Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 14 lis 2011

    Myślę ze nie bez potrzeby Maja tego iluzjonistę w Eufori. Tak zaczaruje wszystkich że wyda bez grosza hehhehehehehe

    9 8 Cytuj
  • 14 lis 2011

    ehh jaki ten Myślenicki naród zazdrosny jest!!! opamiętajcie się!! nie siejcie jakiś plotek wyssanych z palca snucie takich przypuszczeń że juz budynek komornik przejmuje, nie normalnie paranoja!!! zajmijcie sie swoimi sprawami weście się do roboty!!!!! Dobrze mówią o was ze "Myślenicka społeczność to sie tylko do narzekania nadaje"!!!! oczywiście jeszcze sie taki nie narodził co by.... ale bez przesady!!
    Wesele jest udane tylko i wyłącznie wtedy gdy goście umieja sie dobrze bawić! a gdy przychodzą odrazu z negatywnym nastawieniem to ... czekają tylko by na forum coś napisać i dopiec;/ naszczęście niewielki % ludzi się takimi bzdetami zajmuje:)
    współczuje tylko Pani Ani bo jeśli czyta te wszystkie komentarze to napewno jest jej przykro!!!
    tyle serca włożyła w ten lokal, mam nadzieje ze sie tym nie przejmuje. dobrze że wkońcu w Myślenicach jest lokal na wysokim poziomie który pomieści dużo gości.

    Zazdrośnik pluje tylko na tego, kto go przewyższa.

    11 10 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Znalazł się obrońca Eufori nie dość że obraża wszystkich to na koniec jeszcze z reklamą wyskakuje. A ty co sprzątasz tam co tak piszesz. Jeszce na dodatek na litość wszystkich próbuje że jakaś Pani tamto czy siamto. Każdy ma prawo pisać co mu się podoba a ty musisz obrażać innych.

    8 10 Cytuj
  • 15 lis 2011

    Ja jak napisałem, że w Euforii nie ma gdzie zapalić i gdzie zaparkować to po dwóch dniach wpis został usunięty. Tylko wpisy na plus Euforii mogą istnieć na tym forum. Moim zdaniem za dużo szumu, a nie ma w koło czego, inne sale mają dłuższy starz, lepszą renomę już widziały jakieś imprezy , a się tak nie wychwalają wysokim poziomem jak Euforia po zaledwie kilku imprezach ( jeszcze nieudanych) Pordrawiam.

    9 11 Cytuj
  • 15 lis 2011

    Po co jest to forum jeśli komentarze są usuwane??????

    6 3 Cytuj
  • 15 lis 2011

    Problem współczesnej ludzkości polega na tym,że jest za bardzo zajęta szukaniem tych złych rzeczy, wiadomości. To zakłada im klapki na oczy i powoduje,że maszerują przez życie patrząc cały czas na cierpienie. Zapominają o tym co piękne i dobre.

    6 Cytuj
  • 15 lis 2011

    co sądzicie o kapeli variusy z mszany dolnej??

    7 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    I długo nie trzeba było czekać żeby ludzie związani z Euforiom zaczeli bronić Eufori. Nagle to ludzie na forum są zli. A możne tak poprawić jakość usług to ludzie by nie pisali tak źle. Nie chce tu pisac źle o kimkolwiek ale sam byłem na weselu i żadna rewelacja. Tak wiec obrońcy Eufori przestańcie już wypisywać na innych a skupcie się na sobie. Od tego jest forum żeby każdy pisał swoje zdanie.

    8 5 Cytuj
  • 16 lis 2011

    zakonnik- sam piszesz ze każdy ma swoje zdanie wiec im się może podobać mogą pisać!!! wiec nie wiem o co się rzucasz:) ja także mogę teraz napisać'' I długo nie trzeba było czekać żeby ludzie
    NIE związani z Euforiom zaczęli NAJEŻDŻAĆ NA NIĄ. WIĘC SKUPCIE SIĘ NA SOBIE:)HAHA a poza tym chciałam sie dowiedzieć co według ciebie jest '' rewelacją" na weselu- jak musiałby wyglądać lokal jedzenie zaplecze muzyka itd by była ta rewelacja i czemu uważasz że jakość usług jest niepoprawna
    moim skromnym zdaniem nikomu nie dogodzi w 100% ja osobiście byłam w październiku na weselu w (E) i powiem że mi sie bardzo podobało, sala jest bardzo ładna, jedzenie ok, najbardziej zadowolona byłam z tego stolika owocowego z różnymi deserami mniam pycha:):) szybko dostałam ciepły rosół -co najważniejsze;) a później tylko taniec do białego rana:) nic mnie więcej nie interesowało bo PRZYSZŁAM NA WESELE SIĘ ZABAWIĆ A NIE NARZEKAĆ

