Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 26 gru 2011

    Polecam dr Dziewońską. Ja chodzę prywatnie na Kazimierza Wielkiego.

    1 5 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Najlepszą opinię ma dr Dudek.

    3 8 Cytuj
  • 27 gru 2011

    [quote=gość: ghj] Najlepszą opinię ma dr Dudek. [/quote]
    a skąd taki wniosek

    6 1 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Ja jestem pacjentką dr Dudka i bardzo go sobie chwalę. rzeczowy i konkretny lekarz. Prowadził również moją ciążę. Polecam

    3 4 Cytuj
  • 29 gru 2011

    tak dr Dudek jest "najlepszy" bo rządzi na porodówce to ze najdroższy nie znaczy ze najlepszy, ja polecam dr Micała ceny przystępne i sympatyczny lekarz nie patrzy na zegarek w czasie wizyty, sympatyczny, i umie nawiązać kontakt ze swoja pacjentką, naprawdę świetny fachowiec

    2 5 Cytuj
  • 29 gru 2011

    do ona 22
    rządzi na porodówce bo jest ordynatorem, jeśli chodzi o cenę nikt nie każe Ci korzystać z jego usług, ja również uważam,że jest bardzo dobrym lekarzem( według mnie najlepszym, a także sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, pozostali lekarze równiż są bardzo dobrymi fachowcami.

    4 3 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Czy może ktoś mi powiedziec który ginekolog najlepszy bo widze zdania sa podzielone. chodzi mi o takiego nieprywatnie.POTRZEBUJE WIZYTY JAK NAJSZYBCIEJ. POWAZNA SPRAWA...Do kogo moge sie najszybciej dostac?

    1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Szczerze-nie ma w Myślenicach dobrego lekarza nieprywatnie...Jeśli wizyta potrzebna jak najszybciej to tym bardziej, bo pywatnie nie musisz czekac. polecam dr Kocota. Telefon dzisiaj lub jutro i wizyta w sobote, krotkie terminy i bierze 80 zł

    4 4 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Nie wcale nie ma dobrego lekarz,wszyscy są beznadziejni!!!.......Co Wy piszecie?Tacy wszyscy żli to po co do nich chodzisz?Pewnie wiesz wszystko lepiej to może do Ciebie można przyjść?Każdy lekarz ma swoich ZA i PRZECIW.Ja chodziłam do Micała do Pcimia i nie mogę złego słowa powiedzieć,a trochę czasu mi poświęcił,po poronieniu w szpitalu też miałam doczynienia z wieloma i da się wytrzymać.Więc nie piszcie bzdur,że nie ma dobrych lekarzy na NFZ

    1 3 Cytuj
  • 29 gru 2011

    kiki a powiedz jakie sa terminy do tego lekarza? jest szansa zebym dostala sie do niego w ciagu kilku dni?

    Cytuj
  • 30 gru 2011

    oj kobiety! chodzicie do myślenickich lekarzy, a potem macie pretensje jak pójdzie coś nie tak. Kraków jest blisko i nie chce się Wam ruszyć czterech liter. W Myślenicach NIE MA DOBRYCH GINEKOLOGÓW! to jest fakt

    3 7 Cytuj
  • 30 gru 2011

    [quote=gość: Małgosia] oj kobiety! chodzicie do myślenickich lekarzy, a potem macie pretensje jak pójdzie coś nie tak. Kraków jest blisko i nie chce się Wam ruszyć czterech liter. W Myślenicach NIE MA DOBRYCH GINEKOLOGÓW! to jest fakt [/quote]
    No tak, w 9 miesiącu ciąży bardzo wygodnie jezdzic do krakowa np podczas upalow, ekg co kilka dni, ale co tam mozna jezdzic busem i prawie w nim urodzic.

    8 1 Cytuj
  • 30 gru 2011

    do PILNE:Micał w Pcimiu przyjmuje w czwartki,jeśli to będzie coś ważnego to Cie na pewno przyjmie,najlepiej zadzwonić i porozmawiac z położną p.Zosią(super kobieta-pozdrawiam serdecznie),jest codziennie chyba oprócz wtorków.

    Cytuj
  • 30 gru 2011

    Ja również chodziłam do Dr Micała w Pcimiu. Miły, sympatyczny, rzeczowy i konkretny. NIe koniecznie trzeba płacić za prywatne wizyty, żeby czuć się u lekarza dobrze a nie jak niepotrzebny balast

    2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    [quote=gość: Małgosia] oj kobiety! chodzicie do myślenickich lekarzy, a potem macie pretensje jak pójdzie coś nie tak. Kraków jest blisko i nie chce się Wam ruszyć czterech liter. W Myślenicach NIE MA DOBRYCH GINEKOLOGÓW! to jest fakt [/quote]

    Czyżby było tak ,że po specjalizacji tych" dobrych" wysyłają do Krakowa, a tych " złych" do Myślenic??!! Bzdury straszne!!

    3 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    To nawet nie bzdury,tylko jeszcze gorzej, to rozmowa na lokalnym poziomie . Czego tu oczekiwać ?

    2 1 Cytuj
  • 31 gru 2011

    Nie bardzo rozumiem dlaczego lobby myślenickich ginekologów tak bardzo się boi krytycznych opinii, przecież kobiety i tak do nich chodzą i chodzić będą. To nie są dobrzy lekarze i żadni z nich specjaliści. Jeśli któremuś UDA się wykryć poważną chorobę to można zaliczyć w poczet cudu. Dlaczego kobiety z endometriozą leczą się w Krakowie, a kobiety z jajnikami policystycznymi leczą się w Krakowie? Wykrycie nowotwora? nie rozśmieszajcie mnie. Ginekologia jest na tyle szeroką dziedziną, że każdy z nich mógłby się wykazać, a tu przepraszam ale jest słabiutko.

    A jeśli ktoś pyta co ginekolog robi na wsi albo nie przymierzając w takich Myślenicach to podpowiem, że nie jest to pozytywistyczna "praca u podstaw"

    1 4 Cytuj
  • 31 gru 2011

    Ja z kolei nie rozumiem dlaczego pozytywna opinia kojarzy się od razu z lobby. Ale cóż... :)
    Sądzę , że niektóre kobiety sądzą ,że Kraków to "wielki świat " i tam na pewno ich wyleczą. Nie dają szans myślenickim lekarzom. Od razu się pchają w Kraków. Chodziłam długi czas do Krakowa do ginekologa, zmieniłam na Myślenice i jestem bardzo zadowolona . Ale każda z nas ma prawo do własnej opinii i wyboru własnego lekarza. Choćby i na końcu Polski :) Wolny wybór :)

    6 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Czy to prawda ,że dr. DZIEWOŃSKA nie pracuje już w szpitalu? Ja chodzę do niej,a dziś mi koleżanka powiedziała,że nie i zgłupiałam,bo prowadziła moją pierwszą ciążę i była w szpitalu.Proszę o odp

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: Małgosia] oj kobiety! chodzicie do myślenickich lekarzy, a potem macie pretensje jak pójdzie coś nie tak. Kraków jest blisko i nie chce się Wam ruszyć czterech liter. W Myślenicach NIE MA DOBRYCH GINEKOLOGÓW! to jest fakt [/quote]
    Ale durnoty ktoś wypisuje:))))

    6 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Witam,
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach. Na pewno, któraś z Was mi pomoże: gdzie prywatnie mogę zrobić badanie beta hcg? Są jakieś laboratoria medyczne w Myślenicach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Witam,
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach. Na pewno, któraś z Was mi pomoże: gdzie prywatnie mogę zrobić badanie beta hcg? Są jakieś laboratoria medyczne w Myślenicach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Witam,
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach. Na pewno, któraś z Was mi pomoże: gdzie prywatnie mogę zrobić badanie beta hcg? Są jakieś laboratoria medyczne w Myślenicach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Witam,
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach. Na pewno, któraś z Was mi pomoże: gdzie prywatnie mogę zrobić badanie beta hcg? Są jakieś laboratoria medyczne w Myślenicach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Witam,
    Od niedawna mieszkam w Myślenicach. Na pewno, któraś z Was mi pomoże: gdzie prywatnie mogę zrobić badanie beta hcg? Są jakieś laboratoria medyczne w Myślenicach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj

Odpowiedz