Forum » Wolne Myśli

Hieny cmentarne

  • burzumsquat666@wp.pl 11 wrz 2022
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Dokładnie taka sama jak "wrzucone" na Facebooka zdjęcia w brunatnej koszuli.
    Ale kto o tym jeszcze pamięta?

    Próbujesz odgrzać jakiś stary kotlet? To nie ten wątek, nie ten temat. Tu piszemy o wygłupie pogrzebowym.

    7 Cytuj
  • 11 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Próbujesz odgrzać jakiś stary kotlet? To nie ten wątek, nie ten temat. Tu piszemy o wygłupie pogrzebowym.

    Jeżeli wezmę pod uwagę "wygłup" to polemizowałbym który bardziej wstydliwy lub szkodliwy dla "imidźu".

    3 3 Cytuj
  • 12 wrz 2022
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Dokładnie taka sama jak "wrzucone" na Facebooka zdjęcia w brunatnej koszuli.
    Ale kto o tym jeszcze pamięta?

    Na jeszcze dyskusja z Januszem Korwin-Mikke

    https://www.youtube.com/watch?v=5ri648sPVjc

    2 2 Cytuj
  • 12 wrz 2022

    Hieną cmentarną to jesteś ty autorze tego plugawego tematu, tfu! nawet nad trumną śp. proboszcza będzie uprawiał tą swoją plugawą, zakłamaną, pełną hipokryzji politykę. Samozwańczy fejsbukowy polityk XD

    "szmacianych afer" darusi i Mieciów ciąg dalszy XD

    4 12 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 12 wrz 2022
    Hemingway napisał/a:

    Hieną cmentarną to jesteś ty autorze tego plugawego tematu, tfu! nawet nad trumną śp. proboszcza będzie uprawiał tą swoją plugawą, zakłamaną, pełną hipokryzji politykę. Samozwańczy fejsbukowy polityk XD

    "szmacianych afer" darusi i Mieciów ciąg dalszy XD

    Ja sobie robiłem kampanię polityczną na pogrzebie? Ja się fotografowałem na tle grobu?

    Ale dzięki za "grzanie" tematu. Niech ten wątek żyje i niech wszyscy zobaczą, na kogo głosowali.

    8 1 Cytuj
  • 14 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    niech wszyscy zobaczą, na kogo głosowali.

    Łatwiej zrobić kogoś w balona, niż przekonać, że został zrobiony.

    5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 14 wrz 2022
    DM_S napisał/a:

    Łatwiej zrobić kogoś w balona, niż przekonać, że został zrobiony.

    Niektórym jeszcze trudniej się przyznać (przed samym sobą), że zostali zrobieni w balona. Dlatego idą w zaparte i w chocholim tańcu nadal popierają PiS...

    A władza już tak oderwała się od rzeczywistości, że promuje się robiąc sobie sesje zdjęciowe na pogrzebie... I niektórzy nie widzą w tym żadnego problemu.

    8 Cytuj
  • 15 wrz 2022
    Obserwator30 napisał/a:

    Niektórym jeszcze trudniej się przyznać (przed samym sobą), że zostali zrobieni w balona. Dlatego idą w zaparte i w chocholim tańcu nadal popierają PiS...

    Patrząc na wpisy tych "niektórych" np na tym forum sądzę, że im po prostu brakuje intelektualnych możliwości, aby to zobaczyć. Nie mają zatem do czego się przed sobą przyznawać. Chociaż w sumie mogliby przyznać, że nie rozumieją ni w ząb ekonomii, słabo ogarniają matematykę, a nawet zwykła logika ich przerasta.

    4 Cytuj

Odpowiedz