Forum » Wolne Myśli

LPG w Myślenicach gdzie tanio i solidnie??

  • 4 lip 2010

    Widziałem instalkę montowaną w Dobczycach. Całkiem przyzwoicie. Nie wiem jakie stosują zestawy, jednak obsługa klienta pomontażowa także na przyzwoitym poziomie.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    a ja polecam chłopaków z Grębałowa w Krakowie. Instalację zakładają szybko i solidnie.

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    Pcimiok, jak już rzucasz cenami to przynajmniej aktualnymi...

    LPG 2.11,-
    Pb 4.65,-

    Sekwencyjny zestaw 2400,-

    AKTUALNE !
    Może teraz wypada to bardziej korzystnie niż z Twoich "wyliczeń" ?

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    @michalsko1

    tak mówisz DAJEWO a ja się pytam czy to twoje Polo w avatarze? bo jeśli tak to straszna wioska, lampy choinkowe plus jakaś felga od taczki. nie wybrzydzaj i nie pisz bzdur.

    3 Cytuj
  • 6 lip 2010

    [do] gazownik

    To tylko schemat obliczeniowy który każdy powinien sobie we własnym zakresie przeprowadzić a ja zasygnalizowałem tylko jak w ogóle się za to zabrać.

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    a co z serwisem klimatyzacji w myslenicach?
    Pytalem w autodomie ale drogo maja, 100zl usluga plus 20 zl za kazde 10dg czynnika chlodzacego.
    Znacie jakies tansze?

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    [quote]Może teraz wypada to bardziej korzystnie niż z Twoich "wyliczeń" ?[/quote]

    kalkulator w excellu

    gazownik, jak nie liczyć przy małych przebiegach inwestycja nieopłacalna

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    witam;)
    ostatnio postanowiłem założyć do swojej "madzi" 323f '91r 1.6 16v instalacje LPG. I teraz mam do was kilka pytań: Ważną role robi tu cena ponieważ nie mam zbyt dużo kasy na instalacje:( co możecie mi doradzić? Gdzie w Myślenicach lub okolicy zakładają instalacje doradźcie gdzie wybrać żeby było w miarę dobrze i w miarę tanio?
    z góry dziękuję i pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    jak tylko u nas na wsi to AGROBUD zrobi BRC najlepiej. Dobre warunki gwarancji vs ceny montażu vs jakość no i "pod ręką". Cena zależy od kolektora dolotowego. Jeżeli stary, metalowy to jest szansa na 2 generację prawie o 1000zika tańszą od GSI. Jednak na GSI auto jeździ jak na benzynie.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Słyszałem, że w Polance jest firma, która zajmuje się montażem, i robi to dobrze. Niestety nie mam tam namiarów.

    Sam kilka lat jeździłem na instalacji z agrobudu i też polecam.

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    Vivaldi GSI czyli??(wiem ze wychodziły Astry I GSI:D ale to chyba nie o to chodzi) bo jestem w tym temacie zielony

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    w polance wystarczy skręcić w pierwszą drogę asfaltową w lewo(jadąc od myślenic), 200m i warsztat przy drodze. Agrobud zakłada BRC (b.dobra firma) ale nie jest tanio. ja mam założoną sekwencję za 1600zł (dla niektórych cena nie do uwierzenia) do 10 letniego opla i działa wszystko elegencko. niby na listwie Valtec (wielu gaziarzy mówi ze to gówno) ale wszystko żyje i ładnie chodzi. :)

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    dam orientujesz się ile kosztuje gaz II gneracji?? nie musi być nie wiadomo jakiej firmy żeby w miarę chodziło;]

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    nie wiem jak w myślenicach, ale ceny powinny kształtować się w okolicach 1200-1500zł.(same graty kosztują ok 900zł) ja bym wiecej nie zapłacił bo jak pisałem za 1600 mam sekwencje.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    a gdzie zakładałeś tą sekwencje??

