Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 2 maj 2012

    dzieki ale bylem niedaleko basenu Aquarius w chicken cos tam zjadlem wsumie dwa chamburgery i dwie porcje frydek z 10zl i powiem ze bylo smaczne

    2 10 Cytuj
  • 2 maj 2012

    dwie porcje "FRYDEK" to sobie pojadłeś:)

    8 1 Cytuj
  • 3 maj 2012

    Ja też tam byłem i też sobie pojadłem a "Frydki" też dobre :)

    3 2 Cytuj
  • 26 maj 2012

    kebaB ALIBI SUPER JEDZONKO ZAWSZE SWIEŻE POLECAM MEGA KEBABY

    3 5 Cytuj
  • 26 maj 2012

    Ja też tam jadłem super jedzonko,gorąco polecam,pyszny kebab!!!

    3 5 Cytuj
  • 27 maj 2012

    jest dzis cos otwarte jakis kebab ?

    2 Cytuj
  • 2 cze 2012

    potrzebuję numer do KAREN -czy ta knajpka jeszcze w ogóle istnieje?

    1 5 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Polecam Rekliniec
    Jest tanio, smacznie, szybko
    A kapustka czerwona paluchy lizać:-P

    3 6 Cytuj
  • 17 cze 2012

    dlaczego szybkie jadło tak szybko padło

    Cytuj
  • 26 cze 2012

    hej jest super jedzenie na pardyaka 16a na osiedlu 1000 lecia

    3 3 Cytuj
  • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 lip 2012

    JA MAM BARDZO NIE MIŁE WSPOMNIENIA JEST TO KOŁO CPN NAD MIASTEM PO PRAWEJ STRONIE NIE PAMIĘTAM JAK SIĘ NAZYWA TEN BAR, BO PANI SZEFOWA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ZAMÓWIŁEM 6-RAZY SCHAB Z ZIEMN. I IIIIIIIIIIII PANI KTÓRA TO SPRZEDAWAŁA TO POWIEDZIAŁA ŻE SURÓWKI GRATIS DO TAKIEJ ILOŚĆI , I W PORZĄDKU POSZŁA DWÓJKA DZIECI PO DWIE SURÓWKI A TU WYSZŁA SZEFOWA (A DZIECI SOBIE WZIĘŁY PO DWA MAŁE OGÓRECZKI ) I MÓWI ŻE LIMIT WYCZERPANY TO JA SIĘ PYTAM CZEMU MI PANI MÓWI SURÓWKI GRATIS. JA CHCIAŁEM ZAPŁACIĆ PRZY ZAMÓWIENIU ALE PANI NIE CHCIAŁA MI POLICZYĆ. DLATEGO ICH NIE POLECAM BO ROBIĄ Z KLIENTÓW DEBILI, NATOMIAST POLECAM RESTAURACJE W WĘDZĄCE BAR DUO-BIS JEST TANIO I PYSZNIE I NIKT CI NIE MÓWI ŻE MASZ A CI NIE DADZĄ .

    14 20 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Szanowny Krzysztofie. Bądź tak dobry i wyłącz Caps Lock. Nie sposób czytać tekst napisany samymi wielkimi literami.
    Dziękuję.

    14 Cytuj
  • 15 lip 2012

    Niestety ale knajpka "sowa"zapomniała, ze klient płaci za jakość. Od miesiąca zmniejszyły się porcje, i zapomniano, że produkty należy używać świeże. Przykro mi, ze muszę zrezygnować z jakże miłego dla mnie lokalu. Mam nadzieję, ze właściciele zrozumieją, że klienci znajdą inne miejsce

    23 1 Cytuj
  • 15 lip 2012

    [quote=gość: kinga2] Niestety ale knajpka "sowa"zapomniała, ze klient płaci za jakość. Od miesiąca zmniejszyły się porcje, i zapomniano, że produkty należy używać świeże. Przykro mi, ze muszę zrezygnować z jakże miłego dla mnie lokalu. Mam nadzieję, ze właściciele zrozumieją, że klienci znajdą inne miejsce [/quote]

    i masz racje niestety ale bary restauracje nieźle kombinują. oszukują klientów a my płacimy za co eh

    15 Cytuj
  • 29 lip 2012

    spontiusz to najlepszy bar

    9 24 Cytuj
  • 29 lip 2012

    kiedy jestem głodny to jadę do Krakowa ;)

    9 5 Cytuj
  • 30 lip 2012

    W Wedzonce jest duzy wybor jedzenia

    5 15 Cytuj
  • 30 lip 2012

    W Myślenicach lubię ,, Bosmana " - bo do niektórych zestawów - pełny talerz sałatek jest gratis
    i sałatki nakłada się samemu ,

    W Krakowie lubię wegetariańskie bary

    30 5 Cytuj
  • 30 lip 2012

    W Krakowie fajna jest restauracja/bar Chimera przy ul. Anny ( niedaleko rynku ) , samemu wybiera się składniki na talerz ,
    herbata podawana jest w takich dużych kubkach , a wybór jest naprawdę ogromny

    ale trudno tam o wolny stolik , może też dlatego że przychodzi wielu turystów

    ostatnio czekałem ponad pół godziny na wolny stolik - ale to miejsce ma swój klimat

    11 2 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=gość: Krakowianin] kiedy jestem głodny to jadę do Krakowa ;) [/quote]
    A ja otwieram lodówkę. ;)

    14 1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    [quote=gość: Krakowianin] kiedy jestem głodny to jadę do Krakowa ;) [/quote]
    A szkoda, bo w Myślenicach naprawdę są fajne miejsca, gdzie można smacznie zjeść :)

    6 1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    [quote=gość: Ada] gość: Krakowianin napisał/a: kiedy jestem głodny to jadę do Krakowa ;)
    A szkoda, bo w Myślenicach naprawdę są fajne miejsca, gdzie można smacznie zjeść :) [/quote]
    To podaj mi przyklad smacznego jedzenia z jakiejś chińskiej kuchni u mas w m-ce..

    1 7 Cytuj
  • ania 2 sie 2012

    [quote=gość: Kacper] W Krakowie fajna jest restauracja/bar Chimera przy ul. Anny ( niedaleko rynku ) , samemu wybiera się składniki na talerz ,herbata podawana jest w takich dużych kubkach , a wybór jest naprawdę ogromny ale trudno tam o wolny stolik , może też dlatego że przychodzi wielu turystów ostatnio czekałem ponad pół godziny na wolny stolik - ale to miejsce ma swój klimat [/quote]

    gdyby taką "chimerę" otwarli w Myślenicach to była bym stałym klientem, każdego dnia jadała bym tam obiadek

    12 4 Cytuj
  • 2 sie 2012

    A dlaczego zamknęli gusto

    1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Bo w Gusto było zawsze PUSTO.

    17 2 Cytuj

Odpowiedz