Forum » Społeczeństwo

Euro za i przeciw

  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Nigdy nigdzie nie deklarowałem się jako konserwatysta.
    zawsze byłem 100% liberałem.
    jeżeli tego nie odczytałeś, to jest mi Ciebie bardzo żal.

    Ja o niebie ty o piekle, ale nam w zanadrzu mały cytacik dla Ciebie

    Bono globtroter, wierzący, przyjmujący komunie, krytykujący księdza
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3573,czy-to-prawda-zmiana-ksiezy.html

    [cytat]W państwach równie katolickich jak Polska, w czasie mszy cały Kościół przystępuje do komunii, ostatnio zaobserwowałem to również w Portugalii i Chorwacji.
    Czy poza zwyczajowymi praktykami, Polska ma swój kodeks postępowania katolickiego?
    Podobnie , z wejściem do kościoła, w/w państwach nie ma przyklękania tylko skłonny i przezegnanie się. [/cytat]

    Liberałowie są anytKościelni. :)

    buUUU

    hipokryta...

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Ja o niebie ty o piekle, ale nam w zanadrzu mały cytacik dla Ciebie

    Bono globtroter, wierzący, przyjmujący komunie, krytykujący księdza
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3573,czy-to-prawda-zmiana-ksiezy.html

    Liberałowie są anytKościelni. :)

    buUUU

    hipokryta...

    Co ma piorun do wiatraka?
    Tracisz u mnie szacunek, a był moment, że taki cię darzyłem.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Co ma piorun do wiatraka?
    Tracisz u mnie szacunek, a był moment, że taki cię darzyłem.

    Zmieniłeś po raz kolejny temat, bo stał się dla Ciebie niewygodny to i ja zacząłem :).

    Nie chce być szanowany przez Ciebie. Nie masz za grosz honoru i będę ci to wytykać na każdym kroku.

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Zaczniemy od tego jak w 2017 roku grilowales Kazimierza, a potem byłeś oburzony ze taki-gość grilluje Kazia. Do tego, przeanalizujemy czy faktycznie byłeś w stanach i Niemczech.

    M

    Przywołuję ten tekst, na który nie odpowiedziałem, bo potraktowałem, że jest napisany pod wpływem emocji więc piszesz bez zastanowienia.
    Ale widzę że rzeczywiście masz problem z odbiorem treści z podtekstem, dlatego wyjaśnię, że w temacie chodziło o grilowanie, ale bez wykorzystywania personaliów strony przeciwnej.
    Grilowanie w kominiarce na twarzy to zlecona robota na załatwienie (skompromitowanie) przeciwnika
    Brzydzę się takimi metodami.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Przywołuję ten tekst, na który nie odpowiedziałem, bo potraktowałem, że jest napisany pod wpływem emocji więc piszesz bez zastanowienia.
    Ale widzę że rzeczywiście masz problem z odbiorem treści z podtekstem, dlatego wyjaśnię, że w temacie chodziło o grilowanie, ale bez wykorzystywania personaliów strony przeciwnej.
    Grilowanie w kominiarce na twarzy to zlecona robota na załatwienie (skompromitowanie) przeciwnika
    Brzydzę się takimi metodami.

    I dlatego sam jechałeś po gościu, który się podpisał z imienia i nazwiska, a ty nie? Hipokryta!

    Bono atakuje użytkownika, bo pisze wiersze antyPiS

    [cytat]Raz Kzimerz - nieborak
    By się wysrać, wlazł za krzak.
    Naciągnął skorupę, wypiął dupę,
    Chciałby wreszcie zrobić kupę !
    [/cytat]

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5944,pol-zartem-i-calkiem-na-serio,2.html

    Bono broni użytkownika, który zmienił opcje polityczną po dwóch latach

    [cytat]Nie nie podoba mi się ten dialog.
    Po pierwsze, twój zapał w równaniu się z Kazimierzem, stawia Ciebie w tym samym świetle.
    Grając na słabości Kazimierza, którą upatrujesz w jego wieku, sam się próbujesz dowartościować, ewentualną młodością.
    Kazimierz podpisuje swój tekst z imienia i nazwiska. Jeżeli ty bijesz w jego wiek, podaj swoje personalia
    i w tedy będziecie kwita.[/cytat]

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14492,pol-zartem-i-calkiem-na-serio-czyli-powtorka-z-rozrywki-kazimierz-blazej.html

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    I dlatego sam jechałeś po gościu, który się podpisał z imienia i nazwiska, a ty nie? Hipokryta!

