Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 sty 2012

    Wizyta- badanie +usg 150 zł. Badanie bez usg -100zł.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    ładnie łowia kase..i za co 150zł? zdzierstwo

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Zawsze można iść państwowo jak komuś ceny nie odpowiadają..Choć wiem, nie każdego stać.
    Ale fakt kasę ciągną niezłą. A jeszcze im źle.

    4 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Nie rozumiem tej dyskusji o pieniądzach. Są inni, którzy biorą mniej. Ja uważam , że są to dobrze wydane pieniądze. w końcu to Twoje zdrowie. Ale jak kto woli....

    5 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=słoneczko22] Zawsze można iść państwowo jak komuś ceny nie odpowiadają..Choć wiem, nie każdego stać.
    Ale fakt kasę ciągną niezłą. A jeszcze im źle. [/quote]
    ja polecam dr janie jest super fachowcem

    1 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    chodzę do dr Dudka, prowdził moją ciążę- POLECAM!!

    2 4 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Dzięki wszystkim za udzielenie informacji

    1 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ja polecam dr. Kocota. Potrafił zdiagnozować wadę genetyczną dziecka to wielki plus dla niego. Zrobił to na zwykłym sprzęcie. Po kilku latach doświadczenia napiszę wam że mieliśmy szczęście w nieszczęściu. Dzięki diagnozie prenatalnej dziecko miało lepszy start. Urodziło się w szpitalu specjalistycznym zostało objęte fachową opieką zaraz po porodzie a to było najważniejsze ponieważ liczyły się minuty. Niestety do dzisiejszego dnia wielu lekarzy nie potrafi prawidłowo odczytać obrazu wykonywanych USG wiele wad jest ciężkich do wykrycia i tu zwłaszcza w 21/22 tyg potrzeba niezwykłej czujności i precyzji lekarza prowadzącego. Nie sugerujcie się bajerami 4d to tylko kolejna kasa. Nie potwierdzam że poświęca pacjentowi tylko 5 min. Chyba, że konkretnie umawiam się tylko po receptę. Poświęcał nam tyle czasu ile potrzebował na przeprowadzenie badania i rozmowę. Pierwsze dziecko urodziłam w Myślenicach. Nie mam złych wspomnień. Nie było potrzeby więc od nikogo niczego specjalnego nie oczekiwałam. Chodziłam do jednego lekarza więc reszty po prostu nie znałam ale nikt mi krzywdy nie wyrządził.
    Myślę, że po lekturze całego wątku na pewno każdy znajdzie lekarza odpowiedniego dla siebie.

    10 11 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ja nie płace za wizyte, mam jedrne ciało to i płacic nie musze ;p

    3 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Potwierdzam dr Kocot jest bardzo dokładny, wykrył również bardzo poważną wadę genetyczną płodu u mojej znajomej i odrazu skierwoał do krakowskiej kliniki. Natomiast polecam równiez Dr Dudka, chodze do niego od lat i nie moge zlego slowa powiedziec, miły dokładny i smypatyczny.

    5 8 Cytuj
  • 24 sty 2012

    hej, napisz pozniej, ile zaplacilas i co dostalas na grzybice prosze! czy ktos mial problem z nawracajacymi infekcjami i ten doktor wyleczyl to? teraz jestem na kolejnym leku, tym razem ketokonazol, gynazol, lacibios femina i pimafucort, to juz chyba ostatnia deska ratunku. pierwszy raz tez ktos przepisal mi probiotyk i lek doustny...

    2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    bardzo proszę o namiary i cennik dr Dudka.

    2 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    czy to prawda ze dr Dziewonska nie pracuje juz w szpitalu?

    5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    @maja23 - masz wyżej i chyba na poprzedniej stronie. I choć rozumiem pytania o kontakt do danego lekarza, to za każdym razem dziwię się pytaniom o ceny wizyty. Bo różnice są tak minimalne (w sumie), że raczej bym sie przejmowała tym czy lekarz mi pasuje czy nie, czy go polecają czy nie, a nie to czy wizyta kosztuje 80 czy 90 zł... jak kto woli. Eksperymentować to sobie mogę z proszkami do prania.

    @gos - nie, to nieprawda.

    4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    do;markowa
    Masz zupełną rację.Moje pytanie o cennik było nie na miejscu.Zdrowie jest ważne a nie jakieś tam kilkudziesięciozłotowe różnice.W każdym razie po uważnym przeczytaniu powyższych opinii,zdecydowałam się na dr Dudka.

    3 5 Cytuj
  • 26 sty 2012

    dr Dudek: badanie ginekologiczne 100 zł, badanie ginekologiczne + USG 150 zł. Przynajmniej takie ceny były, nie wiem czy od stycznia coś się zmieniło.

    2 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: gos] czy to prawda ze dr Dziewonska nie pracuje juz w szpitalu? [/quote]

    mam nadzieje że już nie

    4 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Dziewczyny, nie wiem czy już był poruszany ten temat, nie chce mi sie przeglądać całego forum, ale czy moze ktoras robila to USg 3d czy 4? Czy fajnie to wychodzi? Chcialabym mezowi wyslac bo w irlandi siedzi ? I pytanie czy w Myslenicach jest gdzie je zrobic? znalazlam ultramedica na ditla, ale ten dojazd to cholera meczy.

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: nina30] Dziewczyny, nie wiem czy już był poruszany ten temat, nie chce mi sie przeglądać całego forum, ale czy moze ktoras robila to USg 3d czy 4? Czy fajnie to wychodzi? Chcialabym mezowi wyslac bo w irlandi siedzi ? I pytanie czy w Myslenicach jest gdzie je zrobic? znalazlam ultramedica na ditla, ale ten dojazd to cholera meczy. [/quote]

    Ja chodziłam do dr Wróblewskiego i on dwa razy w ciągu całej ciąży robił mi USG 3 D w cenie wizyty. Bardzo fajnie wychodzi, widać było wszystko :) Na Dietla koszt ok. 300-400 zł, ale robią 4D i dają płytkę- i ogólnie to badanie tam jest bardzo dokładne, ale ni byłam, choć znajome moje chwalą. Na Dietla nie daleko.

    3 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Prywatny Gabinet dr. Chęciński ja osobiście nie wiem ale moja koleżanka zadowolona. poszukaj strony internetowej bo jest

    3 5 Cytuj
  • 27 sty 2012

    doktor Chęciński jest młody i preferuje tylko młode kobitki

    7 8 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: ===] doktor Chęciński jest młody i preferuje tylko młode kobitki [/quote]

    Ale bzdety klikasz !! mam ponad 30 stkę , i nie zauważyłam żeby preferował tylko "młode"
    Uczestniczył przy porodzie i ogromnie mi pomógł, według mnie to najlepszy specjalista w Myślenicach

    8 6 Cytuj
  • 28 sty 2012

    @KasiaR - masz ledwie ponad 30stkę i już czujesz się staro? :)

    10 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=gość: xxxy] @KasiaR - masz ledwie ponad 30stkę i już czujesz się staro? :) [/quote]

    Nie czuje się staro :) wręcz przeciwnie, pisząc "młode" miałam na myśli 18-25 lat :)

    Pozdrawiam :)

    2 Cytuj
  • 30 sty 2012

    a to się jeszcze załapię:)

    4 Cytuj

Odpowiedz