Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 28 sie 2011

    Boli prawda co?

    Piotrus, Małecki wybił Ci argumenty z ręki co?! i juz skonczyłes gadac o propagandzie....teraz cos mowisz o psychice...ale się juz tym tak nie chwal, bo kazdy wie, ze jestes stałym bywalcem na Babinskiego:)

    Wasz kochany pupilek was trafnie podsumował i tylko potwierdził słowa jak postrzegani jestescie w srodowisku kibicowskim....KIBICE SUKCESU - czyt JAnusze, własnie tacy ludzie przychodza na gejmonta.

    1 18 Cytuj
  • 28 sie 2011

    W każdym klubie na każdym stadionie sukces przyciąga ludzi... Nikt nie twierdzi ze na Wisłe chodzą sami fanatycy.. Ważne jest to ze nasz młyn jest zawsze pełny i jest z drużyna na dobre i na złe... młyn to wizytówka kibiców, a ten mamy jeden z najlepszych,najbarwniejszy i najgłosniejszy w Polsce.. Kibice sukcesu są na każdym stadionie... ludzi przyjdą na mecz z Apoelem bo rywal atrakcyjny, walka o LM, stawka meczu robi swoje... Mecz z Lechią już dla tych ludzi tak atrakcyjny nie jest... normalna rzecz... na Legi jest to samo, Na Spartaku mnóstwo ludzi , na meczu z Śląskiem pustki.. To samo jest na Lechu gdzie te 44 tys fanatykow co chodzilo na LE ? teraz zostało ich ponad 20 tys.. na meczu są Ci co zawsze.. podobnie jest na Wisle... U was tez na otwarciu stadionu był full... ludzi byli ciekawi... teraz kompletu nie dostrzegam ? to tez byli ludzi przypadkowi... nie kibice... Wiec najpierw popatrz do swojego ogrodka bo wy nawet szczelnie mlynu nie wypełniacie, który jest wizytówką...

    17 2 Cytuj
  • 28 sie 2011

    wiadomo ja tego nie popieram i drazni mnie to i nie akceptuje tego ze tak jest... ze sympatycy ( nie mylić z kibicem) wybieraja sobie poszczegolne mecze na ktore sie pojawia... ale wiem ze tak jest wszedzie i my nie jestesmy wyjątkiem...

    12 Cytuj
  • 28 sie 2011

    [quote=gość: realmadryt]http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/autobus-lechii-gdansk-obrzucony-kamieniami,1,4832126,wiadomosc.html wieśniaki z milicyjnego klubiku[/quote]

    A może to nie wieśniaki z milicyjnego klubiku, tylko "kibice" z drugiej strony Błoń?

    15 Cytuj
  • 28 sie 2011

    [quote=Isaac KSC] Boli prawda co?Piotrus, Małecki wybił Ci argumenty z ręki co?! i juz skonczyłes gadac o propagandzie....teraz cos mowisz o psychice...ale się juz tym tak nie chwal, bo kazdy wie, ze jestes stałym bywalcem na Babinskiego:)Wasz kochany pupilek was trafnie podsumował i tylko potwierdził słowa jak postrzegani jestescie w srodowisku kibicowskim....KIBICE SUKCESU - czyt JAnusze, własnie tacy ludzie przychodza na gejmonta. [/quote]

    Twoje teksty mówią tylko o tobie. Buractwo i dramat.
    Nie bardzo wiem, co ma mnie boleć ?
    Ja przynajmniej w głowie mam poukładane poprawnie, ale ty tego stanu nigdy nie dożyjesz.

    WISŁA PANY, WISŁA MISTRZ POLSKI, WISŁA NAJLEPSZY KLUB W KRAKOWIE.

    Trzeba być kibicem krakowi aby rzucać do autokaru kamieniami do przyjechali tym autobusem zawodnicy Lechii. Alez co można oczekiwać od psycholi ?

    Sami sobie wystawiacie piękną laurkę.

    15 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Nie wiesz co ma Cię boleć?

    Prawda!!!!

    Powtarzam, wasz rodzynek powiedział cała prawde, jakimi jesteście pseudo fanami , ktora boli podwojnie, bo wypowiedziana przez waszego ulubienca!!!! a Ty dalej udajesz zielonego i będziesz sie podniecał sztuczna frekwencją w LE...

    Psy szczekają, a karawana jedzie dalej...

