Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 9 sty 2011

    CZERNECCY- to dopiero porażka, nie polecam, człowiek siedzi poare godzin nawet kawy nie zrobią, wszytsko idzie pomału, stawiaja na ilośc a nie na jakośc

    1 1 Cytuj
  • 9 sty 2011

    [quote=gość: xxl-ka] CZERNECCY- to dopiero porażka, nie polecam, człowiek siedzi poare godzin nawet kawy nie zrobią, wszytsko idzie pomału, stawiaja na ilośc a nie na jakośc [/quote]

    nie sadzisz ze gdyby stawiali na ilosc to nie siedzialabys tam kilka godzin?

    meczace juz jest to obrzucanie sie blotem prze zkonkurencje. ludzie nie potraficie sie pogodzic z tym ze ktos oprocz was tez prowadzi salon, kebaba, pizzerie czy sklep z sukienkami?

    2 Cytuj
  • 9 sty 2011

    Czy ktoś mógłby mi polecic naprawdę dobrego fryzjera który by mi zrobił super fryzurę ślubną?????????Jakoś nie mam szczęscia i trafiam na ostatnio na samych kiepskich fryzjerów a juz naprawdę sporo zakładów w myślenicach odwiedziłam..

    1 Cytuj
  • 9 sty 2011

    Cos slyszalam ze na Osiedlu nad pubem Vega jest dobry fryzjer.

    Cytuj
  • 9 sty 2011

    Właśnie kiedys tam byłam i bez szału z tamtąd wyszłam ale to może dlatego że mnie dziewczyna jakaś obcinała o podobno koleś co tam pracuje ma naprawde fach w ręku...

    1 Cytuj
  • 10 sty 2011

    Według mnie tylko i wyłącznie Agata Krygier, mistrzyni w swoim fachu.

    8 2 Cytuj
  • 10 sty 2011

    [quote=gość: Izka] Według mnie tylko i wyłącznie Agata Krygier, mistrzyni w swoim fachu. [/quote]

    Ale to mistrzostwo drogo kosztuje :(

    1 Cytuj
  • 10 sty 2011

    No nie wiem, wcale nie tak drogo, ceny są nawet niższe niż w Krakowie. Moim zdaniem warto.

    1 Cytuj
  • 10 sty 2011

    W którym salonie przyjmuje ta AGATA KRYGIER??????????

    2 Cytuj
  • 10 sty 2011

    p. Krygier ma salon na Zarabiu na ul. Zielonej

    1 3 Cytuj
  • 10 sty 2011

    taki-gość - Dziękuje za adres!!!a poza nią jest jeszcze ktoś godny polecenia w temacie fryzur ślubnych...?

    Cytuj
  • 11 sty 2011

    ja zwlekam i zwlekam z pójściem do fryzjera poniewaz zupełnie nie wiem gdzie pójść. mam długie włosy a chciałabym je krótko obciąc.nie tak zwyczajnie krótko- coś z pomyslem. podobno jest coraz więcej mężczyzn fryzjerów którzy świetnie dobierają fryzurę kobietą. aleeeee gdzie taki w myślenicach???????????????

    Cytuj
  • 11 sty 2011

    jedyny męski fryzjer jaki jest polecany to ten w salonie nad Vegą na nowym osiedlu...

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    ja znow sie czesałam w sylwestra i rewelka cała noc mi sie trzymało!i miałam orginlną polecam

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    ja polecam studio fryzjerstwa kreatywwnego nad lisem na rzemieślniczej...
    ceny nie wygórowane, poprostu byłam w szoku że tak tanio...
    byłam zadowolona ze strzyzenia POLECAM!!!!!!

    1 Cytuj
  • 24 lut 2011

    A gdzie jest jakiś CZYSTY zakład? Bywałam w różnych, bywały takie z brudnymi ręcznikami (nie mówię o zapranej farbie, ale o używaniu tego samego nie pranego ręcznika u różnych klientów), albo kłęby włosów na szczotkach , nie dezynfekowane nozyczki. No więc gdzie jest w miarę czysto?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    A jak wyglądają ceny u Pani Agaty Krygier w salonie? Np za obcięcie długich włosów ?

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    u a.krygier ceny sa kosmiczne...
    mi za farbowanie z refleksami powiedziala ponad 200 zł (wlosy do ramion) u innych place ok 100-120 zł

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    [quote=gość: vvvv] u a.krygier ceny sa kosmiczne...
    mi za farbowanie z refleksami powiedziala ponad 200 zł (wlosy do ramion) u innych place ok 100-120 zł [/quote]

    potwierdzam, niestety .....:(
    ja za samo farbowanie na jednolity kolor ,włosów długości do brody ( fryzura typu bob )
    zapłaciłam 150 zł.

    Przy czym Agata mało co przy mnie robiła, farbę nałożyła mi praktykantka , następnie ona ją zmyła i wysuszyła mi włosy ,Agata tylko przyszła pod koniec zapytać czy coś obcinamy ,
    jak powiedziałam że nie , to poszła.

    Ja zdecydowanie więcej już tam nie pójde , farbę to byle fryzjer umie nałożyć i zmyć , a ta firma artego na której pracuje wcale jakaś super świetna nie jest , za co tyle kasy?
    zwariowała baba , to są Myślenice , nie Warszawa!

    5 Cytuj
  • 25 lut 2011

    nika

    zgadzam się z Toba ...Ja jak dowiedzilam sie ze ona pracuje na farbach artego to zrezygnowlam z usługi ( te farby sa przeciez tanie ) a ceną za usługę to już mnie całkiem powaliła, myślalam ze sie rpzesłyszałam ale neistety powtozyła mi jeszcze raz cenę wiec grzecznie podziekowałam i zadzwoniłam do innego fryjzera....tak jak piszesz tu sa myslenice a nie warszawka...

    3 Cytuj
  • 1 mar 2011

    a co sądzicie o salonie czarneckich czy czerneckich...??koło domu rzemiosła.godni plecenia..??

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    super salon super obsługa:)polecam

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    nowy zakład fryzjerski za urzedem był ktoś jakie ceny?

    1 1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    nieznajoma2-dziękuje ;)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    a jaki jest ten nowy zaklad nad Vega tam podobno fajnie robi z wloskami jakis koles?????

    1 Cytuj

Odpowiedz