Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 14 paź 2010

    [quote=BetaBeta]a ja szykam fryzjera ktory nie bedzie sie mnie pytal czy ma tutaj strzyc mnie tak czy tak tylko zebym siadala i on/ona powiedzial, dla pani taka a taka fruzura bo tak to i tamto itd. Dobry fryzjer powinien partrzac na Ciebie, to w jaki spob np jestes ubrany okresic i zapropnowac taka fryzure w której będę czuła się dobrze. CZY W MYŚLENICACH SĄ TACY FRYZJERZY? [/quote]

    JEST !!!! Damian - pracuje w zakładzie fryzjerskim, budynek w którym znajduje sie pizzeria Ines a na samym dole Vega. Gwarantuje że bedziesz zadowolona :)

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    A co sądzicie o fryzjerze w nowym budynku zaraz nad Lisem na rzemielśniczej?

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Paris studio! Damian faktycznie jest najlepszy w myslenicach, wczesniej chodzilam do Ewy i tez bylam zadowolona. Przy okazji mozna skorzystac z solarium czy kosmetyczki (robia tam swietne tipsy) i ceny calkiem przystepne jak na tak dobra obsluge.

    3 Cytuj
  • 11 lis 2010

    ludzie jestescie zalosni!!!robicie sobie reklame zarowno w tym temacie jak w temacie kosmetyczka!!agencji reklamowych jest dosc w myslenicach wysztarczy sie ruszyc!!!!!!!!!!!!!prymitywne zachowanie

    1 2 Cytuj
  • 18 lis 2010

    Witam, jest nowo otwarty fryzjer na rzemieślniczej 1 bylam tam i polecam, dobry personel i ceny nie wygórowane. Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona . Polecam ......

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    no co do fryzjera to ja chodzę do WIOLI super zakład i ostatni zauważyłam że jakis chłopaczek ma tam praktykę zawsze to jakaś nowośc:)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    pani wiola jest dobra fryzjerka polecam ja bylam kiedys jej praktykantka surowa dla uczniow ale to wychodzi na korzysc potem w zyciu!!!pozdro dla pani wioli:)

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    ja polecam zakład fryzjerski na Sobieskiego u Pani Agaty , który jest obecnie remontowany :) prawdopodobnie bedzie otwarty od 1 grudnia , bylem tam w trakce remontu i zapowiada sie naprawde ciekawie ! polecam :)

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    to jak remont, to jak tam wszedłeś?

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    moze wszedl po kolezensku?p.agata ma duzo znajomych i pan robert:)

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    prponuję zrobić sondę na ten temat - ja odwiedziałm juz chyba 50% fryzjerów w Myślenicach i jeszcze nie znalazłam tego do którego chciałabym wrózić

    2 Cytuj
  • 26 lis 2010

    A był ktoś w salonie Agaty Krygier na Zielonej? Podobno prawdziwa profesjonalistka.

    6 1 Cytuj
  • 27 lis 2010

    [quote=BetaBeta] a ja szykam fryzjera ktory nie bedzie sie mnie pytal czy ma tutaj strzyc mnie tak czy tak tylko zebym siadala i on/ona powiedzial, dla pani taka a taka fruzura bo tak to i tamto itd. Dobry fryzjer powinien partrzac na Ciebie, to w jaki spob np jestes ubrany okresic i zapropnowac taka fryzure w której będę czuła się dobrze. CZY W MYŚLENICACH SĄ TACY FRYZJERZY? [/quote]

    ............................................
    Jeat taki fryzjer w Myślenicach nad pubem - " Vega"

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    [quote=gość: ::)))] no co do fryzjera to ja chodzę do WIOLI super zakład i ostatni zauważyłam że jakis chłopaczek ma tam praktykę zawsze to jakaś nowośc:) [/quote]

    no ja tego nie potwierdze salon piekny ale nie higieniczny brudne reczniki uzywane klient po kliencie, a fryzjerka byla tam tylko jedna dobra gosia ale juz jej nie ma i dobrze bo wiola ja tylko ponizala sama zas wiola pieknie czesze starsze panie do fryzur nowoczesnych nie ma reki

    2 Cytuj
  • 17 gru 2010

    [quote=gość: nobo] Ja polece Paulinę u Czarneckich poszłam do niej w ciemno w sobotę i zrobiła mi takie uczesanie na wesele ze wszystkie krakuski mi zazdrosciły fryzurki i pytaly gdzie chodze do fryzjera. rewelka, wlasnie przerzuciłam sie od strzepkwych:)
    [/quote]
    ja polecam tylko Gosie...Paulina nadaje sie tylko do asymetri na kazde wesele czesala mnie tak samo chodz chcialam cos innego i te jej pazury drapie nimi masakra nie to co Gosia ta to ma wene do fryzur i strzyzenia

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    [quote=gość: kasia z] pani wiola jest dobra fryzjerka polecam ja bylam kiedys jej praktykantka surowa dla uczniow ale to wychodzi na korzysc potem w zyciu!!!pozdro dla pani wioli:) [/quote]

    co dziewczyno ona jest dobra ale dla 50 i w zwyz latek...prucz paplaniny i obsmarowywania pracownikow praktykantow i klientek zero umiejetnosci nigdy nie bylam zadowolona jak juz to Gosia

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    a ja uważam że Pani Paulina jest świtna, widac że umie czesac i to nie koki z przez 5 lat

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    Polecam PAnią PAulinę, byłam na strzyżeniu i wreszcie obcieła mnie jak chciałam, co się nikomu nie udało, nawet Pai Gosi.
    Polecam z czystym sumieniem:)

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    a ja zgadzam sie z poprzedniczkami jak juz to tylko gosia...ale nawiasem mowiac czerneccy to piekny salon ale nie zauwazylam tam postepu do przodu z moda...raczej starsze panie....

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    do gosc1 chyba ty tez bylas tam na praktyce potem pracownica a ze wyszlo jak wyszlo ze nie ma ciebie tam teraz probujesz obsmarowac ten zaklad zeby sobie klientele zyskac :)))))

    1 Cytuj
  • 18 gru 2010

    do ktorej godziny bedzie czynny w myslenicach jaki kolwiek salon fryzjerski w dniu 31.12.2010?:) jesli ktoś coś wie niech napisze na forum.pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    [quote=gość: klientka] do gosc1 chyba ty tez bylas tam na praktyce potem pracownica a ze wyszlo jak wyszlo ze nie ma ciebie tam teraz probujesz obsmarowac ten zaklad zeby sobie klientele zyskac :))))) [/quote]

    hehehehe tak sie sklada ze nie bylam ani praktykantka ani pracownica Prosze Pania...ale bylam klientka barrrdzo dlugoooo i wiem jaka wiola ma reke...niestety stara szkola

    Cytuj
  • 18 gru 2010

    droga klientko jakos nie zauwazylam zeby gosc1 robil sobie reklame...proponuje nauke czytania ze zrozumieniem :) zal

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    Polecam p.Pauline z salonu czerneckich jest w tym salonie najlepsza i z klasa super dopbiera fryzury i bardzo miła a p .Gosia to na starsze panie uwielbia wieczne tapiry masakra

    1 Cytuj
  • 4 sty 2011

    Mi Pani Paulina tak spitoliła fryzurę na sylwestra że szok, ja jej mówię że chcę co innego a ona i tak swoje

    3 Cytuj

Odpowiedz