Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 2 lis 2010

    [quote]Do wyładunek!
    Czemu Kielan tak bardzo boi się spotkań ze zwolennikami Ostrowskiego, czyżby wtedy nie dało się do ludzi opowiadać głupot? To Cię tak bardzo boli?
    Jak on chce być Burmistrzem skoro nie chce rozmawiać na zebraniach ze zwolenikami Ostrowskiego, a może to jego chasło "Liczą się ludzie" powinno kończyć się "ale tylko Ci którzy są ze mną!"?
    Zastanów się wyładunek nad tym kogo Ty popierasz.
    GOWIN górą![/quote]
    Świadków jest wielu.
    Na tych spotkaniach bnajwiększe głupoty plotą ludzie Ostrowskiego. A Kielan się ich nie boi co też widziało już wielu świadków tych spotkań.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Co by nie mówić na temat kandydatów, to warto zwrócić uwagę na to że obecny burmistrz w dwie kadencje zrobił dla miasta i gminy ogrom pracy, a to że w przeciągu rządów miał wpadki z śmietniskiem, dworcem czy innymi bzdetami to jest to tylko woda na młyn dla jego przeciwników i konkurentów, którzy nie zrobili jeszcze nic. Przypominam poprzednią kadencję jak to poprzednik Ostrowskiego sam zrezygnował z urzędu bo widział w jakim stanie jest gmina i jej finanse, a niezmiernie rzadko się zdarza by wygrany wycofywał się z tak intratnej posadki i wielki szacun dla niego.
    Ostrowski podjął się tego zadania i wygrał, i jemu zawdzięczamy to co mamy po ośmiu latach.
    Warto zwrócić także uwagę na to że obecny burmistrz nie ma teraz tylko na głowie kampanii, gdyż zajmuje swoje stanowisko które do czegoś zobowiązuje, w przeciwieństwie do kontrkandydatów których cały czas to kampania, a obowiązki mogą odłożyć na później.

    Gadanie o złośliwościach i kto je zaczął jest bez sensu bo i tak tego nikt nie wie, a wszystko to tylko publiczna próba zdyskredytowania jeden drugiego.

    Pozdrawiam obiektywnie myślących i nie dających się omamić obiecankami skoro mamy widoczne efekty wieloletniej pracy i jesteśmy na czołowych miejscach rankingów miast małopolski.
    Fakty są takie a obiecanki jak łatwo zauważyć w polityce przeważnie kończą się po wyborach, gdy wygrany nowy włodarz tłumaczy się że nie znał wcześniej możliwości finansowych bo gdyby znał nigdy by nie obiecywał :) Nic bardziej obłudnego. Kiełbasą wyborczą łatwo rzucić ale trudniej się z niej później rozliczyć.
    Mam nadzieję że mamy mądrych współmieszkańców ?

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Wacławek, po raz kolejny udowadniasz jaki jesteś niekompetentny. Ostrowski robił co MUSIAŁ bo tego wymaga urząd Burmistrza. Przestań pieprzyć o tym jak to nie jest cudownie bo i tak wszyscy widzą że tak nie jest. Zacznij może pisać co MÓGŁ ZROBIĆ A NIE ZROBIŁ bo układ pozwolił mu na to co mamy teraz. Napisz dlaczego kupił od Bronka działki po zawyżonych cenach, napisz co do tej pory robi WMB w strefie przemysłowej gdzie prace przy zakopiance już dawno skończone, napisz szanowny Wacławku pod czyimi naciskami pozwolił na "patelnie" przez centrum miasta. Napisz i skończ pieprzyć, zostaw to Magdzie Gessler, bardzo Cię o to proszę.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Nota bene, Wacławek zauważ że Burmistrz rozpoczął gromadzenie kasy na spłatę kredytów patrz;
    http://dziennik.krakow.pl/pl/region/region-myslenicki/1081192-mieszkancy-zaplaca-wiecej.html

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    cyt. Obecny na sesji burmistrz Myślenic Maciej Ostrowski określił postawę radnego Węgrzyna jako populistyczną i dodał, że radny powinien mieć świadomość, iż gmina, jeśli chce inwestować to musi podnieść podatki.

    Tak więc mieszkańcu drogi idź już dzisiaj do kasy urzędu i wpłać swoją dolę na strzelnicę o standardzie unjnym.

    Jestem pewen, że to inwestycja której dzisiaj najbardziej potrzebujesz.....

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Co to za facet nie zastanowi się nad celowością tych inwestycji a potem "krzykacze i konfabulanci" muszą za to płacić. Za niedługo każdy mieszkaniec dostanie bloczek do spłaty kredytu za nowe volvo

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    A ja widziałem kiedyś faceta na skuterze co zrywał plakaty Ostrowskiego i naklejał Kielana.

    SAMI OSKARŻACIE A OSTROWSKIEGO ZRYWACIE !!!

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Wacławek, po raz kolejny udowadniasz jaki jesteś niekompetentny. Ostrowski robił co MUSIAŁ bo tego wymaga urząd Burmistrza. Przestań pieprzyć o tym jak to nie jest cudownie bo i tak wszyscy widzą że tak nie jest. Zacznij może pisać co MÓGŁ ZROBIĆ A NIE ZROBIŁ bo układ pozwolił mu na to co mamy teraz. Napisz dlaczego kupił od Bronka działki po zawyżonych cenach, napisz co do tej pory robi WMB w strefie przemysłowej gdzie prace przy zakopiance już dawno skończone, napisz szanowny Wacławku pod czyimi naciskami pozwolił na "patelnie" przez centrum miasta. Napisz i skończ pieprzyć, zostaw to Magdzie Gessler, bardzo Cię o to proszę.[/quote]

    Nie bądź takim pisiorem :) Ja mam swoje zdanie i go bronię a twoje argumenty dla mnie znaczą tyle co rozkładające się ciacho na wysypisku borzęckim.
    I trochę kultury podczas rozmowy bo za chwilę wyjdzie prawda, jaki elektorat jest rzepem Kielana, a to już mu nie wyjdzie na dobre :)

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 2 lis 2010

    Wypraszam sobie Bodzio W. Co najwyżej zaklejałem plakaty a nie zrywałem...szanuje walkę wyborczą a realia są takie, że mogę zaklejać plakaty, bo prawo dopuszcza taką możliwość...nie kłam publicznie albo spraw sobie lepsze okulary albo najlepiej sam przejedz się po miejscach gdzie można plakaty wywieszać...tam pewnie ze zdumieniem odkryjesz, że to plakaty Kielana W. leża na ziemi a Ostrowskiego M. wiszą samotnie...pozdrowienia dla racjonalistów :)

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    oto co znalazłem w sieci: http://www.piotrszewczyk.dorady.org/

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote]oto co znalazłem w sieci: http://www.piotrszewczyk.dorady.org/[/quote ]

    To już jak apokalipsa :(

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Wacławek - ja Stefan prosiłem Ciebie Wacławka o zakończenie pieprzenia. Nie mieszaj w to elektoratu Kielana. Jeszcze raz bardzo Cię o to proszę.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Tu widać jaka rada jest wspaniła, znalazł się jeden co podjął temat, że nipodoba mu się podwyżka podatku, jeden się wstrzymał reszta bez jakich kolwiek pytań zaklepała co chciał burmistrz.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Burmistrz niech sobie ściąga podatki od strzelnicy, w spaniałego dworca, a od mojego domu wara ,nie udzielał mi żadnego kredytu .

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    A ja mam tylko jedno pytanie - nie znam się na tym ale podobno kandydując można wydać jakieś ograniczone środki na kampanię. Czy ktoś się orientuje jakie to pieniądze. Ilość plakatów, reklam, wielkich banerów - to ogromne pieniądze - kto to wszystko finansuje ??? Ile może oficjalnie kosztować taka kampania ?

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Tak są ogrniczenia i to znaczne, dlatego obawiam się iż ktoś dobrze sprawdzi kampanie Kielanową , max ile mozna wydać na kampanie burmistrza w naszych warunkach (ilość mieszkoańców) to 14 tys. To naprawdę nie wiele. W to zalicza się wszystko dokładnie wszystko i chyba sztab Kielana nie wie że nie ma w kampani gatisów i ze ktoś robi dla kogoś to wszystko jest składnikiem kampani !

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    ŻADNEJ KAMPANII WYBORCZEJ NIE DA SIĘ ROZLICZYĆ.
    Jak zaliczyć materiały "promocyjne " gminy w TVP,przecież to nie kampania,tak samo mając firmę zamawiam 100 banerów reklamowych dla firmy i na to otrzymuję fakturę a 10 jest dla firmy a reszta dla popieranego prze ze mnie kandydata.Kto sprawdzi ile i jakich banerów wydrukowano?O tym wiem ja i właściciel firmy która to wykona.A samochody i pracownicy"zaprzyjaźnionych firm pracujący na cele kampanii jak to sprawdzić?
    A niewymierna "przysługa "podległych gospodarzy świetlic,sal którzy blokują wynajem dla "niewłaściwych "kandydatów?
    Tego nie da się rozliczyć ani sprawdzić.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Ale postraszyć zawsze można ;) Jak nie policja, prokurator to rozliczenie i czarna wołga (niebieska). Minęły te czasy proszę państwa i nie wrócą już (choć niektórzy jeszcze tęsknią)...

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    No jasne ze nie mozna ale ... chyba powinno się mieć pewne zasady i uczciwośc. Skoro tak zaczyna to jak skończy ?

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Zasada ma na imię Sobiesław. Napewno znacie. ;) Bo w polityce o której tutaj mowa zasada jest tylko jedna - tego kto wygra wybory. Reszta jak to ktoś niezręcznie nazwał; "konfabulanci i krzykacze". Kwestię "uczciwości" widać na prostym przykładzie "promocji Gminy". Pozostaje tylko takt w którym zalepia się i zrywa materiały promocyjne kontrkandydata (jest foto i video). Nie zapominajmy o dobrym smaku kopiowania postulatów i zamieszczania ich na swoich stronach internetowych.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Zasada ma na imię Sobiesław. Napewno znacie. ;) Bo w polityce o której tutaj mowa zasada jest tylko jedna - tego kto wygra wybory. [/quote]

    Coś strasznego. Czy Ty człowieku piszesz tak bo piszesz czy naprawde tak myslisz. Jeśli tak myslisz to się lecz bo tacy własnie tworzyli poprzeni układ sił nieważne jak byle po trupach do władzy. Oj ciężkie czasy nastąpią chyba wolę już Ostrowskiego choć naprawdę jeszcze miesiąc temu nawet by mi do głowy nie przyszło by za nim stanąć. Uwierz mi człowieku chcąc nie chcąć robicie dobrą robote dla niego i pisze to jego przeciwnik ale po takich postach nie będę już głosował za Kielanem ale przeciw jego ludzią. Dlageo Pan Kielan przestał się wypowiadać na tym forum ? Myślę ze mu wstyd jeśli ma tylko trochę zdrowego rozsądku.

    Wiem że zaraz mnie tu zmieszają z błotem (niczego innego się tutaj spodziewać nie mozna) ale z kandydata nr 1 robicie ofiarę.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007] Pozostaje tylko takt w którym zalepia się i zrywa materiały promocyjne kontrkandydata (jest foto i video).[/quote]

    Jakie foto i video? Czyżby kampania nie miała nawet takich zasad, że robi się przygotowane i wyreżyserowane nagranie nierozpoznawalnych ludzi zdzierających plakaty swojego sztabu dla którego ten filmik ma posłużyć jako pokazanie negatywnego działania kontr kandydata?

