Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 4 lut 2011

    byl ktos w salonie kosmetycznym na 3Maja

    1 Cytuj
  • 8 lut 2011

    do ?????? dlaczego tak uwazasz o Klaudii z Heliosa nie znasz ludzi to nie wypisuj bzdur!!!!!!! żenada

    1 1 Cytuj
  • 11 lut 2011

    znam znam mieszkamy w tej samej wiosce!!!!wiem co pisze

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    do ??????!!!! taaaaak napewno zazdroscisz ze ona umie robic to co lubi i tyle!!!

    1 Cytuj
  • 12 lut 2011

    hahaha akurat nie jestem kosmetyczka !komentarz porazka :))))))))))))))))))))) po co sie tak osmieszacie?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    to ty sie osmieszasz i wogole nie umiesz czytac komentarzy ze zrozumieniem!!!!! ja pisalam ze poprostu umie robic to co lubi!!!a to ze mieszkacie w tej samej wiosce to nic nie znaczy!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Jestem facetem i powiem szczerze ,że wizyta u kosmetyczki napawała mnie strachem i co tu ukrywać stresowałem się ( mowa o pierwszej wizycie w życiu) ale trafiłem do gabinetu Nad Arkady przez przypadek nikt mi nikogo nie polecał i trafiłem w ręce takiej miłej kosmetyczki - przepraszam ,że nie znam imienia ale była wysoka i miała rude włosy i byłem zaszokowany że byłem tak profesjonalnie obsłużony, otrzymałem odpowiedź na każde pytanie i czułem się bardzo bezpiecznie w rękach tej przemiłej osóbki i co najważniejsze ta dziewczyna stworzyła taką atmosferę ,że stres od razu minął a wizytę wspominam bardzo sympatycznie. Aha jakość usługi na najwyższym poziomie - widać duże doświadczenie.

    3 Cytuj
  • 13 lut 2011

    tu bym sie klocila ze umie:D

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    mska-otworzyłam strone.....obejrzałam te twoje inspiracje........i nie podobają mi się.

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    P.Ela dla mnie porażka!dla mnie to żadna Kosmetyczka bo chyba jedyne co umie robić to paznokcie!
    Wiec do kosmetyczki jej daleko!
    A do tego jest wscibska i bezczelne!plotkara!rozumiem kontakt z klientem musi być
    Bo dwie godz przy paznokciach trzeba oczyma pogadać ale wszystko ma swoje granice!
    A ta pani niestety ich nie ma!
    nie polecam!

    1 3 Cytuj
  • 14 lut 2011

    i p. Ela i te jej najlepsze na świecie szajsy, tfu- żele ;) abalico, prawie jak żel pod prysznic na paznokciach ;) a ile nad paznokciami się napodnieca nimi... olaboga!

    1 2 Cytuj
  • 14 lut 2011

    [quote=gość: santi] Jestem facetem i powiem szczerze ,że wizyta u kosmetyczki napawała mnie strachem i co tu ukrywać stresowałem się ( mowa o pierwszej wizycie w życiu) ale trafiłem do gabinetu Nad Arkady przez przypadek nikt mi nikogo nie polecał i trafiłem w ręce takiej miłej kosmetyczki - przepraszam ,że nie znam imienia ale była wysoka i miała rude włosy i byłem zaszokowany że byłem tak profesjonalnie obsłużony, otrzymałem odpowiedź na każde pytanie i czułem się bardzo bezpiecznie w rękach tej przemiłej osóbki i co najważniejsze ta dziewczyna stworzyła taką atmosferę ,że stres od razu minął a wizytę wspominam bardzo sympatycznie. Aha jakość usługi na najwyższym poziomie - widać duże doświadczenie.

    ta kosmetyczka to Pani Maja - Masz rację pełen profesjonalizm

    1 Cytuj
  • 14 lut 2011

    he zazdrosna kolezanka tak ladnie pisze o pani eli?w jej gabinecie jest plazma klientka ma fuul wypas moze poogladac tv atmosfera fajna luzna polecam !chodze do eli od 4 lat

    3 1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Wow ma plazme! Wow walcie wszyscy drzwiami i oknami u p Eli jest plazma! Hahaha śmiechu warte teraz tv jest już wszędzie w salonach fryzjerskich naetw w sklepach z ciuchami!
    Straszny mi rzeczy plazma!
    Może dla ciebie jest fajna atmosfera bo jesteś taka sama plotkara ja nie znoszę takich ludzi wiec nawet gdyby robiła paznokcie za darmo to bym do niej nie poszła!raz mi wystarczy dziękuje!

    2 Cytuj
  • 16 lut 2011

    czy ktoś może mi polecić dobrą kosmetyczkę która depiluje pachy????i czy to wogóle warto robić...??

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    aha, jeśli wyznacznikiem DOBREGO salonu jest PLAZMA to dać pilnik do ręki byle jakiej tipsiarze i walnąć jej PLAZME na ściane! ludzie mnie przerażają!

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    bylam u tej pani eli na paznokcie slubne i depilacje. powiem ze salonik ladny przyjemny, atmosfera,ceny przystepne tez !polecam prestige na tralgutta kosmetyczka z powolania:)

    2 1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    do KLIENTKI:::jak widac nie jestes przekonana do Eli najwidoczniej jej zazdroscisz i wogole nie robisz sobie paznokci bo cie na to nie stac lub zagzalas gdzie indziej miejsce!!!!!!!!!!!hahaha

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    kogo polecacie na makijaz slubny mam w lipcu i niewiem gdzie sie udac?prosze o porade tj raz w zyciu zalezy mi na fachowym makijazu .slyszalam ze u p krygier robia ladny.prosze o o pinie

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Wiecie co mam pomysłł, a może pokażcie zdjęcia paznokci które zrobiła Pani Ela, wtedy będzie wiadomo czy ma pojęcie czy nie.

    3 Cytuj
  • 24 lut 2011

    Dajcie wreszcie spokój tej Eli. Młoda dziewczyna, której w odróżnieniu od innych robiących paznokcie po domach , chciało się firmę założyć, lokal wynająć, kogoś zatrudnić itd. Sama coś osiągnęła a nie narzeka jak wszystkie pracownice na szefa, że mało płaci a dużo wymaga. Ela ma dużo stałych klientek, które tak jak ja korzystają z jej usług od lat, jeszcze gdy pracowała w Heliosie. Mam takie paznokcie jak mi się podobają, a jeśli ktoś jest niezadowolony niech zmieni salon a nie obrzuca błotem innych, w tym przypadku Eli bo na to nie zasługuje. O tym, że jest dobra świadczy choćby fakt, że salon funkcjonuje i zarabia na siebie, bo w dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji to wcale nie jest łatwe.

    7 1 Cytuj
  • 24 lut 2011

    a sądzicie o nowym salonie urody na słowackiego obok salonu plus, koło busów????/

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Do marysia: polecam Karolinę C. Malowała mnie do ślubu i przy okazji moje siostry. Wszystkie byłyśmy zadowolone i makijaż się trzymał do rana. Później malowała mnie również do sesji w plenerze i równierz byłam bardzo zadowolona - zresztą nasz fotograf pozniej nawet nawiązał z nią współprace, bo też mu się podobało:) Poszukaj jej strony internetowej bo ma, wpisz najlepiej w googlach: K-cosmetic

    1 Cytuj
  • 7 mar 2011

    Ja chodzę, do salonu Kamir , 20 m za lisem :) jestem bardzo zadolwolona, Kosmetyczka bardzo miła i dokładna po wielu kursach , ma w ofercie wile zabiegów. ceny jedne z niższych w myślenicach ;) warto spróbować . niestety nie polecam fryzjera który znajduje się w tym samym budynku, fryzjerka koszmarna ..;/

    2 Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: ??????] znam znam mieszkamy w tej samej wiosce!!!!wiem co pisze [/quote]

    coś Ci sie pomyliło bo ona w żadnej wiosce nie mieszka haha a za to Ela to tak co też widać ,słychać i ......
    centrum plotek, obgadywania - zaprasza gabinet przy ulicy Traugutta :)

    1 Cytuj

Odpowiedz