Forum » Wolne Myśli

Nowa Prawica

  • 29 sie 2013

    Wrzucam ciekawy film dotyczący Nowej Prawicy, myślę że warto aby ludzie oglądnęli i za dwa lata zastanowili się czy nadal popierają pis po lub inne partie lewicowe, Zachęcam do komentowania mówienia co się nie podoba co się podoba oraz do przeczytania co oni chcą zrobić, może za 2 lata kraj stanie się normalny wolny od biurokracji i przerośniętej administracji państwowej. Polecam oglądnijcie komentujcie.

    http://www.youtube.com/watch?v=4dhYjw2YC9E

    7 10 Cytuj
  • 29 sie 2013
    4 4 Cytuj
  • 29 sie 2013
    ziomal1 napisał/a:

    "bono" trzeba mieć na czym czapkę nosić
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XROIYiPY7-Y

    Użytkownik youtube Narodowiec1906 wrzuca utwór PUNKOWEGO zespołu z doklejonymi zdjęciami sugerującymi że chodzi o konkretną opcję polityczną,
    a mający na czym nosić czapkę (chyba tylko do tego służy mu głowa) Ziomal, utwierdza nas w przekonaniu że punkowcy są za jakąkolwiek opcją polityczną.
    Najlepsze jednak jest to że Michall_s rzucił temat o Kongresie Nowej Prawicy, która całkowicie chce zlikwidować kolesiostwo które nas okrada od kilkunastu lat, a oni - jak to bywa między Polakami - się przepychają co lepsze - czy PiS czy PO .

    4 5 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Witam cieszę się że temat zainteresował, że toczy się dyskusja że jednak są ludzie których interesuje to czy będziemy mieć za parę lat gdzie mieszkać i gdzie pracować. Temat o tyle ważny że ludzie pokroju "czworga" w mediach publicznych nie pozwalają mówić głośno o tym że jest inna opcja niż zadłużanie społeczeństwa, Pomyśleć tylko że każde dziecko które dzisiaj się rodzi ma ponad 20 tyś długu, że każdemu z nas zabierane jest ponad 80% pensji że każdy z nas karany jest podatkiem dochodowym za pracę, im więcej pracujesz tym większa kara, a ktoś kto leży i nic nie robi dostaje zapomogi socjalne, to trwa i trwa i może czas by to zmienić? z tego powodu ten temat, Można na Facebooku poczytać stronki typu Korwin Mikke, Konrad Berkowicz, Mam dość Tuska, antypopis, Piotr Najzer, długo by wymieniać, jest tego coraz więcej co chyba oznacza że narasta gniew społeczeństwa wobec obecnego złego systemu, może czas coś zmienić ?

    5 6 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Masz mózg wyprany przez pejsate media
    Ps. W drugiej minucie jet przesłanie także dla Ciebie
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mGcUwhdM4Vg

    7 3 Cytuj
  • 29 sie 2013

    „ wykazał wielki talent w zacieraniu śladów i wywoływaniu napięć międzyludzkich”. (…) Jest „nieobliczalny, nieodpowiedzialny, niepoprawny, a przede wszystkim nieudolny”.
    Nie jest w stanie uczyć się na własnych błędach, gdyż jest przekonany, że ich nigdy nie popełnił”.
    Jego polityczne ambicje mogą doprowadzić Polskę do katastrofy”
    Z symbolu polskiej demokracji stał się jej groteskową karykaturą.
    Wyłączył wszystkich, mogących stanąć mu na drodze - aby to osiągnąć uznał za stosowne lżyć im publicznie od "jajogłowych" i "żydów”.
    Jego niewiedza w sprawach gospodarki i międzynarodowych straszy i paraliżuje Polaków i zagranicznych partnerów.
    , wyraźnie zapowiada, że będzie ignorował prawo i procedury demokratyczne”, co wróży „odwet na jego politycznych przeciwnikach, dyletanckie reformy i nieudolny rząd.
    Wszystkie te cytaty pochodzą z eseju, który w ........ opublikowały dwa dzienniki: francuski „La Libération” i niemiecki „die tageszeitung” („taz”).
    Kto to powiedział i o kim?

    1 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Bingo.
    Tylko krowa nie zmienia poglądów.

    2 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 30 sie 2013
    krowka123 napisał/a:

    „ wykazał wielki talent w zacieraniu śladów i wywoływaniu napięć międzyludzkich”. (…) Jest „nieobliczalny, nieodpowiedzialny, niepoprawny, a przede wszystkim nieudolny”.
    Nie jest w stanie uczyć się na własnych błędach, gdyż jest przekonany, że ich nigdy nie popełnił”.
    Jego polityczne ambicje mogą doprowadzić Polskę do katastrofy”
    Z symbolu polskiej demokracji stał się jej groteskową karykaturą.
    Wyłączył wszystkich, mogących stanąć mu na drodze - aby to osiągnąć uznał za stosowne lżyć im publicznie od "jajogłowych" i "żydów”.
    Jego niewiedza w sprawach gospodarki i międzynarodowych straszy i paraliżuje Polaków i zagranicznych partnerów.
    , wyraźnie zapowiada, że będzie ignorował prawo i procedury demokratyczne”, co wróży „odwet na jego politycznych przeciwnikach, dyletanckie reformy i nieudolny rząd.
    Wszystkie te cytaty pochodzą z eseju, który w ........ opublikowały dwa dzienniki: francuski „La Libération” i niemiecki „die tageszeitung” („taz”).
    Kto to powiedział i o kim?

    A. Hitler.

    Ale o kim mowa na prawdę, to aż boję się stwierdzić.

    5 Cytuj
  • 30 sie 2013

    To pokazuje jaką klasą są nasi politycy ,tak Adaś mówił o "Bolku" zanim nazwał Kiszczaka człowiekiem honoru.Co ciekawe Michnik na wódeczce z Urbanem,Wałesa u Jaruzelskiego w szpitalu a głupi naród myśli że komuna upadła w 1989 roku .Wtedy obalano w Magdalence to a nie komunę
    http://www.wprost.pl/ar/401885,2/Co-naprawde-wydarzylo-sie-w-Magdalence/

    2 1 Cytuj
  • 30 sie 2013
    krowka123 napisał/a:

    To pokazuje jaką klasą są nasi politycy ,tak Adaś mówił o "Bolku" zanim nazwał Kiszczaka człowiekiem honoru.Co ciekawe Michnik na wódeczce z Urbanem,Wałesa u Jaruzelskiego w szpitalu a głupi naród myśli że komuna upadła w 1989 roku .Wtedy obalano w Magdalence to a nie komunę
    http://www.wprost.pl/ar/401885,2/Co-naprawde-wydarzylo-sie-w-Magdalence/

    Kolor biały ma wiele odcieni, kolor czarny też.
    Ten który głosi, że zna prawdziwy i jedyny ich odcień jest bałwochwalcom (czyt.człowiek bezkrytycznie hołdujący jakimś zasadom).
    Takich ludzi zawsze obawiano się najbardziej.

    5 Cytuj
  • 30 sie 2013

    I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.

    4 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 30 sie 2013
    krowka123 napisał/a:

    I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.

    Wszystko ok, tylko pokaż mi jednego człowieka, organizację, lub pogląd, który w pełni jest "jednokolorowy". Zanim zaczniesz szukać, uprzedzę Cię - nie ma takiego. Niestety, przysłowiowa "ciąża" nie istnieje w świecie układów politycznych, ekonomicznych czy światopoglądowych. Nawet JPII "potykał się" w czasie swojego pontyfikatu. Ale jest uważany za autorytet, bo "ilość plusów była większa od ilości minusów" w znaczącym stopniu. To samo dzieje się z innymi autorytetami. Dążenie do bezwzględnego poszukiwania tylko "białego" lub tylko "czarnego" prowadzi do utopii. Utopia zawsze wiedzie ku zagładzie.

    1 4 Cytuj
  • 30 sie 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    krowka123 napisał/a:I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.Wszystko ok, tylko pokaż mi jednego człowieka, organizację, lub pogląd, który w pełni jest "jednokolorowy". Zanim zaczniesz szukać, uprzedzę Cię - nie ma takiego. Niestety, przysłowiowa "ciąża" nie istnieje w świecie układów politycznych, ekonomicznych czy światopoglądowych. Nawet JPII "potykał się" w czasie swojego pontyfikatu. Ale jest uważany za autorytet, bo "ilość plusów była większa od ilości minusów" w znaczącym stopniu. To samo dzieje się z innymi autorytetami. Dążenie do bezwzględnego poszukiwania tylko "białego" lub tylko "czarnego" prowadzi do utopii. Utopia zawsze wiedzie ku zagładzie.

    Janusz Korwin Mikke / Nowa Prawica / Poglądy prawicowe od 20 lat chce koleś tego samego, teraz ma coraz większe poparcie i prawdopodobnie wejdzie do sejmu. (wiadome każdy ma jakieś wady, ale obecna władza ma ich za dużo a o tym ta rozmowa)

    W skrócie:
    Obniżenie ilości posłów do 120
    senat 32 osoby
    vat 15 %
    Zero podatku dochodowego
    Likwidacja Zus (obecne zobowiązania zusu spłacać przez lata miało by państwo z wpływów z vatu)
    Likwidacja Pozwoleń Zezwoleń
    Swoboda działalności gospodarcza ( w stylu angielskim)
    Dlaczego o tym piszę ano dlatego że obecna władza wprowadza ciągle socjal, np przeczytałem kilka dni temu że będą dopłacać do mieszkań super sprawa, ale coś się nie zgadza, władza nie ma swojej kasy, żeby dać Nowakowi musi zabrać Kowalskiemu, a że zwykle podatki płacą najubożsi a dopłaty dostają ci co spełnią kryteria zdolności kredytowej w banku (zarabiają 4 tyś miesięcznie lub więcej) kończy się to tym że kasę dostają ci którzy tak naprawdę mogli by sobie za własną kasę dom postawić, bo ich stać, a po kieszeni znowu dostaje ten najbiedniejszy.

    1 6 Cytuj
  • Def Ibrylator 30 sie 2013
    michall_s napisał/a:

    def_ibrylator napisał/a:krowka123 napisał/a:I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.Wszystko ok, tylko pokaż mi jednego człowieka, organizację, lub pogląd, który w pełni jest "jednokolorowy". Zanim zaczniesz szukać, uprzedzę Cię - nie ma takiego. Niestety, przysłowiowa "ciąża" nie istnieje w świecie układów politycznych, ekonomicznych czy światopoglądowych. Nawet JPII "potykał się" w czasie swojego pontyfikatu. Ale jest uważany za autorytet, bo "ilość plusów była większa od ilości minusów" w znaczącym stopniu. To samo dzieje się z innymi autorytetami. Dążenie do bezwzględnego poszukiwania tylko "białego" lub tylko "czarnego" prowadzi do utopii. Utopia zawsze wiedzie ku zagładzie.Janusz Korwin Mikke / Nowa Prawica / Poglądy prawicowe od 20 lat chce koleś tego samego, teraz ma coraz większe poparcie i prawdopodobnie wejdzie do sejmu. (wiadome każdy ma jakieś wady, ale obecna władza ma ich za dużo a o tym ta rozmowa)

    W skrócie:
    Obniżenie ilości posłów do 120
    senat 32 osoby
    vat 15 %
    Zero podatku dochodowego
    Likwidacja Zus (obecne zobowiązania zusu spłacać przez lata miało by państwo z wpływów z vatu)
    Likwidacja Pozwoleń Zezwoleń
    Swoboda działalności gospodarcza ( w stylu angielskim)
    Dlaczego o tym piszę ano dlatego że obecna władza wprowadza ciągle socjal, np przeczytałem kilka dni temu że będą dopłacać do mieszkań super sprawa, ale coś się nie zgadza, władza nie ma swojej kasy, żeby dać Nowakowi musi zabrać Kowalskiemu, a że zwykle podatki płacą najubożsi a dopłaty dostają ci co spełnią kryteria zdolności kredytowej w banku (zarabiają 4 tyś miesięcznie lub więcej) kończy się to tym że kasę dostają ci którzy tak naprawdę mogli by sobie za własną kasę dom postawić, bo ich stać, a po kieszeni znowu dostaje ten najbiedniejszy.

    Powiem Ci, że Korwina obserwuję od dłuższego czasu. Jak dla mnie jest to idiota-szaleniec ze świetnymi pomysłami na totalną rewolucje, która może skończyć się albo totalną klęską albo wielkim zwycięstwem. Ale chyba jestem gotów na takie ryzyko.

    5 3 Cytuj
  • 30 sie 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    Powiem Ci, że Korwina obserwuję od dłuższego czasu. Jak dla mnie jest to idiota-szaleniec ze świetnymi pomysłami na totalną rewolucje, która może skończyć się albo totalną klęską albo wielkim zwycięstwem. Ale chyba jestem gotów na takie ryzyko.

    Ale wiesz Korwin jest obecnie przewodnikiem on ma swoje lata, to ludzie młodzi popierający jego koncepcję władzy będą ją kontynuować, ja Sam kiedyś zagłosowałem na PO bo obiecywali zniesienie podatków (a przynajmniej ich część) nic nie zrobili, w następnych wyborach nie było na kogo oddać głosu więc na złość PO zagłosowałem na Palikota i masz ciach idiota w sejmie, wprowadza tam ludzi dziwnych (nie będę komentować jakich bo zacznę brzydko pisać) a teraz, co zostaje Pis niczym nie różniący się od PO, No nie bardzo Jest Nowa Prawica o których media nie piszą zbyt wiele a która ma coraz większe poparcie może warto zacząć o tym pisać, zwłaszcza że nawet jeśli część z urzędników dzisiaj obrażanych z uwagi na to że sprawują takie a nie inne stanowisko są przykładowo uczciwi pracowici mają po dziurki w nosie swojej roboty, ale nie zrezygnują bo o kasę chodzi, gdyby dać im wybór możliwość założenia firmy nie płacenia zusu płacenia podatków gdy będą mieć z czego to uwierz mi też głos oddadzą bo będą wiedzieć że robią to nie dla siebie ale dla rodziny, dziś jeden urzędnik zarobi np 4 tyś reszta rodziny jakieś grosze lub na bezrobociu bo układy za słabe, a pomyśl zmiana systemu każdy może zarobić zusu nie płacić podatki mniejsze taka rodzina sumarycznie zarobi więcej, wiele więcej, dziś wzrost gospodarczy około 3% zjada inflacja około 3%kraj się nie rozwija, gdyby wzrost gospodarczy kraju wynosił ponad 15% a 3% inflacja to każdy rok do roku miał by pensję o 12% większą z wypłaty 2000 tyś po 4 latach... 2000*0,12=2240 2240*0,12+2240=2508,8 2508,8*0,12+2508,8=2809,85 w czwartym roku już 2809,85*0,12+2809,85=3147,03 czyli o około 1147 zł więcej niż dzisiaj, przy obecnym podnoszeniu płacy minimalnej na siłę rośnie bezrobocie a płaca o 100 zł brutto więcej -podatki zostaje około 60 zł, czyli po 4 latach 240 zł zamiast 1147 ta różnica której nie zarobimy to wartość utracona, przez obecny system który trwa i trwa każdy z nas traci chociaż nie każdy to widzi. A to tylko jeden przykład z gospodarki. I nie piszcie że się nie da uzyskać 15% wzrostu dla gospodarki bo się da! Polacy mimo że pyskaci to pracować potrafią.

    2 4 Cytuj
  • 30 sie 2013
    krowka123 napisał/a:

    I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.

    Gdyby życie było takie proste jak zakładasz, były by tylko dwa kolory, czarny i biały, ale jak że było by smętnie, smutno i bezbarwnie?
    Zawsze do końca świata Niemcy i Rosjanie musieli by być naszym wrogiem a Węgrzy przyjacielem. Kopernik i Galileusz do końca świata byli by antychrystami, papież nie mógłby zmienić zdania, zdrada małżeńska ze strony kobiety, była by karana kamieniowaniem.
    Kiełbasa tylko polska była by dobra, bigos i pierogi, gołąbki a reszta była by niejadalna, piwo to tylko Żywiec. Poglądy i zasady niezmienne i tak lanie dzieci do końca świata a kobiety musiały by w spódnicach wchodzić do morza a Kaczyński musiał by dotrzymywać słowa i nie startować na prezydenta poprzednio. Nie jest to wcale takie proste jak widzisz, ja wolę wielobarwność.

    1 6 Cytuj
  • 30 sie 2013

    I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.

    1 Cytuj
  • Andrzej 30 sie 2013
    krowka123 napisał/a:

    I tu się różnimy ,białe jest białe a czarne czarne.Nie można być trochę w ciąży czy trochę uczciwym.Albo ktoś jest łajdakiem i szują albo autorytetem,relatywizm prowadzi do wypaczenia poglądów.

    [OT] Mam deja vu czy może jesteś botem?

    A na Nową Prawicę przychylnym okiem patrzy wielu ludzi, ciekawe tylko, jak się to odbije na wyborach...
    Ja kiedyś byłem za UPRem, ale zwątpiłem, jak się skumali z LPRem... Chociaż wtedy nawet Giertych zaczął gadać ludzką mową ;)

    2 Cytuj

Odpowiedz