Forum » Wolne Myśli

Problem z potencją w młodym wieku

  • 13 mar 2023

    Witma.Mam 25 lat i problem z potencją. TO nie jest normalne w tym wieku prawda? Jak to mogę leczyć ? :(

    3 2 Cytuj
  • 13 mar 2023

    to normalne jeśli się szczepiłeś ;)

    12 3 Cytuj
  • 14 mar 2023

    Wbrew pozorom nie jest to takie rzadkie. Również w młodszym wieku można mieć problemy z erekcją. Badania możesz sobie zrobić. Ale podstawowe morfologia,wątroba plus może testosteron. Zastanów się również na tym jaki jest Twój styl życia. Czy zdrowo się odżywiasz. Czy uprawiasz sport oraz czy nie masz stresu (czasami to właśnie stres jest głównym czynnikiem problemów z erekcją). Dochodzi tutaj do błędnego koła. czyli stresujesz się, ze będziesz miał problem z potencją. Im bardziej się stresujesz tym większy jest problem.Ewentualnie zobacz jak Twój penis reaguje po tabletkach z L argininą. Na początek polecane są Cum on, penis complete, man power.,,,

    Cytuj
  • 14 mar 2023

    Nie wiem czy wiesz ale to nie jest forum lekarskie i powinieneś pójść do lekarza rodzinnego który cię skieruje do odpowiedniego specjalisty i tam otrzymasz wskazówki i pomoc, problem z potencją może mieć źródło w innych dolegliwościach (np z układem krążenia) więc ja na twoim miejscu nie bagatelizowałbym problemu i udałbym się do lekarza rodzinnego.

    3 1 Cytuj
  • mknp@o2.pl 14 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Nie wiem czy wiesz ale to nie jest forum lekarskie i powinieneś pójść do lekarza rodzinnego...

    to że ludzie pytają o takie rzeczy na forach to nic dziwnego, niestety w społeczeństwie choroby związane z męskimi narządami są tematem tabu i mężczyźni wstydzą się o tym mówić i nawet iść z takimi problemami do lekarza (a nawet jeśli się już zdecydują, to brak specjalistów i terminy powodują że często rezygnują), a na forum dla innych użytkowników jest anonimowy, stąd nie odczuwa się tutaj takiego wstydu.

    Brakuje niestety w Polsce kampanii zachęcających mężczyzn do badania się, takich jakie są kierowane do kobiet, aby pokazać społeczeństwu, że trzeba się leczyć i to żaden wstyd. Fajne byłyby jakieś "jajobusy" analogiczne do mammobusów, słyszałem kiedyś o takim projekcie, ale że nie był wspierany przez NFZ, to odbył się na niewielką skalę tylko w dużych miastach, gdzie i tak akurat dostęp do takich lekarzy jest większy niż w mniejszych miasteczkach jak np. nasze, stąd efekt projektu był niewielki.
    Problem jest poważny, bo przez to umierają ludzie, już w niejednym badaniu o średniej długości życia czytałem, że bagatelizowanie profilaktyki zdrowotnej przez mężczyzn, ma znaczny wpływ na niską średnią długość życia mężczyzn

    5 Cytuj
  • 14 mar 2023

    Masz problem z potecja czy erekcja ? Jak z potecja to moze zmien se objekt porzadania, jak z erekcja to na poczatek wrzuc se na luz zyciowy. W tym wieku to nie masz jeszcze zadnych zmian fiizcznych w swym sprzecie.

    9 2 Cytuj
  • 14 mar 2023

    Może zostałem źle zrozumiany ale mi o to chodzi że wiele osób zamiast pójść z problemami zdrowotnym do lekarza próbuje się leczyć na metody z internetu i czasem może dojść do sytuacji że można za późno trafić do lekarza po pomoc. A wracając do pierwszego postu zdecydowanie w tym wieku nie powinieneś mieć żadnych takich problemów i jak najszybciej pójdź do lekarza.

    4 Cytuj
  • 14 mar 2023

    Tyz jestem za tym abys sie szedl zbadac. Zwlaszcza jak stosowales roznego rodzaju wynalazki,suple ,hiszpanskie muchy ,zabawki I inne paralizatory. Ale jestem prawie pewny ze normalny lekarz po zobaczeniu wynikow zapisze Ci ......Pol litra psychoterapi. ALE IDZ DLA SWIETEGO SPOKOJU.

    8 1 Cytuj
  • 15 mar 2023

    jprd. jak można pisać takie bzdety na forum ? jesteś chory idź do lekarza pierwszego kontaktu, on cię skieruje na dalsze badania, może nie długo nam napiszesz że masz hemoroidy albo jakąś narośl w miejscach intymnych ? Ludzie dajcie spokój .... Pokolenie z ... albo zapytaj mamy może Ci pomoże.

