Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 5 lip 2012

    Buaaahhh
    [quote=Draakainen] Szukam dziewczyny(25-39)szczuplej,do utrzymania komfortowego domu w dobrej formie.
    Dom Myslenice-Zarabie-mozliwosc wyjazdu do Niemiec.Samotny pan(45) mieszkajacy w Niemczech.

    mnie ciekawi, co ma do utrzymania domu figura pani sprzątajacej. Sorry ale autor chyba lekko pomylił portale [/quote]

    10 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=gość: mezo] Buaaahhh
    Draakainen napisał/a: Szukam dziewczyny(25-39)szczuplej,do utrzymania komfortowego domu w dobrej formie.
    Dom Myslenice-Zarabie-mozliwosc wyjazdu do Niemiec.Samotny pan(45) mieszkajacy w Niemczech.

    mnie ciekawi, co ma do utrzymania domu figura pani sprzątajacej. Sorry ale autor chyba lekko pomylił portale [/quote]
    JA TESZ TAK MYSLE PAN CHCE SOBIE POPATRZEC (ŁADNIE TO UJMUJĄC) A NIE POSPRZATAC MIESZKANIE;)

    4 5 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Ja tam nie widzę nic niezwykłego w tym...jak bym mial wybierać osobę sprzątającą spośród następujących:
    1. gruba, ślamazarna, z tłustymi włosami
    2.szczupła, zwinna, taka powiedzmy Natalia Siwiec. To chyba oczywiste że wybiorę nr.2. Posprząta mi a dodatkowo będe miał przyjemniejszy dzień ;)

    3 4 Cytuj
  • Weronika x33 9 lip 2012

    Witam wszystkich. Zastanawiam się czy jest jakaś praca w Mce dla licealistki na okres wakacyjny. Jeśli ktoś słyszał o jakiś ofertach byłabym wdzięczna za umieszczenie ich tutaj.

    3 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 9 lip 2012

    Przez Pub Sova przewija się masa młodych dziewczyn. Warto tam zapytać.

    2 4 Cytuj
  • 12 lip 2012

    gdzie do pracy???

    2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: ojjj] gdzie do pracy??? [/quote]
    Za granicę...

    1 3 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Uważaj bo zagranicą czekają na Ciebie z otwartymi ramionami i ze stawką 14euro/h
    ha ha

    4 1 Cytuj
  • 21 lip 2012

    w PACO w MYŚLENICACH tylko bąz pewien że nie długo popracujesz bo szefowa cię zwoli ten typ tak ma

    3 2 Cytuj
  • 21 lip 2012

    a wiecie, że w pewnej firmie w M-cach zwalaniają za to, że nie siedzi się po godzinach nawet jak nie ma co robic(tzn, reszta siedzi i udaje że pracuje byle tylko pokazać ze zostaje dłużej). Serio tak jest, a i jeszcze starsze wiekeim i przechodzące kryzys wieku średniego szefowe zazdroszczą młodszym i to też jest powód zwolnienia...

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2012

    [quote=gość: xxx555] a wiecie, że w pewnej firmie w M-cach zwalaniają za to, że nie siedzi się po godzinach nawet jak nie ma co robic(tzn, reszta siedzi i udaje że pracuje byle tylko pokazać ze zostaje dłużej). Serio tak jest, a i jeszcze starsze wiekeim i przechodzące kryzys wieku średniego szefowe zazdroszczą młodszym i to też jest powód zwolnienia... [/quote]

    A może tak napisze o kim mowa? Masz minimum odwagi? czy trzęsiesz d... i sie boisz. pisz śmiało po imieniu i nazwisku!

    3 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 lip 2012

    Powiem Wam szczerze i to chyba już nikogo nie zdziwi, że jeśli chcecie znaleźć stabilną pracę to jedynym mądrym wyjściem jest atakowanie na Kraków. Obecne czasy podyktowały pewne standardy. Jednym z takich standardów jest min. 30 km do pracy. Ale warto zainteresować się Krakowem.

