Forum » Wolne Myśli

Nad morze z małym dzieckiem...

  • Andrzej 8 kwi 2017

    To ja polecam zalew w Dobczycach.

    mspanc.

    1 3 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    ja rowniez

    1 2 Cytuj
  • 24 maj 2017

    A ja polecam Karwię i ośrodek Duet II, tam są domki-wychodzisz z ośrodka, przechodzisz przez drogę i wąski pas lasku i jesteś na plaży-dosłownie 200-300 metrów. Jak się jest z małym dzieckiem to ważne, że w 5 minut możesz skoczyć na kwaterę. A na niepogodę mają tam świetlicę z milionem zabawek dla dzieci, nawet rowerki itp.

    2 2 Cytuj
  • 22 cze 2017

    Zielona Polana, miejscowość Łączki, w Bieszczadach.
    4 dni poniżej tysiaka za 2+2. A pensjonat z taką ofertą, jaką mieliśmy w zagranicznych hotelach. Mają tam dosłownie wszystko. Łącznie z basenem, własną plażą, mini klubem i animacjami. Co by się nie działo z pogodą, to na pewno będą dla was udane wakacje. Powodzenia ;-)

    1 3 Cytuj
  • 23 sie 2017

    A może Wyspa Wolin? Myślę, że to dobre miejsce na wakacje z dzieciakami.

    1 3 Cytuj
  • 8 wrz 2017

    My z naszą dwójką dzieci byliśmy w tym roku na wakacjach w Ustce, a zatrzymaliśmy się w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl, który jak najbardziej jest przyjazny dzieciom. Maluchy miały wiele atrakcji, więc się nie nudziły a my z mężem i znajomymi relaksowaliśmy się w hotelowym spa. Wspaniałe miejsce na taki rodzinny wyjazd :)

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 11 wrz 2017

    A łyżka na to: Niemożliwe!

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2017

    Oooo tak USTKA jest z cala pewnoscia wspanialym miejscem na wyjazd zwlaszcza kiedy sie jeszcze plywac nie umie

    2 Cytuj
  • 27 wrz 2017
    marzenta_90 napisał/a:

    Witam! może macie jakieś sprawdzone miejscowości nad morzem, wybieram się z małym dzieckiem i nie wiem co wybrać Krynicę Morską, Władysławowo... Chodzi mi głównie o to aby to było w miarę najbliżej.

    Znajomi jeżdżą do Pustkowa i bardzo sobie chwalą. W Krynicy też jest super, chociaż chyba najlepsze są takie mniej popularne miejscowości, żeby nie było tłumów.

    Cytuj
  • 2 lut 2018

    Odnawiam temat.
    Proszę polecić domek dla 4 osób.
    Miejsce- Władysławowo. W miarę blisko morza.

    Cytuj
  • 27 lut 2018

    Małemu dziecku wiele nie trzeba, wystarczy wziąć parę zabawek, jakieś kredki, i nawet z paskudną pogodą dziecko nie będzie się nudziło :)

    1 Cytuj
  • Pablo 27 lut 2018
    makaki napisał/a:

    Małemu dziecku wiele nie trzeba, wystarczy wziąć parę zabawek, jakieś kredki, i nawet z paskudną pogodą dziecko nie będzie się nudziło :)

    Tatuś musi jednak zabrać kolegę i spory zapas "umilacza czasu w deszczową pogodę"... bo mama zapewne nie dotrzyma kroku.... ;-)

    3 1 Cytuj
  • Pablo 2 lis 2018

    Na jesienną pogodę, nad morze....?
    Toż to..... rewelacyjny pomysł! :-)
    Zdecydowanie lepszy, niż w wakacyjnym okresie. Zdecydowanie.

    A jak z dzieciakami to jeszcze się jodu nawdychają. Tylko chyba nie przy takiej pogodzie. Natomiast na spacery po plaży, pogoda jak marzenie.... :-D

    3 Cytuj
  • 2 lis 2018
    Pablo napisał/a:

    Na jesienną pogodę, nad morze....?
    Toż to..... rewelacyjny pomysł! :-)
    Zdecydowanie lepszy, niż w wakacyjnym okresie. Zdecydowanie.

    A jak z dzieciakami to jeszcze się jodu nawdychają. Tylko chyba nie przy takiej pogodzie. Natomiast na spacery po plaży, pogoda jak marzenie.... :-D

    Zgadzam się. My już mamy dzieci na tyle duże, że można kombinować z miejscówkami, coś wiecej pozwiedzać. Z maluszkami jest ciężej, zwłaszcza, jeśli jeszcze nie chodzą, trzeba wszędzie z wózkiem, nosić na rękach. Wiele atrakcji również nie jest dla nich.
    Kiedy nasze pociechy były małe (1 rok) byliśmy w Niechorzu, domki "kakadu" - mogę polecić, tylko nie znam aktualnych cen, podejrzewam że od tamtej pory wzrosły :)

    2 Cytuj
  • 8 lip 2019

    Myślę, że zdecydowanie stawiałabym na wakacje w Polsce. Jeśli wybierze się odpowiednie miejsce, to można wiele zaoszczędzić. Dodatkowo nad polskim morzem można znaleźć fajne atrakcje, z których można korzystać całą rodziną, gdyby pogoda nie dopisała. Fajną atrakcją jest Labirynt Luster w Trzęsaczu, czyli miejsce, z którego trudno się wydostać, ponieważ setki luster i gra światła robią swoje.

    4 Cytuj
  • 9 lip 2019

    w Polsce

    Cytuj
  • 20 wrz 2019

    Narze morze zabrudzili, ludzie przestaną jeździć.

    1 3 Cytuj
  • 3 paź 2023

    Jeżeli chcemy jechać z dzieckiem nad morze, to zdecydowanie Chorwacja może okazać się najlepszym wyborem, Ważne jest jednak, aby zawczasu zarezewować nocleg, ponieważ w sezonie może być duże oblężenie hoteli.

    1 Cytuj

Odpowiedz