    3 17 Cytuj
  • 29 sie 2011

    czapki z głów? przed kim? co ta wasza (nie)polska wisła zrobiła? jaki futbol prezentujecie? a ten farbowany bramkarz następny pajac po majdanie!!! nie oglądam t-mobile ekstra(haaaahaa)klasy ale patrząc na waszą grę (mam n tv niestety) to jesteście zaściankiem europy!!! jeśli chodzi o przygody polskich drużyn w pucharach to będe miał w pamieci mecze lecha z juventusem i m. city!!! a teraz tak zboczę z tematu to ile macie wychowanków wisły w składzie? jakim wy klubem jesteście że nie umiecie szkolić młodzieży? historii nie oszukasz! ile razy próbowaliście? róbcie tak dalej a rekord jakiś ustanowicie w pukaniu do drzwi LM!!! hala madrid!!!! jak jesteście za mocni na polską ligę to może się przenieście do innego kraju?

    2 18 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=Isaac KSC] Nie wiesz co ma Cię boleć?

    Prawda!!!!

    Powtarzam, wasz rodzynek powiedział cała prawde, jakimi jesteście pseudo fanami , ktora boli podwojnie, bo wypowiedziana przez waszego ulubienca!!!! a Ty dalej udajesz zielonego i będziesz sie podniecał sztuczna frekwencją w LE...

    Psy szczekają, a karawana jedzie dalej... [/quote]

    Wiesz Isaac ja też byłem na tym meczu, siedziałem wśród "pikników" na trybunie E, nie gwizdałem lecz z prozaicznego powodu... nie umiem. Gwizdy były reakcją kibiców na styl gry naszej drużyny. W jej grze niestety nie było żadnego stylu, co gorsza żadnego pomysłu na grę. Wytłumaczeniem dla nich może być dłuższy "kac" po przegranej z APOEL'em Nikozja. Mam nadzieję, że przerwa w rozgrywkach ligowych pozwoli im wrócić do normy.
    Co do Małeckiego to jego wypowiedź uważam za niegodną zawodnika Wisły. Nie wiem czy poniosły go emocje, czy nie przywykł do gwizdów pod swoim adresem, jestem w stanie zrozumieć jego rozgoryczenie na reakcję kibiców, ale to, że wysyła nas na "drugą stronę Błoń" jest niedopuszczalne.....

    Jednak mimo porażek, mimo "kaca" po Cypryjczykach, mimo żenującej wypowiedzi Małego
    ZAWSZE NAD WAMI ...... :)

    15 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=real madryt] czapki z głów? przed kim? co ta wasza (nie)polska wisła zrobiła? jaki futbol prezentujecie? a ten farbowany bramkarz następny pajac po majdanie!!! nie oglądam t-mobile ekstra(haaaahaa)klasy ale patrząc na waszą grę (mam n tv niestety) to jesteście zaściankiem europy!!! jeśli chodzi o przygody polskich drużyn w pucharach to będe miał w pamieci mecze lecha z juventusem i m. city!!! a teraz tak zboczę z tematu to ile macie wychowanków wisły w składzie? jakim wy klubem jesteście że nie umiecie szkolić młodzieży? historii nie oszukasz! ile razy próbowaliście? róbcie tak dalej a rekord jakiś ustanowicie w pukaniu do drzwi LM!!! hala madrid!!!! jak jesteście za mocni na polską ligę to może się przenieście do innego kraju? [/quote]

    Jeśli Wisła jest zaściankiem Europy to czym w takim razie jest Cracovia?
    Co do szkolenia zawodników poszperaj w internecie ilu wychowanków Wisły gra w innych klubach w Polsce i poza Jej granicami (jak na tym tle wygląda Cracovia?)
    Co do próbowania pukania do drzwi LM my mamy ten przywilej jak Mistrz Polski, a Wy od lat pukacie do drzwi z drugiej strony korytarza... na drzwiach widnieje napis I liga ...

    15 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    mamy 3 wychowanków w składzie :) Kowalski, Brud, Czekaj :) Hala Madrid hahaha powiedział gosc który Real Madryt widział tylko w telewizji. Szmieszą mnie polscy kibice zagranicznych ekip takich jak Barca,Real, Manchester United , którzy nigdy nie widzieli na żywo meczu swojej drużyny. Ty jestes tylko sympatykiem, nie kibicem. Nie chce sie tu kucic z madryckim wynalazkiem ale ile Real ma wychowankow w składzie ? przereklamowana ekipa która sprzedaje sie za pieniadze. Jesli juz jestesmy przy wychowankach. Nie jestem zadnym fanem Barcelony (kibicuje Wisle i tylko Wisle) , moze tylko sympatyzuje ale pokroic bym sie za nia nie dal ale popatrz ile Barca ma wychowankow w składzie. 3/4 pierwszej 11 to wychowankowie. Popatrz na ich szkółke piłkarską , co roku wprowadzaja do pierwszej 11 po 1,2 zawodników wyszkolonych u siebie w klubie. A Real ? kupuje na potęge, narazie jednak nic z tego nie wynika bo hegemonia barcy w hiszpanskiej lidze jest niezagrozona. Rekord to pobije Real w nieporadności w wygraniu LM. Ile to juz czekacie ? ostatnia LM bodaj w 2001r. Juz nie mowie o pamietnej 1/8 LM i Olimpique Lyon ;) Wiec zanim zaczniesz srac to polskiego gniazda popatrz na ten wielki Real Madryt jak jest zarządzany i czy ta polityka pzynosi zamierzony sukces. a wogole to po co sie tak rozpisalem. Przeciez ty tego Realu nigdy na zywo na oczy nie widziałes. ;) no chyba ze w 2004 na meczu z... Wisła w Krakowie :)

    14 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=real madryt] czapki z głów? przed kim? co ta wasza (nie)polska wisła zrobiła? jaki futbol prezentujecie? a ten farbowany bramkarz następny pajac po majdanie!!! nie oglądam t-mobile ekstra(haaaahaa)klasy ale patrząc na waszą grę (mam n tv niestety) to jesteście zaściankiem europy!!! jeśli chodzi o przygody polskich drużyn w pucharach to będe miał w pamieci mecze lecha z juventusem i m. city!!! a teraz tak zboczę z tematu to ile macie wychowanków wisły w składzie? jakim wy klubem jesteście że nie umiecie szkolić młodzieży? historii nie oszukasz! ile razy próbowaliście? róbcie tak dalej a rekord jakiś ustanowicie w pukaniu do drzwi LM!!! hala madrid!!!! jak jesteście za mocni na polską ligę to może się przenieście do innego kraju? [/quote]

    Jesteście za słabi na naszą ligę - przenieście się do Izraela.
    O Polskości klubu mówi gość, którego klub został założony przez Żydów Hahahahah.

    Ksgrzes założył kolejny zarejestrowany profil, po ksgrzes, isacc a teraz realmadryt oraz jenny (czy jakoś tak).

    15 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1321

    Jeśli twoja drużyna wygrywa na stadionie Wisły raz na 50 lat- to jesteś na pewno kibicem krakowi.

    17 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1322

    Jeśli rzucasz z nienawiści kamieniami w autobus innego zespołu to na pewno jesteś kibicem krakowi.

    14 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1323

    Jeśli codziennie rano wstajesz i złościsz się, widząc że nadal w Krakowie rządzi i dominuje Wisła jesteś najprawdopodobniej kibicem krakowi.

    14 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1324

    Jeśli twoje kompleksy są niesamowicie gigantycznie to na pewno musisz być kibicem krakowi.

    16 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1325

    Jeśli nazywasz swój klub "Papieskim", a cały mecz zamiast dopingować swój zespół lżysz na innych to na pewno jesteś kibicem krakowi.

    15 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1326

    Jeśli w ciągu twojego całego życia, nie doczekasz się aby twój klub zdobył Mistrza Polski to na pewno jesteś kibicem krakowi.

    15 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Piotruś, ja rozumiem ze ktoś może nie mieć rozumu, ale zeby nie mieć mózgu?!

    Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz!

    Zapytałem o zenującą frekwencje na meczach ligowych?

    Zapytałem o wypowiedz Małeckiego, jak postrzega większą część waszych kibiców...(czyt, pikników, januszy, kibiców sukcesu itd)?

    A Ty z Apoelem wyskakujesz... przecierz cała Polska widziała tą żenadę, więc nie musisz tu juz o tym pisać.

    A do powyzszych zagadnien nie potrfisz sie ustosunkowac, nawet twoi koledzy probują w mniej lub bardziej sensowny sposób bronic swojej druzyny odpowiadając mi na te pytania, ale Ty jak zwykle nie potrafisz podniesc rękawicy maly człowieczku.

    Na niewygodne fakty, odpowiadasz
    jakimis banialukami, a jak chodzi o konkretne pytania/odpowiedzi, merytoryczną duskusję, to jak zwykle unikasz konfrontacji...i zaczynasz rozmowe typu Cracovia ma kompleksy, Cracovia jest be, a wisla cacy.

    Jesteś najbardziej zenującym człowiekiem na tym forum, wypominającym komuś, że pod wieloma nickami piszę, sam zapominając jak zostałes zdemaskowany przez forumowicza o nicku RED, który to udowodnił Ci, to ze pisałes pod 5 lub 6 nickami, azeby tylko pokazac ilu Cracovia ma wrogów na tym forum.

    Dlatego:

    "koncz wasć, wstydu oszczędz...sobie"

    TYLKO PASY!!!

    4 16 Cytuj
  • 29 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1327

    Jeśli przez cały mecz słyszysz
    a.) ... to stara k...wa
    2.) .... jeb.... jest
    3.) ..... trzEba pier....ć

    to jesteś na stadionie krakowi, gdzie kibicują swojEJ drużynIE LUDZIE , KTÓRZY OKREŚLAJĄ SWÓJ KLUB JAKO "papieski"

    PAPIEŻ WAS SIĘ WSTYDZI !

    13 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1328

    Jeśli na zakończenie ligowego sezonu, piejesz z zachwytu i wołasz : krakowia mistrz ! ..
    Oznacza to, że masz marzenia.

    11 Cytuj
  • 30 sie 2011

    PRAWO IRONI LOSU NR. 1329

    Jeśli prezes firmy , w której pracujesz był komunistą i/lub członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteś pracownikiem krakowi lub firmy comarch.

    9 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    jzs- my gramy w LM a wy pukacie;-0 nie oglądam ligi polskiej szkoda oczu!! a to że nie widziałem na żywo pięknej gry królewskich to tylko i wyłącznie z braku kasy;-< nie kibicuje żydkom ani psom ani innym matołom z ligi polskiej!! nie patrzę kto jest z milicji a kto z pzpr!! pokażcie się europie? nie Możecie? nie Umiecie? Szkoda!!!! bo na takich klubach co grają sami kopacze i nie dali rady w mocniejszych ligach traci tylko nasza Narodowa!!! tak czy siak jesteście żenującymi piłkarzykami

    1 9 Cytuj
  • 30 sie 2011

    1.Szmiesza mnie te porownania frekwencji na Wisle i na Cracovii. Popatrzcie na ceny biletow. Cracovia ma najtansze w Polsce, tam oglądnac mecz mozna juz nawet za 1 zł. U nas to wygląda troszke inaczej (patrz drozej) a i tak mamy wyzsza frekwencje od was.
    2.Co do Real Madryt, nie wy gracie tylko oni graja czyli Real Madryt, ty sie nie zaliczaj to cząstki tego klubu bo nie jestes ich kibicem, powtarzam jestes jedynie sympatykiem tego klubu gdyz nigdy nie byles na meczu a sympatykiem zostałes nie z miłosci do klubu a z miłosci do ich gry co potwierdzasz tylko swoimi wypowiedziami. Mimo ze miedzy poziomami lig jest kosmiczna roznica to i tak jestem dumny z tego ze jestem Wislakiem, ze naleze do wielkiej rodziny, ze zyje tym klubem codziennie a nie przypominam sobie o nim raz w tygodniu i to jeszcze podczas ogladania mecuz w TV (tak jak ty) Szmieszysz mnie ty i to całe twoje kibicowanie Realowi, pewnie nic nie wiesz o jego historii o jego tradycjach tylko onanizujesz sie przed TV bo jakis tam Ronaldo,czy Di Maria zrobi piękny zwód czy strzeli bramke. Nie jestes kibicem jestes tylko marnym szarym sympatykiem tego klubu. Kibic to cos wiecej niz ogladniecie meczu raz w tygodniu.

    8 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: jzs] 1.Szmiesza mnie te porownania frekwencji na Wisle i na Cracovii. Popatrzcie na ceny biletow. Cracovia ma najtansze w Polsce, tam oglądnac mecz mozna juz nawet za 1 zł. U nas to wygląda troszke inaczej (patrz drozej) a i tak mamy wyzsza frekwencje od was. 2.Co do Real Madryt, nie wy gracie tylko oni graja czyli Real Madryt, ty sie nie zaliczaj to cząstki tego klubu bo nie jestes ich kibicem, powtarzam jestes jedynie sympatykiem tego klubu gdyz nigdy nie byles na meczu a sympatykiem zostałes nie z miłosci do klubu a z miłosci do ich gry co potwierdzasz tylko swoimi wypowiedziami. Mimo ze miedzy poziomami lig jest kosmiczna roznica to i tak jestem dumny z tego ze jestem Wislakiem, ze naleze do wielkiej rodziny, ze zyje tym klubem codziennie a nie przypominam sobie o nim raz w tygodniu i to jeszcze podczas ogladania mecuz w TV (tak jak ty) Szmieszysz mnie ty i to całe twoje kibicowanie Realowi, pewnie nic nie wiesz o jego historii o jego tradycjach tylko onanizujesz sie przed TV bo jakis tam Ronaldo,czy Di Maria zrobi piękny zwód czy strzeli bramke. Nie jestes kibicem jestes tylko marnym szarym sympatykiem tego klubu. Kibic to cos wiecej niz ogladniecie meczu raz w tygodniu. [/quote]

    Tak abyś miał świadomość real madryt to ta sama osoba pisząca pod nickami ksgrzes = pop = isaac, qver ksc.

    8 1 Cytuj

Odpowiedz