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    w świętokrzyskim. ale proponuje robic na miejscu zeby miec blisko podjechac na gwarancje, podregulowac itp.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    oj to na pewno odpada. Będzie trzeba pojeździć i popytać w okolicy

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    czy ktoś z was ma może instalację LPG w skodzie octavi no i jak to się sprawuje ?

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    [quote=wnenker]Vivaldi GSI czyli??(wiem ze wychodziły Astry I GSI:D ale to chyba nie o to chodzi) bo jestem w tym temacie zielony[/quote] nooo oczywiście nie chodzi o sportową wersję Astry ale o Gas Sequence Injection czyli po naszemu właśnie wtrysk sekwencyjny gazu po prostu 4 generacja. Podjedź do Agrobudu i popytaj z naciskiem na niskie ceny. Elastyczni są. Ja z ich roboty jestem zadowolony mimo, że 2600 wywaliłem ale zależało mi na bezproblemowości z BRC i sporej gwarancji (w tym przypadku 2 lata o ile pamiętam bez limitu km).

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    [quote]ja mam założoną sekwencję za 1600zł (dla niektórych cena nie do uwierzenia) niby na listwie Valtec (wielu gaziarzy mówi ze to gówno) ale wszystko żyje i ładnie chodzi. :)[/quote] ile km na tej listwie już przeleciałeś? Z drugiej strony jak jest gwarancja to może lecieć nawet co 20 000km. Słyszałem, że wtrysk za 1600-1800 jest możliwy przy jakiejś właśnie składance na np.stagu+tani valtec jednak cudów nie ma coś za coś na pewno.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    2600?? to przewyższa cenę mojej "madzi" więc to na pewno odpada;/ chyba będę zainteresowany 2 generacją LPG. A co myślicie o firmie "LPG Auto Gaz" E. Siedlik na ul. Kazimierza Wielkiego(na przeciwko strażnicy)?? ktoś tam zakładał instalacje albo słyszał jak tam robią??

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    [quote=wnenker]2600?? to przewyższa cenę mojej "madzi" więc to na pewno odpada;/ chyba będę zainteresowany 2 generacją LPG. A co myślicie o firmie "LPG Auto Gaz" E. Siedlik na ul. Kazimierza Wielkiego(na przeciwko strażnicy)?? ktoś tam zakładał instalacje albo słyszał jak tam robią??[/quote] robiąc rekonesans przed założeniem byłem gdzieś tam w tych okolicach ale czy właśnie we wskazanym zakładzie to nie wiem. Generalnie odwiedziłem dwa czy trzy zakłady. Wszędzie składaki wtrysku były droższe od wtrysku BRC w Agrobudzie i jeszcze marudzili nie będąc pewnym czy to będzie równo pracować, dla mnie taka niepewność to porażka wiedzy o tym jaką usługę się oferuje. W Agrobudzie włożyli BRC, 2x doregulowali mapy bo jeździł lepiej niż na benzynie ale spalał swoje i od kwietnia przypominam sobie, że mam gaz jak się judasz LPG zapali (kontrolka rezerwy) :-D

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    byłem i pytałem po rożnych zakładach które montują LPG i okazało się ze w Agrobudzie jest najtaniej powiedzieli mi 1600 zł a u "LPG Auto Gaz" E. Siedlik powiedział mi 1800zł 500m zakład od zakładu a taka różnica w cenie<wow>

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    ja włożyłem sekwencję BRC w Agro za 2300, pół dnia ją ustawiali, ale jak już ustawili to śmiga jak ta lala już ponad 3000 km, a pali nieco ponad 8l. Troszkę głośno wtryski grają, a poza tym praktycznie żadnej różnicy w mocy nie ma więc mogę polecić

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Gdzie w Myślenicach lepiej zakładac instalacje gazową w Agrobudzie czy u Siedlika??????????????????Ważne

    1 5 Cytuj

Odpowiedz