Forum » Sport Cracovia

• 31.03.2011 - 14:04
    gość: Wisła Krakow napisał/a:
    mowiac ze Wisla jest anty tak samo jak cracovia osmieszacie sie... My jak robimy cos anty to robimy to z jajem jak np. vlepki czy wspomniana koszulka judasbusters.. U was ciezko znalezc gadzet ktory nie bedzie mail przekreslonej białej gwiazdy... Co do grafów to porownaj sobie w Krakowie ansze i Wasze. U nas jest bardzo duzo pieknych grafiti Wislackich, niekiedy sa robione dla was prezenty jak np. na swieta wielkanocne, boze narodzenie czy dzien kobiet ale sa to robione grafy anty z jajem. Jasne ze mozna i znalezc takie z przekreslona zydowska gwiazda bo i takie sa potrzebne ale wiekszosc scian jest ozdobiona wislacko czego nie mozna powiedziec o was gdzie praktycznie nawet w tagach uzywacie przekreslonej gwiazdy. (to wasz herb czy co ? ) co do pociskow na meczach. Prawda jest taka ze co mecz cisniecie po Wisle i nie mow mi ze jest inaczej bo nie masz racji. Zauwaz na Wisłe, my jedziemy wam tylko na derbach ale to sie rozumie samo przez siebie bo to specyficzny mecz. Nawet wasz przywódca M. nosi kurtke ze skóry z przekreslona gwiazda a bardzo znany kibic T. ma wydziarana "anty Wisłe" z tyłu głowy. Podsumowujac to smieszy nas to wasze anty i nie tylko nas bo i cała Polske bo wszyscy sie juz smieja ze zeby byc prawdziwym kibicem Cracovii trzeba:1.Nienawidzić Wisły.2.Dopiero kochac swoj klub. Nawet jest filmik na youtube gdzie bodajze na wyjezdzie w Grodzisku kibic waszej druzyny dostaje po głowie za to ze nie chce spiewac WTSK. My robimy anty z jajem i sporadycznie zebyscie nie pomysleli ze o was nie pamietamy a wy anty jestescie cały czas :) I fajnie bo wasza nienawisc umacnia nasza wiare!
    moje posty tez lecą.....niestety...

a wiec zacznę kulturalniej.

Tak M ma taką kurtkę, tak T ma anty gwiazdę wytatuowaną z tyłu głowy. I co z tego? dla mnie to moze miec nawet na czole myszkę miki jak mu to się podoba-:) To są nasi hooligani i rzeczą oczywistą dla nich(POWTARZAM DLA NICH!!!) jest to, ażeby pokazywać na kazdym kroku nienawiść do Was i vice-versa. Po Twoim poscie widzę, ze jestes zoorientowany w swiadku kibicowsko-hooliganskim, ale...Twoj post jest bardzo subiektywny i broniący tylko Waszej strony błoń, gorszej oczywiscie, zeby byla jasnosc-:)

Miłość do klubu...jest rzeczą oczywistą dla wszystkich kibiców, niewazne czy Cracovii czy innego klubu, jest to sprawa pierwszorzędna. Nie bedę ukrywał, ze Wasze porazki mnie cieszą, ale radosc ze zwyciestwa mojej kochanej Cracovii jest najpiękniejsza i największa! Dlatego jesteś tu w błędzie, bierzesz wszystkich do jednego worka...slynne filmiki na YT z Daany Dayerem...wywiady z Waszymi Hoolsami-tam tez jest to pokazane...ta nienawisc...dla nich własnie to jest sprawą pierwszorzędną(nieważne czy Nasi czy Wasi hooligani-wszyscy oni są sobie równi).

Na meczu w Grodzisku byłem...sytuacje widziałem na własne oczy, chcesz to moge Ci przesłac na privie szczególy. Ten cham na Cracovię wstępu nie ma! tyle na forum publicznym mogę o tej całej sprawie napisac.

To ja zapytam o wasz wyjazd do Kielc na nowy stadion...to był jeden z pierwszych wyjazdów...tam miedzy sobą zescie sie bili? a konkretniej najpierw solo, a pożniej lincz...co Ty na to?

Bolek:

Ja sie cały czas pytam jak bedziecie reagowali przy ewentualnym zwyciestwie w derbach(nie daj Boze)...Zawsze nad Wami(cenzura) Izraelczykami?:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2011 - 14:16
    gość: qw1KSC napisał/a:
    No wlasnie jeszcze kiedys moznabylo mowic o przepasci ale dzis? roznicy juz tak wielkiej nie ma. Do przykladow podanych wyzej przezemnie moge jeszcze dodac koszulki waszej Wieliczki czy ostatnie dwie derbowe oprawy ktore byly anty w porownaniu do naszych pro klubowych.
    Słuszna uwaga kolegi. Przecie kibice, którzy kochają tak swój klub a tu dwa razy z rzędy taki ANTY oprawy??? Ale z jajem to mozna im wybaczyć:-)
    Cytuj Zgłoś
  • 03.04.2011 - 22:20
    Nie idzcie tą drogą :)
    Na 20 meczów 12 porażka i już rozpoczęte pozasportowe kombinację jak tu nie spaść z ligi /licencje dla innych drużyn/
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 8:06
    Odwróć tabelę - krakowia na czele. Heheheheheh
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 8:14
    gość: Osi napisał/a:
    Odwróć tabelę - krakowia na czele. Heheheheheh
    Tak się zastanawiam, czy ten post wnosi coś do dyskusji? :(
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 8:58
    Taki_Gościu - oczywiście że tak, zobacz na wpis z innej strony. JEśli odwrócisz tabelę krakowia jest w na pierwszym miejscu w lidze, a więc nie jest tak źle, prawda ?

