Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 2 kwi 2011

    [quote=gość: też podatnik] US nie dysponuje- co widać- miejscem przed budynkiem, ani obok niego- oprócz parkingu dla pracowników. [/quote]
    I to się nazywa Urząd przyjazny" tylko komu ?
    Debeściaki tylko by pieniądze drapali tylko nie ma podstawowych warunków, żeby ludziom zapewnić.
    Sami muszą mieć fury na widoku, żeby im ktoś czasem nie przerysował, a Ty podatniku szary - na buciorach, taksówką, hulajnogą bylebyś kasiorę na czas dostarczył !
    aha, teraz już rozumiem, na niewygodne pytania NIE MA ODPOWIEDZI, to taka moda dzisiaj, za którą nadążasz... ... ...

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    do wszystkich "niby" podatników, już napisałam wyżej że na zaczepki nie odpowiadam. jeżeli wam przeszkadza brak duuuuuuuuuużego parkingu proponuję zgłaszać się do odpowiednich osób, a nie do mnie. ja żadnej władzy w tej sprawie nie posiadam.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    i co i nic dalej cisza mozna czekac i czekac :( paranoja jakas !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zwrotu dalej nie ma

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    [quote=gość: aha] A teraz do zainteresowanych zwrotami, tak jak pisałam wcześniej robione są zwroty z 02/03.
    Owszem mogą się zdarzyć przypadki, że nie wszyscy jeszcze dostali. Nie zawsze jest to winą urzędu. Podatniku zastanów się czy:
    1. zeznanie było złożone bez błędów (bo z tego co wiem to nigdy jeszcze nie było tylu błędnych zeznań, a to wiąże się z wezwaniem i wyjaśnieniem)
    2. czy czasem nie masz czegoś na sumieniu np. niezapłacony podatek, mandat itp.

    Jeżeli wiesz, że wszystko w porządku, to zawsze możesz zadzwonić i się dowiedzieć (tyczy się to przede wszystkim tych styczniowych zeznań).

    Pozdrawiam zainteresowanych. [/quote]

    no i tak wszystko mam dobrze jak wyzej napisano dzwoniono juz do US tydzien temu no niby jest w ksiegowosci ale u mnie jeszcze nie !!! to chyba jakies zarty

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    to jest norma w tej instytucji ja miałam kiedyś zaległość podatkową uregulowałam i chciałam zaświadczenie że nie zalegam i co???? u nich moje wpłaty nie były zaksięgowane 3 miesiące wstecz, więc tempo mają ZABÓJCZE!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    ja sobie składałem zeznanie podatkowe 3.03.2011 i jeszcze nic

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Ja złożyłem 5-go marca a wczoraj pieniążki juz były na koncie :)

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=taki_gość] Ja złożyłem 5-go marca a wczoraj pieniążki juz były na koncie :) [/quote]
    Drobne to od ręki wypłacają :)))

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Do zainteresowanych, pisałam już wyżej że zeznań z okresu 02/03 jest bardzo dużo. Pomyślcie ile było ludzi jak składane były zeznania, więc to wszystko trzeba teraz przerobić. Naprawdę zwroty robione są cały czas ale nie można w ciągu paru dni przerobić pary tysięcy zeznań.

    Osoby, które mają nie zwrócone pieniądze ze stycznia mogą się denerwować, reszta niech czeka cierpliwie.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    ja złożyłem wniosek 3 tygodnie temu i dziś mi listonosz dostarczył pieniążki do domu

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=gość: podatNIK] taki_gość napisał/a: Ja złożyłem 5-go marca a wczoraj pieniążki juz były na koncie :)
    Drobne to od ręki wypłacają :))) [/quote]

    Dostałeś od razu po złożeniu zeznania? Niesamowite :)

    Cytuj
  • adzygmunt 5 kwi 2011

    Co do parkingu dla klientów, oraz jakości usług!
    Nie ma innego sposobu jak przeniesienie rozliczenia do innego przyjaznego US. Elektronika plus poczta umożliwia to. Omijajcie myślenicki US. Prawo zezwala. To na marginesie w-wy walczącej o klienta rozliczającego pity w miejscu zamieszkania, a nie pracy, a tym samym pozbawiającego dochodu miasta. To Brak parkingu także samo zła organizacja obsługi klienta, może śmiało być powodem!
    Jak zauważą ubytek kasy /miasto i US/ to natychmiast coś z tym względzie zrobią.
    Nie ma innej drogi jak tylko tłumaczenie przez kieszeń!

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=adzygmunt] Co do parkingu dla klientów, oraz jakości usług!Nie ma innego sposobu jak przeniesienie rozliczenia do innego przyjaznego US. Elektronika plus poczta umożliwia to. Omijajcie myślenicki US. Prawo zezwala. To na marginesie w-wy walczącej o klienta rozliczającego pity w miejscu zamieszkania, a nie pracy, a tym samym pozbawiającego dochodu miasta.

    Co prawda pierwszy raz słyszę żeby skarbówki zasilały budźety miast, no ale może czegoś nie wiem. Bardzo proszę natomiast o info w jaki sposób mogę się rozliczyć np. w US w Wieliczce, mieszkając na terenie powiatu Myślenice - chętnie bym tak zrobiła, tylko nie sądziłam, że tak można.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 kwi 2011

    jestem pewien tylko tego co usłyszałem w TV.
    Natomiast w necie wyczytałem, że można zgłosić NIP 3 /zgłoszenie identyfikacyjne/ i US-y między sobą wymienia się informacjami: kto kiedy i gdzie składa rozliczenie roczne.
    Wpisz w Google "miejsce złożenia PIT".

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    http://epity.pl/rozliczenie-podatkowe-2010-gdzie-zlozyc-pity-2010-program.html

    to w ramach informacji, że niby można się wszędzie rozliczać

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    kurcze, urlop leci, remont na całego a zwrotu z US na panele dalej nie widać :(

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    nie martw sie nie jestes jeden tez czekam i sie doczekac nie mozna , juz dzownilam nie raz i pani muwi niebawem a tu cisza, zaznacze ze skladalam przed 20 kuty

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    czy ktoś może mi podać numer telefonu do księgowości US M-ce

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: nowy] czy ktoś może mi podać numer telefonu do księgowości US M-ce [/quote]

    Wystarczy odrobina chęci :)

    http://www.us.myslenice.pl/www/

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    i jak tam otrzymaliście już zwroty, jeżeli tak to z jakiego terminu składania zeznania, ja nadal CZEKAM :(

    Cytuj
  • adzygmunt 11 kwi 2011

    " A kiedy pytają mnie" czy dostałem zwrot nadpłaty podatku odpowiadam nie !

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    do tommat - nadal i nieustająco przełom lutego i marca, zeznań z tego okresu jest naprawdę dużo.

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    ja składałam jakoś na początku lutego i miesiąc później na początku marca dostałam zwrot, więc nie czekałam długo

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Umnie niema kasy a skłądałem 3 marca

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    data złożenia również 3 marzec a kasy nadal brak :(

    Cytuj

Odpowiedz