Forum » Społeczeństwo

Ludzie, dlaczego tyle pijecie.

  • 22 lut 2010

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Izba_wytrze%C5%BAwie%C5%84
    Jacy Ci goście nie domyślni...
    Pobyt jest odpłatny, ale nie pokrywa wszystkich kosztów związanych z "zakwaterowaniem"

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Sensus stricte nie, gospodarna też nie jest, z tego co słyszałem. Brakuje pieniędzy na koce, przydałby się ciepły posiłek i kawa z rana. ;) W sumie to jeszcze powinni robić zdjęcia delikwentom i publikować w prasie. "Ku pamięci" i ku przestrodze.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Były kiedyś takie zdjęcia publikowane w Gazecie Myślenickiej pewnego dnia znikły.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Znikły w momencie gdy na izbie wylądował pewien znany delikwent. I zapewniam że nie była to "wizytacja" z urzędu. ;)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Podobno było to niezgodne z konstytucją.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    007 ty jesteś chyba dziewicą i nie miałes żadnych wpadek

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Alkoholową dziewicą owszem. Ja jestem z tych "wylewających w donicę". Jeszcze w życiu nie zdażyło mi się wypić więcej niż podwójną whiskey. Przyznaję się bez bicia. ;)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    W takim razie zostałeś odznaczony tytułem honorowego abstynenta forum w skrócie HAF. Ja tutaj przyznaje odznaczenia, bo nawet łyski nie pijam:]

    Mój wątek się stacza, a miało być zupełnie poważnie _-_-___--___---___][*****____

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Cygnus ale przecież Honorowy Alkoholik Forum również będzie szczycił się tytułem HAF ;) a tak poważnie to napić się można ale z umiarem :P a nie że zawsze zachlać morde rozwalić kilka koszy a później przez tydzień opowiadać czego to się nie robiło

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Napić się każdy może ale nie którzy umiaru nie znają och nie znają.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Na bok odznaczenia i tytuły. One dobrze wyglądają tylko na burmiSZCZu. Dla mnie najważniejszą sprawą jest dobra zabawa i wyjście z lokalu, imprezy czy spotkania w gronie przyjaciół na trzeźwo. Alkohol w moim przypadku nie służy do "zalewania" frustracji, kompleksów czy innych problemów otaczającej nas rzeczywistości. Stanowi jedynie w niewielkiej ilości dodatek o walorze smakowym. Obecność i dostępność alkoholu nie oznacza dla mnie użycie lub co gorsza, nadużycie. Zakazany owoc dla jednych nie oznacza tego samego dla innych. Jak każdy z nas mam wyznaczone cele do których dążąc, alkohol wydaje się być zbędnym rekwizytem, na równi z tytoniem czy innymi "mocniejszymi używkami". To że istnieją wokół mnie, nie oznacza że jestem zobowiązany do ich używania.

    Nie mam pojęcia co powoduje chęć spożycia alkoholu "dla zabawy", dla "polepszenia samopoczucia". Dla mnie jest to oszukiwanie siebie i innych nabijając przy tym kabzy nie tylko producentów ale również ukochanej przez wszystkich władzy. Niech każdy zada sobie pytanie po co pije? Jeżeli padnie odpowiedz inna niż "bo muszę", jeszcze nie jest za późno żeby zastanowic się czy warto.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Dobrze bardzo dobrze napisane.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Tak Myśleniczaninie
    warto zadać sobie pytanie "po co piję?". Zrobić sobie bilans strat i korzyści. Przemyśleć...
    Każdy powinien poddać refleksji tą kwestię biorąc pod uwagę jakie konsekwencje to picie przynosi. Znajomy często mawiał ludziom tak:
    "Jeśli możesz przestać pić, to zrób to natychmiast, jeśli nie możesz świadczy to o twoim uzależnieniu, a to trzeba leczyć odwykowo"

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Czy działa w Myślenicach TPD? Jeśli nie to czy jest jakaś jednostka w zamian?

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    nie wgłębiając się w temat, mogę powiedzieć, że wszystko jest dla ludzi, ale jeśli umieją to odpowiednio stosować.

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Niesądze Civic, nie zapominaj o narkotykach, pedofilii i przemocy. Nie sądze żeby to były dopuszczalne "normy". Jak już coś chcesz napisać staraj się sprecyzować o co konkretnie Ci chodzi. Zaoszczędzisz sobie takich wypowiedzi jak moja.

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    narkotyki, pedofilia i przemoc to rzeczy nie legalne, ustawowo zakazane = czyli nie dla ludzi. I świat byłby piękny :)

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Każdy ma prawo do uzależnienia się , popełnienia samobójstwa a także z drugiej strony do całkowitej abstynencji - dlatego narkotyki powinny być legalne w przestrzeni prywatnej.
    A po zatym - kawa , herbata , napoje energetyzujące , alkohol , papierosy i tabletki przeciwbólowe są narkotykami.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    ...oraz przetwory mleczne,czekolady,lody,i przyprawy na bazie tymianku. Dawno nie czytałem debilniejszego posta.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    ej obrońcy moralności każdy pije ile chce i zanim karzecie komuś zrobić bilans korzyści i strat popatrzcie się na siebie ideały z internetu żenada wiekszości ludzi ma w was wbite .

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    a co myślicie o tym sklepie z dopalaczami w naszym mieście .. myślicie że się przyjmie?

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    mysle ze jezdzi tam tyle policji ze moga sobie spokojnie ustrzelic delikwentow ktorzy tam przychodza :D

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    [quote= Hux]Każdy ma prawo do uzależnienia się , popełnienia samobójstwa a także z drugiej strony do całkowitej abstynencji - dlatego narkotyki powinny być legalne w przestrzeni prywatnej.[/quote]

    Tylko dlaczego przy tym, muszą cierpieć inni? Ludzie którzy otaczają tę "prywatną przestrzeń uzależnienia"? "Uzależnienie" jest łatwym sposobem na zmianę otaczajączej rzeczywistości, lub też tchórzliwe, jej zakończenie. Pomyśl przez chwilę Hux, piszesz "każdy ma prawo". A co napiszesz o tych którzy muszą walczyć z uzależnieniem tych osób? Co napiszesz o tych którzy skazani są na cierpienie z powodu osób z uzależnieniem? Oni też MAJĄ PRAWO do normalnego, wolnego od uzależnień, życia codziennego. Napisz też jakie mają prawa ludzie któych bliscy popełnili samobójstwo. Napisz, czy mają prawo do tęsknoty, nienawiści, żalu, bezsilności czy obojętności. Bardzo proszę.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    przperaszam ale co ma policja zrobić że tam jeżdżą?? jak to jest legalny produkt kolekcjonerski??

    Cytuj

Odpowiedz