Znowu trzeba będzie przy zielonym stoliku załatwiać utrzymanie w lidze dla tego klubu. Stawiam na to że Polonia Bytom nie otrzyma licencji i po raz trzeci z rzędu klub który nie zasługuję na gre w ekstraklasie znowu się utrzyma.
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 10:50
    gość: Osi napisał/a:

Znowu trzeba będzie przy zielonym stoliku załatwiać utrzymanie w lidze dla tego klubu. Stawiam na to że Polonia Bytom nie otrzyma licencji i po raz trzeci z rzędu klub który nie zasługuję na gre w ekstraklasie znowu się utrzyma.
    Z tą częścią Twojej wypowiedzi w całości się zgadzam. Dwa razy Cracovia przy zielonym stoliku uratowała dla siebie ekstraklasę, teraz Polonia Bytom tez jest bez szans, ale może sprawiedliwości stanie się za dość bez zielonego stolika. Chyba, że Podbeskidzie nie otrzyma licencji???
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 12:30
    Osi...analfabeto naucz sie pisać!

taki gosć: Cracovia uratowała sie przy zielonym stoliku? a to wina Cracovii ze np. Polonia Bytom nie spełnia wymogów licencyjnych? CZy to wina Cracovii ze Podbeskidzie tez tej licencji moze nie dostac?

Nawiasem mowiąc to wiecej jest postów cieszących sie z porazki Cracovii, aniżeli ze zwyciestwa Wisły(temat o Cracovii i Wisle)...a przeciez to nasza nienawiśc jest taka obłędna , a Wasza miłosc jedyna i prawdziwa!!
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 15:33
    Do Isaac KSC:

Przypomnę Ci końcową tabelę sezonu 2008/2009:

14. Cracovia Kraków 30 7 9 14 24:40 30
    15. Górnik Zabrze 30 7 8 15 20:33 29
    16. ŁKS Łódź 30 10 5 15 27:43 35

I dla przypomnienia: ŁKS Łódź nie dostał licencji na grę w Ekstraklasie i został przesunięty na ostatnią lokatę w tabeli.

To tak apropo's mojego posta powyżej.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 04.04.2011 - 16:14
    Szkoda mi Cracovii, ale coś tam, nie bardzo mam rozeznanie, dzieje się źle od czasu zwolnienia trenera Majewskiego
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 17:32
    Do taki gość: Ale piszesz to tak, jakby jakies "złe moce" Cracovii sprawiły ze ŁKS nie dostał licencji? Nie spelniali wymogów-nie dostali licencji, dla mnie oczywista sprawa i nie patrzę tu przez pryzmat Cracovii....oczywiscie nie cieszy mnie fakt takiego utrzymania, ale bylismy na przed ostatnim miejscu i było by chyba czystym debilzmem nie skorzystac z tego.

adzygmunt: zaczęlo się zle dziać własnie odkąd zatrudniono tego pana na stanowisko szkoleniowca Cracovii...tylko te czwarte miejsce, które zdobył z Cracovią niektórym zamydiło oczy...
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 19:50
    Szanowni,
    żyjemy w Polsce i obowiązuje nas ustawa o języku polskim - dlatego apeluję do myślących o używanie nazewnictwa Polskiego, a więc klub o którym piszecie nazywa się krakowia.

Proszę nie kaleczyć jeżyka polskiego.
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 20:04
    A która liter w 'Cracovia' nie należy do języka polskiego?
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 20:21
    Isaac KSC napisał/a:
    Do taki gość: Ale piszesz to tak, jakby jakies "złe moce" Cracovii sprawiły ze ŁKS nie dostał licencji? Nie spelniali wymogów-nie dostali licencji, dla mnie oczywista sprawa i nie patrzę tu przez pryzmat Cracovii....oczywiscie nie cieszy mnie fakt takiego utrzymania, ale bylismy na przed ostatnim miejscu i było by chyba czystym debilzmem nie skorzystac z tego.
    A nie wydaje Ci się, że byłoby uczciwiej rozegrać baraż z trzecią drużyną pierwszej ligi? Pewnie tak, ale PZPN postanowił inaczej. Cała Polska mówi, że zrobił to na prośbę prof Filipiaka
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 21:45
    Drogi Isaac KSC,
    proszę o informację jak należy po Polsku pisać nazwę miejscowości: Krasnystaw czy "Crasnystav" ?
    Podobnie sprawa wygląda z Krakowem a nie Crakovem. Nie kalecz Naszego ojczystego języka. Dlatego zwracam uwagę, że poprawną formą pisowni jest krakowia a nie "cracovia". I w ten sposób proszę pisać o tym klubie.
    Tak na marginesie, nie jestem specjalistą od etymologii nazw, ale ciekawi mnie skąd się bierze rodowód słowa cracovia ? To jest jakich hebrajski dialekt polskiego słowa Kraków. Niemcy na Kraków mówią Krakau, a żydzi cracovia ?
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 22:27
    do taki gość:
    Pewnie zeby było uczciwiej...ja powiem więcej to druzyna, która zajęła trzecią lokatę w pierwszej lidze powinna wejść do ekstraklasy, a Cracovia spaść do pierwszej ligi. Ale tak sie nie stało, i ja jako kibic Cracovii płakac z tego powodu nie będe...

cała Polska tez mowiła, ze Cracovia awans(awanse) kupiła....tylko do dzis jej tego jakos nie udowodniono, wszystkie inne druzyny o ktorych mowiono, ze sa zamieszane w korupcje zostały ukarane..tylko nie Cracovia , pewnie tez Filipiak maczał w tym palce!
    Więc mówić to sobie mozna...
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 22:44
    gość: only Misiek napisał/a:
    Drogi Isaac KSC,proszę o informację jak należy po Polsku pisać nazwę miejscowości: Krasnystaw czy "Crasnystav" ?Podobnie sprawa wygląda z Krakowem a nie Crakovem. Nie kalecz Naszego ojczystego języka. Dlatego zwracam uwagę, że poprawną formą pisowni jest krakowia a nie "cracovia". I w ten sposób proszę pisać o tym klubie.Tak na marginesie, nie jestem specjalistą od etymologii nazw, ale ciekawi mnie skąd się bierze rodowód słowa cracovia ? To jest jakich hebrajski dialekt polskiego słowa Kraków. Niemcy na Kraków mówią Krakau, a żydzi cracovia ?
    A więc szanowny kolego: (jestem w szoku pierwszy wzrot grzecznowściowy skierowany w moją stronę-:)

Nazwa CRACOVIA pojawiła się przed rozpoczęciem turnieju jesiennego w 1906 roku, organizowanego przez dr. Tadeusza Konczyńskiego. "Akademicy" doszli wówczas do wniosku, że zespół winien mieć własną nazwę i właśnie łacińska nazwa miasta nadaje się na to najlepiej.I stąd wzięła się nazwa klubu- Cracovia.
    Czyli jak widzisz Kraków to inaczej CRACOVIA!:-) I to nie jest hebrajski tylko łacina, którą biegle władały w tamtych czasach elity przyszłego Państwa Polskiego! Bo jak zapewne wiesz Cracovia od jej powstania była klubem elit i inteligencji Polskiej!!!

Myśle ze rozwiązałem Twój problem-:)
    Cytuj Zgłoś
  • 05.04.2011 - 0:10
    Przypominam Ci kolego, że lata przedwojenne to historia klubu związana była z judaizmem a nie inteligencją. NA szczęście czasy się zmieniają, i dobrze - bo nie tylko krakowia ma się czego wstydzić. Wisła również nie jest idealna i nigdy taka nie była (np. Misiek, fanatyzm kibicowski prowadzący do śmierci kibiców innych drużyn).

Na swoją historię nie mamy wpływu, ale na czasy obecne tak. Zobacz kolego na obecny tan rzeczy.

Krakowia - dresy, trochę koksów, przeżuty, blokersi, złodzieje (kradnący z magazynu flagi klubowe), odrażający kryminaliści (Maleńczuk). Średnie wykształcenie to szkoła podstawowa i zawodówka.

Wisła Kraków - studenci, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce (P.Cupiał), biznesmeni, managerowie, sponsorzy, media (meczów krakowi nikt nie chce transmitować), dziennikarze sportowi, ludzie sukcesu dla których nie jest problemem jechać do Rzymu na mecz swojej drużyny w ilości 6 tys osób (czytaj sześciu tysięcy osób) - czyli dwa razy więcej osób niż średnio na mecze krakowi przychodzi. Dzięki takim klubom jak Wisła Kraków możemy uczyć się gry od zespołów ze ścisłej czołówki światowej i najlepszych Lig (Hiszpania - Real, Niemcy - Schalke, Włochy - Lazio, AC Parma, Anglia - Glasgow Rangers itp.).

Wisła jako klub sukcesu (liczne Mistrzostwa Polski), który jednoczy w swoich szeregach piłkarzy różnych nacji i stylów. Stąd obecność w naszych szeregach np Izraelczyka. Do póki nacje nie będą rządzić naszym klubem nie mam nic przeciwko, chodź czasami mi żal że tak mało młodych Polaków gra w tym klubie, ale nowoczesne klubu europejskie rekrutują piłkarzy z całego świata (Real, Barcelona...)

Na koniec jeszcze dodam, że Myślenice od wielu lat uczestniczą w życiu Wisły Kraków. Pamiętam jako mały chłopak z zespołem muzycznym pojechałem na memoriał organizowany na Wiśle. Od tamtej pory zakochałem się w tym klubie. Jestem z tego DUMNY, że moje miasto MYŚLENICE jest mocno zaangażowane w obecną historię Wisły Kraków.
    Mam tu na myśli właściciela, pracowników (pozdrowienia dla Marcina B.), i rzesze kibiców :-) NA POŁUDNIU BEZ ZMIAN, MYŚLENICE WIERNE WIŚLE.

Przed wojną Myślenice zostały zdominowane przez żydów, którzy zmonopolizowali handel hurtowy i detaliczny, niedopuszczając do handlu Polaków (sprzedawali im towar w wyższych cenach niż żydom co miało bezpośrednie przełożenie na ich poziom cenowy). Dzięki takim ludziom jak Pan Doboszyński i prawdziwym Polakom z Myślenic - historia naprawiła swoje błędy.

Jeśli jesteśmy przy nazewnictwie ulic, porównaj sobie stadion na Kałuży a stadion przy ulicy Reymonta lub stadion imienia Henryka Reymana. Już na pierwszy rzut oka, rysuje się duża różnica między intelektualistami a miernotą.

W 1906 roku nie istniała ustawa o języku polskim. Obecnie istnieje, dlatego szacunek do Naszego Państwa, Narodu i władzy wymaga na nas używanie nazwy krakowia.

I nie pisz tekstów "Czyli jak widzisz Kraków to inaczej CRACOVIA" bo się ośmieszasz ! Nie ma w Polsce takiego miasta jak cracov. Zobacz do słownika języka polskiego.
    I jeszcze jedno, ponieważ kibice krakowi mają za złe, że od zawsze Wisła Kraków dominował piłkarsko i organizacyjnie nad krakowią wymyślają, że Wisła jest klubem milicyjnym. Nie wiem w jakiej epoce kibice krakowi żyją, ale od przełomu lat 80 i 90 w Polsce jest Policja a Wisła Kraków nie ma obecnie żadnego związku z nimi. Kibice krakowi, aby leczyć wstyd za wyniki swojego zespołu, kompleksy lepszego sąsiada, zazdrość na meczach swojej drużyny, zamiast ją dopingować skupiają się na antydopingu. A co my kibice Wisły robimy sobie z tego ? Śmiejemy się z głupoty.

Można by tak godzinami ... ale pytanie po co ? Są ludzie myślący i mający z myśleniem problemy.

Na koniec zagadka. Który z klubów piłkarskich w meczu derbowym przez 50 lat nie wygrał z Wisłą Kraków na naszym boisku ?

Pozdrawiam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 05.04.2011 - 0:35
    Dodam jeszcze trochę prawdziwej historii krakowskiej piłki nożnej. Przed wojną Wisła Kraków była klubem katolickim a krakowia żydowskim.

O krakowi prawdę mówił jeden z ich piłkarzy w 1924 roku Aleksander Pychowski cyt.: "cracovia to klub stworzony z jednostek pochodzenia żydowskiego [...] społecznie i etycznie niżej stojących jednostek".

Kolejny cytat.:
    "Różnice między tymi klubami były na tyle duże, że w sporach na forum KOZPN syjonistyczna cracovia nie miało oporów przed zawieraniem taktycznych sojuszy z niechętną żydom Wisłą".
    Cytuj Zgłoś
  • 05.04.2011 - 0:45
    Fajna ta crakovia - Kucharski oskarża Filipiaka, czyli interesy robione z Cracovią...

Raz – to może mógłby być przypadek. Dwa razy – nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Ale trzy? Dziwnie dużo osób ma pretensje do Janusza Filipiaka (dumnie tytułowanego przez wszystkich profesorem – nie za bardzo wiemy czemu, bo nie zauważyliśmy, by o wielu naszych trenerach mówić „magister”), że nie dotrzymuje umów. W dodatku są to umowy na tak niepoważne kwoty, że naprawdę można się zastanawiać, czy coś z właścicielem Cracovii nie jest nie tak...

O całej sprawie możecie przeczytać klikając tutaj - zgrubsza chodzi o to, że Cezary Kucharski płacze, iż nie zapłacono mu prowizji za transfer Kuliga. No i nie dość, że płacze, to jeszcze się na Cracovii mści. Odradza wszystkim współpracę z tym klubem, blokuje piłkarzy, między innymi Marcina Robaka. Kucharskiemu się nie dziwimy, bo też nie lubimy, jak ktoś na robi w balona.

Z kolei Filipiak sprzedaje dziennikarzowi całkowicie żenujące gadki - zamiast wytłumaczyć całą sprawę raz na zawsze, to opowiada, że menedżerowie w Polsce przypominają działaczy z Pekinu (tych co śpią na trawnikach) i w ogóle są z poprzedniej epoki. Bzdura to całkowita, bo akurat Kucharski z poprzedniej epoki nie jest i w ogóle na polskim rynku nie działa chyba ani jeden menedżer, który zaczynałby tę pracę przed 1989 rokiem...

Tak więc panie Filipiak - bogaty pan jest, ale jak pan zapłaci ludziom, którym jest pan winiem pieniądze, to pan specjalnie nie zbiednieje. A wstyd będzie mniejszy.

źródło: http://www.weszlo.com/news/943
    Cytuj Zgłoś
  • 05.04.2011 - 6:51
    Isaac KSC napisał/a:
    do taki gość:
    Pewnie zeby było uczciwiej...ja powiem więcej to druzyna, która zajęła trzecią lokatę w pierwszej lidze powinna wejść do ekstraklasy, a Cracovia spaść do pierwszej ligi. Ale tak sie nie stało, i ja jako kibic Cracovii płakac z tego powodu nie będe...

Po raz pierwszy się z Tobą zgadzam :)
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 05.04.2011 - 23:11
    Nie bardzo rozumiem Wasze rozmowy. Co chcecie szanowni panowie udowodnić?
    To jest tak jakbyście uparli się udowodnić wyższość świąt Bożego Narodzenia na Wielkanocą albo odwrotnie. Nazwa klubu jest rzeczą umowną, tak samo jak moje nazwisko, Twoje.
    Jeśli uprę się, to nazwę mojego psa łajza i tak go będą inni wołać, choć to może medalista 100 wystaw międzynarodowych!
    Cracovia jest nazwą i niezależnie od etymologii, tak być powinna pisana. Tak jak Wisła, Legia. Lechia itd.
    Co do historii.
    Wiele napisaliście panowie jak to było w okresie międzywojennym. Zresztą bez konkretów i wg Waszego "widzimisię"
    Skrzętnie unikacie powojennej prawdy aż po rok 1989
    Tym co nie pamiętają. Po wojnie kluby podporządkowane zostały zrzeszeniom. Lechia Gdańsk np budowlańcom. Legia wojskowym /do dzisiaj kibice śpiewają "CWKS" Lech kolejarzom, Wisła milicji i była "Gwardią" To byli możni sponsorzy. Cracovii się nie udał sponsor, najpierw MPK Kraków, później byli Ogniwem, jeszcze później Spartą, czyli zrzeszenie spółdzielców. I było źle z kasą bo zawodnicy zatrudnieni w milicji, w budowlance stoczni czy na kolei mieli lepsze pensje takie były wypaczenia sportu niby amatorskiego w Polsce.
    I po co skakać sobie do oczu?
    Ps Ktoś chciał udowodnić, że Cracovia nie wygrała derbów z Wisłą przez z górą 50 lat. I strzelił sobie w kolano.
    W roku 1948 Cracovia wygrała z Wisłą w barażach i została mistrzem Polski.
    Piszę to Wam nie jako kibic Wisły czy Cracovii a Lechii.
    Kto rzuci nożem we mnie. Misiek siedzi, to któryż Was przejmie pałeczkę?

A przy tym:
    Posiada tytuł profesora zwyczajnego nadanego mu przez AGH To łatwo spawdzic w googlach.
    Co nijak się ma do sportu, ale to już inna "para kaloszy" panowie zacietrzewieni forumowicze!
    Cytuj Zgłoś
  • 06.04.2011 - 18:08
    gość: PiterS napisał/a:

O krakowi prawdę mówił jeden z ich piłkarzy w 1924 roku Aleksander Pychowski cyt.: "cracovia to klub stworzony z jednostek pochodzenia żydowskiego [...] społecznie i etycznie niżej stojących jednostek".
    o poglądach tego piłkarza krążą legendy... może jeszcze hitlera zacytuj...
    Boże, kibice wisły nie mają mózgów...
    Cytuj Zgłoś
  • 07.04.2011 - 17:30
    Red a czego Ty chcesz od takich osobników jak PiterS? Czyli kibicós sukcesu ktorzy kibicuja zwisle bo zdobywal co 2 lata mistrzistwo hahaha
    Cytuj Zgłoś
  • 07.04.2011 - 19:52
    a ja z całego serca życzę Wiśle mistrzostwa Polski a Cracovii utrzymania się w Extra klasie .
    Cytuj Zgłoś
  • 09.04.2011 - 13:37
    gość: PiterS napisał/a:
    Przypominam Ci kolego, że lata przedwojenne to historia klubu związana była z judaizmem a nie inteligencją. NA szczęście czasy się zmieniają, i dobrze - bo nie tylko krakowia ma się czego wstydzić. Wisła również nie jest idealna i nigdy taka nie była (np. Misiek, fanatyzm kibicowski prowadzący do śmierci kibiców innych drużyn).Na swoją historię nie mamy wpływu, ale na czasy obecne tak. Zobacz kolego na obecny tan rzeczy. Krakowia - dresy, trochę koksów, przeżuty, blokersi, złodzieje (kradnący z magazynu flagi klubowe), odrażający kryminaliści (Maleńczuk). Średnie wykształcenie to szkoła podstawowa i zawodówka.Wisła Kraków - studenci, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce (P.Cupiał), biznesmeni, managerowie, sponsorzy, media (meczów krakowi nikt nie chce transmitować), dziennikarze sportowi, ludzie sukcesu dla których nie jest problemem jechać do Rzymu na mecz swojej drużyny w ilości 6 tys osób (czytaj sześciu tysięcy osób) - czyli dwa razy więcej osób niż średnio na mecze krakowi przychodzi. Dzięki takim klubom jak Wisła Kraków możemy uczyć się gry od zespołów ze ścisłej czołówki światowej i najlepszych Lig (Hiszpania - Real, Niemcy - Schalke, Włochy - Lazio, AC Parma, Anglia - Glasgow Rangers itp.). Wisła jako klub sukcesu (liczne Mistrzostwa Polski), który jednoczy w swoich szeregach piłkarzy różnych nacji i stylów. Stąd obecność w naszych szeregach np Izraelczyka. Do póki nacje nie będą rządzić naszym klubem nie mam nic przeciwko, chodź czasami mi żal że tak mało młodych Polaków gra w tym klubie, ale nowoczesne klubu europejskie rekrutują piłkarzy z całego świata (Real, Barcelona...)Na koniec jeszcze dodam, że Myślenice od wielu lat uczestniczą w życiu Wisły Kraków. Pamiętam jako mały chłopak z zespołem muzycznym pojechałem na memoriał organizowany na Wiśle. Od tamtej pory zakochałem się w tym klubie. Jestem z tego DUMNY, że moje miasto MYŚLENICE jest mocno zaangażowane w obecną historię Wisły Kraków.Mam tu na myśli właściciela, pracowników (pozdrowienia dla Marcina B.), i rzesze kibiców :-) NA POŁUDNIU BEZ ZMIAN, MYŚLENICE WIERNE WIŚLE.Przed wojną Myślenice zostały zdominowane przez żydów, którzy zmonopolizowali handel hurtowy i detaliczny, niedopuszczając do handlu Polaków (sprzedawali im towar w wyższych cenach niż żydom co miało bezpośrednie przełożenie na ich poziom cenowy). Dzięki takim ludziom jak Pan Doboszyński i prawdziwym Polakom z Myślenic - historia naprawiła swoje błędy.Jeśli jesteśmy przy nazewnictwie ulic, porównaj sobie stadion na Kałuży a stadion przy ulicy Reymonta lub stadion imienia Henryka Reymana. Już na pierwszy rzut oka, rysuje się duża różnica między intelektualistami a miernotą.W 1906 roku nie istniała ustawa o języku polskim. Obecnie istnieje, dlatego szacunek do Naszego Państwa, Narodu i władzy wymaga na nas używanie nazwy krakowia.I nie pisz tekstów "Czyli jak widzisz Kraków to inaczej CRACOVIA" bo się ośmieszasz ! Nie ma w Polsce takiego miasta jak cracov. Zobacz do słownika języka polskiego.I jeszcze jedno, ponieważ kibice krakowi mają za złe, że od zawsze Wisła Kraków dominował piłkarsko i organizacyjnie nad krakowią wymyślają, że Wisła jest klubem milicyjnym. Nie wiem w jakiej epoce kibice krakowi żyją, ale od przełomu lat 80 i 90 w Polsce jest Policja a Wisła Kraków nie ma obecnie żadnego związku z nimi. Kibice krakowi, aby leczyć wstyd za wyniki swojego zespołu, kompleksy lepszego sąsiada, zazdrość na meczach swojej drużyny, zamiast ją dopingować skupiają się na antydopingu. A co my kibice Wisły robimy sobie z tego ? Śmiejemy się z głupoty.Można by tak godzinami ... ale pytanie po co ? Są ludzie myślący i mający z myśleniem problemy.Na koniec zagadka. Który z klubów piłkarskich w meczu derbowym przez 50 lat nie wygrał z Wisłą Kraków na naszym boisku ?Pozdrawiam
    Jeszcz tak tendencyjnego wpisu tu nie czytałem. Żal tylko ze nie urodziłes sie z 40 lat temu, w PRLu zrobiłbys karierę.

Napisałes:

Na swoją historię nie mamy wpływu, ale na czasy obecne tak. Zobacz kolego na obecny tan rzeczy.

Krakowia - dresy, trochę koksów, przeżuty, blokersi, złodzieje (kradnący z magazynu flagi klubowe), odrażający kryminaliści (Maleńczuk). Średnie wykształcenie to szkoła podstawowa i zawodówka.

Wisła Kraków - studenci, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce (P.Cupiał), biznesmeni, managerowie, sponsorzy, media (meczów krakowi nikt nie chce transmitować), dziennikarze sportowi, ludzie sukcesu dla których nie jest problemem jechać do Rzymu na mecz swojej drużyny w ilości 6 tys osób (czytaj sześciu tysięcy osób) - czyli dwa razy więcej osób niż średnio na mecze krakowi przychodzi. Dzięki takim klubom jak Wisła Kraków możemy uczyć się gry od zespołów ze ścisłej czołówki światowej i najlepszych Lig (Hiszpania - Real, Niemcy - Schalke, Włochy - Lazio, AC Parma, Anglia - Glasgow Rangers itp.).

U Was dresów nie ma? wszyscy chodzą w garniturach co? koksów tez brak? przezutow? nie no gdzie jakie przezuty(szczególna moda była na przerzucanie sie na Was, po wejsciu Cupiala do Wisly), zeby byla jasnosc dobrze wiem ze u Nas tez ich nie brakuje.
    A w temacie złodziei i kryminalistów lepiej się więcej nie wypowiadaj bo oczy od tego bolą...forum to nie jest miejsce aby o tym pisać, a Ty widze ze masz "wielką wiedzę" na ten temat.

Wisła Kraków= studenci? no tu myslę ze proporcje są70do 30% dla Was, chociaz ja bym o tą grupę ludzi wogule nie walczył...to sa kibice sezonowi...własnie na Wsle ich nie brakuje...

Cupiał jeden z najbogatszych ludzi w Polsce...i co z tego? Filipiak tez jest jednym z bogatszych i co? to ma byc dla Ciebie jakiś powód do dumy?

Wasz wyjazd do Rzymu itd. sukces sportowy rodzi kibiców(czyt. kibiców sukcesu), dal tego wcale te Wasze liczby mnie az tak nie powalaja na nogi, chocby taki Lech Poznań na fali sukcesów przebił Was kibicowsko o dwie klasy, takze tacy najlepsi nie jestescie.

pamietaj tez o tym: Józef Kałuza to był jeden z najlepszych zawodników tamtych lat, a pózniej został On wybrany na selekcjonera Reprezentacji Polskiej z którą zdobył 4 miejsce na olimipadzie w Berlinie w 1938r.
    Takze te swoje wypociny odnosnie tago wielkiego zawodnika zostaw dla siebie.

Napisałes: "kibice Cracovii wymyslają ze Wisla jest klubem milicyjnym", a przeciez większa połowa ludzi w Waszym TSie to byli esbecy i milicjanci na czele z Ludwikiem...oj widze ze tio Was boli...boli i to bardzo...ale historii nie da się zmienić.

Przeczytaj sobie post adzygmunta...tam jest cała prawda..

Nawet dwaj najwięksi Polacy byli kibicami Cracovii... Jan Paweł II i Józef Piłsudzki!!! czy może jednak udowodnisz mi, ze Oni też kibicowali Wisle:-)?

„ Cracovia jest właśnie tym klubem, który nauczył mnie interesować się sportem.
    Józef Piłsudski, 27 maja 1922
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.04.2011 - 18:02
    Zawsze nad Wami !!!
    Polonia Bytom :)
    Cytuj Zgłoś
  • 09.04.2011 - 19:01
    No i gratulacje dla Cracovii :) Szkoda, że trzy punkty zdobyte kosztem Lechii ale Wam się bardzo przydadzą.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 09.04.2011 - 22:18
    Tak szkoda mi Lechii, której jestem kibicem od niepamiętnych czasów, liczonych od pierwszej połowy dwudziestego wieku!
    Mimo to cieszę się z punktów Cracovii. Czy to coś da?, bo gdyby nie, to szkoda dla Cracovii i Lechii, może liczącej na pierwszą trójkę w ekstraklasie?
    Cytuj Zgłoś
  • 10.04.2011 - 2:01
    Punkty sie przydadzą i to bardzo. Szkoda tylko, ze Polonia Bytom wygrała...( śląskie układy???-:)

Ale mimo wszystko napawa optymizmem gra Cracovii, która w tym meczu całkowicie zdominowała Lechię.

Dodam tylko ze kibice Lechii zachowali sie jak debile demolując toalety na swoim sektorze.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 10.04.2011 - 9:51
    I to jest zdecydowanie naganne. Wstyd mi za nich. To nie kibice. to motłoch który powinien mieć wszczepione czipy/gps, i alarm razem, by w momencie demolki jakaś pała spadła im na "korpiel", który noszą zamiast głowy!
    Toalety? a po co im one? Nie wystarczy rów przy drodze? A kałuże do popicia?
    Cytuj Zgłoś
  • Mietek 11.04.2011 - 12:14
    do piterS!!! a pamiętasz lekcje futbolu od levadii talin, vallarengi oslo? tego niepamiętacie!! a baty dostawaliście od nich a co dopiero od wielkiego realu i małej f(b)arcy!! w weekend mecz z arką o tzw. 6 punktów oby się chłopcy niespalili!!! pozdro. Kielce Korona , Lech Poznań, Polonia Wa-a, Arka Gdynia!!!!!!!!!!!!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 12:57
    ksgrzes - zabrakło ci argumentów ?

OTO KOLEJNY DOWÓD JAK KRAKOWIA KUPUJE PUNKTY W LIDZE. MOŻE DZIĘKI ZAKIM ZAGRANIU UTRZYMAŁA SIĘ W LIDZE JUŻ KILKA RAZY ?

Cyt.:
    "Do sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście trafi dzisiaj akt oskarżenia dotyczący ustawienia meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin, którego wynik dał dolnośląskiej drużynie awans do Pucharu UEFA i grę w prestiżowych rozgrywkach w sezonie 2006/2007. Oskarżonych zostało 6 byłych i obecnych reprezentantów Polski, dwóch kolejnych zostanie jeszcze oskarżonych - donosi portal polskieradio.pl i blog Piłkarska Mafia.

Na ławie oskarżonych mają zasiąść grający wówczas w Zagłębiu:
    Łukasz P., obecnie jeden z czołowych graczy reprezentacji i niemieckiego klubu Borussia Dortmund.
    Maciej I., który rozegrał w reprezentacji 10 meczów, strzelił dwie bramki Obecnie gra w tureckim klubie Manisaspor.
    Łukasz M. – obecnie Cracovia. W reprezentacji Polski rozegrał pięć meczów.
    Michał S. - nadal gracz Zagłębia Lubin. Trzy razy wystąpił w reprezentacji Polski.
    Dariusz J. – obecnie trener w Jezioraku Iława.
    Michał Ch. – obecnie Piast Gliwice.

Oskarżeni zostali także byli gracze Cracovii:
    Paweł D. – zakończył karierę piłkarską rok temu grając w ŁKS Łódź.
    Tomasz M. – zagrał jeden mecz w reprezentacji. Obecnie występuje w Puszczy Niepołomice.
    Sławomir O. – oprócz Cracovii występował także m.in. w Pogoni Szczecin i Widzewie Łódź.
    Marcin B. – obecnie występuje w Puszczy Niepołomice.
    Piotr B. – obecnie jest asystentem trenera w Sandecji Nowy Sącz.
    Mateusz R. – obecnie gra w Stali Rzeszów.
    Tomasz W. – obecnie trener Karpat Krosno.
    Jarosław K. – pośrednik

Zarzuty ws. kupienia meczu z Cracovią usłyszeli także:

Wojciech Ł. – obecnie występujący w Wiśle Kraków. W reprezentacji Polski ten piłkarz zagrał 23 mecze strzelając 2 bramki.
    Grzegorz B. – z Zagłębiem Lubin, w którym nadal występuje, zdobył mistrzostwo Polski i Superpuchar. Rozegrał w reprezentacji 2 mecze.

Obaj piłkarze zostaną oskarżeni o to przestępstwo w innym akcie oskarżenia dotyczącym kupowania meczów przez Zagłębie Lubin w sezonie 2003/2004.

Zarzutów nie usłyszał natomiast Andrzej Sz., który sam się zgłosił do prokuratury i ujawnił informacje o kupieniu tego meczu przez Zagłębie Lubin. Mimo zakończenia kariery gra w Widawie Bierutów.

Andrzej Sz. zgłosił się do prokuratury we wrześniu 2009 roku. Wcześniej usłyszał zarzuty dotyczące kupowania meczów przez Zagłębie Lubin. Uznał jednak, że powinien ujawnić o okolicznościach kupienia spotkania z Cracovią, o czym prokuratura nie wiedziała. Później dopiero zgłosili się inni ówcześni piłkarze Zagłębia – m.in. Łukasz P.

Według ustaleń prokuratury – na pomysł sprzedania meczu piłkarzom Zagłębia Lubin wpadli Paweł D., Sławomir O. i Jarosław K. Zaproponowali odpuszczenie spotkania za 100 tys. zł. Dariuszowi J. i Andrzejowi Sz., a ci poinformowali o ofercie wybranych kolegów: P., I., M., B., Ch., S. i Ł. Ci zgodzili się z propozycją stwierdzając, że na grze w Pucharze UEFA zyskają więcej niż wydadzą na łapówkę. Umowa dotyczyła wyniku remisowego 0:0 – opowiada jeden z prokuratorów. Piłkarze Zagłębia złożyli się po ponad 10 tys. zł.

Z kolei D. i O. powiadomili o ofercie wybranych kolegów. Propozycję sprzedania meczu przyjęli: M., B., B. R., W., odrzucili je natomiast: Marcin Cabaj, Krzysztof Przytuła, Paweł Nowak, Arkadiusz Baran i Łukasz Skrzyński.

Mecz został rozegrany 13 maja 2006 roku, a więc już rok po pierwszych zatrzymaniach ws. korupcji w polskim futbolu, ale jeszcze przed wpadką Ryszarda F. Pseudonim Fryzjer, która niemal ukróciła proceder handlowania meczami na wielką skalę. Dzięki remisowi Zagłębie wyprzedziło Amicę Wronki i awansowało do europejskich pucharów. Trenerem Zagłębia był wówczas Franciszek Smuda, który jednak jak zapewniają oskarżeni piłkarze – nic nie wiedział o tym procederze. Dlatego obecny trener reprezentacji nie był nawet przez prokuratorów przesłuchiwany.

Jedną z ważnych ról w ustawieniu meczu rozegrał występujący jako pośrednik jeden z krakowskich stomatologów – Jarosław K. On uczestniczył w negocjacjach z J. i Sz., odebrał przed meczem 100 tys. zł. od J. i przekazał pieniądze dzień przed meczem D. Następnie przekazał ustalone działki O. – co najmniej 20 tys. zł. i B. - co najmniej 6 tys. zł. Pieniądze przekazano kilka dni po meczu. Nie wszyscy piłkarze jednak zostawili dla siebie pieniądze. Tomasz W. oddał wręczone mu 7 tys. zł.

Większość oskarżonych dobrowolnie poddaje się karze - poinformował prokurator Wiesław Bilski:

Dariusz J.: 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata i zwrotu 72,2 tys. zł. Otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

Łukasz P.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 100 tys. zł. grzywny i zwrotu 48,1 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

Michał Ch.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 40 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,3 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

Michał S.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 40 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,3 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

Łukasz M.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 20 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,2 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

Sławomir O.: dwa lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat, przepadku przyjętych 20 tys. zł. łapówki, 15 tys. zł. Grzywny

Marcin B.: rok i 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 10 tys. zł. łapówki, 28 tys. zł. Grzywny

Piotr B.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 6 tys. zł. łapówki, 10 tys. zł. Grzywny

Mateusz R.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 7 tys. zł. łapówki, 8 tys. zł. Grzywny

Tomasz M.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 7 tys. zł. łapówki, 20 tys. zł. grzywny

Tomasz W.: rok i 4 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, 5 tys. zł. grzywny

Jarosław K.: rok i 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lat, 20 tys. zł. grzywny

Do zarzutu przyznał się także Maciej I., ale nie zgłosił się do prokuratury aby ustalić wysokość proponowanej kary.

Nie przyznaje się natomiast do zarzutu Paweł D. Prokuratura ujawnia też dlaczego zdecydowała się o wystąpienie o tymczasowe aresztowanie byłego piłkarza na 2 miesiące. "Po zatrzymaniu O. i K. kontaktował się z innymi podejrzanymi: B. i B. próbując ustalić z nimi wersję wydarzeń, która wykluczałaby jego udział w ustawieniu meczu. Chciał by oświadczyli oni, że nie nie uczestniczył w tym procederze i złożyli wyjaśnienia obciążające inne osoby. To nie było tak, że chcieliśmy go aresztować bo się nie przyznał. Była istotna obawa matactwa procesowego - zaznacza jeden ze śledczych. D. został zatrzymany i aresztowany w styczniu 2011 roku, a wyszedł na wolność w lutym po wpłaceniu 40 tys. zł. kaucji.

źródło: www. sport.onet.pl

Cyt.:
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 13:12
    Rozumiem, że próbujesz tu napisać nazwy klubów, których nazw nie potrafisz napisać czyli : Levadia Tallin, Valerenga Oslo.