    ''' Problem współczesnej ludzkości polega na tym,że jest za bardzo zajęta szukaniem tych złych rzeczy, wiadomości. To zakłada im klapki na oczy i powoduje,że maszerują przez życie patrząc cały czas na cierpienie. Zapominają o tym co piękne i dobre. ''''

    4 7 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Najlepiej robić wesele w sprawdzonym już miejscu gdzie jest pewność i gwarancja że wszystko będzie tak jak powinno. W Eufori to coś z tym jedzeniem jest nie tak Jak byłam na weselu tam to każdy coś skubnął i zostawił cały talerz. A rosół wcale nie był ciepły tylko tak letni prawie zimny.

    7 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Ciepły rosół w Eufori heheheheh to się uśmiałem. Ciepły rosół to chyba tylko w kuchni bo zanim go na sale zaniosą to już jest zimny. Może tylko kucharki jadły ciepły bo goście już na pewno nie.

    7 5 Cytuj
  • 16 lis 2011

    To teraz w Gali i Eufori goście będą stać w kolejce do kuchni po ciepły rosół . Może chcą taką nową modę wprowadzić. Kto wie może się przyjmie hehhehehe

    6 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Ja byłem na weselu w Euforii i wszystko było w najlepszym porządku .Co do bankructwa Euforii to w to nie wierzcie ,facet ma tyle kasy żeby sobie kupił pół Myślenic ,Euforia to jego kolejna inwestycja ja osobiście uważam że bardzo trafna.

    3 7 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Ja byłem to nie dość że ten słynny już zimny rosół podawali. Tak od 12 obsługa już przestała się interesować co się dzieje na sali. Nie wiem jak było ustalone ale jedzenia i picia brakowało i przed czwarta już wszyscy musieli iść pomimo tego ze jeszcze było dużo ludzi.
    ak by właściciel Euforii miał tyle kasy , to dlaczego nie postawił tej sali w korzystniejszej lokalizacji np, koło zakopianki, tylko koło komunalnej .Znajomy był tam i mówił że smród nie do opisania, wyłączyli klimę , otworzyli okno jak naleciało zapaszku to do rana mieli swojskie klimaty na sali.

    6 4 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Aleście się doczepili tego rosołu. Normalnie tragedia narodowa. Wiele lokali podaje zimny rosół. Wszystko zależy od wielkości sali. Tali Rezydent też podaje zimny, a wy tylko Gala i Euforia. W strażnicach też bywają zimne.
    Na rosole świat się nie kończy.
    A takie brednie, że "znajomy mówił", śmierdzą na kilometr konkurencją.
    Chcecie mieć lokal jak marzenie? To zacznijcie dbać o nie.
    Jako bywalec wszelkiego typu sal weselnych i strażnic wiem, że wszędzie zdarzają się wpadki i każdemu coś nie pasuje. Od kuchni i sali do zespołu i sukienki pani młodej.
    Nie szkoda wam czasu na pisanie głupot?

    8 Cytuj
  • 16 lis 2011

    To prawda, że na rosole swiat się nie kończy, wpadki zdarzają sie najlepszym, ale gorzej jak jest to norma. Zależy mi na rzetelnej informacji, gdyż nie chce później żałować swojego wyboru:(

    4 2 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Monika_123 - Nie napiszę, czy Gala jest dobra, czy nie, żeby nie było że reklamuję.
    Jeżeli masz umowę na papierze z dokładna ceną i datą wesela, to nic się nie martw i czekaj na swoje wesele.
    A przede wszystkim - przestań czytać ten temat.
    Wszystkiego najlepszego.

    3 7 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Hej ludziska, podobno w Myślenicach otworzył się jakiś nowy lokal. Może koś coś słyszał, co to za lokal i gdzie. Tylko błagam nie piszcie mi o Euforii, bo to już wiem. Chodzi mi o jakiś kolejny lokal.

    1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Kolejny lokal jaki się otwiera w Myślenicach ,w miejscu gdzie była restauracja "U Babci Aliny"
    powstaje nowa restauracja.

    1 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Witam wszystkich zainteresowanych...Czytając te niektóre gnojące posty, sądzę iż tymi zainteresowanymi są albo Ci zazdrośni o sukces innych, albo też sama konkurencja....Nieważne zwał, jak zwał- to i tak tylko świadczy o Nich samych i jeśli sprawia Im to przyjemność to współczuję niskiej samooceny, bo tylko tacy w ten sposób próbują się dowartościować....Mowa tu oczywiście o ostatnich anty-wpisach pod adresem i Gali i Euforii. Co do rosołu to byłby na pewno gorący gdyby był bez makaronu, albo gdyby talerze z nim przygotowane już na stołach były podgrzewane ;-) Nie mogę zrozumieć dlaczego tak skutecznie co poniektórzy "życzliwi" próbują w tak " życzliwy i nienaganny sposób" wyrazić swoje zdanie o tym co im się nie podoba, co powinno być inaczej, gdzie powinna być usytuowana sala, czy przy takiej ulicy, czy przy innej, czy właściciele mają pieniądze, czy też nie.... Dziwie się że administrator właśnie w tym wypadku nie usuwa tych właśnie postów ponieważ ewidentnie naruszają on dobra osobiste-nawet jeśli w postach tych poświadcza się nieprawdę..... Ja osobiście byłam już na jednej z imprez w tym lokalu....a teraz wybieram się ponownie na Andrzejki, dlatego jestem tym głosem "za"... I nie rozpisujecie się że robię auto reklamę, czy że głos zabrał sam właściciel... Zabieram głos ponieważ, nie widzę powodu dla którego miała bym pisać, że coś jest nie tak, skoro moim zdaniem wszystko jest ok....A co do lokalizacji....przecież podpisując umowę nikt nie ma klapek na oczach. Jeśli przyszła para młoda wybrała właśnie taki lokal i w tym miejscu to jeśli coś komu nie pasi to pretensje do nich, anie do właścicieli, kucharzy czy nawet kelnerów bo i o nich tez była mowa....
    Ja szczerze uszanowała bym decyzję "młodych" bo to ich dzień i to im się ma podobać.....Jeśli goście nie umieją cieszyć się ze szczęścia nowożeńców, a tylko doszukiwać się mankamentów takich jak zimny rosół etc. to cóż-może warto by było zastanowić się nie nad doborem sali czy obsługi, ale właśnie gości....

    12 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Ciekawe czy byś tez tak pisała gdy by ci wesele w ostatniej chwili odwołano bo właściciel zbankrutował. Para młoda kiedy wybiera lokal ma nadzieje że serwis i jedzenie będą na wysokim poziome. Tak więc jeżeli dużo ludzi pisze na forum że coś jest nie tak to coś musi być nie tak nawet jeżeli nie wszystko jest do końca prawdą. Dlatego ludzie piszą na forum swoje opnie bo szanuj parę młoda i nikt tego na weselu im nie powie bo już jest za późno. Takie forum to jest szansa dla innej pary młodej żeby nie popełniali tego samego błędu. Zastanawia mnie zawsze czemu ci co popierają Euforia zawsze mają takie długie wypowiedzi i zawsze muszą coś dodać na koniec i zareklamować.

    5 4 Cytuj
  • 17 lis 2011

    A jeżeli Marek234 ktoś pisze, że coś jest OK, bez zarzutu to "szanowni" admini usuwają posty. Na tym forum można jedynie narzekać, bo jest to mile widziane przez administratorów.Ale wyrazić swoją pozytywną opinię już nie bardzo można, bo usuną wypowiedź. Pozdrawiam.

    4 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Czytając forum można się dużo dowiedzieć np. ktoś kto wybrał Euforie to na filmie i zdjęciach z wesela nie będzie wiadomo czy wesele było na sali czy w sklepie meblowym. Dowie się również żeby klimatyzacji nie włączać bo będzie nie przyjemny odór. Również że rosół będzie zimny i trzeba uważać na kelnerów bo może rozbić wszystkie kieliszki.
    Wybierając Gale to para młoda nie może być niczego pewna bo nie wiadomo czy wesele się odbędzie.
    Tak więc lepiej już wybrać euforie pomimo kilku nie problemów. Tylko nie przeciwnicy Eufori nie dają mi dużo minusów że chwale ten lokal :-)

    11 4 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Ciekawe jest to, że zarówno Marek234 i aaaaa popełniają podobne błędy w tekście, tzn. zjadają końcówki słów. Marek234 pisze: "...szanuj parę młodą...", a aaaaa "Tylko nie przeciwnicy Eufori...".
    Ile jeszcze nicków wymyślisz?

    6 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Ktoś tu próbuje odwrócić uwagę od tematu. Pisz na temat a nie baw się w detektywa. Przyznaje się czasami coś napisze pod innym nickiem. Nie mogę się powstrzymać temat mnie bardzo interesuje.

    7 5 Cytuj

Odpowiedz