Forum » Wolne Myśli

Wybory Prezydenckie 2010 - czyli na kogo głosujecie i dlaczego ?

  • 29 maj 2010

    [quote]czemu Marek Belka ma być prezsem NBP - (pewnie w celu przyspieszenia wprowadzenia kochanej zachipowanej waluty europejskiej) - bo obaj są członkami wpływowych Bildbergersów , Howgh ![/quote]
    Marek Belka ma być prezesem NBP bo to jest ukłon Platfusów w stronę SLD i początek nowej partii "ŻYDOKOMUNA".
    Przecież oficjalnie SLD ma poprzeć w I turze swojego kandydata (Napieralskiego) a w II turze mają poprzeć Bronka...

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    no i znowu wyszło, że wszystko przez Żydów i cyklistów......
    dlatego właśnie jestem coraz bardziej przerażony jak czytam te wszystkie posty prawdziwych Wolaków. DLATEGO JARUŚ MUSI DOSTAĆ SOLIDNEGO KOPA WYBORCZEGO !!!!!

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Czytam to wszyztko i własnym oczom nie wierze..
    Jak widać w Naszych Kochanych Myślenicach dużo jest też różnego rodzaju twórców teorii spiskowych...
    Ciekawe co jeszcze wymyślicie?? Kaczyński to człowiek który potrafi tylko i wyłacznie burzyć, dzielić Polaków.. Nie wierze że wilk nagle potrafi się przeistoczyć w czerwonego kapturka....
    Poprostu ręce opadają co się dzieje z tym naszym narodem...

    Muszę przyznać że w 100% podpisuję się pod postami niejakiego "wieśniaka"
    a może to przez to że "jo tyż ze wsi":)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Już po samych waszych wypowiedziach (Corleone i wieśniak) było widać, że jesteście ze wsi i macie siano w głowach.

    POzdrawiam

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Jakich teorii spiskowych przecież są oficjalne listy Bildbergersów na których widnieją takie osoby jak Marek Belka czy Aleksander Kwaśniewski , to są fakty.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Natomiast jeżeli chodzi o spisek jakiejś narodowości , nie wierzę w to , co ma do tego pochodzenie człowieka??? Spisek bankierów i potentatów handlowych jest prawdopodobny np. panowie Rotschild czy Rockefeller

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Czemuż to Powcu twierdzisz że mam siano w głowie?
    bo nie popieram pis?
    nie popieram i nie będe popierał, powtórze po raz kolejny L.Kaczyński był baaardzo słabym prezydentem i mam nadzieje że ludzie nie pozwolą by jego brat był jeszzce gorszym(gdybyś nie zrozumiał, to mam nadzieje ze go nie wybiorą)
    Każdy ma prawo do własnego zdania, a twoje jest takie że mam pusto w głowie i osąd ten wydajesz po przeczytaniu kilku moich postów na tym forum:)
    Wiedz że ja też to forum czytam i mam na Twój temat swoje zdanie...(upsss nie zauważyłem ani jednego twojego posta..)komentarz jest myśle zdędny:)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem Corleone, jeżeli tak to wróć się do szkoły. miasto-info jest portalem dla mieszkańców Myślenic a nie dla wieśniaków, nie macie swojego forum tam na wsi ?

    POzdrawiam

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    poczytaj historię myślenic a pozniej wypowiadaj sie na temat miast i wsi:)
    to jest wlasnie caly pisuarowski swiat:)
    zero merytoryki tylko zaczepki i zaczepki:)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Corleone, czytam i czytam Twoje wypociny i stwierdzam, że plujesz jadem na prawo i lewo na wszystkich kto nie myśli tak jak Ty. We wszystkich, którzy nie obstają za Kaczyńskim (bez względu na to za kim) mieszasz ich z błotem i wrzucasz do jednego worka z napisem PiS.

    Opanuj się ! Bo właśnie do 'miastowego' to raczej niepodobne...

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    ja wszystkich którzy nie obstają za Kaczyńskim mieszam z błotem? wrzucam ich do jednego worka z napisem pis?
    chłopcze przeczytaj jeszcze raz swoje, jak ty to określasz wypociny i zastanów się zanim coś głupszego jeszzce palniesz:)
    hahahhah ja obstaje za Kaczyńskim:) oj Boże Boże:)
    nie myslalem ze przeczytam tutaj kiedys taki kretynizm....

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Corleone, nie podoba Ci się tutaj ? Spadaj na swoje wieśniackie forum- tam możesz dowoli rozmawiać ze swoimi krajamnami wieśniakami.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Corleone, nie podoba Ci się tutaj ? Spadaj na swoje wieśniackie forum- tam możesz dowoli rozmawiać ze swoimi krajanami wieśniakami.

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    tak moge rozmawiac ze swoimi krajamnami... naucz sie lepiej pisac i przy okazji czytac buraczyno:)nie lepiej się zalogować niż pisac z kilku nicków prostaku?

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    i tak samo wygląda nasza polityka, nic tylko gdzieś uciec...
    zero szacunku dla poglądów, zero szacunku dla pochodzenia.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Corleone zostałeś zdiagnozowany! Nie jesteś "prawdziwym" Polakiem mało tego fakt, że mieszkasz lub pochodzisz ze wsi dyskwalifikuje Cię na całej linii. Za pewne ten kto Cię rozczytał zalicza się do "prawych" patriotów, zagorzałych katolików i czuje siłę i rację po swojej stronie. Dziwię się, że w ogóle śmiesz z nim dyskutować.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Aha ja nie znam się na polityce i zupełnie nie rozumiem o co w niej chodzi. Tak przez przypadek tu zerknęłam i wtrąciłam dwa zdania. Na wybory się nie wybieram bo Starszyzna tak postanowiła tj. mój zacny Małżonek, najczcigodniejszy Ojciec i brat Ojca Wuj Stefan. Poza tym chciała bym gorąco przeprosić za to, że żyję i już wracam do garów.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    wiesz Marla, ludzie z ktorymi probowalem dyskutowa(ale sie nie da, poniewaz nic merytorcznego do powiedzenia nie maja) zapomnieli chyba ze tez sa wiesniakami(dolne i gorne przedmiescie, dawniej dolna wies i gorna wies..).. ale tak jak juz pisalem pisuarowski elektorat to nic innego jak chamstwo, zawisc i podle insynuacje... W programie Lisa widać bylo dobitnie tych "prawych Polaków" i patriotów, a ja się zastanawiam czy ne byli to przypadkiem sławni "Wolacy"??wiem wiem, masz racje ja wedlug nich stoje tam"gdzie stało zomo..." a skoro nawiazujesz do zagorzalych katolikow... Jeszcze sie nie zaczela kampania klerowska prowadzona dla Kaczynskiego... Kosciol niedlugo zacznie dzialac i kilka procent napewno Kaczynskiego "ugra", niedlugo uslyszycie nawoływania z ambon wielebnych plebanow na kogo prawdziwi Polacy(wolacy) musza glosowac...
    Kler w tej kampanii zrobi jeszcze wiele zlego...

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    To prawda dokładnie tyle samo złego ile TVN z Polsatem...

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    I właśnie z powodu tych destruktywnych i bezprogramowych kłótni pomiędzy dwoma panami K. (którzy z nie wiadomo jakich przyczyn są liderami sondaży) nie zagłosuję na żadnego z nich , za duża szopka panowie.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    a może mylisz się Marla ? może trzeba iść do głosowania i skreślić WSZYSTKICH !!!
    niech się w końcu dowiedzą nasi szanowni kandydaci , że mamy ich w...... głębokim poważaniu!!!

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    A co to da wieśniaku. Wiele ludzi tak robi (choć to i tak promil) a z tego tyle że czasem ktoś gdzieś odnotuje że takie a takie wpisy były na kartach wyborczych albo że byli skreśleni wszyscy. I tyle. Wiem że jeden głos to mało i powtarzanie, że jak nie zagłosujesz, nie masz prawa narzekać jest dość wyświechtane, ale jednak pamiętaj: elektorat pisowy jest bardzo zdyscyplinowany i jak nie urok to czeka nasz sraczka.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 1 cze 2010

    Pan Zdzich zazgłosuje na Pana Napieralskiego gdzie siem wykazało troske o robotnictwo dajomc jabka i kanapki. Poza tym wiadomo, młodość i przystojność a żon w urodzie, prawie jak Shazza!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    no i jeszcze ubrać go w twoje wdzianko!!!!!!!

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Trzeba przejść na zieloną stronę mocy" Lord Waldemar Vader Pawlak

    Cytuj

Odpowiedz