    Bono atakuje użytkownika, bo pisze wiersze antyPiS

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5944,pol-zartem-i-calkiem-na-serio,2.html

    Bono broni użytkownika, który zmienił opcje polityczną po dwóch latach

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14492,pol-zartem-i-calkiem-na-serio-czyli-powtorka-z-rozrywki-kazimierz-blazej.html

    Ale jaja, masz w minutę cytaty, jesteś zawodowcem.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Ale jaja, masz w minutę cytaty, jesteś zawodowcem.

    Mówiłem ci - przygotowałem się i rozbudowuje pulę cytatów dowodzących Twojej niepohamowanej hipokryzji.

    :)

    Będziemy się świetnie z sobą bawić. Uwierz mi.

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    A dalej nie było tam powoływania się na wiek, zawód itd.
    nie doczytałeś a już odpowiedz. Ogarnij się.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    A dalej nie było tam powoływania się na wiek, zawód itd.
    nie doczytałeś a już odpowiedz. Ogarnij się.

    Jechałeś po gościu który się podpisał z imienia i nazwiska!

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Jechałeś po gościu który się podpisał z imienia i nazwiska!

    Jechałem po jego poezji nie po personie, takie trudne?
    A w ogóle, masz jakiś problem emocjonalny, jeżeli go chcesz rozładować na tym forum, to chyba nie jest właściwe miejsce,
    ale jeżeli jestem pomocny to słucham.......

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Polecam lekturę KS. prof. KUL , kierownika Katedry Etyki,zajmującego ten sam pokój, co kiedyś kardynał Karol Wojtyła Alfreda Wierzbickiego pt. " Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa". A jak Cię interesuje homoseksualizm na plebaniach w Polsce to sięgnij po publikacje KS. Isakowicz-Zaleskiego. To nie skrót myślowy, lecz efekt badań nad lobby homoseksualnym w Watykanie. Publikacja wkrótce się ukaże. Nie poniżaj przy okazji ludzi z Pcimia, mierząc ich swoją miarą. Skomplikowany język zwierciadłem zakłamanej duszy.

    Nie interesują mnie te publikacje. Dla mnie publikacja związana z klerem i ludźmi to Biblia, z niej czerpię. Co chcesz znaleźć w tych publikacjach? Potwierdzenie, podejrzenia, pokutę, karę?
    Nie chce mi się klepać tego drugi raz, tu masz na 4tej stronie, tak od połowy, moje zdanie.
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14652,co-powie-ryba-ktora-psuje-sie-od-ogona,4.html

    Powiedzcie mi tylko co jest Waszym celem na zmianę z Bonem co do tej pedofilii w kościele? Jak nie jeden to drugi. Zapytam zatem i Ciebie? Ilu znasz tych pedofilów? Chwyć i złap, osądź. Po cholerę po raz kolejny tutaj o tym i znów tylko gadasz. Zrób coś. ty potrafisz tylko gadać, nic ponad to. Do tego gadasz toksycznie.
    Ogólnie co to ma być? Co chwile te same tematy, naprowadzane przez was w tą samą stronę. Mam wrażenie, że ciągle jeden z drugim wracacie do tego samego : kościół, kler, Żydzi, USA, wasza krwawica, UE i tak w kółko.
    To co do Bona to i do Ciebie tylko nie wiem w jakim celu na zmianę oracie to samo pole. Czytać nie umiesz? Nie pamiętasz? Schizofrenia starcza?

    Vivaldi napisał/a:

    Co to miało być? Wiesz, że % pedofilstwa wśród kleru to zaledwie promil pedofilstwa wśród ogółu ludzi spoza kleru. Czy wśród ogółu ludzi to nie jest w sprzeczności z nauką Chrystusa? Jest w takiej samej sprzeczności z nauką jak wśród kleru więc nie wiem po co analizę opierasz na klerze twierdząc, że nagonkę robi ktoś a nie Ty? Nie odnosisz pedofilstwa procentowo do nas wszystkich ludzi których nauka Chrystusa dotyczy. "Kościół jest święty - ale tworzą go ludzie grzeszni" :-)

    Nikt Cie nie zmusza abyś brał przykład ze "złego" kościoła, bierz przykład ze strony tego "dobrego" kościoła, wszak wybór należy do Ciebie - podobnie jak sumienie , wolna wola i wolny, mądry wybór dany przez ducha świętego. Nikt Cię nie przymusza abyś żył tym i chłonął to co złe. Zrób krok więcej : nie bierz żadnego przykładu z kościoła, z Franciszka, z gadania w TV, bierz przykład z wiary. Jeśli widzisz kościół prawdziwej wiary stąd czerp, jesli widzisz kościół złej wiary odwróć się i odejdź. Nikt Cię nie trzyma. Jeżeli podczas niedzielnej mszy (nie wiem czy chodzisz do kościoła czy na mszę, bo to różnica) zobaczysz w księdzu pedofila bo tak się dzieje i działo, bo tak napisano to po coś przyszedł? Raczej nie szukać nauki Chrystusa i jego samego w kościele, przyszedłeś szukać pedofila. Znalazłeś ? Chwała Ci za to. Osądź go, oddaj w ręce sprawiedliwości i wróć. Wróć szukać znowu.....tylko kogo? Kogo chcesz znaleźć w kościele, w wierze, w modlitwie???

    I pamiętaj tak jak modlitwa to nie klepanie tekstu tylko świadectwo tak kościół to nie kler tylko wspólnota Ty,ja,my. Budynku i kleru może zabraknąć ale wspólnota jeśli jest w wierze lub jest wiara we wspólnocie to wspólnota pozostanie. Wybierasz Ty.

    https://www.deon.pl/spolecznosc/artykuly-uzytkownikow/wiara-i-kosciol/art,310,czy-kosciol-jest-potrzebny.html

    Taaaaa świetny temat w temacie EURo !

    3 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Jechałem po jego poezji nie po personie, takie trudne?
    A w ogóle, masz jakiś problem emocjonalny, jeżeli go chcesz rozładować na tym forum, to chyba nie jest właściwe miejsce,
    ale jeżeli jestem pomocny to słucham.......

    Czyzby, to co to sa za teksty? Nie dość że cytuje twoje załosne teksty sprzed 2 lat, to jeszcze udajesz, że to nie jest obrażanie? WYzywasz gościa od komuchów, patrzysz mu do portfela, jedziesz mu po ukończonej szkole. Bono w całej krasie.

    bono napisał/a:

    A dalej nie było tam powoływania się na wiek, zawód itd.
    nie doczytałeś a już odpowiedz. Ogarnij się.

    Jechałeś po wykształceniu - cytat

    [cytat]bono 12.04.2017 - 6:57
    Myślę, że Szkoła Rolnicza, której byłeś abiturientem, jest z Ciebie dumna.[/cytat]

    Co to jest?

    [cytat]Gdy myślę o gawędzie
    mam na myśli słupa
    który innych
    wyzywa od przygłupa
    Mam radę mądralo
    z bajką o przygłupie
    wytrzeźwij a potem
    spój w lustro, co widzisz? (jołopie?)[/cytat]

    co to jest?

    [cytat]Widzę że dowartosciwujesz się już sam,
    ja takiej jołopskiej pewności siebie , na szczęście nie mam.
    Pewnie gdybym połknął butle dwie
    miałby przytepienie podobne do Ciebie
    Ale trzeźwą główę mam
    I pijaczynie juz wiecej nie odpowiadam.[/cytat]

    [cytat]I ty, który pławiłeś się w luksusach, (w stosunku do nas bo w tamtym społeczeństwie pewnie byłeś uchodźcą) , ciężko pewnie pracując ale jednak, my nawet harując na walcowni w hutach byliśmy jak niewolnicy, ty który stchórzyłeś widząc komunistyczną codzienność i zwiałeś na zachód, ty nazywasz ludzi komuchami?[/cytat]

    [cytat]Trzeba było wrócić i pokazać jak nie być komuchem w tej komunistycznej Polsce, a nie robić gieroja ze siebie popijając whisky czy finlandię, przegryzając szynką, podczas gdy w tym kraju ludzie kupowali na kartki czyściochę, i przegryzali koreczkiem z sera, a po kawę stali w kolejkach a cukier, buty i inne podstawowe produkty kupowali na kartki, a po benzynę też na kartki stali w kilometrowych kolejkach.

