Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 26 kwi 2010

    Pytanko do gościa ,od ilu robicie wesele w rezydęcie ,chodzi mi o liczbe gości .jaki macie limit ????

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    W REZYDENCIE przyjmują wesela od 130 os np w kwietniu, maju, od czerwca 150os.

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    A na 2011 są wolne TERMINY W TAKICH MIESIĄCACH JAK CZERWIEC ,LIPIEC, ŚIERPIEŃ czy WRZESIEŃ ,.?? CZY NIC Z TEGO ?

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    W czerwcu i lipcu są terminy. www.rezydent-bankiety.pl

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Dzięki.
    A mam jeszcze jedno pytanie a jak dajmy na to zaprosiłam 170 a przyjdzie 130 to trzeba coś dopłacać ??
    bo nie wiem ile odpadnie ludzi u mnie ????
    Za informacje z góry dziękuje

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Ile zgłosisz osób za tyle zapłacisz.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Witam. Widzę że pisze tutaj pani z Rezydenta.
    Ja byłam u was na weselu znajomych w zeszłym roku i było bardzo fajnie. Także myślimy z narzeczonym aby nasze wesele tam zorganizować. Chciałam zapytać czy są już gotowe pokoje do wynajęcia bo bedziemy mieć dużą liczbę gości z daleka i czy mozemy mieć inny zespół niż ten który wy polecacie.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    osobiście nie polecam rezydenta ceny są naprawde bardzo wysokie, bo wybierając najtańsze menu goście są głodni,

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    A jaki zespół poleca Rezydent? Też zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Czy polecacie czy nie na pewno bym się tym forum nie kierowała wybierając sale ,bo tu mało jest szczerych i prawdziwych postów tylko są same reklamówki .I tak wybiorę pomiędzy trzema w okolicy ponieważ w remizie nie chce mieć .
    I na pewno na pierwszym miejscu szukając stawiam na wygląd chodź nie ukrywam ze cena tez jest ważna bo nikt nie lubi przepłacać .

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Jako bywalec weselny polecam z całą odpowiedzialnością "Folwark Zalesie".Byłem za kilku weselach w tym lokalu i było zawsze doskonale.
    Dużo miejsca dla gości,przyjemna atmosfera,obsługa profesjonalna,akustyka sali bardzo dobra .

    http://www.folwarkzalesie.pl/pl/organizacja_imprez/przyjecia_okolicznosciowe_wesela_studniowki_bale_bankiety/

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Każdy organizuje wesele gdzie chce, nikt nikogo nie zmusza.Większość osób pyta tylko o cenę , ile jest dań i na tym koniec,a tak naprawdę to szczegóły decydują o cenie.Dla przykładu;czy do każdej sali wchodzicie po czerwonym dywanie?, czy wszędzie obsługują was profesjonaliści? czy kelner jest wstanie w jednej ręce utrzymać wazę a drugą serwować?czy dekoracja półmisków nie konczy się na dakoracji sałatą, pomidorami itd;?czy są podawane dania typu płonące prosiaki czy udzce?,czy są podawane tylko orginalne napoje w szkle?, czy sala ma odpowiednie napięcie prądu i agregat.Piszę to dlatego żeby co niektórym uświadomić że cena w danej restauracji to nie tylko ilość dań.Na każdym weselu znajdzie się grupa osób która zauważy szczegóły, w koncu udane wesele składa się z wielu czynników. Mówiąc o restauracji że ma drogo zwracajcie uwagę na te drobne szczególiki.Pozdrawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Witam,pokoje w REZYDENCIE są już gotowe,dysponujemy dzwudziestoma bardzo eleganckimi pokojami, może spać ponad 40 os.Państwo młodzi oczywiście apartament otrzymują gratis.Zostało zainstalowane profesjonalne nagłośnienie.W 2011r postaramy się mile zaskoczyć klijentów nowym pomysłem na zorganizowanie ślubu u nas.Pozdrawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    ile za pokój?

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Od 70zł/os.

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    To jest w końcu konkurencja dla hotel gala .

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    Przygotowujemy wesele i szukamy orkiestry, jest ponoć zespół z rudnika ładnie grają, bo byli znajomi, a nie mam żadnego kontaktu, jęśli ktoś wie to proszę o tel.

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    Jedyny z Rudnika jaki znam to:

    http://www.sabjanband.pl/

    Jedna z lepszych formacji nie tylko w naszym rejonie ale także w Małopolsce

    Cytuj
  • 30 kwi 2010

    Czy ktoś moze wypowiedzieć się o zespole Graham Band?Byłam na weselu, gdzie grali ale 2 lata temu. Wtedy bardzo mi przypadli do gustu. Czy ktoś wie jak jest w tym momencie?

    Jeszcze jedno pytanko, czy ktoś korzystał z usług Pani Woźniczki z Dobczyc? Też słyszałam na jej temat dużo dobrego, ale zawsze warto jeszcze sprawdzić :)

    Z góry dziękuje:) Pozdrowionka dla wszyskich organizujących wesela :)

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Witam,

    Czy ktoś był na weselu na którym grał HOT-NIGHT? Sluchajac ich muzyki na stronie internetowej wydaja się być ok. Jestem jednak ciekawa jak wypdają na żywo i jak się zachowują na weselu? Czy np prowadzą jakies zabawy i czy pija alkohol podczas imprezy?
    Dziękuje & Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    [quote=aggag25]Witam,

    Czy ktoś był na weselu na którym grał HOT-NIGHT? Sluchajac ich muzyki na stronie internetowej wydaja się być ok. Jestem jednak ciekawa jak wypdają na żywo i jak się zachowują na weselu? Czy np prowadzą jakies zabawy i czy pija alkohol podczas imprezy?
    Dziękuje & Pozdrawiam[/quote]

    Z tego co wiem to Hot-Night nie grał jeszcze żadnego wesela. Co do reszty to nie wiem ale wcześniejsze opinie z tego forum nie wydają się być dla nich pochlebne. Na temat picia alkoholu też coś było ale nie chcę cytować. Poszukaj na wcześniejszych stronach.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Czy ktoś słyszał o imprezie plenerowej 16 maja w Mogilanach? Jakaś majówka przy mogilańskim dwoże? Podobno niezła kapela ma grać wieczur do tańca i ma być jakaś gwiazda? Ale nie mogę nic znależć w tym temacie a pojechałabym tam chętnie z moim chłopakiem.

    Cytuj
  • 5 maj 2010
    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Dzięki Ray za link ale za bardzo nie rozumiem - czy Halina Frackowiak ma zapewnić wspólną zabawę do 24.00 ?

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    A co myślisz że nie dam rade??

    Cytuj

Odpowiedz