Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • M G 24 mar 2009

    Ostatnio stwierdziłem , że jak mam w M-cach zjeść pizze to walę do Lisiej Łapki.
    Przynajmniej taka myślenicka tradycja.
    Jeszcze w Sovie pizza jest w miarę ok.

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    W "Lisiej łapce" jest,a przynajmniej zawsze był najlepszy na świecie ketchup.Aż się jutro wybiorę :D

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    hahaahah ketchup firmy tortex ładny siuter.. ;)

    1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    No,jeżeli Tortex,to faktycznie siuter ;)

    1 Cytuj
  • 24 mar 2009

    Nie we wszystkich pizzeriach myślenickich miałem okazję spróbować ale najlepsza moim zdaniem jest pizza w Italii koło policji, wystrój lokalu faktycznie na kolana nie rzuca ale pizza bardzo dobra, cieniutkie ciasto, miodzio. W Legendario jadłem raz, lokal ładny ale pizzy nie pamiętam - widać na kolana nie rzuciła;-) U Waldiego liczy się ilość nie jakość, ciasto jak kit dodatków mięsnych coraz mniej, warzywa podejrzane ideologicznie ale dobra rzecz dla kogoś kto chce się zapchać;-) Najlepsza pizza jaką jadłem - z przydomowego pieca we Włoszech, z dużą ilością oliwy zwykła margarita ale na lepszą jeszcze nie trafiłem;-)

    1 Cytuj
  • 25 mar 2009

    NAjlepsza pizza jest w Corrado na końskim rynku i w lisiej łapce i basta !!! Dobra też jest w Waldim ;)

    3 2 Cytuj
  • 25 mar 2009

    MMM-nie wiem,czy zauważyłeś(-łaś),ale wszystkie opinie są jak najbardziej subiektywne,więc Twoje "i basta" jest nie na miejscu.Ja osobiście wolę Alibi.I wcale nie basta.

    1 Cytuj
  • M G 25 mar 2009

    [quote=Kaper]W "Lisiej łapce" jest,a przynajmniej zawsze był najlepszy na świecie ketchup.Aż się jutro wybiorę :D[/quote]
    Ten najlepszy ketchup w 'Lisiej łapce' to już niestety przeszłość , był świetny dopóki sami robili (z tego co wiem). Od pewnego czasu niestety poszli w maliny i faktycznie jest 'Tortex'

    1 1 Cytuj
  • 25 mar 2009

    [quote=zwieprzony]Od pewnego czasu niestety poszli w maliny i faktycznie jest 'Tortex' [/quote]To niefajnie :/ są lepsze, a również nie takie drogie ketchupy

    1 Cytuj
  • M G 25 mar 2009

    [quote=nomad napisał:[hr][quote]zwieprzony]Od pewnego czasu niestety poszli w maliny i faktycznie jest 'Tortex' [/quote]To niefajnie :/ są lepsze, a również nie takie drogie ketchupy[/quote]
    Ale zawsze można poprosić pizze czy zapiekanke bez 'keczupu' , a w kieszeni nosić swój ulubiony. ;)

    1 Cytuj
  • 25 mar 2009

    W lisiej łapce wiecej ciasta a nie dodatków.Zapiekanki dobre koło policji.

    3 Cytuj
  • 25 mar 2009

    najlepsza pizza to pizza "pat" w "janie" w dobczycach... ostatnio tam byłam ze znajomymi i... !!! rewelacja

    3 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    Najlepsza pizzeria w Myslenicach i nie tylko to ARMADO.. zajebista obsługa i jeszcze lepsze jedzienie !!! inne to zupełna klapa..;(( [SIZE=4]TEXT[/SIZE]

    4 3 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    Obsługa w sumie spoko jest, ale co do pizzy to wg mnie są dużo lepsze pizzerie w Myślenicach pod tym względem !!!

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    nie polecam pizzy tam jak się jedzie na zarabie waldi pizza jest ohydna po prostu buchta i mrożonki tak jak ktoś już to napisał wcześniej fuu...

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    a kiedy ostatnio byłeś w Armado [nomad] !! pizze tam są najlepsze.! ale to wg smaku.. ! wszystko swieże i eleganckie.!!

    1 2 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    a tak wgl lisia łapka to nie jest pizzeria tylko jakies gowno.!! ohydne tam jest..a zwłaszcza jak znalazlem wlosa w pizzy a kobita mi wmawiala ze to z pieczarek.. zal.pl lol2

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    tak, tak kaktus a świstak siedzi ble, ble, ble armado następna zrypana pizzeria tak jak alibi i waldi jednym słowem ohyda

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2009

    [quote]a kiedy ostatnio byłeś w Armado [nomad] !! pizze tam są najlepsze.! ale to wg smaku.. ! wszystko swieże i eleganckie.!![/quote]Jakiś miesiąc temu. Byłem tam kilka razy, ale to kwestia gustu. Jak Ci tam smakuje to ok. Nie piszę, że są złe, ale po prostu jadłem dużo lepsze :) Mi w tych pizzach czegoś brakuje, choć ta ostatnia mi smakowała :)

    2 1 Cytuj
  • 14 kwi 2009

    Superzajebista pizza jest w LEGENDARIO! potem długo, długo nic i ITALIA, no i to chyba tyle, reszta szału nie robi..

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2009

    igła w 100% popieram :)wszystkie trzy do d....

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    A w Ines na osiedlu ktoś jadł?

    2 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    Tak, ja wczoraj wieczorem - pizza dowieziona, nie w pizzerii. Bardzo smaczna

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    moim zdaniem najlepsza pizzeria w myślenicach to italia a najgorsza waldi. pozdro.

    2 4 Cytuj
  • 22 kwi 2009

    O pizzy w Italii słyszłam dużo dobrego, ale miejsce beznadziejne. Jak dla mnie najlepsza pizza w Myślenicach jest w Sovie.

    1 5 Cytuj

Odpowiedz