Forum » Wolne Myśli

Zjawiska paranormalne. Radio Paranormalium

  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    Skorzystam z możliwości jakie daje mi ten portal i zareklamuję ciekawą stację internetową.
    Radio Paranormalium jest dobrą alternatywą na spędzenie zimowego wieczoru. W lecie też ich oczywiście słucham.
    Gorąco polecam. Aktualnie leci audycja "na żywo".

    Jaki jest wasz stosunek do zjawisk paranormalnych?

    4 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    też proponuje coś ciekawego z dziedziny paranormalnej i nie tylko codziennie na żywo 19.45 nadają na
    http://januszzagorski.pl/

    oraz http://niezaleznatelewizja.pl/ramowka/

    3 1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    bzdury panowie paszoł won do kościoła :)

    3 3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: syntezator] bzdury panowie paszoł won do kościoła :) [/quote]

    jeden wierzy w Jezusa Chrystusa kolejny w Buddę inny w Allacha , a jeszcze inny w ufoludka - każdy ma prawo do swoich poglądów i zainteresowań nie jesteś zainteresowany WYJDŹ.

    2 2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 11 lut 2012

    Jestem katolikiem. Nie neguję istnienia Jezusa Chrystusa, nie neguję istnienia Boga Stwórcy. Zjawiska paranormalne są oczywiście moim hobby.
    Zjawiska paranormalne jak i wiara wzajemnie siebie nie wykluczają.

    1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    i reklamują tych pseudorewolucjonistów z Libii .. Nie Polecam
    PS. Kosmici to bzdura.

    2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 11 lut 2012

    MGF Twój post nie wnosi niczego pożytecznego do dyskusji niestety.
    Mówiąc, że kosmici to bzdura to tak jakby powiedzieć, że everybody's happy now.

    Cytuj
  • 11 lut 2012

    Po prostu ludzie nie umieją odróżnić zjawiska UFO (które jest faktem) od istot nieznanego gatunku potocznie obcych którzy nawet jeżeli gdzieś tam istnieją nie są w stanie przedrzeć się przez Pasy Van Allena które są zabójcze dla każdych istot żywych.

    1 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 12 lut 2012

    Z tym muszę się zgodzić. Ponieważ zwykły laik nie widzi różnic między tym co powyżej opisałeś. Ale jednak są grupy zapaleńców (można powiedzieć profesjonalistów), które dzień i noc monitorują sklepienie niebieskie i znajdują ciekawe zjawiska.
    Być może to anomalie pogodowe i tym podobne, ale jednak jakieś niezidentyfikowane rzeczy są praktycznie codziennie widywane (również na Polskim niebie).

    Cytuj
  • 13 lut 2012

    Ostatnio nad Myślenicami latało to:
    zdjecie

    Pewnie zaraz wróci na forum Ździchó z Suwałk.

    5 5 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Buka :D ??

    Cytuj
  • 13 lut 2012

    Finezyjny Gościu, strasznie poważnie podchodzisz do tego tematu. Wrzucając na forum taki temat powinieneś wiedzieć że są tacy którzy patrzą na takie tematy z przymrużeniem oka. ja też tak właśnie na to patrze. ale jak mogę wyrazić swoje zdanie o kosmitach odwiedzających ziemian to uważam że to trochę naciągane. Równie możliwe jest to że za 200 lat człowiek skonstruuje wehikuł czasu i będzie wracał w przeszłość. pokazując się tobie jako UFO. tak czy owak temat ciekawy i do dyskusji.

    2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 13 lut 2012

    Ale przecież zdarzenia paranormalne nie dotyczą tylko i wyłącznie istot pozaziemskich.
    Jest przecież również krypto - zoologia czy krypto - botanika. Wiele zjawisk, których nauka nie potrafi nijak zakwalifikować podchodzi pod dziedzinę paranormalną.

    Cytuj
  • 13 lut 2012

    ja sam zauważyłem kilka razy dziwne zjawiska (najprawdopodobniej nowe technologie wojskowe) , kryptydy to moim zdaniem (o ile istnieją ) pozostałości wymarłych prawie całkowicie gatunków np. Yeti to np. może być Goryl Śnieżny który tak jak Kozica żyje/zył tylko w wysokich partiach gór

    1 Cytuj
  • 13 lut 2012

    takie różne ciekawostki http://innemedium.pl/

    Cytuj

Odpowiedz