Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 2 cze 2012

    Przykre to i żałosne,wypowiedzi wielce prostackie,teraz to już PRZESADZIŁEŚ ALE GRUBO

    2 4 Cytuj
  • 2 cze 2012

    Przykre jest to, co piszecie. Ten pan jest jednym z ostatnich kierowców, który jako tako szanuje czas pasażerów i jedzie w miarę szybko. Znacznie więcej zagrożenia (oczywiście nie dla siebie) stwarzają ci panowie jadący 20km w mieście i 50 na zakopiance.

    6 9 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Nie jeżdżę firmami wspomnianymi wyżej,czyli S-Busem i Imart-em,pretensje jeżeli są to uzasadnione,są inni przewoźnicy z którymi można szybko dojechać.Więc kto ma pretensje do tych firm ,a nadal z nimi jeździ to uważam że jego sprawa.Kultura osobista kierowców też obowiązuje! ,a niestety w tych firmach jej brak.

    14 2 Cytuj
  • 4 cze 2012

    o co chodzi z tą kulturą w busach s bus?

    4 3 Cytuj
  • 4 cze 2012

    jadl drozdzowke i nie4 przeprosil pasazerki

    10 4 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Pewnie o to, że niektórzy lubią być wożeni w iście procesyjnym tempie i pokonywać Kraków przez 30 minut z prędkościa 20km/h. Panowie z s-busa jadą trochę szybciej (oczywiście niektórzy), więc odmawia się im kultury...

    7 6 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: ajajajaj] Pewnie o to, że niektórzy lubią być wożeni w iście procesyjnym tempie i pokonywać Kraków przez 30 minut z prędkościa 20km/h. Panowie z s-busa jadą trochę szybciej (oczywiście niektórzy), więc odmawia się im kultury... [/quote]

    Tak właśnie jeżdżą kierowcy przez Kraków, a jak już dodają gazu to ma się ochotę wysiąść , szczególnie jak przejeżdżają na czerwonym świetle

    7 3 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: dddd] gość: ajajajaj napisał/a: Pewnie o to, że niektórzy lubią być wożeni w iście procesyjnym tempie i pokonywać Kraków przez 30 minut z prędkościa 20km/h. Panowie z s-busa jadą trochę szybciej (oczywiście niektórzy), więc odmawia się im kultury...

    Tak właśnie jeżdżą kierowcy przez Kraków, a jak już dodają gazu to ma się ochotę wysiąść , szczególnie jak przejeżdżają na czerwonym świetle [/quote]

    Mowa tu oczywiście o kierowcach z S-busa

    11 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych....

    10 2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Witam! Jak jeżdżą jutro busy, tj. w święto Bożego Ciała? Jedzie może jakiś bus koło godziny 8-ej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    2 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 6 cze 2012

    [quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... [/quote]

    to pan Grabaż! Swiadczy wszelkie usługi-od przewozu do pochówku...haha

    4 6 Cytuj
  • 7 cze 2012

    [quote=gość: Magda86] Witam! Jak jeżdżą jutro busy, tj. w święto Bożego Ciała? Jedzie może jakiś bus koło godziny 8-ej? Z góry dziękuję za odpowiedź. [/quote]

    Większość busów w święta, jeździ tak jak w niedzielę.

    3 2 Cytuj
  • 7 cze 2012

    no nie do końca jeżdżą bo ... dzisiaj rano bratanica chciała jechać do Krk, jednakże bus nie odjechał gdyż szanowny pan kierowca stwierdził, że nie pojedzie z jedną osobą bo mu się nie opłaca !!!

    10 1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    To trzeba jeździć z rzetelną firmą, której choć się nie opłaca to pojedzie

    7 1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Wczoraj jedna z firm busiarskich spoza Myślenic, brała z Krakowa tylko osoby wysiadające na końcowych przystankach tzn nikogo kto by wysiadał w Myślenicach, Jaworniku, Głogoczowie itp. choć w busie siedziało kilka osób (zatrzymałem go na przystanku AGH). Rabka w ogóle się nie zatrzymała chociaż mogłem zrozumieć bo był już doładowany.

    Nie ma co specjalnie na busach polegać bo często złapanie go i dotarcie do celu to loteria.

    4 Cytuj
  • 8 cze 2012

    [quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... [/quote]

    Rzeczywiście, ten pan jest skrajnie nieuprzejmy. Chyba nie zdarzyło mi się z nim jechać, by nie odwalił jakiegoś chamskiego numeru.

    8 2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=daniii] Od Króla zli,,,z Imart-u jeszcze gorsi...,a mimo wszystko siadacie i jedziecie z Nimi. Wiecznie jakies pretensje.! Wam to juz nie dogodzi. !! Wszyscy zli-a gdzie są Ci dobrzy?-nic o nich nie piszecie!. Od 10.06.2012 podwyżka biletów! Do krakowa 7zł... [/quote]

    daniii robisz bujdę z tą podwyżką. A od kiedy wchodzą czy już weszły punkty za przeładunek bo busy jadą dalej załadowane jak dawniej.

    3 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 11 cze 2012

    [quote=gość: Albercik] daniii napisał/a: Od Króla zli,,,z Imart-u jeszcze gorsi...,a mimo wszystko siadacie i jedziecie z Nimi. Wiecznie jakies pretensje.! Wam to juz nie dogodzi. !! Wszyscy zli-a gdzie są Ci dobrzy?-nic o nich nie piszecie!. Od 10.06.2012 podwyżka biletów! Do krakowa 7zł...

    daniii robisz bujdę z tą podwyżką. A od kiedy wchodzą czy już weszły punkty za przeładunek bo busy jadą dalej załadowane jak dawniej. [/quote]

    0d 9-tego.

    3 5 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Niby podwyżka, a wczoraj płaciłem 6zł, więc ten wzrost cen biletów nie u wszystkich kierowców. Zapytany odpowiem, że jechałem takim sporym busem z imartu.

    3 3 Cytuj
  • 12 cze 2012

    [quote=gość: Einstein] Niby podwyżka, a wczoraj płaciłem 6zł, więc ten wzrost cen biletów nie u wszystkich kierowców. Zapytany odpowiem, że jechałem takim sporym busem z imartu. [/quote]

    To chyba tylko firma DANI-TRANS miała podwyżkę na 7 zł

    7 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 12 cze 2012

    [quote=gość: anitka a] gość: Einstein napisał/a: Niby podwyżka, a wczoraj płaciłem 6zł, więc ten wzrost cen biletów nie u wszystkich kierowców. Zapytany odpowiem, że jechałem takim sporym busem z imartu.

    To chyba tylko firma DANI-TRANS miała podwyżkę na 7 zł [/quote]

    Tak jak mówisz Anitka a

    2 2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Zgadzam sie z ala i z z ujujujuj.Jechałem z tym panem z Imartu czerwony bus-mercedes,kilka razy i dokładnie ten człowiek jest IMPERTYNENCKI,to że jest kierowcą to nie znaczy że ma byc aż tak ważny i w ten sposób odnosić się do pasażerów.On jest tylko kierowcą i to Miernym,a jego zachowaniei stosunek do pasażerów daje dużo do myślenia,czy taki człowiek jest odpowiedni na kierowce.Jezeli chodzi o tych dobrych na poziomie kierowców to oczywiście że są nie tylko od Pana Kowala ,ale także w Maksie ,S -busie może jest takich dwóch,no i jeszcze jeden pan Daniel.Nie ma problemu można pisać o tych złych i dobrych

    7 2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ja nie znosze tego starszego Pana, co jeździ w busie po 5 zł, dramat, jest tak nieuprzejmy i obraźliwy

    8 1 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Pytanie - czy jeździ jakikolwiek bus/autobus na trasie Myślenice - Wieliczka? Czy tylko przez Dobczyce lub Kraków się da...?

    2 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    a najlepsi to sa ci z maksa

    5 7 Cytuj

Odpowiedz