Forum » Wolne Myśli

licencja na posiadanie dzieci ?

  • Zdzichó Kowal PJN 21 sty 2010

    Jeśli Panienka Ania to naprawdę Panicz to sprawę nalerzy zadać do Pana Burmiszcza. Tutaj podejrzewam osobę z opozycji jako konfabulacja.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    kolego AniuD prostaku z pod Myślenickiej wioski widać ze Twoje potrzeby biologiczne i emocjonalne zostały zaniedbane przez rodziców , i może już przestań chodzić po tych pabach bo kto wie może wkrótce sam staniesz się takim menelem

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    AniaD jak widać już nie ma nic do powiedzenia i chwała jej za to!

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    Nieprawda ,ludzie nawet nie wiecie jak się mylicie i jaką krzywdę swoimi fałszywymi oskarżeniami wyrządzacie Anii. Rozmawiałam o tym z Anką i jest naprawdę załamana ,na domiar złe pokłóciła się ze swoim facetem (ale to inna historia)Chciała bym wam wszystkim wytłumaczyć i w jakiś sposób pomóc Ani.A więc Anka bardzo lubi to forum ,zagląda tu nie mal codziennie,a czasu nie ma wiele bo jest osobą ciężko pracującą umysłowo w biurze. To było wczoraj ,Ania ma młodszego brata(13-15lat) i gdy Anka wyszła do toalety (ma okres) nagle wszedł jej brat i napisał tego komentarza po którym doszliście do wniosku że AnniaD nie jest Anią .Ludzie to prawda ,Anka powiedziała mamie co zrobił jej brat ,brat dostał szlaban na komputer i nie morze wychodzić przez tydzień z domu , musiał też 3 godzinny stać w końcie, ale to i tak wszystko nie wynagrodzi Ani tego co się stało. Wczoraj całą noc przepłakała .Ludzie proszę was dajcie Ance szanse ona gdy tylko dojdzie do siebie wszystko wam wytłumaczy ...

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    Odnoszę wrażenie, że powinno się wystawiać licencję na posiadanie mózgu, bo z tego co tu widzę, to niektórzy w karygodny sposób go marnują.

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 21 sty 2010

    Nie naprawiaj zła złem, ale "zło dobrem zwyciężaj" http://www.youtube.com/watch?v=lUyvvjbehf4

    Myślę, że każdy rodzic powinien mieć za sobą jakieś kursy dotyczący tematyki wychowania dzieci i także przestudiowane nieco literatury. Bynajmniej nie mam zamiaru tu umniejszyć znaczenia praktyki...

    Jednak pomysł licencji - no cóż. Jest to pomysł naprawiania zła jeszcze większym złem.

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    Nie wiem czy ten kurs przyniósł by efekty, ale nie mówię tez że na pewno by nie przyniósł. Kurs mozna robić na ciężarówkę z przyczepą, ale dzieci, często wymykają sie z ramek i szablonów. Przygotowanie powinno sie ograniczyć do jednego, nauki cierpliwości.

    Cytuj
  • 21 sty 2010

    Koleżanko Jolo, pociesz Anke ze okres trwa kilka dni, wyjdzie z tego, musi teraz jeść dużo buraków czerwonych i pić byczą krew(taki nektar). Przynajmniej tak pisali w przekroju nr z roku 1954.

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    [quote]Nieprawda ,ludzie nawet nie wiecie jak się mylicie i jaką krzywdę swoimi fałszywymi oskarżeniami wyrządzacie Anii. Rozmawiałam o tym z Anką i jest naprawdę załamana ,na domiar złe pokłóciła się ze swoim facetem (ale to inna historia)Chciała bym wam wszystkim wytłumaczyć i w jakiś sposób pomóc Ani.A więc Anka bardzo lubi to forum ,zagląda tu nie mal codziennie,a czasu nie ma wiele bo jest osobą ciężko pracującą umysłowo w biurze. To było wczoraj ,Ania ma młodszego brata(13-15lat) i gdy Anka wyszła do toalety (ma okres) nagle wszedł jej brat i napisał tego komentarza po którym doszliście do wniosku że AnniaD nie jest Anią .Ludzie to prawda ,Anka powiedziała mamie co zrobił jej brat ,brat dostał szlaban na komputer i nie morze wychodzić przez tydzień z domu , musiał też 3 godzinny stać w końcie, ale to i tak wszystko nie wynagrodzi Ani tego co się stało. Wczoraj całą noc przepłakała .Ludzie proszę was dajcie Ance szanse ona gdy tylko dojdzie do siebie wszystko wam wytłumaczy ...[/quote]

    jejuu a kogo to obchodzi?? Odpowiedz raczej nikogo!Obrońca uciśnionych sie znalazł!

    Cytuj

Odpowiedz