Forum » Okolice

Nowy kościół w Trzemeśni

  • 9 kwi 2011

    Piszesz Myśleniczaninie w poście powyżej, że sprawy proboszcza Cię nie interesują. Skąd więc kilka postów wyżej taka Twoja wypowiedź?

    [quote=Mysleniczanin007] A tak na marginesie, jak przyjaciele proboszcza chcą kontrolować IP na tym forum to może przy okazji sprawdzili by historię przeglądarki w komputerze proboszcza. Ktoś mógłby się nieźle zdziwić... [/quote]

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    :-) I teraz pogubił się w zeznaniach :-)

    Ale swoją drogą, jak już pisałem pisanie obrażliwych i głupawych hasełek pod adresem proboszcza jest nie na miejscu, ale niestety takie jest forum pobliczne...

    Cytuj
  • adzygmunt 9 kwi 2011

    To nie jest winne "forum publiczne" a publiczność. Dokopać, chowając się za firaną IP /oficjalnie może być dostępne po decyzji sądu?/
    Dokopać to idea fixe, za którą żadna krytycznie twórcza, przysparzająca zastanowienia myśl, nie ma wstępu!

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Taki Gościu, wyraźnie przecież napisałem - [...] A tak na marginesie, jak przyjaciele proboszcza chcą kontrolować IP na tym forum to może przy okazji sprawdzili by historię przeglądarki w komputerze proboszcza. [...]. Mnie to nie interesuje. Irytują mnie wypowiedzi straszące konsekwencjami związanymi z prawem do krytyki. Jak "przyjaciele proboszcza" chcą kontrolować, niech sprawdzą w obie strony. Czy ma ktoś w związku z tym jakiś problem?

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Ale mówiąc o sprawdzaniu historii przeglądarki w komputerze ks. proboszcza próbujesz coś insynuować?

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Żeby rozwiać domysły napiszę tak - Proboszcz też może odwiedzać to forum. Reszta to są Wasze domysły za które nie będę odpowiadał, bo mnie nie interesują.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Żeby rozwiać domysły napiszę tak - Proboszcz też może odwiedzać to forum. Reszta to są Wasze domysły. [/quote]

    OK przyjmuję wyjasnienie ;)

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Cała przyjemność po mojej stronie.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Cała przyjemność po mojej stronie. [/quote]

    O zapewne księdza proboszcza również :)

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    No i po co w waszą przyjemność mieszać księdza dobrodzieja ???? Przecie on w celibacie !!!!

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Może Taki Gość wie na ten temat więcej, skoro napomknął ;D

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    A ja dziś kocham cały świat !!!!! (mimo wszystko!!!!)

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    O trójkątach słyszałem ale czworokąt: ks. proboszcz, myśleniczanin, wesoły strażak i ja hmmmmmmm

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    co się stało strażaku? teściowa się wyprowadziła?;)

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Nie, żonę wysłałem na wczasy (do teściowej) !!! Teraz luzik i spokój na kilka dni!!! No to zdrowie wasze w gardło moje !!!!

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    http://www.youtube.com/watch?v=ZP0tVnU95IU
    fajna piosenka.
    pozdrawiam oczywiście sympatycznie.

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    W Myślenicach stoi pomnik papieża z brązu przed domem kultury. Może to ten co ma stanąć w Trzemeśni?? Wie ktoś coś na ten temat??

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=idefix] W Myślenicach stoi pomnik papieża z brązu przed domem kultury. Może to ten co ma stanąć w Trzemeśni?? Wie ktoś coś na ten temat?? [/quote]

    Podejdź bliżej pomnika i spójrz dokładnie z czego on jest zrobiony :)

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    co się czepiasz. Chciałem powiedzieć że jest brązowy. A pytanie nie dotyczyło surowca z jakiego jest wykonany. Jak nie masz nic lepszego do napisania to się nie udzielaj

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Pomniki, płyty - świat zwariował...

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Ten kto daje i wypomina, ten się w piekle poniewiera.( Nie daję, nie wypominam, ale postęp i zaangażowanie ks, proboszcza podziwiam.

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    @marko, Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi, sądzę że źle myślisz. Nasz proboszcz jest OK.

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Najwięcej do gadania mają ludzie, którzy dali 000000zł. Na pomnik.

    1 Cytuj

Odpowiedz