Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 17 mar 2012

    w stanowisku to mieli roboty sporo

    3 Cytuj
  • adzygmunt 17 mar 2012

    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/swietokrzyskie/news/swietokrzyskie-efekty-wypalania-traw-smierc-czlowieka-i,1773383,230
    Już poszło jak co roku po całości!
    Czy u nas musi ktoś zginąć w pożarze, aby policja i straż miejska "wzięła" się za podpalaczy?
    W niejednym wypadku łatwo ustalić kto podpalił własne łąki!
    W niedzielę proceder ustanie bo jest dniem wolnym od pracy a w poniedziałek będzie powtórka z rozrywki!

    3 1 Cytuj
  • 18 mar 2012

    około 22 w Borzęcie w kierunku na Zakliczyn widziane 2 wozy JRG Myślenice GBA Renault i GCBA Scania. Niestety nie wiem do jakiego zagrożenia zostały zadysponowane.

    1 3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: ciekawy] około 22 w Borzęcie w kierunku na Zakliczyn widziane 2 wozy JRG Myślenice GBA Renault i GCBA Scania. Niestety nie wiem do jakiego zagrożenia zostały zadysponowane. [/quote]

    palily sie dwie stodoly w miejscowosci Byszyce

    2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    ej nie wiecie co na kornatce sie stało przypadkowo słyszałem że jakaś kobieta zginęła podczas wypalania traw chce się upewnić czy to prawda

    2 7 Cytuj
  • 19 mar 2012

    miały jakieś jednostki wyjazd dzisiaj do palących się traw ?

    2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    w myślenicach chyba cisza

    1 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Ciekawy, tak to prawda. Jej ciało znaleziono w miejscu gdzie wcześniej paliły się trawy.

    3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=straazak] miały jakieś jednostki wyjazd dzisiaj do palących się traw ? [/quote]
    w Myślenicach teraz wyjazd miało OSP Śródmieście - prawdopodobnie trawy - plebańska. Oraz GBA z JRG pożar nieużytków szubienna góra.

    3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Parę dni pogody a tu już tyle wyjazdów jednostki miały.

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    czy to prawda ze dolne spaliło by samochód GBA w sobotę na Ujejskiego? Jeśli tak to pełen szacunek dla tego kierowcy, ja za coś takiego temu kierowcy zabrałbym uprawnienia.
    A z innej paki wie ktoś może co się działo na dolnym w niedziele popołudniu bo dość sporo aut zjeżdżało pod strażnice?

    2 1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Spotkanie seniorów było.

    1 1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    jak tam sytuacja na terenie dużo wyjazdów za wczoraj i dziś u mnie na razie cicho aż się dziwię

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Dobczyce wczoraj i dziś jezdzily do pożaru traw na terenie

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=gość: gosc1] czy to prawda ze dolne spaliło by samochód GBA w sobotę na Ujejskiego? Jeśli tak to pełen szacunek dla tego kierowcy, ja za coś takiego temu kierowcy zabrałbym uprawnienia.
    A z innej paki wie ktoś może co się działo na dolnym w niedziele popołudniu bo dość sporo aut zjeżdżało pod strażnice? [/quote]
    Kolego każdy popełnia błędy. Pierwsze pochwal się swoimi uprawnianiami a później możesz chceć odbierać je innym. Bo domniemam, że żadnych uprawnień nie masz.
    Zapisz się do straży na Dolne Przedmieście i pokaż jak się jeździ.

    3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=Zarejestrowany gość]
    Kolego każdy popełnia błędy. Pierwsze pochwal się swoimi uprawnianiami a później możesz chceć odbierać je innym. Bo domniemam, że żadnych uprawnień nie masz.
    Zapisz się do straży na Dolne Przedmieście i pokaż jak się jeździ. [/quote]

    Wjechanie w oś pożaru to twoim zdaniem jest błąd, błąd można popełnić w matematyce a nie z ogniem i przy gaszeniu trawy trzeba mieć oczy dokoła głowy . jakie byś chciał wiedzieć uprawnienia tak się składa ze mam i mógłby ich zaskoczyć co do jazdy

    2 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    z tego co widziałem to użyli zraszaczy podwoziowych i w znacznym stopniu przyspieszyło to akcje gaszenia, wiec nie wiem o co halo ??

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    kolega z dolnego powiedzial mi ze spalili weze wiec chyba raczej tych zraszaczy nie uruchomili albo cos nie halo ??

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    wydawało mi się że dodatkowo używali tylko szybkiego, ale jak spalili waż od szybkiego to ciekawie

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    z tego co slyszalem to zapalily im sie weze tloczne

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    nie chodzi mi o to zeby kogos potepiac najwazniejsze ze nic sie nikomu nie stalo a kierowca nastepnym razem wczesniej pomysli zanim zrobi, takie bledy daja duzo do myslenia

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Jest nowy Prezes Zwiazku Powiatowego OSP w Myślenicach . GRATULACJE!

    3 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    nie wiecie co sie działo bo w osieczanach wyła straż spodziewam się że do pożaru traw ale tylko gdzie? a czy ktoś wie co te helikoptery latały dziś nad myślenicami

    1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    kto prezesem ZOSP ?

    2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Dla odmiany paliło się dziś w Łękach-głupota ludzka nie zna granic kto na takim wietrze pali trawy ?! powinien ponieść koszty akcji strażackiej!!!!!!!!

    3 Cytuj

Odpowiedz