Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 28 gru 2009

    fff. tyś chyba naprawde pajac

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    jeśli chodzi o parking , policje i " doświadczonego " - parking jest - z tego co wiem- DZIERŻAWIONY przez osobę prywatną od Lasów Państwowych , więc nie dziwi opłata 5 zeta/jednorazowo ,co do Policji i "doświadczonego " to pewnie dostał mandat za parkowanie poza miejscem wyznaczonym czyt.PARKING,i wcale się nie dziwie bo niekiedy nie tylko przejechać ale tez przejść się nie dało.jeśli kogoś nie stać na parking to jak go stać na karnet ? :) pozdrawiam i miłego !!!

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    ja wyjedzam na gore pod knajpe i mam w d.... 5 zl

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    No to helmut znowu żeś się popisał na łamach tego forum:) gratuluje:) Może tego nie wiesz ale wszyscy którzy wyjeżdżają na górę a nie są mieszkańcami lub nie mają przepustek ryzykują piękny mandacik w momencie kontroli. Odkładaj lepiej te 5 zł za każdym razem jak błyśniesz inteligencją, bo mandat mały nie jest.
    Pozdrawiam geniusza przedsiębiorczości:)

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    nieprawda. znak zakazu jest na dole. o ile zdazylem sie zorientowac to wpuszczaj apod kolejke wiec jak by powiedziec nie obowiazuje a to polowa drogi na chelm. za kolejka zadnegozakazu nie ma. poza tym zawsze moge powiedziec ze u zieby wynajmuje pokoj. (tam sa same zieby lub mleczkowie)

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    ja w niedziele miałem taki przypadek... byłem z samego rana ok 8:30 wyjechałem na górę na ten duży parking pod stacją i poszedłem się zapytać jak to jest z tym zakazem wjazdu... powiedziano mi że niby coś tam piszą do miasta żeby to jakoś rozwiązać i żeby nie patrzeć na ten zakaz. Gość trochę się zerwał jak mu powiedziałem że na parking przyjechała policja hehe spytał się czy dostałem mandat haha
    policja nawet do mnie nie podeszła tylko wróciła na zarabie hehe pomimo że mam rej KR....
    a i tak zapłaciłem 5zł za parking jak się chłopaki obudzili ;)

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Helmut jest zakaz po prawej stronie przy drodze zaraz za wjazdem na duży parking:) mam ci zdjęcie zrobić czy sam sprawdzisz? a propos slabo o tobie swiadcza dwa ostatnie posty. W pierwszym sie chwalisz jaki to jesteś super że wjeżdżasz na zakazie a w drugim chwalisz się kłamstwem. świetny z Ciebie koleś.

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    on2
    słuchaj leszczu, nawet nie zdążyłem tam dojechać bo mnie drapli za mostkiem

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    Panowie. Czy zapłacimy mandat, to jest tylko kwestią szczęścia. Przy rozwidleniu dróg z Górską stoi znak zakazu wjazdu i nie dotyczy tylko mieszkańców, i dla naszej dzielnej policji jest to jednoznaczne. Mogą zawsze stanąć koło mostku, czy parkingu i w świetle prawa "niemieszkańcom" rąbnąc mandat. Właściciele stoku oraz właściciel parkingu pod stokiem nie robią nic, aby ta sprawa była rozwiązana. Właściel parkingu bierze forsę, ale doskonale wie, że każdy, kto tu wjechał jest narażony na zapłacenie mandatu. I to jest ich typowe zachowanie o jakim pisał EMENEMS. Czyli kolejne bezchołowie i bandycki sposób na zarabianie pieniędzy.
    Nie jeżdże na nartach, ale mam ochotę podjechac na ten parking i poprosić o podstawę prawną na pobór pieniędzy. Jeśli parkingowy nie przedstawi mi odpowiedniego dokumentu, to mu nie zapłacę.

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    trzeb ten znak wyrwać !!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    PIĘĆ STÓW ZA WJAZD POD ZAKAZ, tyle zaproponowali mi panowie w mundurkach. Parking pod stokiem to czysta ruletka bo wjeżdżając tam łamie się przepisy. Jeśli busy mają dowozić ludzi z Zarabia to niech to robią bo jakoś ich nie widać na dole, a nie wszyscy mają czas by czekać na nich nie wiadomo ile...
    Szkoda tylko, bo stok jest naprawdę super i dobrze przygotowany, a z dojazdem d.pa
    KRÓTKO
    -stok jeden z najlepszych w małopolsce
    -dojazd najgorszy w Polsce

    Cytuj
  • 29 gru 2009

    aha, panowie policjanci powiedzieli mi, że są tu po to by by łapać takich jak ja.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    doswiadczony---a kiedy to bylo???
    w tym sezonie ?
    w poprzednim??
    czy jeszcze wczesniej--bo tak wtedy bylo....
    od dwoch sezonow na parking mozna jechac --i TYLKO TAM parkowac.....

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    muszę przyznać że w tym i w tamtym sezonie miśków nie widziałem ale wcześniej zatrzymywali mnie to im tłumaczyłem że jadę tylko odebrac dzieci ze stoku i miski mnie puszczały :P

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    bywalec--jaki z Ciebie bywalec----
    ulicy górskiej nie ma w Myslenicach.....

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    -doświadczony- czy ja cię kurna obrażam ?? naucz się szacunku do tych których nawet nie znasz a potem się na forum wypowiadaj !! albo przynajmniej zmień nick !!

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Krusiek, bywam od czasu do czasu w Myślenicach, więc mogłem pomylić nazwę ulicy. Więc oświeć mnie i powiedz jak nazywa się ulica, która skręca w lewo jadąc na Chełm?

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Był ktos dzis na stoku? bo oglądając kamerki to bardzo dużo ludzi dzis jeździło, jakie sa warunki koło 18?

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    jakie sa warunki kolo 18?? jak ci na to odpowiedziec skoro jest 16.50??

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    bywalec był blisko:) nie górska a górna

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    napisałem koło 18 więć przez ta godzine za wiele sie chyba nie zmienią

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    ta ulica ma nazwe---LEŚNA-- a GORNA odchodzi przed "swiatlami" i znakiem zakazu w lewo.....
    ale kiedy to bylo ??w sadzie masz sprawe wygrana bo to droga powiatowa....
    chyba ze stales na zakazie.........

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    byłem dzisiaj od 9 rano, śniegu w nocy trochę napadało ale po czasie przez kropiący deszcz był coraz cięższy, nie wiem dlaczego nie był zratrakowany bo chyba z tego co wiem zawsze stok byl ratrakowany na rano, ludzi z czasem było coraz więcej ale nie trzeba było stać w kolejce (no może z minutę:)), o godz. 13 zaczęły się robić solidne muldy, ogólnie przed wyjazdem myślałem że na Chełmie jest mniej śniegu

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    acha jeszcze chciałem dodać że podjechałem (znak zakazu odwrócony:)) na parking pod sam stok (5zł), "miśków" nie widziałem

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    witaj gościu !! jeśli chodzi o "miśków" to raczej się nie czepiają jeżdżą i sprawdzają czy aby wszystko jest ok,tzn czy ktoś nie stoi na poboczu itp, a waruny ranno były ok nawet jakaś szkółka młodych alpejczyków śmigała,pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz