Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 23 gru 2009

    Jak dla mnie koleżko kolibers także zadałem proste pytanie. Po prostu nie wiem co to zmienia, i miałem nadzieje że mi to wyjaśnisz

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Pani która wzięła w ajencje knajpę nazywa się Leokadja Pająk a całością stacji zarządza firma "Bulas i Syn" znana dotychczas z produkcji pustaków. Dziwi mnie to trochę ale może będą dobrze gospodarować.

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Dwa zdania a błędów przystankowych i niepoprawnej pisowni starczy na wypracowanie trzecioklasisty!

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    No to śmigamy panie i panowie :-)
    "Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 26 grudnia 2009 od godziny 9.00 czynna będzie trasa numer 1. Mamy na niej 60-80 cm śniegu, więc zapowiada się wspaniały poświąteczny weekend. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OŚRODKU ZARABIE SPORT!! "

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Fajnie. Będzie tradycyjny "szalik", ale dobrze, że stacja rusza, bo odwilż okazała się cieplejsza niż przewidywały prognozy. Bardzo silny halny dotarł i w nasze strony i mocno ocieplił temperaturę, do ponad 10 stopni. Myślenice leżą prosto na linii pod Zakopanem gdzie też zawsze występuje największy halny. /We wschodniej części Tatr rzadko występuje tzw. "przewałka"/. W dolinie Raby tworzy się z kolei przeciąg i dociera to do nas. Ale jak to po halnym bywa może przyjdzie znowu zima:) Co do ogłoszenia na stronie naszej stacji to ciekawe kto go redagował?. Osobiście napisałbym: pokrywa śniegu wynosi, a nie mamy na niej - brzmi bardzij profesjonalnie , a także .... a zapraszamy do ośrodku nie w narzędniku tylko raczej w dopełniaczu. Do "czego" zapraszamy a nie "do... kim, czym" ;-) Nie słyszałem niegdy zdanie zapraszamy do ośrodku wczasowego. Mieszkam w ośrodku to tak. Ale generalnie zrozumiałem o co chodzi w ogłoszeniu. Sam robię literówki i czasem niedbale piszę więc nie będę się dalej wymądrzać i robić z siebie prof. Miodka czy Bralczyka:)

    Cytuj
  • adzygmunt 23 gru 2009

    Mnie się dbałość o słowo pisane bardzo podoba.
    Profesjonalizm rzutuje na autora, czyli na stację narciarska również.
    Przytkało mię krótkie, ale treściwe "skąd ten halny?". Brawo :)

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Dzięki adzygmuncie-chyba tak powinnienem odmieniać;-)? Zwracając uwagę sam jednoczesnie biję się w przysłowiowe piersi, bo niejednokrotnie zdarza mi się robić błedy literowe. Ale to raczej z braku staranności i niedokładnego sprawdzenia tego co napisałem. To co napisałem o halnym wynioka z moich obserwacji, bo meteorologiem nie jestem:) Zawsze największy piuropusz chmur i najsilniejszy wiatr jest nad Zakopanem gdy np. nad Łomnicą, na wschodzie Tatr świeci słońce. To chyba wynik az tego że występują tam jakby dwa pasma. (nachodzą Tatry Wysokie na Zachodnie. A może z innego powodu?... W każdym razie wracając do tematu usytuowania Myślenic i stacji to jest tak jak napsałem, tzn. najwięcej duje zawsze w dolinie Raby:)

    Cytuj
  • adzygmunt 23 gru 2009

    Wystarczy adz, ad i po kłopocie :)

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    Całej załodze wyciagu--spokojnych Świat--/mimo złosliwosci pogody/--oby juz bylo tylko lepiej--zyczy--krusiek

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    za kruśkiem -wszystkiego !!!! jak dla kruśka i wszystkich uczestników portalu ,zdrowych ,radosnych oraz choć -3 bo śnieg twardszy i du...y bardziej suche !!!! jeszcze raz wszystkiego NAJ i do zobaczenia na stoku :)

    Cytuj
  • 24 gru 2009

    Fajna fotorelacja Ninja. Nie trzeba już iść na stok i sprawdzać. Wesołych Świąt i dużo śniegu w Nowym Roku dla Was wszystkich!

    Cytuj
  • adzygmunt 25 gru 2009

    Niestety cała "para poszła w gwizdek", leje deszcz i pogoda barowa, nie na narty. Pocieszenie - bardziej na południe od Myślenic jest podobnie!

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    niestety aura jest kiepawa... szkoda dla ludzi, szkoda dla wlascicieli stoku, bo to jednak jest interes... a nikt nie lubi jak interes nie idzie...

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    A jutro pomimo złej aury ruszamy na stok jupi :)

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    szkoda ze dupuwa :( szkoda ze nie mrozi choc delikatnie :( no coz cza bedzie zmoczyc d..e i troche posmigac !!

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    NA stoku widać już kamienie "nie warto sie fatygować"!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 25 gru 2009

    Lipa Lipa Lipa , Mokry snieg bedzie się lepił do nart. Nie ma co się fatygować , szkoda kasy
    I jeszcze nie jest otwarty cały stok .

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    Uważaj żeby Ci się penis do czoła nie przykleił. Jak czytam takie posty to ręce składają mi się do oklasków. Brawo !!

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    jakie sa warunki widac na zdjeciu
    kamienie to chyba ma ten co pisal w woreczku zolciowym.....
    warunki sa jakich jeszcze nie bylo....twardo i 80 cm.zbitego sniegu....
    i luzik jak rzadko....

    http://images50.fotosik.pl/241/0c7296ac77f6362cmed.jpg

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    krótko
    plusy
    -nachylenie
    -położenie względem Krak.
    -dwa stoki
    minusy
    -przygotowanie stoku (i to jednego!)
    -dojazd z zarabia
    -obsługa
    -infrastruktura (jedna "knajpa" na górze)

    w sumie i tak warto tam zajrzeć choćby z ciekawości żeby wyrobić własne zdanie czego np. nie powiem o Siepraw Ski
    przejezdny oblatywacz

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    oki 15 stopni wczoraj a dzis snieg zmrozony beton. co prawda na poczatku stok bb srednio przygotowany ale o 12 rozjezdzily sie nierownosci. szacun ze wytrzymal super jazda. cos zjem i lece tam na wieczor. do zobaczenia:)

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    helmut ---a podziekowania zalodze --to co????

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    szacun dla zalogi... oprocz pana z borzety ktory wzia odemnie 5zl za parking... tu odkrylem lekka przesade

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    moze browarek wieczorem w karczmie np o 6 (taki zlot forumowiczow??????)

    Cytuj

Odpowiedz