Forum » Wolne Myśli

OBŁUDA TVN

  • 29 sie 2019

    Żal, żal, i jeszcze raz żal. W obliczu takiej awarii, jak w Warszawie w obecnym stanie wód w Polsce, TVN szczątkowe info. Na ten temat. Ta, obiektywna, rzetelna i prawdomówna telewizja :-), nie mówi o tym nic, lub prawie nic, bagatelizując problem. Gdzie te hordy protestujących ekologów, zielonych, społeczników, prawdziwych obrońców natury,itp. Wołam GDZIE!!! Gdzie europosłowie wołający o pomoc do UE. Ci ludzie obrońcy ekologii i ich telewizja to, szambo spuszczane do Wisły, do jej zdrowych wód, zanieczyszczając zdrowe wody i wmawiając obywatelem, że to gówno płynące Wisłą to nowa jakość. Tylko pogratulować TVN i ich telewidzom pijcie na zdrowie to co puszczacie w nurt.

    34 161 Cytuj
  • 29 sie 2019

    Noooo coś Ty. Przecież to PiS wycinał lasy aż do Brukseli wióry leciały. Ojojoj jaka wtedy była dramatyczna sytuacja ekologiczna. A tutaj Rafałowi teraz nie ma kto taśmy klejącej podać skoro najlepsza, najnowsza i NAJDROŻSZA w Europie infrastruktura oczyszczania ścieków się zepsuła ta zasadnicza i ta awaryjna/alternatywna. Cóż z TVNu to się dowiemy dopiero wtedy jak Rafał McGyver się dowie czy można to posklejać i jaką taśmą. W między czasie zawsze się może polansować z tęczowymi, może oni mu pomogą dziurkę w rurze zatkać.....
    Poczytaj tutaj o tej inwestycji. Generalnie to jak wizytówka także dróg budowanych w tamtym okresie (beton nie spełniał wymogów, dolomitu pod drogami nie ma ale jest na fakturach, warstwy asfaltu są pościemniane, podwykonawcy już nie istnieją) tak właśnie budowali ten kraj. Nawet lokalnie musimy non stop naprawiać po POprzednikach zamiast skupić się na tym jak iść do przodu. W warszawie to już nawet dosłownie najpierw musimy z podrzuconym gównem sobie poradzić.
    Tutaj masz więcej o jednym z najdroższych "sukcesów" :
    http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/oczyszczalnia-sciekow-czajka/

    21 29 Cytuj
  • 29 sie 2019

    I woli wyjaśnienia wszystkie negatywy z jednego IP komputera. To się nazywa praworządność i demokracja, nie myślisz tak jak ja, to negatyw. Ja chyba jednak mimo aspektów prawnych podam do publicznej informacji dane tej osoby.

    8 21 Cytuj
  • 29 sie 2019

    No fakt, że TVN nie przeprowadził na żywo transmisji cieknących ścieków do Wisły,
    co większość dnia czyniła TVP info.

    20 10 Cytuj
  • 30 sie 2019

    Może TVN chroni życie swoich pracowników , nie transmituje wypływu ścieków bo nie chcą redaktorów narażać na utratę zdrowia, a katastrofa na Mazowszu porównywalna do Czarnobyla tylko skażenie ma mniejszy zasięg.
    Szwedzi już zastanawiają się jak filtrować Bałtyk a mieszkańcy Płocka będą najprawdopodobniej musieli opuścić swoje mieszkania w poszukiwaniu wody pitnej w województwie Kujawsko Pomorskim, A kąpiel pod natryskiem będą brać na kempingach w Pomorskim.

    14 6 Cytuj
  • Andrzej 30 sie 2019
    Robert napisał/a:

    To się nazywa praworządność i demokracja, nie myślisz tak jak ja, to negatyw. Ja chyba jednak mimo aspektów prawnych podam do publicznej informacji dane tej osoby.

    A co Ty chcesz plusa od kogoś, kto myśli inaczej? Trochę pokrętna ta Twoja logika.

    5 4 Cytuj
  • 30 sie 2019

    chyba mu chodzi o 150 minusów z jednego kompa :-))) ..... że też na to patrzycie, ja osobiście mam wedeupie łapki. Mówisz co myślisz a nie licz na pozorowane postrzeganie bo tu akurat z dziurami w systemie na miasto-info to jest gówno warte.....a choćby nawet to....

    5 10 Cytuj
  • 30 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    chyba mu chodzi o 150 minusów z jednego kompa :-))) ..... że też na to patrzycie, ja osobiście mam wedeupie łapki. Mówisz co myślisz a nie licz na pozorowane postrzeganie bo tu akurat z dziurami w systemie na miasto-info to jest gówno warte.....a choćby nawet to....

    Tak dla przykładu to wyżej sam sobie dałem plusika :-)))) ....ale jazda XD miasto-info nie ogarnia albo celowo pod fabryki troli robi.

    4 7 Cytuj
  • 30 sie 2019

    Do robert; żal, żal i jeszcze raz żal takiego jełopka jak ty, skąd się tacy jak ty biorą? z MS? od ZZ? Chcesz oglądać wyciek szamba 24h to masz przecież swoją ukochaną ku...wizję i inne gnioty, w normalnych programach info są też inne wydarzenia do przekazania, chociażby mnóstwo afer pislamu, a z innej beczki śledzisz tvn całodobowo bo ci płacą? czy może to masochizm albo inne zboczenie? bo skąd to wiesz, że nic nie mówią?

    12 8 Cytuj
  • 31 sie 2019
    oportunista napisał/a:

    Do robert; żal, żal i jeszcze raz żal takiego jełopka jak ty, skąd się tacy jak ty biorą? z MS? od ZZ? Chcesz oglądać wyciek szamba 24h to masz przecież swoją ukochaną ku...wizję i inne gnioty, w normalnych programach info są też inne wydarzenia do przekazania, chociażby mnóstwo afer pislamu, a z innej beczki śledzisz tvn całodobowo bo ci płacą? czy może to masochizm albo inne zboczenie? bo skąd to wiesz, że nic nie mówią?

    Wybory idą, jełopki wychodzą z nor. Ten to wyjątkowy jełop. Bagietka, krówka 123, waker etc consortes wkrótce uzupełniać media narodowe poczną.

    9 5 Cytuj
  • 31 sie 2019

    najfajniesze jest glowne wydanie wiadmosci-dzien w dzien slupki poparcia-od 4 lat
    a nastepnie wywlekanie brudow poprzedniej kadencji.T wszystko co maja do powiedzenia.
    Ogolnie rzecz ujmujac to na wszystkich stacjach szambo.
    I SAME TRAGICZNE INFO.Czasem tylkoo TVN I POLSAT podadza infrmacje,ze udalo sie zebrac dla kogos kase.
    Apropos budzet dopiety na 0 ,ale na sluzbe zdrowia nic nie dolozono.

    4 2 Cytuj
  • 1 wrz 2019

    Dziwne ze ciągną ta prymitywna propagandę dalej, bo gdyby była obiektywnea info przyciągnęli by spora grupę niechętna PiS tylko dzięki propagandzie.

    2 2 Cytuj
  • Andrzej 1 wrz 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Tak dla przykładu to wyżej sam sobie dałem plusika :-)))) ....ale jazda XD miasto-info nie ogarnia albo celowo pod fabryki troli robi.

    Powinni być podobnie jak na fejsie, tylko zarejestrowany użytkownik może dać lajka/dislajka...

    Cytuj
  • 2 wrz 2019

    "Koszty mogły być niższe, jednak w toku trwania postępowania przetargowego zdyskwalifikowana została oferta konsorcjum firm, które chciały zrealizować inwestycję za cenę niemal dwukrotnie mniejszą od tej, którą zaoferował zwycięzca przetargu. Powodem odrzucenia tańszej oferty miały być błędy w dostarczonej dokumentacji. Konsorcjum zadeklarowało, iż jest skłonne poprawić wszystko to, do czego Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie miało zastrzeżenia, nie zmieniając przy tym ceny. Deklaracja ta pozostała jednak bez odpowiedzi ze strony władz miasta, które zgodnie z prawem musiały tę ofertę odrzucić."

    http://niewygodne.info.pl/artykul9/Ile-kosztowala-oczyszczalnia-Czajka.htm

    To tylko czekać, ąz ktoś odpowiednio mocno pogrzebie :)

    Nie uważacie, że to idiotyzm prowadzić rury z gównem pod rzeką, jak można było wybudować trzecią oczyszczalnie w mieście i drugą po lewej stronie i do niej podlączyć ścieki?

    3 Cytuj
  • 2 wrz 2019

    Co tam ścieki. Teraz piorą Tuska, no ten nie spełniał kryteriów zaproszenia ( podobnie jak Putin) na uroczystość. Ale gdy Tramp zrezygnował z zaproszenia, Tusk stał się osoba pożądana i milem go doproszono dwa dni przed uroczystością.
    Tusk się obraził i nie przyjechał. I teraz OBŁUDNA TVP info pierze Tuska.
    Scieki to teraz drugi plan.

    4 6 Cytuj
  • 2 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Co tam ścieki. Teraz piorą Tuska, no ten nie spełniał kryteriów zaproszenia ( podobnie jak Putin) na uroczystość. Ale gdy Tramp zrezygnował z zaproszenia, Tusk stał się osoba pożądana i milem go doproszono dwa dni przed uroczystością.
    Tusk się obraził i nie przyjechał. I teraz OBŁUDNA TVP info pierze Tuska.
    Scieki to teraz drugi plan.

    Ale wiesz ze temat jest o ściekach a nie o Tusku? Myślałem ze lepiej swojego idola postrzegasz.

    4 1 Cytuj
  • 2 wrz 2019

    Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą.
    Temat jest o obłudnej TVN.

    Co do idoli politycznych, nie mam takowych. Tu wpisujesz się w narracje vivaldiego.

    3 4 Cytuj
  • 2 wrz 2019
    bono napisał/a:

    Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą.
    Temat jest o obłudnej TVN.

    Co do idoli politycznych, nie mam takowych. Tu wpisujesz się w narracje vivaldiego.

    Niby o obludzie, ale jednak o sciekach i "gunwie" HGW

    1 2 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    No tak, za to w TVP nieustannie szambo... Dziwię się, że tym razem nie jest to wina Tuska

    2 3 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    ja bym raczej zaczął dyskutować o rodzimych mediach typu Gazeta Myślenicka, która również jest bardzo stronnicza, a co do TVN i TVP to są media po zupełnie różnych biegunach, jednemu nie podoba się to co mówią w tvn innemu to co mówią w TVP, jest na to jedna złota rada, nie oglądać tv.

    5 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    Gazeta Myślenicka od zawsze była "tubą" lokalnej władzy, ale teraz to już jest dno.

    7 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    Zgadzam się, że TVP musi na zawsze pozostać tv rządową.
    Czyli jak przyjdzie nowa partia rządząca np. SLD, będą mieć prawo przedstawiać stan bieżący oraz historię wg. swojego klucza. Czy tak?
    Czyli w TVP, każda opcja będzie nadawać swoją prawdę.

    4 Cytuj
  • 3 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Gazeta Myślenicka od zawsze była "tubą" lokalnej władzy, ale teraz to już jest dno.

    Nie poznaję Cię.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz