Forum » Myślenice Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

• Babet 05.06.2014 - 18:02
    genialne nie pomyślalam..
    ale domowy też nie odbiera, może wieczorem po dyżurze szpitalnym spróbuję..
    4 Cytuj Zgłoś
  • 09.06.2014 - 17:15
    Danusia45 napisał/a:
    Do Magik
    Masz chyba złe źródło informacji o tej przychodni. Ja przepisałam się do Wr Medica w Myślenicach z mężem i dziećmi i jestem bardzo zadowolona. To nieprawda że wizyty są płatne, byłam już kilkakrotnie na wizycie u dermatologa i endokrynologa i nigdy nie zapłaciłam. Mąż leczy się Uroligicznie i rownież nie płaci. Na badania dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do którego się przepisałam Dr. Bzowy zresztą bardzo mi przypadł do gustu i nie ma z tym większych problemów. Na termin do specjalisty czekałam tydzień, dodatkowo jest na miejscu usg. Bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy mili i uśmiechnięci a argument, że trzeba się najeździć żeby zrobić morfoligię i to na czczo jest śmieszny bo nie słyszałam jeszcze o badaniach z przyjazdem do domu. Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka przychodnia w Myślenicach a jaką mają współpracę ze szpitalem to chyba mało kogo interesuje bo każdy wie że szpital jest poniżej krytyki. Najważniejsze, żeby mieli dobrą współpracę z pacjentami a to oceniam na piątkę.
    Powodzenia , lepieij miej dobre zdrowie czego życzę!
    Podobno faktycznie podstawowe badania można już robić na miejscu w myślenicach.(badania robi się na czczo np.cukier ) nie jest to dla mnie argument bo to oczywiste ,że badania powinny być natychmiast i w miejscu gdzie się mieszka.
    Nie zapominaj jednak ,że szpital rejonowy jest miejscem gdzie trafisz w razie poważniejszych kłopotów i dobrze jest aby lekarz Ci dobrze poradził i dobrze ulokował w tymże.
    Co do tych bezpłatnych w WR medica to ja zapłaciłem /:
    7 33 Cytuj Zgłoś
  • 13.06.2014 - 19:04
    Czy Dr Mrowiec przyjmuje prywatnie?
    10 Cytuj Zgłoś
  • 08.07.2014 - 17:48
    Witam czy w Myślenicach można zrobić echo serca dziecku czy tylko Kraków...??
    3 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2014 - 20:40
    Ja byłam w Myślenicach w Wr Medice z dzieckiem na Echo serca.
    25 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2014 - 21:13
    Ostrzeżenie przed chytrymi praktykami WR Medica w Myślenicach. 1 sierpnia br. miałem wizytę u pani okulisty. Pani doktor była dość miła i raczej fachowa. Wypisała mi receptę na okulary ale tu UWAGA: zamiast mi ją wręczyć to sama z tą receptą zaprowadziła mnie do ichniejszego optyka, który mieści się w tym samym budynku i jemu wręczyła moją receptę z domniemaniem zaakceptowania zamówienia na okulary za 300 zł. Takie same okulary mógłbym zamówić u innego optyka za znacznie niższą cenę ale odmówiono mi recepty. Zostałem więc bez recepty i bez okularów.Sprawa kwalifikuje się na oficjalną skargę i to właśnie będę robił, tymczasem ostrzegam: obsługa miła, lokal przyjemny, tłumów nie ma, ale nie dajcie się oskubać!
    25 7 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2014 - 12:47
    Hej
    Pilnie potrzebuje opinie.na.temat.dr.ambrozego.jakim jest chirurgia ortopeda.i wogole co sądzicie
    15 3 Cytuj Zgłoś
  • 09.12.2014 - 14:01
    Szył mojemu dziecku głowę. Dla mnie jeden z niewielu porządnych lekarzy. Polecam.
    19 Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2015 - 14:34
    ms ktoś nr tel do jakiegoś pediatry, który by mi dzis prywatnie dziecko przyjał w Myślenicach?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2015 - 16:07
    Dr Górnik na Słowackiego. Podjedź, poproś i na pewno przyjmie
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 09.02.2015 - 22:04
    Jezeli ma ktos namiary na jakiegos prywatnego pediatre bardzo prosze o podanie numeru
    do niego.Bede bardzo wdzieczna
    Pozdrawiam
    3 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2015 - 22:11
    Mam pytania odnośnie dobrego chirurga dzieciecego w Myślenicach i jakieś namaiary bym chciała.Mój synek skonczy w tym roku 4 latka i mówi mi od kilku dni że go boli przyrodzenie martwie tym.Prosze o pomoc
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2015 - 22:37
    Tylko dr Chmiel. Byłam z wnukiem, załatwił sprawę raz dwa.
    5 Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2015 - 13:16
    Dokładnie,tylko dr Chmiel, choc w 100% nikomu nie mozna ufac, w szpitalu przyjmuje fajny dr Maslanka ale musi sie jesczce duzo nauczyc, bo przy prostych zabiegach popełnia błedy.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.03.2015 - 21:48
    Witam!Czy mógłby ktoś polecić dobrego gastrologa w Myślenicach?Najlepiej na NFZ. Z góry dzięki za odpowiedz.
    Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2015 - 17:30
    witam czy warto iść prywatnie do dermatologa do telefoniki ???????
    3 7 Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2015 - 18:53
    a jaki dermatolog przyjmuje i ile kosztuje wizyta ?
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.05.2015 - 13:19
    Lek. med. Małgorzata Lijowska-Bochnia
    ale ile wizyta to nie wiem
    2 Cytuj Zgłoś
  • 05.05.2015 - 19:27
    Dziękuje za odpowiedź. Na nfz też przyjmuje, myślałam że może jeszcze ktoś inny jest w telefonice.
    1 Cytuj Zgłoś
  • ela 18.05.2015 - 16:15
    Witam, orientuje się ktoś, gdzie można się udać prywatnie na badania do neurologa?.. bo w myślenickim szpitalu trzeba czekać ponad 2 miesiące niestety. wiem o telefonice, ale ktoś coś więcej mi powie albo poleci kogoś?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2015 - 16:30
    na ulicy Sobieskiego jest pani która robi eeg i nie ma długich terminów
    1 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2015 - 17:00
    Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2015 - 18:40
    Zna ktoś może dobrego alergologa w Myślenicach lub okolicach? Potrzebuje konsultacji dla mojego dziecka, które ma AZS.
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2015 - 19:56
    Na Sobieskiego są gabinety neurologów, jacyś lekarze z Krakowa. Ktoś z mojej rodziny się tam leczył i polecał.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2015 - 20:32
    najlepsi alergolodzy przyjmują w Rabce ,polecam.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2015 - 7:06
    Ciekawe inf tu są ale doktor Mrowiec naprawdę się panoszy i nie wiem dlaczego przyjmuje na godziny, osobiscie nie lęczę dzieci u niego ale bywając w przychodni spotykam niesmaczne sytuacje pacjentów
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • ela 19.05.2015 - 13:24
    dziękuje:)
    Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2015 - 17:23
    Witam, czy ktoś mógłby mi polecić chirurga, który przyjmuje prywatnie w Myślenicach? Mam do usunięcia 3 kaszaki na głowie a na NFZ usuwają pojedynczo i w dodatku gola włosy. Proszę o pomoc
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2015 - 18:47
    Annaaa napisał/a:
    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!
    Owa P. Doktor nabija Cie w butelkę ja też od lat leczę się u specjalisty(nie napisze którego) , a wiadomo wizyta u specjalisty raz na 3 m-ce, jak brakuje mi leków idę do rodzinnego , i ten wypisuje mi na zniżkę jak należy moje leki, a te antybiotyki to tez machloja (pewno Pani doktor z firmy farmaceutycznej na wczasy jeździ) i dlatego im kaburę nabija ,napisz proszę do NFZ do Krakowa skargę na ową P doktor , ładnie umotywuj tak jak tu podajesz odniechce się jej tak traktować pacjentów skutecznie
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2015 - 18:52
    Annaaa napisał/a:
    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!
    Owa P. Doktor nabija Cie w butelkę ja też od lat leczę się u specjalisty(nie napisze którego) , a wiadomo wizyta u specjalisty raz na 3 m-ce, jak brakuje mi leków idę do rodzinnego , i ten wypisuje mi na zniżkę jak należy moje leki, a te antybiotyki to tez machloja (pewno Pani doktor z firmy farmaceutycznej na wczasy jeździ) i dlatego im kaburę nabija ,napisz proszę do NFZ do Krakowa skargę na ową P doktor , ładnie umotywuj tak jak tu podajesz odniechce się jej tak traktować pacjentów skutecznie
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2015 - 20:13
    Witam, czy jest na terenie Myślenic dobry chirurg, który przyjmuje prywatnie?
    Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2015 - 20:49
    Ja miałam w zeszłym roku usuwane 2 kaszaki na głowie i nie miałam golonej głowy. Wszystkie usunięte na raz. W szpitalu na fundusz. Tylko musiałam czekać ok. 3 m-cy. Chyba dr Panuś o ile pamiętam.
    Cytuj Zgłoś
  • 26.05.2015 - 19:44
    elka1809 napisał/a:
    Witam, orientuje się ktoś, gdzie można się udać prywatnie na badania do neurologa?.. bo w myślenickim szpitalu trzeba czekać ponad 2 miesiące niestety. wiem o telefonice, ale ktoś coś więcej mi powie albo poleci kogoś?
    dr Magnuska. Przyjmuje w telefonice i w Pcimiu. prywatne terminy w zasadzie od ręki.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 26.06.2015 - 13:47
    A jest ktoś zapisany w przychodni wr medica tej koło policji, bo sie zastanawiam nad przepisaniem jakie macie opinie? Szybko sie mozna po lekarza rodzinnego dostać? dobrzy sa tam lekarze?