    3 Cytuj
  • 22 lip 2012

    Zgadzam sie. Myslenice to tylko sypialnia. Dobre zarobki i kariera bez znajomosci tylko w Krakowie.
    Tu w Myslenicach jest jakis dziwny swiat. Placa zwykle bardzo mała a do tego jeszcze musisz miec znajomosci...
    Dodatkowa uwaga: ludzie uczcie sie jezykow obcych, bo to bardzo pomaga w znalezieniu dobrej pracy.

    8 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Czy ktoś wie może o jakiejś pracy w Myślenicach

    1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    w kurdeszu potrzebuja jescze 1 osoby

    2 5 Cytuj
  • 23 lip 2012

    [quote=gość: WiemBoWidzialem] Zgadzam sie. Myslenice to tylko sypialnia. Dobre zarobki i kariera bez znajomosci tylko w Krakowie.
    Tu w Myslenicach jest jakis dziwny swiat. Placa zwykle bardzo mała a do tego jeszcze musisz miec znajomosci...
    Dodatkowa uwaga: ludzie uczcie sie jezykow obcych, bo to bardzo pomaga w znalezieniu dobrej pracy. [/quote]

    dziwne bo szukam pracy juz miesiac i jakos moje jezyki mi nigdzie nie pomagaja bo nie mam odpowiedniego doświadczenia :/ znam biegle niem i angielski

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    słyszał ktos o pracy w sklepie ????

    2 Cytuj
  • 31 lip 2012

    taa, w Sovie pytałam sie o prace to pani mi powiedziała, że nie ma szans bo przyjęła za dużo osób W LUTYM na okres wakacji. podziekowałam.

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Witam. Czy ktoś pracuje na produkcji na umowę zlecenie ????? Proszę o informację jakie warunki.

    1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Nie chodzi o doświadczenie tylko o znajomości. Nawet na stanowisko sprzątaczki trzeba mieć wtyki.
    Dlatego jak ktoś mi mówi ze " no wiesz zwolniło się miejsce i miałam szczęście" to śmiać mi się chce!!

    [quote=gość: the drama] gość: WiemBoWidzialem napisał/a: Zgadzam sie. Myslenice to tylko sypialnia. Dobre zarobki i kariera bez znajomosci tylko w Krakowie.
    Tu w Myslenicach jest jakis dziwny swiat. Placa zwykle bardzo mała a do tego jeszcze musisz miec znajomosci...
    Dodatkowa uwaga: ludzie uczcie sie jezykow obcych, bo to bardzo pomaga w znalezieniu dobrej pracy.

    dziwne bo szukam pracy juz miesiac i jakos moje jezyki mi nigdzie nie pomagaja bo nie mam odpowiedniego doświadczenia :/ znam biegle niem i angielski [/quote]

    4 2 Cytuj
  • 2 sie 2012

    praca praca gdzie ty jestes

    3 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Słyszał ktoś może o firmie JANAS? potrzebuje wasze opinie,dzięki :)

    1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=gość: Cordell Walker] Słyszał ktoś może o firmie JANAS? potrzebuje wasze opinie,dzięki :) [/quote]
    Sądząc po tym że praktycznie rok w rok potrzebują tam do pracy ludzi a bynajmniej firma się nie rozrasta ani znów jakaś wielka nie jest wnioskuje kolego że raczej mierne życie jako pracownika jest w tej firmie więc może lepiej się wstrzymaj i szukaj dalej.

    2 2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Firma JANAS
    Zarobki w przedziale 1600-1800(1800 bardzo rzadko) ale w pakiecie otrzymasz:
    Praca 3 zmianowa.
    Niskie temperatury wiec na upałach się nie spocisz.
    Gwarancja polepszenia sylwetki gdyż na siłowni zaoszczędzisz bo w każdym dniu kilka ton przerzucisz-przeciągniesz.

    MINUSY:
    Zapomnij o dodatkach nocnych.
    Brak również dodatków za prace w niskich temperaturach a przy dobrym szczęściu i gardełko będzie szwankować za czym idzie wydatek na lekki.

    Wybór należy do was

    2 2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Właśnie słyszałem że za nocki nie ma dodatków,a zarobki 1500zt a nawet mniejsze,nie 1800zt.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz