Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 19 maj 2012

    Chodzi ktoś w Myślenicach na jogę i może coś powiedzieć na ten temat?
    Rehabilitant zalecił mi jogę na kregosłup, więc znalazłam 2 miejsca w M-cach , gdzie są takie zajecia, ale żadnego nie znam ;/,
    ( zależy mi na prywatnych opiniach innych, gdzie jak jest )

    2 1 Cytuj
  • 27 maj 2012

    czy ktoś już był na nowej siłowni w Krzywaczce? Jakieś opinie?

    1 3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    / Nie wiem czemu B-king też ma w ofercie aerobik.... ://
    Faktycznie śmieszne....

    1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    dobra reklama californii :-)))
    jesteście żałośni.

    6 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    ej śmieszna czy jak się tam zwiesz...piszesz parę postow wcześniej że nazwy aerobik nie używa się już od 10 lat i kto prowadzi jeszcze takie zajęcia a poniżej reklamujesz californie i zajebiste promocję właśnie m.in.z aerobikiem. zastanów się zanim napiszesz coś głupiego profesjonalistko od siedmiu boleści

    3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    a czemu na tym forum wszędzie węszycie reklamę? Bez sensu, nie można nic napisać bo zaraz lincz ...

    3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    jakoś total fitness nie podaje cen i promocji jakie ma

    2 1 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Witam,
    w związku z moją przeprowadzką do Myślenic szukam dobrego i naprawdę profesjonalnego klubu fitness gdzie ma lokalizację i jak się nazywa może ktoś mi poda namiary :) zaznaczam, że siłownia mnie nie interesuje :)

    1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    słyszałam że califonia ma być zamknięta

    2 2 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Co sądzicie o klubie FitMania ?czy ktoś może go polecić, że warto wydać 150 zł na ćwiczenia ?

    1 4 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Nie dość , że jakoś sprzętu w californii żenująca, to jeszcze podwyżka cen karnetów, przecież to jakaś paranoja, szef powinien wybrać się na jakieś szkolenie z marketingu, bo doprowadzi tą siłownię do ruiny

    3 2 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Na ul. Kazimierza Wielkiego ma być nowy fitness club (albo któryś z istniejących się przenosi)

    Cytuj
  • 21 cze 2012

    Witaj ..... :) a skąd taka wiadomość ?

    1 Cytuj
  • 23 cze 2012

    b-king się przenosi bo na starych "śmieciach" mają za mało miejsca :-) może dokupią jeszcze jakiegoś sprzętu :-))

    2 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Od jakiegoś czasu chodzę do B-Kinga. Chyba jednak zrezygnuje. Siłownia w sumie jest w porządku - ceny też, Niestety, kiedy przychodzę tam czasami wieczorem, zdarza mi się trafić na takiego młodego człowieka, któryś (świadomie lub nie) utrudnia innym trening. Kiedy przychodze do klubu to mam ochotę pocwiczyć ( tym bardziej, że jestem po całym dniu pracy...), a nie wysłuchiwać opowiesci jakiegoś niedowartościowanego gówniarza - oczywiście wypowiadanych tak głośno, żeby wszyscy musieli tego słuchać... Ponadto, od czasu do czasu urzadza on sobie jakies pokraczne pokazy sztuk walki ( rózwnież tak, żeby wszyscy widzieli ...). Gdyby to wszystko robił dyskretnie - nie utrudniajac treningu innym użytkownikom B-Kinga - nie było by problemu. Włąsciciel się tylko podśmie***** i informuje, że cały B-King ma tego gościa za idiote..... Tylko pytanie - co z tego? Ta swiadomość jakoś w dobrym treningu nieszczególnie mi pomaga...

    6 Cytuj
  • 26 cze 2012

    m. mazur możesz śmiało przychodzić ćwiczyć dalej do b-kinga ponieważ ten człowiek od tego tygodnia w b-kingu ćwiczyć już nie będzie tak zadecydowali właściciele

    4 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Czyli nie tyko mnie razi jego zachowanie - skoro wiadomo od razu o kogo chodzi, Z drugiej jednak strony - celem tego co napisałem nie jest to aby mu odebrać możliwośc treningu - myślę, ze wystarczyło by mu zwrócić uwagę, To będzie też z korzyścią dla niego - bo on chyba po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego, że utrudnia innym trening i że nikt nie traktuje go poważnie - zwłaszcza po sytuacji kiedy uszkodził parkujący samochód i zadzwonił na policję, że to jemu uszkodzono auto... Myślę, że usuwanie go z siłowni to zbyt restrykcyjny krok, z drugiej jednak strony - nie jestem jedyną osobą, której przeszkadza w treningu... A widząc natychmiastową reakcję własciciela na uwagi klienta, z przyjemnościa będe kontynuwoał treningi w B-King i polecał innym osobom ten klub... Pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 2 lip 2012

    nie wiecie w którym miejscu będzie przeniesiony b-king,coś mi się obiło o uszy a teraz mam krótką przerwę w ćwiczeniu

    1 Cytuj
  • 3 lip 2012

    Witam,
    chociaż dawno już nikt nie pisał postów, zdecydowałam jednak ostrzec wszystkich przed niedawno otartym klubem fitness. Niedaleko Myślenic, dokładnie Krzywaczka, otworzył się klub pod nazwą FORMA FITNESS. Jako, że jestem kobietą to krótko wypowiem się na temat zajęć fitness. Stepy- tak podobno je nazywają, chociaż nie przypomnia to w żaden sposób przyrządu, którego możemy spotkać w miejscach, które nazywane są klub sportowy/fitness itp. Można sobie jedynie krzywdę na nim zrobić ( za malutkie/ jeżdżą po podłodze przy każdym kroki i lekkie jak piórko).
    Poza tym umówmy się, że jak chcemy poćwiczyć to miło by było, żeby pomieszczenia było klimatyzowane, a nie temperatura jak na zewnątrz 30 stopni. Urządzenia są, ale chyba szef oszczędza i nie pali się by go włączyć.
    Dodam, że osoba bardziej otyła nie znajdzie tam swojego miejsca ( mówie o ćwiczeniach areobowych), nie może korzystać ze bieżni ( przywieszona została karteczka, że osoby powyżej 110 kg nie mogaz niej korzystać ),rowerku tez bym nie polecala bo wyglada marnie.
    Poprostu lub stowrzony najmniejsza linią oporu.
    Karnet open korzyuje 100 zł a np krakowski klub PLATINIUM ma za 99 zł i jest tak wyposażony, że nie ma co porównywać nawet.
    Wkupiłam sobie karnet na określoną liczbę wejść i zadaje sobie pytanie, gdzie są Ci fajni instruktorzy, którzy byli na początku a teraz poprostu zniknęli.
    Już więcej nie będę pisać, jeśli ktoś ma ochotę to może przekonać się na własnej skórze.

    3 3 Cytuj
  • 4 lip 2012

    podniecacie się tym b-kingiem a podobno przenoszą się do jakiegoś blaszaka

    2 2 Cytuj
  • 8 lip 2012

    besos16: wyrzuciliśmy tylko jedną zmanierowaną instruktorkę, do której w ogóle nie było chętnych bo była taka słaba a zatrudniliśmy ją dla początkowych grup....nie rozumiem o jakich instruktorach piszesz? co do stepów to są w pełni profesjonalne a bieżnie przystosowane do użytku komercyjnego.... Być może piszesz tak bo to ciebie wylalismy hahahaha

    1 1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    california...b-king przenosi się do hali o pow. ponad 330 m2 a nie do jakiegoś blaszaka,jak ci żal dupę ściska to nie pisz głupot

    2 3 Cytuj
  • 19 lip 2012

    Ponieważ California się zamyka, szukam siłowni w Myślenicach otwartej od 6 rano, wie ktoś czy jest taka?

    1 Cytuj
  • 19 lip 2012

    żadna California się nie zamyka, jak najlepiej działa i będzie działac

    2 1 Cytuj
  • 19 lip 2012

    [quote=gość: mxd] żadna California się nie zamyka, jak najlepiej działa i będzie działac [/quote]
    hhahaha :D a co ma się zmienić właściciel i pracownicy? :D

    2 1 Cytuj

Odpowiedz