Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 30 lis 2010

    Fajny temat odśnieżanie.
    Jakie były kryteria wyboru firm bo widać że te wybrane w tym roku jakoś słabo sobie radzą?
    Czy to wpływ kampanii wyborczej?

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    PORAZ DRUGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prośba do organizatorów kampanii Kielana W. ściągnijcie wreszcie tę płachtę z jego wizerunkiem z lokalu przy róg Reja Konopnickiej, dość mam oglądania już tego wizerunku zresztą nie tylko ja

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    A któż Ci kazuje tam patrzeć?

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Parodia , jest tak ślisko patrz pod nogi a nie na plakaty, i już po problemie masz.

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Ten plakat to jawna demonstracja nieustajacego poparcia niektórych myslenickich przedsiębiorców.

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    A Tomal ponownie starostą (14 głosów za)

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Jeżeli to prawda to macie dowód że pójście na wybory to strata czasu,politycy(czytaj układ) i tak zrobią swoje.

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    [quote=taki_gość] A Tomal ponownie starostą (14 głosów za) [/quote]

    Brawo. Nawet nie o to chodzi że Tomal, ale o to że koalicja antypisowska radzi sobie przy przeważającej sile wroga :)

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Czyli jak było tak będzie na wieki wieków...

    Czas się z Myślenic wyprowadzić, tutaj na normalność już nie ma szans !

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Córka Pana Przedsiębiorcy Sawickiego podobno mówią u nas, że zawiedziona przegraną, bo już się szykowała na posadkę w Urzędzie a tu taka lipa ;)

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Kubuś daj sobie spokój z takimi tekstami. Urodziła ci się myśl, koniecznie chcesz się podzielić, opowiedz żonie, koledze, pośmiejecie się jeśli są na twoim poziomie, a nie pierdź tutaj

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    [quote=gość: parodia] PORAZ DRUGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prośba do organizatorów kampanii Kielana W. ściągnijcie wreszcie tę płachtę z jego wizerunkiem z lokalu przy róg Reja Konopnickiej, dość mam oglądania już tego wizerunku zresztą nie tylko ja [/quote]

    Najpierw usuń tego kracika ze strony głównej bo ja osobiście na niego patrzeć nie mogę, później "pogadamy"..

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Z góry założyli że przepisy ruchu drogowego mają w d...ie ,gdzie zgodnie z przepisami można wykorzystać taką moc?

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Nie dotyczy bezpośrednio Myślenic ale w temacie.Oni nas naprawdę uważają za idiotów i co najgorsze chyba mają rację.Bo co sądzić o czymś takim.Premier Tusk o kandydacie na prezydenta Sopotu przed pierwszą turą;
    "Spotkało się to z krytyką premiera i szefa PO Donalda Tuska, który podkreślił, że Karnowski nie będzie kandydatem Platformy. - Ktoś, kto ma postawione zarzuty nie powinien aspirować do funkcji publicznych."
    Premier Tusk o tym samym kandydacie przed drugą turą:
    "Karnowski to jeden z najskuteczniejszych prezydentów w Polsce, dla Sopotu gotowy zrobić wszystko, twardy i pomysłowy. (...) Pod tym względem jest fenomenalny - mówi premier w rozmowie z "Kuryerem Sopockim", gazetą sympatyzującą z Karnowskim."
    I JAK TU WIERZYĆ POLITYKOM?Z DWÓCH NAJSTARSZYCH ZAWODÓW ŚWIATA UCZCIWSZY JEST TEN UPRAWIANY PRZEZ KOBIETY.

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Rzeczywiście nie dotyczy

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    [quote=gość: gość] Z góry założyli że przepisy ruchu drogowego mają w d...ie ,gdzie zgodnie z przepisami można wykorzystać taką moc? [/quote]

    Nie ma w prawie o ruchu drogowym żadnych ograniczeń mówiącym o mocy, więc o co chodzi?

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Faktycznie ale palnąłem głupotę,przecież te konie potrzebne aby jeździć w mieście 50 a czasem na autostradzie 130 a lodówka potrzebna aby auto nie przegrzało się jadąc z dozwoloną prędkością.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 2 gru 2010

    Podobnosz rze opozycja jurz siem dogadano z Panem Burmiszczem.
    Muwio rze Pan Architekt jako za lojalnoś bemdzie siem na stanowisko w Straży Miejski a Pan Artysta jako asystemtura Pan Staszek. Ma siem podobnosz roznosić gazet po szkołah.
    Wew opozycji zostało siem tylko Panu Gowinu i partia PO ae znajomc, za jaki czas przyjdo do Pana Burmiszcza po jaki prośbie.
    Karzden premdzy czy puźni zmomdźeje.

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Biorąc pod uwagę źródło z jakiego zaczerpnąłeś informację byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków.

    Cytuj

Odpowiedz