    Wiesz co, może pouczaj , to społeczeństwo, w które ci wtedy płaciło i w którym pewnie byłeś dziadem, a po przywiezieniu kasy do biednego kraju, naraz się tak dowartościowałeś, że próbujesz dzisiaj to społeczeństwo pouczać.[/cytat]

    Tu jedziesz po gościu za to co ma...

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    Widzę, że ci nie pomogę.
    Przepracowanie!

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Widzę, że ci nie pomogę.
    Przepracowanie!

    Zawsze tak reagujesz jak ktoś pokazuje Twoją hipokryzję?

    Współczuje.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Zawsze tak reagujesz jak ktoś pokazuje Twoją hipokryzję?

    Współczuje.

    Naucz się tych tekstów na pamięć.
    Jutro cię przepytam.
    Masz tylko tę noc!

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Naucz się tych tekstów na pamięć.
    Jutro cię przepytam.
    Masz tylko tę noc!

    Spoko, mam notatnik w iPhonie - wystarczy mi zeby miec pod reka.

    ——————
    Bono człowiek antyPO
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3507,prezes-miejskiego-zakladu-wodociagow-i-kanalizacji.html

    [cytat]bono 17.01.2014 - 7:26
    Jest też specjalistą od polityki (organizowanie kampanii wyborczych) i funkcjonariusz PO.
    Przed wyborami oni wszyscy naraz wypierają się swojej przynależności partyjnej.
    [/cytat]

    Odbijanie argumentów i oskarżenia, że osoba nie zgadzająca się z Bono to osoba politycznie umoczona

    [cytat]Widzę, że należysz do rodziny prezesa, bo nie znam ani jednej osoby, która miała by dobre zdanie o prezesie.
    Popatrz wyżej na te plusy za pożegnaniem prezesa. I ciągle rosną.[/cytat]

    ——————
    Bono przyznaje, że biznes rozwija się niezależnie od władzy politycznej

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/4778,kocham-pis,2.html

    [cytat]Kraj rozwija się gospodarczo bez polityków. Kolejne partie są jedynie baśnią, która podtrzymuje społeczeństwo w nadziei na lepsze.

    A ponieważ przyszło zmęczenie materiałowe (ciągle te same twarze), czas na zmiany.
    Dobrze, że jest na kogo.
    Czy będzie lepiej, pewnie tak z uwagi na to że biznes się rozwija niezależnie od opcji politycznej a bez niego żadna partia sukcesem pochwalić się nie może, nawet już Kuba do tego doszła.[/cytat]

    A tutaj już krytyka Kościoła

    [cytat]Otoczak w okół kościoła to tradycja i pewien kult. Nie zamieniał bym go na kostkę brukową, Będzie raj dla deskorolkarzy i rowerzystów.
    Co do finansowania przez Miasto remontu terenów kościelnych, jestem zdecydowanym przeciwnikiem, bo w następnej kolejności parafia będzie tylko administratorem kościoła a wszelkie remonty przejdą na Miasto.
    Było by to logiczne, gdyby majątek parafii przeszedł w ręce Miasta i miasto wynajmowało by te nieruchomości na cele kultu, za opłatą.
    Burmistrz kupuje sobie nietykalność ( a kościół teraz jest trzecią władzą), czyli zapewnia sobie spokój po oddaniu władzy./cytat]

    http://miasto-info.pl/myslenice/12563,myslenice-podpisali-umowe-na-rewitalizacje-centrum-prace-zaczna-od-alejek-wokol-kosciola.html

    Taki jest właśnie bono, jak ktoś dosrywa jego znienawidzonej opcji politycznej to super i bronimy swojego, ale jak dosrywa jego ulubieńcom, to bono oburzony i schodzi językiem do poziomu rynsztoka.