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 29.06.2015 - 15:15
    Witam, jakiś czas temu złamałam rzepkę, trafiłam właśnie na doktora Dąbka, i mam pytanie, jakie macie o nim zdanie, opinie, ponieważ nie wiem czy powinnam po zdjęciu gipsu mu zaufać, czy udać się na dodatkową konsultacje do innego prywatnego lekarza?:)
    Pozdrawiam
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • Beata 29.06.2015 - 16:40
    Byłam kilka razy, ja po złamaniu bocznym nadkłykcia piszczeli. Jak dla mnie dr bardzo w porządku, dokładny i miły. Mój przypadek konsultował z jakimś innym lekarzem (nie znam nazwiska), i było jak powiedział. Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń
    3 Cytuj Zgłoś
  • 29.06.2015 - 21:45
    Moi rodzice przepisali się pół roiku temu do tej przychodni i są bardzo zadowoleni. Ja z mężem i córką przepisaliśmy się jakiś miesiąc temu i również jesteśmy zadowoleni. polecam
    5 8 Cytuj Zgłoś
  • Damian 29.06.2015 - 23:18
    Z tego co wiem doktor Dąbek jest w porządku. Myślę, że warto dostać się z kolanem do ordynatora, dr-a Ślęczki. Jeśli chcesz prywatnie to o ile mi wiadomo jest dostępny w Telefonice
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 15:34
    Proszę o namiar na jakiegoś w waszej opinii dobrego laryngologa. Nie polecajcie mi myślenickiego bo tutaj dobrego moim zdaniem nie ma. Mam problem z delikatnym szumem w uchu. Zaliczyłam już dwie Panie doktor. W Myślenicach panią Wróblewską, w Krakowie panią Konieczną. Wizyta u neurologa także była. Potrzebny mi laryngolog, ale jakiś bardziej dociekliwy, myślę,ze prywatnie bo na nfz nie liczę.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.07.2015 - 21:34
    Witam! Powiedzcie mi proszę drodzy forumowicze czy jakiś dentysta przyjąłby prywatnie jutro osobę z bólem zęba? Pilnie potrzebuję! :(
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 11:27
    Myślenice czy może być Kraków? w Krk na Basztowej DENTAL SERVIS czynny 7 dni/tydzień do 22.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 15:16
    peggysue napisał/a:
    Proszę o namiar na jakiegoś w waszej opinii dobrego laryngologa. Nie polecajcie mi myślenickiego bo tutaj dobrego moim zdaniem nie ma. Mam problem z delikatnym szumem w uchu. Zaliczyłam już dwie Panie doktor. W Myślenicach panią Wróblewską, w Krakowie panią Konieczną. Wizyta u neurologa także była. Potrzebny mi laryngolog, ale jakiś bardziej dociekliwy, myślę,ze prywatnie bo na nfz nie liczę.
    dr.Z. Baran W Kasince k Mszany wg. mnie godny polecenia o spec.laryngologi otolaryngolog bardzo skrupulatny i dokładny , każdy przypadek traktuje indywidualnie
    Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2015 - 20:47
    KaEm napisał/a:
    Witam! Powiedzcie mi proszę drodzy forumowicze czy jakiś dentysta przyjąłby prywatnie jutro osobę z bólem zęba? Pilnie potrzebuję! :(
    Na Strzeleckiej w Krakowie tam gdzie są poradnie dla dzieci jest dentysta na NFZ... Jedziesz rejestrujesz się i czekasz... Taka dentystyczna całodobowa ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 19.07.2015 - 12:51
    Dobrze, dziękuję za info. Jeszcze pytanie o ortopedę. Może być prywatny, byle dobry. Z tego co widzę bez skierowania od ortopedy nie mogę zrobić tomografii górnej części kręgosłupa nawet prywatnie, bo na nfz od prywatnego oczywiście dostać nie mogę.
    Cytuj Zgłoś
  • 23.07.2015 - 16:55
    Zdecydowanie NIE POLECAM gabinetu okulistycznego w WR medica. Źle wykonane badanie wzroku, co kosztowało mnie ponad 400zł, gdyż badanie musiałem powtórzyć u innego okulisty i ponownie zakupićszkła do okularów. W dodatku PaNi DokTorr usilnie namawiała mnie na zakup okularów u optyka drzwi obok, gdzie ceny są naciągnięte. Chcesz cieszyć się dobrym wzrokiem? Idź do innego okulisty!!!
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • 24.07.2015 - 16:57
    dobrze wiedzieć :]
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 31.07.2015 - 13:38
    Zna ktoś dobrego ortopedę, który przyjmuje w Myślenicach?
    Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2015 - 23:32
    Witam, czy wie ktoś coś na temat dermatologa w WR Medica? Jak się nazywa albo jeszcze lepiej jakieś opinie, doświadczenia z nim (nią) związane?
    5 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2015 - 10:44
    Witam!
    Czy w Myślenicach i okolicy istnieje możliwość wykonania USG stopy (zwłaszcza pięty) ?
    Cytuj Zgłoś
  • Samanta Rigerr 07.01.2016 - 18:33
    Witam tak jak w temacie, poszukuję lekarza hematologa. Kiedyś przyjmował na Sobieskiego , niestety to było kiedyś. Bardzo proszę o wszelkie informacje. Z góry dziękuję.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz