Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 22 kwi 2011

    do aha - - - wiesz może czy nadal US robi wypłaty przełomu lutego i marca bo coś długo to wszystko trwa, na maila otrzymałem wiadomość że z moim zeznaniem wszystko w porządku ale nadal nie ma przelewu, martwić sie czy jeszcze nie?

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    do tommat - jeszcze się nie martw, ale proponuję zadzwonić sobie we wtorek do księgowości i spróbować się czegoś dowiedzieć.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    I co tommat wyjaśniłeś sobie sprawę zwrotu?

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Czy ktoś wie coś na temat godzin urzędowania US 29.04, ewentualnie 30.04 i 02.05?. Krakowskie Urzędy mają wydłużone godziny przyjmowania petentów a tutaj?

    Cytuj
  • 29 kwi 2011

    [quote=gość: podatniczka] Czy ktoś wie coś na temat godzin urzędowania US 29.04, ewentualnie 30.04 i 02.05?. Krakowskie Urzędy mają wydłużone godziny przyjmowania petentów a tutaj? [/quote]

    Dziś (29.04) do 18.00, jutro (sobota 30.04) od 8.00 do 13.00, poniedziałek (02.05) od 8.00 do 18.00.

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    do aha - kurcze nie miałem czasu odpisać, sprawa wyjaśniła się sama (przelew dotarł) zanim zdążyłem zadzwonić.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    czy ktoś wie z kiedy są robione przelewy marzec czy może już kwiecień ?

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    i marzec i kwiecień

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    WITAM MAM PYTANIE ... SKŁADAŁAM PIT NA POCZĄTKU KWIETNIA I DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁAM ZWROTU PODATKU ..

    1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    hej a w tym roku dostał juz ktoś rozliczenie z urzedu skarbowego za pit z 2011 r?

    1 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    nikt jeszcze nie dostał zwrotu............? niedobrze oj niedobrze... ;( ;-(

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Parking koło US to pikuś z brudnymi ,i obtarganymi krzesłami dla petentów przy stole na parterze aż strach na tych krzesłach usiąsć żeby nie poplamić odzieży wstyd!!!!!!!!!!

    7 Cytuj
  • 30 sty 2012

    już z stycznia zaczeli wypłacac,,,..

    1 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: podatnik] Parking koło US to pikuś z brudnymi ,i obtarganymi krzesłami dla petentów przy stole na parterze aż strach na tych krzesłach usiąsć żeby nie poplamić odzieży wstyd!!!!!!!!!! [/quote]

    4 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Hmmm parking i US. jest jak jest szlaban zazwyczaj w górze, przyjechać nie trzeba można posłać elektrona albo pocztą. Wtedy nie stoimy w niezrozumiałych korkach, kolejkach i nie czekamy aż ktoś nam odjedzie, lub zniesie ciężarka z betoniarni na lodzie na nasz pojazd. 3 miesięczny zwrot jest szybszy niż czteromiesięczna dopłata.
    Wróćmy do parkingu jak robili ulicą między Słowackiego A -K. Wielkiego to pomyślałem przedłużą parkin do Słowackiego. No ale nie. Z parkingiem kicha była i będzie bo skoro minister " nie ma NIP'u i dlatego Polska od niego odchodzi to "R" kicha będzie dalej. 1% trzeba pisać bo to dar serca dla kogokolwiek. Państwo sobie poradzi ceną diesla a fundacje niekoniecznie

    2 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Krzesła to nic - sanitariaty to dramat - Silent Hill tam by mogli zrobić cz 6.

    7 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    i jak tam z tymi wypłatami z urzędu .............. dostaliscie juz coś?

    2 Cytuj
  • 21 lut 2012

    wydaje mi się, że wypłaty dopiero od maja (o ile pieniądze będą)

    Cytuj
  • 21 lut 2012

    Co za głupoty jaki Maj? moja koleżanka składała końcem stycznia i 10-go lutego dostała kase mi się wydaje że pierwsze bendą wypłacane te kwoty do 1000zł bo ja mam ponad 2000zł i mi powiedzieli że moge się spodziewac po 20 marca.

    1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    "bendą" ????!!!!! na miłość boską, pisze się BĘDĄ !!!!!!!!!

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Zeznanie można złożyć przez internet.

    Składałam w zeszłym roku i było szybciej.Zwrot przyspiesza podanie numeru konta-niektórzy zaznaczają ,że przez pocztę,wtedy niestety idzie dłużej.

    Cytuj
  • 21 lut 2012

    Wypłacają bardzo szybko. Ja składałam w połowie lutego i wczoraj przyszedł zwrot na konto.

    1 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: Podatniczka] Zeznanie można złożyć przez internet.

    Składałam w zeszłym roku i było szybciej.Zwrot przyspiesza podanie numeru konta-niektórzy zaznaczają ,że przez pocztę,wtedy niestety idzie dłużej. [/quote]

    Zeznanie wysłane w niedzielę na koncie kasa w czwartek !

    1 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Słyszeliście, że z powodu złej sytuacji fiskalnej państwa mają zostać zamrożone wypłaty nadpłaconego podatku i zablokowana ulga internetowa, a decyzja ma należeć do IS?
    Czy jest to zgodne z prawem?

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    rozliczenie w sobotę przez internet , kasa w srodę na koncie - błyskawica

    1 1 Cytuj

Odpowiedz