Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 26 lis 2010

    Z tego co słyszałem to rura z Dobczyc jest zaspawana.

    To już drugi taki głos w tej sprawie, więc prawda to czy nie panie Taki_gośćiu?

    Cytuj
  • Wacław Nowak 26 lis 2010

    Tajny Agent napisał kilka rzeczy o których też zdążyłem się dowiedzieć.

    Co do stanu wody w naszych kranach podobno tragedia i sanepid to wykazał.
    Jak na razie się trujemy na własne życzenie. Dlatego też napisałem by ta sprawa była priorytetem radnych bo to oni podejmują decyzję a nie burmistrz.
    Dobre przygotowanie się do tematu i trochę dowodów na to co napisał Tajny Agent i przekonać większość radnych i sprawa załatwiona od strzała. Tylko dobrze tym razem dobrać strategię a nie tak jak przy wyborach - masakra na własne życzenie.
    Postaram się dowiedzieć więcej już bezpośrednio u źródła w Krakowie.

    Niedługo będę miał potwierdzenie i dam znać.

    Cytuj
  • 26 lis 2010

    Widzę, że jest coraz więcej znaków zapytania dotyczących sposobów pozyskiwania i jakości wody w naszych kranach.
    Proponuję więc nowy wątek (zaraz założę) dotyczący jakości wody w Myślenicach.

    Cytuj
  • 26 lis 2010

    Dane które zebrałem są pewne, gdyż otrzymałem je u źródła, poprzez kontakt telefoniczny z dobrym znajomym. Jest dużo więcej faktów wskazujących na nadużycia w tym temacie, ale to już załatwie w inny sposób. Postaram się aby temat kontynuowało samo Źródło z ogromną wiedzą w temacie wody, zasilania, uzdatniania, przesyłania i wymogów wg. wszystkich norm włączając w to bakteriologiczne.

    Jako że temat będzie rozwojowy (tak mi się wydaje) bardzo dobrym pomysłem będzie nowy wątek.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2010

    Z wielką przyjemnością będę czytał co w trawie, wróć, w rurze piszczy!
    Zwłaszcza, że lubię popić prosto z kranu.
    A w czym myjecie zęby? może już nie trzeba kupować pasty skoro taka zamulona? :D

    Cytuj
  • 26 lis 2010

    [quote=adzygmunt] Z wielką przyjemnością będę czytał co w trawie, wróć, w rurze piszczy!
    Zwłaszcza, że lubię popić prosto z kranu.
    A w czym myjecie zęby? może już nie trzeba kupować pasty skoro taka zamulona? :D [/quote]

    Nasunęło mi się pewne spostrzeżenie, które jest bardzo logiczne. Skoro woda w Myślenicach o kilkaset lub nawet kilka tysięcy procent przewyższa normy zamulenia dopuszczalne do spożywania
    przez ludzi to może to jest powód wysokich cen ścieków ;)
    Bo logicznie rozumując nawet puszczenie wody bezpośrednio z kranu do kanalizacji tworzy ścieki :)

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Nie jestem ani za Kielanem Ani za Osrowskim. Ale prawda jest taka, że 80% urzędników to pasorzyty , a jak wiadomo z pasorzytami trzeba walyczyć bo zniszczą żywiciela. Jest jedna rada jak walczyć z tego typu pasorzytem, szczuć psami aż sami zdechną. to takiem moje indywidualne spostrzeżenie.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2010

    Jak czytam takie posty /obywatel4o/, to chyba po czterdziestoletniej odsiadce w ciemnicy. Ani składni, ani ortografii, że o poziomie nie wspomnę.
    To jest przykład do czego prowadza wpisy gości.
    Zupełnie tej polityki Redakcji nie rozumiem. Robi wszystko, by poziom portalu był na równi pochyłej - w dół ;(

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Nie no masz racje , faktem jest że nie jestem zbyt bystry a dodatkowo jak pisałem tego posta byłem lekko wypity. sam wiesz jak to jest.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2010

    OK "obywatel40" Od dzisiaj nie piszemy pijąc, albo nie pijemy pisząc! :D

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    Kampania wyborcza zakończona - sukcesem dla P. Ostrowskiego.
    Tyle zasług przypisanych m.in. otoczenie Szkoły Podstawowej nr. 2.
    A dziś przy szkole wielka klapa - piękne tereny - olbrzymi parking - WSZYSTKO KOMPLETNIE ZASYPANE -

    czy urzędnicy zapomnieli że nie wystarczy remontować żeby się pokazać - należy jeszcze zapewnić podstawowe utrzymanie - czy miasta nie stać na to aby odśnieżyć parkingi i przejazd koło szkoły ???????

