Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 20 cze 2012

    Idź do Maciusia, może wymieni Cię na kogoś z rodzinki.

    3 10 Cytuj
  • 22 cze 2012

    a co tam słychac w familii? warto tam złożyc cv?

    1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    czy ktos pracował w spontiuszu jak tam jest i jakie są zarobki

    1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Parę razy tam się stołowałem, ale nie wybobrażam sobie tam pracować. Mnóstwo roboli, smród spoconych, tytoniowo-piwne opary...Ale jak ci dadzą z 3500 to może warto sie zastanowić.

    4 1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    jest gdzieś praca na wakacje ?
    mam 17 lat
    tylko proszę bez śmiesznych komentarzy
    pytam poważnie

    2 1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    sytuacja na lokalnym rynku pracy, w najlepszym przypadku wygląda tak http://www.sadistic.pl/pics/482_3a7f7f5ca90a.jpg

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: ekir] jest gdzieś praca na wakacje ?
    mam 17 lat
    tylko proszę bez śmiesznych komentarzy
    pytam poważnie [/quote]
    jest, ale nie wiem gdzie

    1 1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Małpiszon:
    1. z robalami sie nie spotkałem
    2. tytoniowe, piwne opary ? już od jakiegoś czasu są 2 sale : jedna dla palących a druga dla nie palących
    3. Zwróć uwage że to jest znany i ogólnie dobry lokal więc muszą robić szybko a i jakoś jest dobra.
    Od razu mówie że nie jestem obecnym ani byłym pracownikiem tego lokalu tylko po prostu chciałem sie wypowiedzieć na ten temat..

    2 4 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Przelotem napisał: 3. Zwróć uwage że to jest znany i ogólnie dobry lokal więc muszą robić szybko a i jakoś jest dobra.

    Nie byłabym taka pewna sam personel mówi wszystko,a co do jakości to jeszcze muszą trochę się podszkolić.

    2 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Co do riviery do odradzam, z początku będą ci mydlić oczy jak fajnie jaka atmosfera przyjemna i stwierdzisz warto spróbować w końcu z siedzenia nic. A potem się zacznie, równia pochyła, wyzysk, zrób jeszcze to, przyjdź jeszcze wtedy, pracujesz po 36 h na 48 bo pracujesz z szefami którym oczywiście wolno wszystko, wolnego nie dostaniesz nigdy kiedy ty chcesz tylko kiedy akurat im spasuje, czy ci koń padł czy dziecko zachorowało, zarobki też nienormalne (6 zł h nawet w nocy) a jesteś naprawdę od wszystkeigo, sprzątasz pokoje, restauracje, jesteś na kuchni do pomocy, kelnerką i jeszcze na recepcji, do tego pierzesz bo przecież pralnia za dorga;) A uwierzcie mi to dopiero początek. Jak ktoś lubi dawać sobą pomiatać bez umowy oczywiście ewentualnie na niesamowite 1/4 etatu to życzę powodzenia:) Dopóki się znajdą tacy którzy sobą dadzą pomiatać dopóty tacy pracodawcy ograniczeni umysłowo będą ich wykorzystywać.

    15 1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    dziekuje :małupiszon: za opinie bo juz w myślenicach miałam nie miłe doswiadczenie w lokalu nowym i tylko zostało nie miłe rozczarowanie .bo własciciele prowadzący ten lokal nie mają pojecia o gastronomi i biznesie ludzi traktują ja cos gorszego pracownik jes tam do wszystkiego np. kelner ma obowiązek obsługe gosci ,robi zakupy ,pracuje na zmywaku ,sprząta zaplecza ,jezdzi po zakupy az do krakowa .kto tam pracował napewno sie domysli o kim pisze

    3 Cytuj
  • 26 cze 2012

    a co sądzicie o pracy w zakładzie betoniarskim Gościbia w Jasienicy

    1 5 Cytuj
  • 28 cze 2012

    A czy czasem na kosciuszki kolo konskiego na górze nie buduje sie jakis nowy sklep lub cos? Moze ktos wie...

    1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    [quote=gość: nowapraca] A czy czasem na kosciuszki kolo konskiego na górze nie buduje sie jakis nowy sklep lub cos? Moze ktos wie... [/quote]

    A co? Szukasz pracy przy ładowaniu betoniarki albo noszeniu pustaków? najlepiej pójśc i osobiście zapytac o prace...

    3 1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    do pizzeri innes na osiedlu poszukują kucharza i kierowcy podobno

    1 2 Cytuj
  • 4 lip 2012

    ludziki .... czy w Myślenicach młody człowiek naprawde nie jest w stanie dostać normalnej pracy za normalną przyzwoitą kasę z normalną umową .... ?? to jest jakaś paranoja ...... od października codziennie wysłane po 25 cv ...... nawet do Krakowa .... i co .... 5 zł za godzine ... brutoo ... horror ;(

    Cytuj
  • 4 lip 2012

    zalamana mam to samo. Jestem zarejestrowany w PUP-ie (śmieszny skrót) od września, i do tej pory nie mam pracy. Ile razy przychodzę na termin, nigdy nie dostałem jakiejkolwiek oferty, lub formy pomocy. A ile to ja CV wysłałem, a gdy już udalo się i dostałem się na rozmowę kwalifikacyjną, to słyszałem klasyczne już - "Oddzwonimy do Pana"...ehhh...normalnie żyć się odechciewa. A biedni ludzie pobierający emerytury, którzy pracują, blokują etaty nam, młodym. Podobnie ludzie pochodzący z okolicznych wsi. Mają swoje gospodarstwa, z których mają niezłą kasę, ale i tak pracują jeszcze na jakimś etacie.

    4 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Ja tez szukam juz bardzo dlugo pracy i naprawde mozna sie zalamac! Oczekiwania pracodawcow z kosmosu a zarobki 5 zlotych i umowa na pol etatu bo pracodawcy nie stac na zaplacenie pelnych skladek. Dostajesz 1200 na reke i kombinuj zeby wystarczylo do dziesiatego. Naprawde czasem chce sie plakac no ale coz jaki kraj takie warunki i nie wazne kto bedzie u wladzy i tak sie nic nie zmieni. Sorry ale musialem to z siebie wyrzucic

    3 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Zapomniałem jeszcze napisać o tym chorym wymogu pracodawców, jakim jest orzeczenie o niepełnosprawności. Czyli co, zdrowi ludzie muszą zdychać z głodu? Doceniam zatrudnianie niepełnosprawnych, ale żeby niemal w każdym ogłoszeniu poszukiwali osoby niepełnosprawnej? Toż, to przechodzi ludzkie pojęcie :/

    5 Cytuj
  • 5 lip 2012

    TAK A NAJLEPIEJ JAK JESTES STUDENTEM WTEDY KAZDY CIE PRZYJMIE

    1 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Einstein prawde mówisz .... paranoja .... żeby młody człowiek nie mógł znaleźć pracy .... i gnije w domu traci bardzo dużo czasu który mógłby wykorzystać i to bardzo owocnie .... ale pracodawcy wymyślili coś takiego jak BEZPŁATNE PRAKTYKI .... zeby ktoś za nich odwalał robotę i przy okazji gówno z tego miał prócz jakże cennego niby "doświadczenia" w parzeniu kawy .... ..... po czym nikt i tak cie nie przyjmie bo zero doświadczenia ..... właśnie wróciłam z Krakowa z rozmowy ... śmiech na sali ....... ale teraz znajomości ... wtedy to cie każdy przyjmie ...

    a co z ludźmi którzy nie mogą studiować bo najnormalniej w świecie nie mają za co ... ?

    4 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Zgadzam się z przedmówcami, bo sam szukam pracy na stałe lub chociaż na dłużej niż dorywczo. Otwierając gazetę czy przeglądając ogłoszenia w internecie pełno jest ofert pracy. Tylko co z tego skoro są m.in. takie warunki przyjęcia:
    - doświadczenie - tylko gdzie je wcześniej zdobyć?
    - status ucznia/studenta
    - emeryt/rencista
    - grupa inwalidzka

    Taka jest większość ogłoszeń, pozostałe to powtarzające się do wyrzygania anonse: zostań naszym konsultantem (oriflame, avon itd.), praca dla młodych ambitnych (haha) gdzie zaczepiasz ludzi na ulicy i próbujesz coś wcisnąć oraz rozdawanie ulotek i rozkładanie towaru na półkach hipermarketów. Dwóch ostatnich zajęć nawet chętnie bym się podjął w akcie desperacji, tylko, że to wszystko jest w Krakowie. I co, droga w dwie strony zakładając, że nie trzeba korzystać z MPK to 12zł+ jedzenie+woda na te 8-10 godzin kosztuje co najmniej 6-7zł. A trzeba dodać, że to nie jest praca na pełen etat tylko najczęściej rozkłada się towar w sklepie 3-4 razy w tygodniu po kilka godzin.
    Również jestem zarejestrowany w UP i termin po "ofertę" to tak naprawdę kolejna wyznaczona data do stawienia się, bo inaczej stracimy ubezpieczenie. Ja tego nie rozumiem, no k%^@a to po co ta instytucja istnieje? Złość, frustracja i bezradność - takie są odczucia 21letniego bezrobotnego z wykształceniem zawodowym.

    3 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca, do naszego sklepu turystycznego przy ulicy Sobieskiego 44 A w Myślenicach NEGRA Sport
    Praca głównie piątek, sobota ewentualnie niedziela.
    Wszelkie inne informacje jak również możliwość przesyłania CV pod adresem:
    negra@negrasport.com lub telefonicznie 126536792.

    3 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Hurtownia nabiałowa zatrudni mężczyznę w wieku powyżej 25 lat na stanowisko
    kierowca-magazynier z prawem jazdy kategoria B
    Od kandydata oczekujemy:
    - uczciwości i zaangażowania
    - komunikatywności
    - mile widziane doświadczenie oraz znajomości w branży spożywczej
    - doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3500 ton
    Praca na pełny etat jednozmianowa. Wynagrodzenie 1600 netto.
    Ubiegający się o pracę musi być zarejestrowany na liście w UP w Myślenicach.

    Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV na adres firmy
    FHU Imar ul Słowackiego 90b 32-400 Myślenice tel 12 274 36 70 lub e-mail
    jaro-pro@o2.pl

    1 2 Cytuj
  • Tomek 5 lip 2012

    Szukam dziewczyny(25-39)szczuplej,do utrzymania komfortowego domu w dobrej formie.
    Dom Myslenice-Zarabie-mozliwosc wyjazdu do Niemiec.Samotny pan(45) mieszkajacy w Niemczech.

    mnie ciekawi, co ma do utrzymania domu figura pani sprzątajacej. Sorry ale autor chyba lekko pomylił portale

    3 1 Cytuj

Odpowiedz