    Bono przyznaje, że jest katolikiem

    [cytat]Jako katolik postuluję, aby skończyć z dyskryminacją i przestać zatrudniać w niedziele pozostałą większość społeczeństwa.[/cytat]

    http://miasto-info.pl/myslenice/12193,niedziela-z-zamknietymi-sklepami-jak-oceniacie-zmiane-przepisow.html

    Tu Bono przyznaje, że solidarność trzeba pożegnać

    [cytat]Tak jak było na początku po 1989 Kozłowiecki, Moszumański, Kot, Nowacki, Kurowski

    a Powiat Kalisz,Paniak,Gumularz

    na poziomie powiatu i gminy było ciężkie tarcie, żarli się w rodzinie i to wraca.
    Czas pożegnać na zawsze byłą solidarność i zbudować nowe, nierewolucyjne struktury. Bo byłym blokom solidarności, wydaje się, że wojna trwa dalej i teraz sami szukają dla siebie wroga.[/cytat]

    http://miasto-info.pl/myslenice/12855,myslenice-afera-krzeselkowa-czyli-radni-kloca-sie-o-miejsca-przy-stole-wideo.html

    Bono cytuje Jezusa

    [cytat]Jezus powiedział do swoich uczniów: «Powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. Jeśli cię kto uderzy w policzek, nadstaw mu i drugi. Jeśli zabiera ci płaszcz, nie broń mu i szaty. Dawaj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie. Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to należy się wam wdzięczność? Przecież i grzesznicy okazują miłość tym, którzy ich miłują. I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaka za to należy się wam wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to należy się wam wdzięczność? I grzesznicy pożyczają grzesznikom, żeby tyleż samo otrzymać. Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, ubitą, utrzęsioną i wypełnioną ponad brzegi wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie».
    [/cytat]

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3765,czy-mozna-zyc-blisko-boga-i-daleko-od-kosciola,10.html#c178849

    Bono tutaj sam przyznałeś, że demokracja to głos większości

    [cytat]Jak mogli burmistrza uniewinnić?

    Jest tylu chętnych na burmistrza, no ale, żaden nie jest wybierany przez większość.
    Ale głupia ta demokracja.
    Przydała by się jakaś społeczna kontrola, coś a la Egzekutywa PZPR albo Parafialna[/cytat]

    http://miasto-info.pl/myslenice/5965,zmyslenice-burmistrz-uniewinniony-w-sprawie-dot-wysypiska-smieci.htm

    Bono ma w rdzinie imigrantow

    [cytat]Mam emigrantów Twojego pokroju, nawet w rodzinie. Z za wody pouczają co dobre a co złe. Do takich należy też Cejrowski, który jest emigrantem, żerującym na gotowcu, czyli jedzie do kraju, do którego dobrobytu się nie przyczynił i wychwala się jakim to on mądrym jest uciekinierem i w jakim to świetne zorganizowanym społeczeństwie żyje.
    Zawsze takim jak wy, zadaję pytania:
    jaka jest wasza zasługa w tym że np. Wiedeń czy NY, są takie wspaniałe?

    I jaka jest wsza zasługa, że nie zważając na opcję polityczną , która nas prowadzi od 1990 r. ten kraj zostawił w tyle sąsiadów, do których niedawno ten naród jeździł w poszukiwaniu proszków do prania, tenisówek, wędlin, kawy, czekolady, dezodorantów, mydełek FA, papieru toaletowego itd itp. i przejechania się po ich"pięknych" drogach?

    I czy to zawdzięczamy, tym którzy w komunie zostali, obijali się (jak piszesz), służyli komunie i ZSRR, (jak sugerujesz), i budowali państwo od zera, 
    czy moralizatorom z emigracji, którzy na starość powracają, by po tej komunie odbierać comiesięczne emerytury, korzystać z darmowej opieki szpitalnej i skubać gdzie się da to społeczeństwo, na które w czasach trudnych wypięli dupę .

    Taka jeszcze uwaga dla piewcy Kaczopodobnych, te zmiany nie nastąpiły przez ostatnie dwa lata. I na nie pracowało całe społeczeństwo, niezależnie od opcji politycznej, a śmietankę chce spijać jedna opcja, przypisując sobie harówę całego społeczeństwa od 1990r[/cytat]

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5944,pol-zartem-i-calkiem-na-serio,3.html

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    I relanium, znakomicie uspokaja.
    Kupkę, siusiu, paciorek i do łóżeczka.
    Dobranoc.

    4 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    I relanium, znakomicie uspokaja.
    Kupkę, siusiu, paciorek i do łóżeczka.
    Dobranoc.

    Czemu relanium, świetnie się bawię najpierw jedziesz po facecie, za wykształcenie, za to co ma, za to kim był, a potem go bronisz, bo zmienił optykę. I jeszcze się tego wypierasz. Będę za tobą chodził po forum, tam gdzie będziesz probować filozofować, bo to świetnie dyskredytuje wszystko co piszesz.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    A z rana zacznij pisać opowiadania o Bono.
    Będzie hit i jeszcze kasę przytulisz.

    4 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    A z rana zacznij pisać opowiadania o Bono.
    Będzie hit i jeszcze kasę przytulisz.

    Zastanowię się. Ale żeby pisać opowiadania, użytkownik musi stać się legendarny, może zacznij od skasowania konta. Tylko nie rób jak Kibic. Jeden feniks nam na forum wystarczy.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Nie interesują mnie te publikacje. Dla mnie publikacja związana z klerem i ludźmi to Biblia, z niej czerpię. Co chcesz znaleźć w tych publikacjach? Potwierdzenie, podejrzenia, pokutę, karę?
    Nie chce mi się klepać tego drugi raz, tu masz na 4tej stronie, tak od połowy, moje zdanie.
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14652,co-powie-ryba-ktora-psuje-sie-od-ogona,4.html

    Powiedzcie mi tylko co jest Waszym celem na zmianę z Bonem co do tej pedofilii w kościele? Jak nie jeden to drugi. Zapytam zatem i Ciebie? Ilu znasz tych pedofilów? Chwyć i złap, osądź. Po cholerę po raz kolejny tutaj o tym i znów tylko gadasz. Zrób coś. ty potrafisz tylko gadać, nic ponad to. Do tego gadasz toksycznie.
    Ogólnie co to ma być? Co chwile te same tematy, naprowadzane przez was w tą samą stronę. Mam wrażenie, że ciągle jeden z drugim wracacie do tego samego : kościół, kler, Żydzi, USA, wasza krwawica, UE i tak w kółko.
    To co do Bona to i do Ciebie tylko nie wiem w jakim celu na zmianę oracie to samo pole. Czytać nie umiesz? Nie pamiętasz? Schizofrenia starcza?
    Taaaaa świetny temat w temacie EURo !

    Tematu pedofilii nie poruszałem. Znów mi wmawiasz. Starałem tylko potwierdzić uwagę Stróżaninka, że obłudnym jest być homo i udawać kogoś innego. Podałem, że homo księża wg badań są bardziej ortodoksyjni w nauczaniu o tym niż pozostali. To ty się rozgdakałeś o kościele i pedofilii, o wiernych i ich reakcji. Nikt tu KK nie atakuje. Dlatego podałem nazwiska dwóch księży, którzy o grzechach księży piszą. Jeden nie z mojej bajki, drugiego bardzo szanuję.

    2 4 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Zastanowię się. Ale żeby pisać opowiadania, użytkownik musi stać się legendarny, może zacznij od skasowania konta. Tylko nie rób jak Kibic. Jeden feniks nam na forum wystarczy.

    W twojej głowie, to ja już jestem legendarny.
    Kasowanie konta, to głupi pomysł, nie znasz się na marketingu - zupełnie.

    4 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    W twojej głowie, to ja już jestem legendarny.
    Kasowanie konta, to głupi pomysł, nie znasz się na marketingu - zupełnie.

    Nie moja działka. Ale bycie hipokrytą / osobowością dysocjacyjną to też słaba opcja. Hannibalem Lecterem forum nie będziesz. Co najwyżej Dr. Quin.

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Zastanowię się. Ale żeby pisać opowiadania, użytkownik musi stać się legendarny, może zacznij od skasowania konta. Tylko nie rób jak Kibic. Jeden feniks nam na forum wystarczy.

    Przecież zrobiłeś to samo. Powiem prosto STRUGASZ DURNIA.
    Odrodziłeś się z konto usunięte. Nie masz ambicji. Jak się usuwasz to na zawsze.

    4 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Przecież zrobiłeś to samo. Powiem prosto STRUGASZ DURNIA.
    Odrodziłeś się z konto usunięte. Nie masz ambicji. Jak się usuwasz to na zawsze.

    Wyłączyłem profil, aby odpocząć od powiadomień od Ciebie - 5 razy kasowałeś i wrzucałeś post do "Eurowicji" bo chciałeś dosrać Vivaldiemu.

    To było urocze. Ale uznałem, że lepszą opcją, będzie rozwalanie ci śmieszkowania i narracji - mnie to bawi.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz