Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 2 sie 2012

    a co mozecie pow o salonie fala Pani Joanny Szwab?

    9 9 Cytuj
  • 3 sie 2012

    a u fryzjerów radia powyłączane!!

    2 1 Cytuj
  • 5 sie 2012

    Witajcie:-) przeczytałam wszystkie 14 stron w myślenicach odwiedziłam już kilku fryzjerów i różnie raz lepiej raz gorzej. Włosy jednak zawsze odrosly:-) na ślub czesalam się w finezji i bardzo polecam ten zakład:-)

    3 2 Cytuj
  • 5 sie 2012

    A ja czesałem się u "fryzjera" ale on już siedzi :(

    3 5 Cytuj
  • 7 sie 2012

    prosze o opinie o studio 24? zastanawiam sie tam nad czesaniem fryzury ślubnej

    3 2 Cytuj
  • 7 sie 2012

    [quote=gość: misiaa] a co mozecie pow o salonie fala Pani Joanny Szwab? [/quote]
    Same dobre rzeczy. O niej i o Ewelinie, oczywiście. :)

    4 3 Cytuj
  • 14 sie 2012

    poelćcie dobrego taniego fryzjera damskiego gdzie czynne jest do 20/

    Cytuj
  • 14 sie 2012

    z tego co wiem to tylko Trendy ma do 20 w Myślenicach i strzyżenia damskie tez maja tanio bo 40 z modelowaniem :) byłam ,sprawdziłam, polecam :)

    7 5 Cytuj
  • 14 sie 2012

    A czy gdzieś w Myślenicach jest strzyżenie męie za mniej niż 20 zł ? Moim zdaniem za proste strzyżenie "na jeżyka" cena 20 zł jaką ostatnio zapłaciłem za trwające raptem 5 minut strzyżenie to za dużo. Od kilku lat chodzę do tej samej fryzjerki i jeszcze rok temu płaciłem 10 zł od kilku miesięcy było 15 zł a ostatnio 20 zł. Piszcie gdzie jest taniej.

    1 1 Cytuj
  • 14 sie 2012

    10 zł jest pod Gimnazjum u takiego faceta. Szyże ok. I 10 zł jest nad Lisem na Rzemieslniczej. Więcej nie wiem

    6 2 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Czy któraś fryzjerka/fryzjer w Myślenicach potrafi zrobić dobre ombre hair?

    1 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: adela] 10 zł jest pod Gimnazjum u takiego faceta. Szyże ok. I 10 zł jest nad Lisem na Rzemieslniczej. Więcej nie wiem [/quote]
    No ten pan koło gimnazjum fajnie strzyże 10zł to jest cena ok :-) u mnie w rodzince wszyscy panowie się przerzucili do niego.

    2 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    a gdzie do fryzjera z dzieckiem bo nie każda Pani ma podejście ratujcie..

    1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: ja:)] a gdzie do fryzjera z dzieckiem bo nie każda Pani ma podejście ratujcie.. [/quote]
    Idź do fryzjerki, która ma swoje dzieci. Taka na pewno będzie wiedziała, jak poradzić sobie z dzieckiem.

    2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    czy polecacie zakład w Głogoczowie fryzjerka p.Kasia jak tak to bardzo proszę otelefon do zakładu

    3 6 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Byłam dziś u fryzjera w Głogoczowie centrum zrobic sobie farbę i się obciąć i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona. Dodam jeszcze że wczesniej chodziłam do Pana Damiana w Myślenicach gdzie tez byłam bardzo zadowolona ale kolejki były bardzo długie. Po dłużaszej rozmowie z panią fryzjerka okazało się ze ona wczesniej pracowała u Pana Damiana dlatego naprawdę jest godna polecenia. wystrój salonu tez mi sie podobał a i ceny niższe w porównaniu z Myślenickimi. Jestem bardzo zadowolona z tutejszej obsługi i napewno chętnie wrócę.

    6 11 Cytuj
  • 29 sie 2012

    reklama zakładu w głogoczowie mega bezczelna !!!!!!

    6 7 Cytuj
  • 29 sie 2012

    nie reklama tylko podobno fajnie ścinają a tam nie byłam i chcę się umówić a nie mam do nich tel

    1 4 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Ostatnio byłam w trendy i jestem mega zadowolona! Miła obsługa nie ma na co narzekać!

    8 8 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: Ata] gość: ja:) napisał/a: a gdzie do fryzjera z dzieckiem bo nie każda Pani ma podejście ratujcie..
    Idź do fryzjerki, która ma swoje dzieci. Taka na pewno będzie wiedziała, jak poradzić sobie z dzieckiem. [/quote]
    koło policji, chyba ul.Jagielońska, tam fajnie pani rozmawiała z moimi dziecmi

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2012
    gość: panna napisał/a:

    prosze o opinie o studio 24? zastanawiam sie tam nad czesaniem fryzury ślubnej

    Nie wiem jak czesanie, ale farbowanie dramat! Siedziałam bardzo długo, a wyszłam niezadowolona, a w dodatku ze spalonymi włosami. Poza tym, podczas mojej wizyty były niezadowolone mocno panie z reklamacją, także chyba nie należę do jedynych niezdowolonych. No i moja teściowa kiedyś się czesała u nich na wesele, choć wiadomo to nie to samo co fryzura ślubna i była mocno nie zadowolona. Chociaż słuchając jej opisów, pewnie też bym ją podobnie wymodelowała ;) obserwując strzyżenie krótkich włosów, wydawało się dobre. Farbowanie zdecydowanie odradzam!

    1 2 Cytuj
  • 3 wrz 2012
    gość: ja:) napisał/a:

    a gdzie do fryzjera z dzieckiem bo nie każda Pani ma podejście ratujcie..

    Ja dla dzieci polecam panią Halinkę Pietrzak - ma zakład na Górnym Przedmieściu na Średniawskiego. Ma świetne podejście do dzieciaków. Wszystkie potrzebne sprzęty stają się zwierzakami albo samolotami. Mojego młodego tak zagadała, że nie tylko dał się bez problemu obciąć, ale chce znowu (tyle, że włosy jeszcze nie odrosły)

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2012

    ja dodam kilka słów o salonie na 3 maja.......
    Teraz idzie na masówkę - 3 panie są na raz, spieszy się, robi nie dokładnie, nie zajmuje się klientem według jego potrzeb, ma swoje wizje i cały czas by proponowała rude włosy, ma jakąś manie. Ścina według siebie a nie tego co się do niej mówi i oczekuje, nie doradzi, ogólnie do kitu i NIE POLECAM, NIE MARNUJCIE U NIEJ KASY ANI CZASU !!!!!

    4 5 Cytuj
  • magda aaa 7 wrz 2012

    cześć:) wychodzę za mąż i potrzebuje ekstra fryzjerkę, która mnie pofarbuje, obetnie, doprowadzi włosy do zdrowego wyglądu, a na koniec uczesze w coś wyjątkowego- realne w Myślenicach? okolicy? Kraków? POMOCY!
    bo na razie dramat...

    Cytuj
  • 8 wrz 2012

    polecam Trendy

    14 4 Cytuj

Odpowiedz