Forum » Wolne Myśli

Zlote cytaty na forum Miasto INFO ;)

  • 11 sty 2010

    Witam po ostatnim wgladzie w posta mialem takiego banana na twarzy ze proponuje abyscie wrzucali takie zlote cytaty jak ten "Do San Francisko chodzą ludzie na poziomie (przeciwięstwo Vegi) mili , ładni ,bardzo dobrze zbudowani i przede wszystkim ułożeni !" gratulacje ;)

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    byłem tam kilka razy, czy to oznacza, że moge sie czuc miłym, ładnym i dobrze zbudowanym??

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    bardzo dobry cytat !! coś nawet nie wiem czy nie lepszy od pana posła odnośnie szkodliwych jabłek ,nie wiem czy można edytować posty na tym forum ale jeśli tak to wszystkie zgłaszane ,niech będą w pierwszym poście .

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Kolejna kandydatura na złoty cytat miasto-info:

    [quote=AniaD.]

    i dodałabym jeszcze uporządkowanie Zarabia, tj. taki syf jaki jest na mini golfie i w jego okolicach odstrasza, no i te jeżdżące tamtędy busu które nie mogą się minąć na jedno-samochodowej jezdni... :/[/quote]

    Jakby autorka editnęła posta to poniżej mamy pierwowzór:

    "tj. taki syf jaki jest na mini golfie i w jego okolicach odstrasza, no i te jeżdżące tamtędy busu które nie mogą się minąć na jedno-samochodowej jezdni... :/"

    Jedno-samochodowe jezdnie trzeba koniecznie zlikwidować! Postulujmy do władz!!

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    to była własna radosna twórczość - ale co ty możesz o tym wiedzieć dziaduło ;P hahaha

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    Mylisz się drogie dziecko. Ja i babcia Hela jesteśmy radosnymi osobami i mamy głowy pełne pomysłów.
    Oto poniżej moje zdjęcie jak pędzę w listopadzie na mojej wspaniałej MZ-ce:

    zdjecie

    A tutaj z kolei Helenka pod krakowskim ratuszem tuż po walce z uczestnikami parady równości:

    zdjecie

    Co jak co ale radosnej twórczości nie możesz nam zarzucić.

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    Ach, Helena, przepiękna kobitka :D

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    PS. co do powyższego cytatu, no to mega wypas :D AniaD. ma niesamowity zmysł obserwacji, a stwierdzenie "bardzo dobrze zbudowani" powaliło mnie na kolana :D

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    [quote]byłem tam kilka razy, czy to oznacza, że moge sie czuc miłym, ładnym i dobrze zbudowanym??[/quote] noooo ale jak nie będziesz do tego ułożony to brak Ci będzie poziomu :-D
    ....cytata pierwsza klasa

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    Vega- bez komentarza:/

    Cytuj
  • adzygmunt 15 sty 2011

    Jest znane powszechnie powiedzenie: "kto pije i pali ten nie ma robali"!
    Przecież to jest na opak z prawdą.
    By było racjonalnie dopiszę werset następny: "Mylisz się, nie spieszą, bo wiedzą, że ciebie pierwszego zjedzą "!
    Drugi werset: "a jak będą głodne, to zniszczą jak powódź domy w Kłodnem" !
    Można prosić o następne dopiski?

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Oto krotka rozmowa pomiędzy forumowiczami;
    Zakładka forum - Galeria Myślenicka
    kasia;)
    "no ponoc ma byc otwarcie a lipcu a wie ktos dzie mozna podania składac do pracy tam????"
    janek1
    "podania należy wysyłać za pomocą rpgk na Borzęte"
    Jak dla mnie, cytat miesiąca!

    4 1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Moim zdaniem to przebija wszystkie inne cytaty!
    "Mnie to nie interesuje. Irytują mnie wypowiedzi straszące konsekwencjami związanymi z prawem do krytyki. Jak "przyjaciele proboszcza" chcą kontrolować, niech sprawdzą w obie strony. Czy ma ktoś w związku z tym jakiś problem?"

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Cytat tygodnia;
    "A lud nie śpiewa - lud ryczy, jak bydło na pastwisku. A Ty pewnie razem z nimi."
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/1451,organista.html#p56842

    Cytuj
  • 2 maj 2011

    Cytat tygodnia;
    "W pewnym sęsie zgodzę się z Tobą, że panuje tam patologia, bo tam biorą i eksperementują na sobię różne śrotki. Ale jak ktoś ma silną wolę to nie weznie nigdy."
    LO na Zarabiu (!!!)

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 17 lis 2011

    "Żeby spadły jabłka, trzeba potrząsnąć jabłonią" Mysleniczanin007

    2 2 Cytuj
  • 25 lut 2013

    Cytat tygodnia:
    "[...]Wiedz jedno. Cytaty są dla imbecyli, gdyż nimi można manipulować jak się chce i kogo się chce. [...]"
    Co tam Panie w polityce?

    4 1 Cytuj
  • 25 lut 2013
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Cytat tygodnia:
    "[...]Wiedz jedno. Cytaty są dla imbecyli, gdyż nimi można manipulować jak się chce i kogo się chce. [...]"
    Co tam Panie w polityce?

    Tylko potwierdziłeś to o czym pisałem :)

    cyt:
    "Wiedz jedno. Cytaty są dla imbecyli, gdyż nimi można manipulować jak się chce i kogo się chce.Cytaty to najczęściej wyrwane z kontekstu słowa, które można tak wyciąć z całości wypowiedzi, by służyły cytującej osobie tylko w jej interesach (w polityce w celach ogłupiania określonych środowisk i przeciągania na swoją stronę)"

    1 3 Cytuj

Odpowiedz