    6 10 Cytuj
  • 15 mar 2023

    Ale kolega dzeks musi mieć z was bekę :-))))

    2 3 Cytuj
  • 15 mar 2023

    Tacy właśnie w pierwszej kolejności powinni iśc do seminarium.

    2 3 Cytuj
  • 15 mar 2023
    Mądrala napisał/a:

    Tacy właśnie w pierwszej kolejności powinni iśc do seminarium.

    Haha...dobre :-)

    2 3 Cytuj
  • 16 mar 2023

    Jak byłem kawalerem i poszedłem do spowiedzi, po wymienieniu grzechów ksiądz zadał pytanie czy się nie onanizuję. W tym przypadku musiałby zadać pierwsze pytanie o potencję, a dopiero później o onanizm.

    3 2 Cytuj
  • 16 mar 2023

    Jestem w podobnej sytuacji tylko jestem nawet młodszy od autora ponieważ mam 23 lata. Ale nie chciałbym od razu brać tabletek na erekcję :( Chciałbym to jakóś wyleczyć a nie brać viagrę.

    2 1 Cytuj
  • 16 mar 2023
    jornos napisał/a:

    Jestem w podobnej sytuacji tylko jestem nawet młodszy od autora ponieważ mam 23 lata. Ale nie chciałbym od razu brać tabletek na erekcję :( Chciałbym to jakóś wyleczyć a nie brać viagrę.

    Przeczytaj sobie wyżej... z pewnością Cię tu wyleczą... ;-)))

    Fajny taki temat dla rozładowania emocji politycznych xD

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 16 mar 2023

    kiedys pleban w konfesjonale zapytał sie po wyznaniu że zgrzeszyłem i z obcą kobietą - ile razy .......
    licznika nie miałem- wiec odpowiadam ze przyszedłem sie wyspowiadac a nie chwalić -
    temat dobry bo nie polityczny

    3 3 Cytuj
  • 16 mar 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    kiedys pleban w konfesjonale zapytał sie po wyznaniu że zgrzeszyłem i z obcą kobietą - ile razy .......
    licznika nie miałem- wiec odpowiadam ze przyszedłem sie wyspowiadac a nie chwalić -
    temat dobry bo nie polityczny

    Ale musiał być zazdrosny :-)))))

    PS. Niestety... ostatnio ociera się o politykę... ;-)

    3 1 Cytuj
  • 16 mar 2023

    [cytat=jornos] A co masz 2 konta tu?

    1 Cytuj
  • 16 mar 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    kiedys pleban w konfesjonale zapytał sie po wyznaniu że zgrzeszyłem i z obcą kobietą - ile razy .......
    licznika nie miałem- wiec odpowiadam ze przyszedłem sie wyspowiadac a nie chwalić -
    temat dobry bo nie polityczny

    Z tych samych
    Lekarz zapisał na potencję mleko z gipsem.

    2 1 Cytuj
  • Marcin 17 mar 2023

    Warto też pójść do seksuologa.

    1 1 Cytuj
  • 17 mar 2023
    MarcinNielot napisał/a:

    Warto też pójść do seksuologa.

    Zobacz wyżej... toż przecież sami specjaliści tutaj xD

    1 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 19 mar 2023

    Jak to mówią. Facet zawsze chce, ale nie zawsze może, a kobieta zawsze może, ale nie zawsze chce. Chyba to nie do końca prawda, ale coś w tym jest. Na seks większy wpływ ma duża głowa. Oprócz tego o wcześniej napisano na potencję może miec wpływ historia wcześniejszych doświadczeń seksualnych i psychika. Przypuszczam, że też coraz częste choroby tarczycy.

    1 1 Cytuj
  • 20 mar 2023

    Nikt tutaj absolutnie o viagrze nie pisze. I nie każe Ci tym bardziej viagry brać. Pisałem tutaj o tabletkach z takim środkiem jak L arginina. Środek zwiększa ilóść krwi, która napływa do penisa i tym samym poprawia erekcję. Dobry skład mają na przykład tabletki Cum on, które oprócz tego zawierają inne mikroelementy i witaminy, które polepszają erekcję jak cynk, magnez, owies zwyczajny, różeńca górskiego, kozieradkę.

    1 Cytuj
  • 20 mar 2023

    I nie daje na pewno efektów ubocznych?

    1 Cytuj
  • 20 mar 2023
    Siedlecki napisał/a:

    ...... Dobry skład mają na przykład tabletki Cum on,......

    "cum on" - piękna nazwa... ROTFL :-)

    Sorry... super wątek, śledzę go z dziką ciekawością.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz