Forum » Wolne Myśli

Dobry żart tynfa wart

  • 24 paź 2011

    Hehe, dobre. Ale kawał:
    - Dlaczego kobiety udają orgazmy?
    - To smutne patrzeć jak dorosły mężczyzna płacze.
    to przeróbka starego kawału z odpowiedzią: - Bo myślą, że to kogoś interesuje.
    Pozdro

    6 3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Wiedzieliście, że Chuck Norris zagrał w Gwiezdnych Wojnach?

    On był Mocą.

    7 1 Cytuj
  • adzygmunt 1 lis 2011

    Wysłuchane dzisiaj rano w radio!
    Pospieszcie się by ... zająć dobre miejsce na cmentarzu!

    5 5 Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2011

    Wysłuchane w radio
    Popatrz, ta Kowalska przeszła po operacji straszną 'metaforę'

    3 6 Cytuj
  • 17 lis 2011

    znalezione na www.dobryhumor.pl

    w sypialni państwa Rosenbaum:
    - Mojsze, Ty jesteś jak lis,
    - względem chytrości,
    - nie, względem miękka kita.

    stareńcy dziadek z babcią siedzą przy stole, nagle dziadek strzela babkę w twarz z liścia,
    babka na to:
    - za co to ?
    dziadek:
    - jak sobie przypomnę żeś Ty dziewicą nie była ...

    6 1 Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2011

    - Halo, mówi Kowalski. Panie doktorze, proszę natychmiast przyjechać, ponieważ moja żona ma ostry atak wyrostka robaczkowego!
    - Spokojnie panie Kowalski. Dwa lata temu osobiście wyciąłem pańskiej żonie wyrostek robaczkowy. Czy słyszał pan kiedyś, aby człowiekowi po raz drugi pojawił się wyrostek?
    - A czy pan słyszał doktorze, że u człowieka może się pojawić druga żona?

    9 4 Cytuj
  • 21 lis 2011

    jest 22.15 Tomasz Lis na żywo -rewela wszysto w jednym all in one Wałęsowa..)))))))))))))))))))

    1 2 Cytuj
  • 27 lis 2011

    Po długim procesie sąd na południu USA skazał Murzyna na zaledwie 10 lat za zabójstwo. Jako okoliczność łagodzącą sąd uwzględnił fakt, że to jednak nie on zabił.

    6 3 Cytuj
  • 4 gru 2011

    – Mojsze, a skąd ty masz taki ładny zegarek?
    – Tate mi sprzedał, jak umierał.

    9 2 Cytuj
  • adzygmunt 12 gru 2011

    Sytuacja w aptece: Klient, można kupić wiagrę dla kobiet? Chwila zastanowienia i pan magister mówi: u nas nie, proszę spróbować u najbliższego jubilera!

    3 4 Cytuj
  • 13 gru 2011

    - Rebe poznałem świetną dziewczynę i mam zamiar ja poprosić o rękę.
    - Icek, ale któż to ona jest? Jak się nazywa?
    - Goldberg.
    - A to bardzo stare żydowskie nazwisko. To bardzo dobrze.
    - A czy jest bogata?
    - Tak Rebe jest bardzo bogata.
    - A jak ma na imie?
    - Whoopi.

    5 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Synek do tatusia: - Tatusiu, zrób, żeby słoniki biegały.
    - Syneczku, słoniki są zmęczone.
    - Tatusiu, błagam, zrób, żeby słoniki biegały.
    - Syneczku, słoniki są naprawdę bardzo zmęczone. Cały dzień biegały na twoją prośbę.
    - Tatusiu proszę! Proszę ostatni raz.
    - No dobra, ale na dzisiaj ostatni raz, bo słoniki padną!
    - Kooompaniaaaaa! Maski włóż! 3 okrążenia dookoła poligonu!

    5 2 Cytuj
  • adzygmunt 15 gru 2011

    - Usłyszeć od dziewczyny, że "nie możemy być razem ale możemy zostać przyjaciółmi" brzmi dla faceta tak, jak "twój kot zdechł, ale możesz go zatrzymać"...

    4 4 Cytuj
  • adzygmunt 5 sty 2012

    Panie premierze, proszę się nie przejmować pretensjami pacjentów, to są jacyś chorzy ludzie!

    8 3 Cytuj
  • adzygmunt 13 lut 2012

    Blondynki stoją na przeciwnych brzegach rzeki. Nie wierz jak się dostać na drugi brzeg? woła jedna. A po co ci to wiedzieć, przecież jesteś na drugim brzegu!

    4 2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Żona, na kilka dni przed dziesiątą rocznicą pożycia małżeńskiego, szepta do męża w łóżku:
    "Kochanie, wiesz że niedługo będzie dziesięć lat jak jesteśmy ze sobą? Tak myślałam wiesz, żeby jakoś uczcić ten dzień, może kupiłbyś mi coś ekstrawaganckiego! Najlepiej takie coś co przyspiesza od zera do setki w mniej niz trzy sekundy!"
    Mąż przytaknął ze zrozumieniem i w dniu dziesięciolecia pożycia małżeńskiego kupił żonie WAGĘ...

    12 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Przechodząc przez podwórko przedszkolne usłyszałem taką wyliczankę: „ Palikot ,wibrator ,dwa świńskie ryje ,kto się nie schowa tego Biedroń kryje”. Przerażające prawda?

    6 14 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: ....] Przechodząc przez podwórko przedszkolne usłyszałem taką wyliczankę: „ Palikot ,wibrator ,dwa świńskie ryje ,kto się nie schowa tego Biedroń kryje”. Przerażające prawda? [/quote]
    Kiepskie. Dzieci w obecnych czasach nie bawią się w takie wyliczanki. Do tego pogarda dla mniejszości seksualnych, Palikota, a więc pewnie i PO, bo czemu nie? I wychodzi prymitywna prowokacja na poziomie szaletów miejskich, w których są PiSuary.
    Dziękuję, nie skorzystam.

    10 7 Cytuj
  • 10 mar 2012

    To nie są mniejszości narodowe tylko zboczeńcy i tyle na temat

    6 5 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Odnotowano 1500 (jeden tysiąc pięćset) gatunków zwierząt, w tym ludzi, wykazujących zachowania homoseksualne. Tylko jeden gatunek, ten najgłupszy jak widać, robi z tego problem.

    5 10 Cytuj
  • 11 mar 2012

    "Do tego pogarda dla mniejszości seksualnych, Palikota, a więc pewnie i PO, bo czemu nie? I wychodzi prymitywna prowokacja na poziomie szaletów miejskich, w których są PiSuary. "
    Nie oczywiście mniejszościom seksualnym należy się szacunek i poważanie .To przecież takie nowoczesne,miliardy ludzi od tysiącleci robi to jak nakazuje natura i są głupkami bo oto niewielki procent społeczeństwa robi to inaczej i przez to należą im się specjalne przywileje i szacunek.
    Na czym niby te prześladowania mają polegać????Róbcie sobie to w zaciszu sypialni i nie angażujcie społeczeństwa w wasze sprawy i nie obnoście się ze swoją seksualnością a nikt na was nie zwróci uwagi.Wielu ludzi uprawia np."miłość francuską" ale nikt z nich nie wychodzi z tym na ulicę i nie stara się innym udowadniać że to jakaś wyższa forma współżycia.
    Przez wieki homoseksualizm uznawany był za chorobę a dopiero nie dawno stał się normą.Jak dalej w tym kierunku będzie szedł postęp w medycynie to za kilkanaście lat okaże się że pedofilia to też nic zdrożnego?Potem zoofilia i inne praktyki?Jak być nowoczesnym to nowoczesnym.Ileż czasu można robić to samo.

    7 4 Cytuj
  • adzygmunt 29 kwi 2012

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    9 Cytuj

Odpowiedz