    Mógłbym się wszystkiego spodziewać ale takiego upodlenia sztabu dopuszczającego się tego typu działań. Masakra.

    Jako że to ty piszesz i takim tonem więc rozumiem że sztab Kielana nagrał taką akcję jak zakapturzony chłystek zrywa plakaty Kielana i zakleja Ostrowskiego ?

    Czego to może dopuścić się człowiek by zaistnieć publicznie ? Szok.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Wacławek ileż można Cię prosić? Dorabiasz "Podróże Pana Kleksa" do prostych zdań. I to ma być czysta kampania wyborcza? Konfabulujesz jakieś spekulacje na temat rzeczy o których nie masz pojęcia. I jakie to rzutuje światło na kampanię Twojego kandydata? Pomówienia, zastraszanie i obmowa. To wszystko na co Cię stać Wacławek? Poproszę Cię po raz trzeci, przestań pieprzyć.

    Ktosik - twoim postem zrobiłeś to sam.

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Tak, tak a samochód ZOO też jest wyreżyserowany

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    czytam to forum już od kilu lat, od kiedy spokojnie siedzę na emeryturze. Nie wiem ile osób jest tutaj w moim wieku, ile z nichsię udziela, a ile tylko czyta. ja do tej pory tylko czytałam, ale moi drodzy . .
    poziom tego forum spadł okrutnie - proporcjonalnie do zmniejszającego czasu do wyborów

    1. na spotkanie seniora Pan Ostrowski został zaproszony i to już we wrześniu podczas innego spotkania, na które również został zaproszony. W przeciwieństwie do innych nie wprasza się na organizowane spotkania.

    2. po drugie sama na własne na oczy widziałam jak młody chłopak zrywa plakat ostrowskiego na rynku, po czym kleił plakat Pana Kielana - wiec na pewno był kilm ze sztabu. Widziałam też jak chwilę później ten plakat został zerwany przez jakąs babcie idąca z kościoła - ale ona nie wyglądała mi na kogoś ze sztabu M. Ostrowskiego (takich chyba juz nie zatrudniają)

    3. nie tylko ja, ale wiele osób z którymi rozmawiałam były zniesmaczone świezymi plakatami w świeto wszytsich świetych przy małym kościółku. Widać, że świeże wyklejone plakaty. Bo 1 listopada wszędzie wisiał tylko pan Kielan. Ja rozumiem plakatowanie, ale zaklejanie samego siebie - to już lekka przesada. Wogole celowe zaklejanie twarzy kandydatów i pozostawianie głowy pana Kielana z odkrytymi hasłami rozwój doświadczenie jest już perfidne.

    4. Gdzie nie spojrzysz wszędzie P. Kielan - ja już osobiście czuje przesyt jego widoku. Nawet na herbatę nie można pójść spokojnie bo bardzo sympatyczna (nie ukrywam) kelnerka proponuje herbatę którą pija Pan Kielan. Czy jak pójdę do Jana po wędlinę to też polecą mi te która kupuje Pan Kielan? a w Rossmanie polecą proszek, w którym pierze Pan Kielan? - No to już mnie - chyba powiem szczerze rozśmieszyło.

    5. Mam pytanie, co porze cztery ostatnie lata Pan Kielan zrobił dla Myślenic

    6. W ogolę widzę na tym forum bardzo aktywną armię anty Ostrowską - która bije we wszystko co możliwe. Grupa, która jakby nie było i tak wiecznie ze wszystkiego będzie niezadowolona (ok nie ukrywam jestem za obecnym burmistrzem, ale traktujmy się poważnie)

    7. Ludzie nie dajcie się zwariować, bo to co zaczyna się dziać to paranoja. Jedni drugich obrzucają błotem. Wielokrotnie niesłusznie i podając nieprawdziwe argumenty. Konfrontacja musi być - dlatego z utęsknieniem czekam na debatę - gdy wszyscy kandydaci się spotkają.

    Pozdrawiam wszystkich

    Cytuj

Odpowiedz