Proponuję zabrać się za edukację ! Wszyscy kibice Krakowi są tacy wykształceni ?
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 17:45
    ksgrzes - cię nie ma, kiedy zaczyna się dyskusja na argumenty.
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 20:09
    No tak, kibice krakowi nie tylko uciekają na ulicy ale również z forum jeśli stawia się ich przed faktami.
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 22:02
    Słuchajcie nie ma sensu się spierać , jestem rodowitym krakusem z tradycjami. Nie od dziś wiadomo że kibice Wisły to w przeszłości element mocno partyjny i komunistyczny, dawniej i dziś typowa chuliganeria a obecnie dochodzą do tego kacyki z TF Kable aby nie podpaść kierownictwu. Klub był zawsze sztuczny na czyichś usługach. Raczej Wisła to proletariat i niziny społeczne i nic tego nie zmieni.
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 22:36
    Hehehe. Swoją wypowiedzią jasno przekazałeś kto to proletariat i niziny społeczne. Aż żal mi Was pasiaki.
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 22:39
    Cytuj Zgłoś
  • 11.04.2011 - 23:28
    gość: olimp napisał/a:
    tutaj Wasze miejsce z szeregu:

http://www.wikipasy.pl/1993-09-25_Cracovia_-_Dalin_My%C5%9Blenice_1:3
    wiesz jaka jest różnica miedzy nami kibicami CRACOVII a kibicami rzeki??

taka ze my nie wstydzimy się grana w niższej lidze i bycia z klubem na dobre i złe nawet jak nie idzie a wy myśleniczanie jesteście kibicami ubeckiego klubu od 1999 roku tak wtedy rzeka zdobyła mistrza polski i wtedy zaczęło się wasze wielkie kibicowanie wy śmieszni kibice sukcesu

są tacy co na zwisłe jeżdżą od dawna ale większość to kibice sukcesu od podanego prze zemnie roku
    taka prawda

i pamiętajcie nie ts a GTS nie wstydźcie się historii GWARDYJSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE

kupcie sobie na pamiątkę :

http://www.swistak.pl/a15926112,75-Lat-Gwardyjskiego-Towarzystwa-Sportowego-Wisla.html#zdjecia

hej hej CRACOVIA
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 0:04
    To po co krakowia kupuje miejsce po raz kolejny w lidze ?
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 0:16
    Dlaczego piłkaże ksc się sprzedją ?
    Cytuj Zgłoś
  • Mietek 12.04.2011 - 11:56
    Wojciech Ł. – obecnie występujący w Wiśle Kraków. W reprezentacji Polski ten piłkarz zagrał 23 mecze strzelając 2 bramki. kto to taki? DO przez 50 lat zwisła Rozumiem, że próbujesz tu napisać nazwy klubów, których nazw nie potrafisz napisać czyli : Levadia Tallin, Valerenga Oslo. ten tekst był napisany w kontekscie kpiny z was!!! tak jak farca!! panie inteligencie!!!! niestety pracuje na popołódnie więc niemam możliwości pisania z wami!!!
    Cytuj Zgłoś
  • Mietek 12.04.2011 - 11:59
    gość: Pytający napisał/a:
    Dlaczego piłkaże ksc się sprzedją ?
    a dlaczego ty jeszcze nieśpisz?
    Cytuj Zgłoś
  • Mietek 12.04.2011 - 12:23
    i patrząc na te wasze wycinki z gazet które tu pokazujecie(olimp)z przed 20 lat to jest mi was żal!! czemu ty żyjesz historią!!! podnieca cię nadal remis polaków na Wembley w 74 czy 73? gdzie jest teraz twój ukochany dalin?? cofną się w rozwoju? żyj terazniejszośćią i co z tego że ostatnie miejsce mamy na zkończenie jesieni mieliśmy 8 oczek a teraz 19 i 4 pkt. do bezpiecznego miejsca!! a wszyscy nas już spisali na psy!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 12:52
    nie dawaj tu przykładu Wojciecha Ł. bo prawda jest taka ze jeszcze nic mu nie udowodniono to raz. Dwa to to że Cupiał brzydzi sie korupcją i jak tylko sie okaze ze Ł. brał udział w korupcjji to zostanie wypieprzony na zbity pysk z klubu tak jak sie stało z Andrzejem B.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 12:54
    a druga rzecz jest taka ze Wisła w Myślenicach była juz przed 1999 roku i to grubo przed tym rokiem. Chłopaki jeździły juz w durigje lidze na mecze co może potwierdzić flaga która wisiala w tamtych czasach na meczach.
    Cytuj Zgłoś
  • Mietek 12.04.2011 - 13:40
    no właśni w Cracovii jest tylko jeden z tamtych czasów ŁUKASZ M. i też narazie bez zarzutów!! Filipiak napewno go wywali jeśli się te korupcyjne zarzuty potwierdzą!!! szkoda że tego niemożna wyplewić!!! zamiast spierać się o czysto sportową rywalizację to musimy się wspomagac takimi argumentami!
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 15:09
    tyle tylko ze sprawa ktora została teraz nagłosniona nie dotyczy bezpośrednio Wisły Krakow (tylko jej zawodnika ktory czyny korupcyjne popelniał w czasie gry w Zagłębiu Lubin) a w waszym przypadku chodzi o sprzedany/kupiony mecz z Zagłębiem Lubin. Więc nie mów o tym że filipiak go wywali bo skoro korupcja byla w Cracovii to Filipiak musial miec z tym cos wspolnego. Nie rób teraz z niego obrońcy uczciwosci i nie stawiaj na równi z Cupiałem ktory jak powiedział pewien trener "w Wiśle sędziow nie częstowano nawet wodą"
    Cytuj Zgłoś
  • 12.04.2011 - 15:39
    ksgrzes napisał/a:
    i patrząc na te wasze wycinki z gazet które tu pokazujecie(olimp)z przed 20 lat to jest mi was żal!! czemu ty żyjesz historią!!! podnieca cię nadal remis polaków na Wembley w 74 czy 73? gdzie jest teraz twój ukochany dalin?? cofną się w rozwoju? żyj terazniejszośćią i co z tego że ostatnie miejsce mamy na zkończenie jesieni mieliśmy 8 oczek a teraz 19 i 4 pkt. do bezpiecznego miejsca!! a wszyscy nas już spisali na psy!!!
    Heheheh a kto tu cały czas pisze o milicji GTS itp. Chłopie nie ośmieszaj się ! :-)

Mój pierwszy wyjazd na Wisłę jako dzieciak - mecz u Unią Tarnów w 20 marca 1995 roku.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz