Forum » Społeczeństwo

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

  • 25 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Buuu, a czapka jest tykalna czy nietykalna?

    Czapka z polskim godłem- orłem jest umundurowaniem Policjanta, zrywając i rzucając czapkę obrażamy i znieważamy nasze państwo i naruszamy nietykalność policjanta, tym samym łamiemy prawo.

    Tutaj było widać brak zdecydowanej reakcji Policjanta. W innej sytuacji zachowałby się pewnie inaczej.

    Tak Policja zareagowała do kobiety która miała inne poglądy niż lewicowe.

    zdjecie

    10 4 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Dopatrujecie sie w bzdurach surowego wykroczenia. Mowilem: jak PiS bedzie rzadzil nie wystarczy miejsc w wiezieniach. Trzeba bedzie cos zrobic - budowac nowe wiezienia albo obozy. Nie znam praktyki policyjnej, lecz no mam wrazenie ze policja generalnie wypelnia obowiazki przyzwoicie i zgodnie z obowiazujacym prawem. Jesli nie zakuli tej kobiety w kajdanki to widac na to nie zasluzyla.

    Kobiety w tym kraju chca zyc normalnie i w zdecydowanej wiekszosci protestujacych nie sa feministkami, tym bardziej kryminalistkami. W demonstrujacym tlumie pojedyncze incydenty sa mozliwe na kazdym protescie, smiem twierdzic nawet gdyby wyszli sluchacze pewnego katolickiego radia.

    Ciekawe ile wam placi Jaroslaw za to krecenie o kobietach - 3 zeta od posta? I dziwne, bo im wiecej PiS sie antyfeminizuje, tym chetniej kobiety manifestuja. Wiec moze po prostu szacunek dla czyjegos prawa i zdania? Dobrze wam radze, takze tu na forum,,,

    Ps. Pochwalam osobiscie z kolei pomysl na zwiekszenie zatrudnienia wiezniow jako element resocjalizacyjny, choc pamietajmy - samo to gospodarki nie ozywi,,,

    6 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Bono- babcie nie atakowały Policjantów, a to co?

    https://twitter.com/zPrawejStrony/status/790565816945213440?ref_src=twsrc%5Etfw

    Atak na funkcjonariusza na służbie i jego znieważenie.

    Za takie coś byłbyś już odwieziony na komendę.

    W kraju, w którym strażnik konstytucji, łamie bezczelnie konstytucję, gdzie Premier łamie konstytucję i trójpodział władzy oboje niszczą, jakaś feministka atakująca policjanta pod wpływem emocji ulicznych podnoszona do problemu europejskiego być może tylko przez zacietrzewionych. Moherowe babcie miały krzyże i różańce w marszach nienawiści Kaczyńskiego. Bezczeszczono symbol mojej wiary na Krakowskim Przedmieściu,po trupach do władzy. To jest podłe, to jest wredne i to na piętnować trzeba. Te miesięcznie, to szabatu czarownic. Marsze narodowców z kotwicami ma kijach bejsbolowych, to jest patriotyzm wart poparcia? Zostawcie parasolkę. To zwykły przedmiot niezwykle użyteczny w codziennym życiu.

    7 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    WKibic napisał/a:

    To jest podłe, to jest wredne i to na piętnować trzeba. Te miesięcznie, to szabatu czarownic.

    Sabaty czarownic to właśnie te czarne marsze. Zabijając niewinne dzieci służycie szatanowi a nie Bogu. Święty Jan Paweł II przewraca się w grobie widząc jak czarny grzech rozlewa się po całym kraju. Gdyby żył to przemówiłby Wam do rozumu.

    4 6 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Sabaty czarownic to właśnie te czarne marsze. Zabijając niewinne dzieci służycie szatanowi a nie Bogu. Święty Jan Paweł II przewraca się w grobie widząc jak czarny grzech rozlewa się po całym kraju. Gdyby żył to przemówiłby Wam do rozumu.

    Czy mógłbyś założyć, że znaczna część tego społeczeństwa, ma naukę kościoła w głębokim poważaniu? Czy to nie wchodzi w rachubę?

    4 2 Cytuj
  • 25 paź 2016

    To w takim razie niech nie mówią za wszystkie kobiety, że je popierają. Bo te czarne Panie są mniejszością w polskim społeczeństwie.

    1 5 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    To w takim razie niech nie mówią, że popierają je wszystkie kobiety. Bo te Panie są mniejszością w polskim społeczeństwie.

    Mógłbyś się z dziwić ile kobiet się z nimi identyfikuje, a ile ma zakneblowane usta poprawnością małomiasteczkową i obawom przed zaszczuciem.

    3 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    bono napisał/a:

    Mógłbyś się z dziwić ile kobiet się z nimi identyfikuje, a ile ma zakneblowane usta poprawnością małomiasteczkową i obawom przed zaszczuciem.

    Pisałem to od dawna. Ale zaczęli wmawiać na forum że nazwałem kobiety idiotkami. Tylko drobna uwaga mówiłem o feminach...
    Ale z propagandystami z czerskiej i ich pomocnikami tak bywa..

    2 4 Cytuj
  • 25 paź 2016
    bono napisał/a:

    Mógłbyś się z dziwić ile kobiet się z nimi identyfikuje, a ile ma zakneblowane usta poprawnością małomiasteczkową i obawom przed zaszczuciem.

    Będziecie się smażyć w piekle, ale wtedy będzie za późno na nawrócenie, przeproszenie i pokutę za swoje grzechy.

    1 4 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Pisałem to od dawna. Ale zaczęli wmawiać na forum że nazwałem kobiety idiotkami. Tylko drobna uwaga mówiłem o feminach...
    Ale z propagandystami z czerskiej i ich pomocnikami tak bywa..

    Jakie tam feministki?
    One tylko mają odwagę głośno mówić i nie dają sobie zakneblować ust.
    A na pozostałe, które myślą podobnie, ksiądz z ambony krzyknie i zwijają( kładą) uszy po sobie.

    3 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Będziecie się smażyć w piekle, ale wtedy będzie za późno na nawrócenie, przeproszenie i pokutę za swoje grzechy.

    Im to lotto. Kościół i tak się na nie wypiął.

    Zresztą ja też, jako gorszy sort nie jestem ulubieńcem kościoła.
    I odpłacam tym samym. Ale jest nas już jest tak dużo, że gdy przyjdzie zmiana władzy, to będzie to zmiana radykalna i równie surowa jak obecna, ale w 90% w innym kierunku.

    Domyślam się, kto wtedy będzie ulubionym tematem Wiadomości TVP.
    A będzie co pokazywać.

    3 1 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    To w takim razie niech nie mówią za wszystkie kobiety, że je popierają. Bo te czarne Panie są mniejszością w polskim społeczeństwie.

    To niech PiS nie mówi, że ma poparcie Narodu. 82% Polaków nie głosował na PiS. Pokory trochę i nie strasz piekłem, bo się ośmieszasz i potwierdzasz , że Średniowiecze tuż tuż. Argumenty, drogą, argumenty. Od nauczania JPII to odszedł nasz Episkopat i wielu wiernych, którzy go czczą jak bożka, a nic z jego nauczania nie podjęli i nie stosują.

    5 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    bono napisał/a:

    Im to lotto. Kościół i tak się na nie wypiął.

    To one wypięły się na Kościół i jego nauczanie. Chcesz być w Kościele to musisz stosować się do jego zasad a nie robić na odwrót i jeszcze się tym chwalić.

    3 5 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Nerwy widzę puszczają,już post pod postem(za odpowiadanie samemu sobie nie powinni Wam płacić) ale trudno sie dziwić takie święto i jeszcze przystąpił do Was specjalista od skoków przez płot który obiecał 2 miliony szabel do obalenia Kaczora.Jeszcze jak zacznie grać w Lotka to i fundusze na hejterów wzrosną.Trzeba przyznać wspaniały prezent
    http://wpolityce.pl/polityka/313072-walesa-oglasza-koniec-ukladu-z-kod-i-wspiera-schetyne-wszystko-po-to-by-odsunac-pis-od-wladzy
    z okazji dzisiejszego święta
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Kundelka
    pocieszające jest to
    http://niezalezna.pl/88132-poczatek-konca-kod-u-lech-walesa-niszczy-swoj-mit-co-zrobil

    3 4 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Będziecie się smażyć w piekle, ale wtedy będzie za późno na nawrócenie, przeproszenie i pokutę za swoje grzechy.

    To juz nie do konca chrzescijanskie, nikt nie ma prawa potepiac. Za forumowego kaznodzieje? A jak tam sekta Jaroslawa - wyznawcow przybywa?

    To co sie dzieje bardzo zaszkodzi Kosciolowi, na szczescie hierarchowie dostrzegli to, przynajmniej niektorzy. Politycy chca byc na pokaz bardziej papiescy niz papiez, a jednoczesne rozdwojenie jazni - mowa nienawisci, oszczerstwa i notoryczne krecenie. Czy tak jest po katolicku?

    3 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    To one wypięły się na Kościół i jego nauczanie. Chcesz być w Kościele to musisz stosować się do jego zasad a nie robić na odwrót i jeszcze się tym chwalić.

    W kościele, tak ale poza Kościołem, nie!
    No chyba, że jesteśmy państwem wyznaniowym i kler jest sądem, prawem i sumieniem.
    Ale wtedy, każdy ma obowiązek chodzić do kościoła i wybory są niepotrzebne.
    Episkopat zastępuje sejm, a plebanie władze gminne, biskupi wojewódzkie itd.
    I jest na to zgoda, jeżeli większość przyjmie konstytucję, o kierowniczej roli kościoła. Ale wtedy po co nam Macierewicz i Kaczyński?

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    To juz nie do konca chrzescijanskie, nikt nie ma prawa potepiac.

    Aborcja jest zabijaniem i nic tego zmieni.

    2 4 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Aborcja jest zabijaniem i nic tego zmieni.

    W Ruandzie, mordowali bez aborcji pół narodu. Nie widział, tam świat wielkiej determinacji kościoła, by zakończyć te zabójstwa.

    5 1 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Mówimy o Polsce, nie jestem specjalistą od historii Ruandy, nie żyję w Ruandzie, nie wiem gdzie to dokładnie jest i gó*no za przeproszeniem mnie to obchodzi co tam się dzieje.

    Tak samo Ruandczyków gó*no za przeproszeniem obchodzi co dzieje się w Polsce, bo nie wiedzą gdzie to leży, także wyskakujesz z jakimś argumentem z dupy ...

    2 7 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Byla juz mowa - fanatyzmem tez nic nie zdzialasz. Polska byc moze domaga sie demokratycznego referendum w tej sprawie zamiast podniesienia reki przez poslow, w wiekszosci facetow. A wszystko za przyzwoleniem jednej osoby - Kaczynskiego faktycznie od roku rzadzacego Polska jako posel!

    Ktos kieruje sie chrzescijanskimi zasadami - aborcji nie dokona. Przyjeto kiedys kompromis, jesli mozna cos poprawic w tej materii na pewno nie sila. No i nie serwujcie Polakom na sile panstwa wyznaniowego, RP jest panstwem swieckim rozdzielajacym Kosciol od panstwa, o innym brzmieniu Konstytucji na ten moment mi nie wiadomo. Konstytucja napisana przez Jaroslawa lezaca gdzies pewnie jeszcze w jego biurku cos takiego wprowadzala i byla ciemna jak sredniowiecze.

    Aborcja, a co z rozwodami? Kara wiezienia czy amnestia dla rozwodnikow, a co z pisowskimi rozwodnikami pytam?

    6 2 Cytuj
  • 25 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Mówimy o Polsce, nie jestem specjalistą od historii Ruandy, nie żyję w Ruandzie, nie wiem gdzie to dokładnie jest i gó*no za przeproszeniem mnie to obchodzi co tam się dzieje.

    Tak samo Ruandczyków gó*no za przeproszeniem obchodzi co dzieje się w Polsce, bo nie wiedzą gdzie to leży, także wyskakujesz z jakimś argumentem z dupy ...

    I tu błąd robisz, bo to katolicki kraj bardziej niż Polska, a wpływy kleru porównywalne. A morderstwo jest mordertwem, katolicy mordują katolików. Mogą co ? Tam kościół dopuszcza zabijanie ludzi, u nas płodów, nie. A Bóg ten sam. A może ta troska o życie, to zwykły fałsz?

    5 4 Cytuj
  • 25 paź 2016

    I nawiązując do .prywatnie. katolik nie ma prawa zabijać płodu! Jak zabije, to najwyższa kara, ale kościelna czyli brak rozgrzeszenia i wyny ze wspólnoty!

    Ale jest połowa społeczeństwa, dla którego aborcja nie jest zabójstwem. I jeżeli oni nie są katolikami, to katolicy nie mogą im narzucać siłą swoich wartości. Tak jak Turcy, nie zmuszają Niemców, do wyrzeczenia się alkoholu.

    Kościół ma bardzo bylejakich wiernych, nie ma do tych wiernych za grosz zaufania, i wymusza na państwie, by to zastosowalo prawo kościelne, ako powszechnie obowiązujące.

    6 2 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Witaj krowka123 - fajnie że jesteś na miasto info.

    Czekam na odp na moje pytania z Wczoraj 12:16 i 12:36
    Abyś nie musiała szukać zacytuje.

    "Rozumiem. Według Was chore dzieci lub dzieci urodzone w wyniku gwałtów powinni adoptować ludzie nie mogący mieć swojego potomstwa.

    Kontrowersyjna teza.
    Chcecie tych ludzi karać dwa razy? Traktujecie dzieci jak kukułcze jako. Sami ich nie chcecie a podrzucacie innym.

    A może nienawidzący innych niż Wy katolicy i wybielający nepotyzm, kolesiostwo i nieuczciwość pisu DACIE DOBRY PRZYKŁAD I POMOŻECIE ADOPTUJĄC CHORE DZIECI.
    Przecież nie jesteście tylko teoretyzującymi pustakami. Uratujcie niechciane życie. Uratujcie dziecko gwałciciela. Zajmijcie się nim."

    "Najwięcej szczekają Ci co nic nie robią.
    Co dzis, wczoraj, tydzień temu zrobiłeś dla dzieciaków?

    Ja z bliskimi mi osobami zrobiliśmy zbiórkę odzieży i środków finansowych.

    A Ty albo krowka123?
    Pochwalcie sie."

    5 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 25 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Rzeźnik z tego Kaczyńskiego jest niezły.
    Co dzień to człowiek słyszy coraz lepsze herezje.

    ---------------------------------
    Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię - zapowiedział prezes PiS.

    http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/983726,kaczynski-o-aborcji.html
    ---------------------------------

    Rzeźnikami są co co przedmiotowo traktują dziecko. Najpierw invitro, a potem aborcja. Bo jakoś mało kto mówi że dziecko przez które profesor Chazan miał problemy było z invitro! Bo statystyka jest nieprzychylna i pokazuje wyrażnie że z invitro jest wiekszy odsetek inwalidów niż z naturalnego zaplodnienia.

    1 4 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Moi Drodzy,
    Nie bójmy się wyrażać głośno swoich poglądów, mówić o przekonaniach i poglądach.
    Wczoraj w Krakowie znowu byliśmy na Błoniach. Tym razem KOD Małopolska wspierał Strajk Kobiet, bo #mamydosc. Dziewczyny były cudowne.
    W pisowskim Krakowie stawiło się kilka tysięcy ludzi. Kraków budzi się i mówi "mamy dość".

    zdjecie

    https://www.youtube.com/watch?v=SoDLhcm_15c&feature=youtu.be

    A oto fotografia z protestu na Błoniach 23.10.2016.

    zdjecie

    Dziękujemy mieszkańcom Myślenic na udział w obu akcjach. Jesteście Wielcy !

    9 5 Cytuj

Odpowiedz