Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 6 cze 2012

    Jesli ktos tam pracował to wie jak jest ... zreszta nie wazne juz, zawsze konczy sie tylko sporem forumowiczów...A a mi sie nie chce z Nikim przegadywać , do pracy znajda sie nastepne jelenie i pracować beda.

    1 5 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Najlepiej siąść w domu i czekać aż pieniądze same przyjdą.. A co do sklepu na Zarabiu to dziewczyny same mocno przeginają a niestety każdy pracodawca swojego interesu pilnować będzie... Aczkolwiek teraz jest spokojniej bo poodchodziły największe plotkary. Wiem że przy mojej wypowiedzi może być masa minusów ale forum w końcu jest od tego aby się wypowiadać:) Pozdrawiam:)

    6 4 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, nieraz faktycznie te sprzedawczynie przeginają co by się popisać.

    4 5 Cytuj
  • 8 cze 2012

    teraz jest spokojniej to tam już nie chodzisz bo niema kto wysłuchać twoich opowieści aaaaaaaaaaaaaaaa

    3 6 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Chodze chodze... Bo w końcu są tam NORMALNE pracownice i jakoś żadna nie narzeka.. :)

    5 2 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Tutaj masz ogłoszenia http://praca.gratka.pl/malopolskie/

    4 Cytuj
  • 10 cze 2012

    Pojawiło się ogłoszenie co do pracy w Abakusie, hmmm pytanie na jakie zarobki można tam liczyć ? Czy ktoś się orientuje ?

    1 1 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Czy pracował ktoś w restauracji Riviera w Głogoczowie?Jakie są opinie?Widzę ze jest ogłoszenie o pracy ale wymagania dość spore praca na kuchni na recepcji i do obsługi gości to dość dużo jak dla jednej osoby.Dzwoniłam tam i zastanawiam się czy to nie jest wyzysk?Pani mówiła ze dniówka wynosi 75 zł ,czasem trzeba zostać na 24h a praca tylko 3 razy w tygodniu więc kokosów się nie zarobi;/
    Z drugiej strony w domu nic się nie wysiedzi..

    4 4 Cytuj
  • Aga 11 cze 2012

    to mnie w Biesiadzie za noc proponowała 30 zł i w tym śniadanie gościom podać ,a tu przecież trzeba dojechać więc stanowczo mi się to nie opłacało. A tu masz 24 godz i dzień pewnie wolnego , to nawet chyba nie tak źle, a do głogoczowa nie jest aż tak zbyt daleko ( zależy skąd ). Zresztą wszędzie tak marnie płacą, a tu wszystko coraz droższe...

    2 3 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Witam czy w Myślenicach można znaleźć taką pracę? 

    1 4 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Nie

    4 1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Można, ale na pewno nie na forum. Polecam popytać np. w firmach ogrodniczych czy w restauracjach, często kelnerów szukają. Z tego co wiem to jest też praca w np. w Tesco.

    6 Cytuj
  • 12 cze 2012

    [quote=Aga1001] to mnie w Biesiadzie za noc proponowała 30 zł i w tym śniadanie gościom podać ,a tu przecież trzeba dojechać więc stanowczo mi się to nie opłacało. A tu masz 24 godz i dzień pewnie wolnego , to nawet chyba nie tak źle, a do głogoczowa nie jest aż tak zbyt daleko ( zależy skąd ). Zresztą wszędzie tak marnie płacą, a tu wszystko coraz droższe... [/quote]

    Co Ty kobieto bredzisz? Pewnie jesteś z tej "Riviery"......:(((((((

    4 1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Jak z pracą w Gubad Myślenice ? jak ktoś tam pracuje czy może napisać jak wygląda praca tam ? zarobki jak to zarobki cudów nie zobaczy nikt ale niech ktoś napisze czy jest ciężko w tej firmie ? , słyszałem że jest tam wiele debili ale to akurat mnie nie rusza gdyż w takich firmach jest zawsze banda debili , chodzi mi tylko o to czy jest trudno czy nowy pracownik ma przesrane pracując tam czy są jakieś wielkie wymagania dotyczące pracy tam czy ogólnie każdy na każdego jedzie i nikt nikomu nic nie pomoże czy po prostu trzeba robić ale problemów i wielkiego zaj***bu nie ma proszę o odpowiedź .

    7 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Dobre pytanie EwelinaMaszynistka . Podłączam się pod to pytanie.

    1 Cytuj
  • Aga 12 cze 2012

    nie jestem " z tej riviery " i byłam tam tylko raz- na weselu. Sory... pewnie więcej wiesz o pracy w rivierze niż Ja.

    1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    ile dają średnio w powiecie myślenickim na godzinę

    1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=sledz] ile dają średnio w powiecie myślenickim na godzinę [/quote]
    To zależy za co?
    Może wypowiedzmy się o stanowiskach na jakich pracujemy.
    Spawacz-15zł netto

    1 2 Cytuj
  • 13 cze 2012

    szukam pracy jako brukarz. nie wie ktoś jaka firma potrzebuje

    2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Praca w sklepie obuwniczym zaraz obok ksiegarni pod arkadami

    1 1 Cytuj
  • 18 cze 2012
    3 Cytuj
  • piotrworker 18 cze 2012

    [quote=gość: olo123] sledz napisał/a: ile dają średnio w powiecie myślenickim na godzinę
    To zależy za co?
    Może wypowiedzmy się o stanowiskach na jakich pracujemy.
    Spawacz-15zł netto [/quote]
    Gdzie Ty masz 15 zł netto ?? i jaki spawacz??

    2 2 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Witam Gdzie w Myślenicach można znaleźć prace na wakacje  dodam że mam 17 lat

    4 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Najpierw to ty poczytaj trochę książek, np. słownik ortograficzny a dopiero potem się bierz za pracę...

    1 24 Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: kalmary] Najpierw to ty poczytaj trochę książek, np. słownik ortograficzny a dopiero potem się bierz za pracę... [/quote]
    Odezwał się mecenas, żenada czyżby jakiś upierdliwy belfer??

    17 1 Cytuj

Odpowiedz