacz był wtedy fałulowanyi ledwo łaził po boisku ,miała być zmiana (młody dziku)ale widocznym gestem dał zakaz trenerowi żeby się nie ważył ,bo o to chodiło.
    Zresztą Rączka też pewnie maczał w tym palce. I takim sposobem Dalin będzie się prawdopodobnie tłumaczył z tego meczu przed wymiarem sprawiedliwości.

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    widziałem na zdjeciach pare osób w szalikach dalinu gdzie mozna takowe kupic?

    poza tym, dziala ktos cos w kierunku zorganizowania jakiegos ruchu kibicowskiego na dalinie?

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    takie szaliki to pozostałość po latach 90tych ,pamiętam ze swój kupiłem gdy miałem z 11 lat grupo ponad 10 lat temu :D

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Witam :) mam pytanie czy ktoś wie o której dziś łks łódż bedzie grał sparing .. Niewiem nawet z kim ::( wiem tylko ze gdzieś w tych okolicach na sztucznej nawierzchni .... dzięki z góry :) pozdrowienia

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    na osiedlu tysiąc lecia mają grać na Orliku przed szkołą o 13:30 z Dalinem

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    Jaki wynik Dalin- Maraton??

    Czy ktoś mi może podesłać na maila admin@siatkowka-w-obiektywie.pl ??

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sty 2010

    3:0 dla "Dalinu".
    Dobry mecz zagrała Marta - Świerczyńska?
    Widziałem jej grę jesienią. Teraz nabrała w grze pewności, śmielej zbija, choć nie za silnie - szkoda. Udaje jej się pokierować zbiciem. Zaczyna być dobra w bloku, ma wyczucie miejsca i tempa wyskoku. Podanie pewne, musi zwiększyć moc uderzenia.
    Jak nie zaszumi jej woda sodowa to może być b. dobrą zawodniczką w skali kraju.
    Niestety "Dalin" nie ma "długiej ławki".

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 31 sty 2010

    a topic się zaczął od nowej strony internetowej...

    Przyznam się że te artykuły + wypowiedzi na forum sporo mi dały do myślenia. Z niecierpliwością czekam na debatę i jej efekty tylko czemu na debatę nie mają być wpuszczeni także inni? Może ktoś ma jakieś pomysły hę?

    Cytuj

Odpowiedz