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    zainteresowana. A na kogo głosowałaś ? tylko tak szczerze odpowiedz.

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    Nie bredź

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    [quote=gość: zainteresowana] Tyle zasług przypisanych m.in. otoczenie Szkoły Podstawowej nr. 2.A dziś przy szkole wielka klapa - piękne tereny - olbrzymi parking - WSZYSTKO KOMPLETNIE ZASYPANE -czy urzędnicy zapomnieli że nie wystarczy remontować żeby się pokazać - należy jeszcze zapewnić podstawowe utrzymanie - czy miasta nie stać na to aby odśnieżyć parkingi i przejazd koło szkoły ??????? [/quote]
    zainteresowana, przecież jest już po wyborach !
    Maciuś ma szczęście, że nie sypnęło przed wyborami :)

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    [quote=gość: obiektywny]
    Maciuś ma szczęście, że nie sypnęło przed wyborami :) [/quote]

    Czy Ty oglądasz TV. Cała Polska jęczy pod śniegiem a Ty Burmistrza obwiniasz za opady? :(

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    taki, cała Polska to nie nasz problem, my mamy tu - w Myślenicach swoją 'ojczyznę', swoje podwórko i swojego (ale nie mojego) gospodarza, który o to podwórko ma zadbać a nie o całą Polskę !

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    ja dzisiaj nie wybierałam się w Polskę ja odwoziłam dziecko do szkoły - i uważam że jest to psim obowiązkiem władz gminy zapewnić godziwy dojazd do szkoły !!!!! i BEZPIECZEŃSTWO dzieci idących na piechotę !!!!

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    Zima po raz kolejny zaskoczyła drogowców i jak trafnie zauważył jeden z internautów na jednym z portali cytuję"drogowcy mają dziś żałobę i jeżdżą z pługami opuszczonymi do połowy"
    Ciekawsze jest to co przy ostrej zimie będzie z "inwestycjami wyborczymi",czy do wiosny będzie rozkopane pół miasta i korki oraz objazdy.Czy do wiosennych roztopów uporają się z "obroną za wszelką cenę Coopera"?Czy znowu woda zabierze jednym a da drugim?Zarobek.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Taki_gościu a kto go obwinia za opady. On ma zająć się odśnieżaniem. Jak zwykle kręcisz i przekręcasz.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Prośba do organizatorów kampanii Kielana W. ściągnijcie wreszcie tę płachtę z jego wizerunkiem z lokalu przy róg Reja Konopnickiej, dość mam oglądania już tego wizerunku zresztą nie tylko ja

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    witam

    Ostatnimi tygodniami dało się zauważyć jak bardzo władza zna swoich wyborców, i wie jak prosto i szybko im dogodzić......

    Przykład Osieczan; tydzień przed wyborami rozgrzebany parking obok kościoła. Dla mnie to zagrywka polityczna. Kto rozsądny zaczyna taką inwestycę pod koniec listopada?

    Kolejny przykład; tydzień przed wyborami zalane ławy fundamentowe pod budynek przy boisku w Osieczanach. Prace wykonane przed samymi mrozami, czyż nie lepiej było zacząć na wiosnę???

    No ale liczy się osiągnięty wynik.

    W tym wszystkim boli mnie naiwność ludzi. wystarczy pod publikę położyć po kawałku asfaltu w strategicznych miejscach we wsi, i już ludzie są zadowoleni. Nie wymagają tego, co już powinno być dawno zrobione, lecz zadowalają się kiełbasą wyborczą.

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Najwyższy czas pogodzić się z porażką.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    [quote=gość: pro] Taki_gościu a kto go obwinia za opady. On ma zająć się odśnieżaniem. Jak zwykle kręcisz i przekręcasz. [/quote]

    Po pierwsze: Przeczytaj sobie post Obiektywnego to zobaczysz kto go obwinia za opady.

    Po drugie: To nie on nie ma zająć się odśnieżaniem. Odśnieżaniem mają się zająć firmy, które wygrały przetargi. On POWINIEN rozliczyć te firmy za niewypełnienie zobowiązań, ewentualnie urzędników, którzy mają czuwać nad tymi firmami.

    Po trzecie: Wytłumacz swoje słowa: "Jak zwykle kręcisz i przekręcasz."

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Oj Taki_gościu, może zdecydyj się czy ma się zająć czy nie.

    [quote=taki_gość] To nie on nie ma zająć się odśnieżaniem. [/quote]

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem :)
    Burmistrz ma się zająć rozliczeniem osób odpowiedzialnych za odśnieżanie, a nie odśnieżaniem.
    Czy teraz już zrozumiałeś?

    Cytuj

Odpowiedz