Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 3 mar 2011

    bylam u niego ze 2 razy i powiem ze tak sie nie powinno robic !fryzjerki tam maja cennik standardowy a on wygorowany.w zadnym zakladzie gdzie wczesniej chodzilam tak nie ma jest 1 cennik!ten fryzjer chyba nie jest mistrzem,zadnego certyfikatu tam nie widzialam tym bardziej zeby byl mistrzem......dziwne, wiecej tam nie pojde nie dam sie naciagnac !!

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Pan Damian i tylko on najlepiej zajmuje sie włosami zawsze wychodzę zadowolona:)

    1 1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    Drogie Panie i Panowie od niedawna pojawił się w Myślenicach nowy SALON FRYZJERSKI
    "INSPIRACJA" znajduje się on na ulicy H. Jordana na 1 piętrze" niedaleko jest sokół stek i plac dla dzieci"
    Wnętrze Salonu jest zrobione w nowoczesnym stylu, obsługa jest bardzo miła, atmosfera bardzo sprzyjająca a co dla nas dobre są niższe ceny niż w innych salonach, wiem o tym bo poczułam to w portfeliku. Naprawdę polecam.... WARTO

    4 10 Cytuj
  • 4 mar 2011

    hahahah chyba właścicielka to napisała:P

    7 1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: szprotka] Drogie Panie i Panowie od niedawna pojawił się w Myślenicach nowy SALON FRYZJERSKI
    "INSPIRACJA" znajduje się on na ulicy H. Jordana na 1 piętrze" niedaleko jest sokół stek i plac dla dzieci"
    Wnętrze Salonu jest zrobione w nowoczesnym stylu, obsługa jest bardzo miła, atmosfera bardzo sprzyjająca a co dla nas dobre są niższe ceny niż w innych salonach, wiem o tym bo poczułam to w portfeliku. Naprawdę polecam.... WARTO [/quote]

    to jest mocne - nie ma to jak reklama na dziko na forum hehe

    8 1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    bylam w salonie inspiracja i jestem zadowolona ze strzyzenia ,nie musze ukladac wlosow co rano wystarczy wysuszyc i fryzura ok!nie bede POLECALA jak wszyscy powyzej forumowicze .jak ktos chce to pojdzie nie to jest wystarczajaco duzo salonow do odwiedzenia .pozdrawiam

    1 4 Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: 0101] a jaki jest ten nowy zaklad nad Vega tam podobno fajnie robi z wloskami jakis koles????? [/quote]

    Może i fajnie robi , tylko coś z nim jest nie tak , bo to już jego czwarty albo piąty zakład w krótkiej karierze. A który pracodawca chciałby pozbyć się świetnego pracownika? O co chodzi?

    2 1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    Do zainteresowanej smieszne jest to co tu piszesz ze to jego bog wie ktory zaklad!
    Akurat ja u niego się czesze i jestem mega zadowolona. Zawsze coś doradzi. Akurat Damiana bardzo polecam! Jest swietny w tym co robi.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    A ja polecam salon na Kazimierza Wielkiego -dawniej była tam analiza, pani Anita robi super fryzury nowoczesne a nie jakieś cioty- kloty .Zawsze wychodzę zadowolona z super modną fryzurą.

    1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    [quote=nieznajoma2] hahahah chyba właścicielka to napisała:P [/quote]
    i tutaj jesteś w błędzie nie jestem właścicielką napisałam własne odczucie jak tam byłam, ale każdy odbiera inaczej miejsca

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    do szprotka..popieram

    1 Cytuj
  • 5 mar 2011

    do zainteresowana .bardzo ciekawe co napisalas......

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=gość: zainteresowana] gość: 0101 napisał/a:a jaki jest ten nowy zaklad nad Vega tam podobno fajnie robi z wloskami jakis koles????? Może i fajnie robi , tylko coś z nim jest nie tak , bo to już jego czwarty albo piąty zakład w krótkiej karierze. A który pracodawca chciałby pozbyć się świetnego pracownika? O co chodzi? [/quote]
    ************************************************************************************
    A może zmienia bo lepiej mu płacą i doceniaja jego talent :) klientek jakoś nie traci
    Może zazdrościsz , że mu tak wyliczasz miejsca pracy haha :0 ja tam jestem mega zadowolona wielu osobą poleciłam i nikt nie biadolił............

    1 Cytuj
  • 6 mar 2011

    robienie wkolo 2 kolorow klientkom nazywasz talentem?????

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    nowy zakłąd fryzjersko -kosmetyczny STUDIO24 kto był?

    2 Cytuj
  • 8 mar 2011

    naprawde szczerze polecam wam pana Maćka Leśniaka który przyjmuje w salonie pod arkadami.

    3 Cytuj
  • 8 mar 2011

    byłem w studio24 - strzyżenie męskie bez zarzutu

    1 Cytuj
  • 10 mar 2011

    wiecie co ja bylam w salonie u Pana Damiana i nie za bardzo mi sie tam podobalo wogole dziewczyny tam sa troche dziwne takie lalki barbie:-)

    1 Cytuj
  • 11 mar 2011

    byłam w studio24 - strzyżenie spoko, bez problemu mogę sama ułożyć włosy,a to dla mnie ważne

    1 Cytuj
  • 14 mar 2011

    zgadzam sie z opisem ABCD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    jakie sa ceny w studio24 i kto tam pracuje?

    Cytuj
  • 16 mar 2011

    ktośś - Nie wiem jakie są ceny za poszczególne usługi, bo tylko ścinałam włosy i zapłaciłam 25 zł., poszłam tam z głupia żeby zobaczyć i jestem zadowolona. Nawet nie wiem jak miała na imię pani, która mnie strzygła. Do odważnych świat należy.

    2 Cytuj
  • 17 mar 2011

    ja kojarzę że przy wejściu na ladzie stoi cenniczek...
    poza tym generalnie to już nie te czasy kiedy za pytanie a nie skorzystanie z usług zabijano (wzrokiem) etc. Wchodzisz, pytasz, korzystasz albo rezygnujesz...

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    ja polecam fryzjera nad rybką super obsługa wczoraj byłam jestem zadowolona polecam :))))))))))))

    2 Cytuj
  • 17 mar 2011

    [quote=gość: noo.] Do zainteresowanej smieszne jest to co tu piszesz ze to jego bog wie ktory zaklad!
    Akurat ja u niego się czesze i jestem mega zadowolona. Zawsze coś doradzi. Akurat Damiana bardzo polecam! Jest swietny w tym co robi. [/quote]

    Ani mnie to ziębi ani grzeje co Ty na ten temat myślisz , ale dziwne ,że jakoś tak bardzo cię to dotknęło???

    2 Cytuj

Odpowiedz