Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 29 mar 2012

    no i Myśleniczanina witamy w kadrze :))

    3 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    jakiego ?

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    [quote=gość: Wiślak] jakiego ? [/quote]

    Kuba Pułka został włączony do 1 zespołu z Młodej Wisły, powodzenia:)

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Tylko zeby nie skonczył jak MĄCZYNSKI..BURLIGA..oraz wielu innych których nie ma w WISLE juz..POWODZENIA..W WIŚLE nie ma koontynuacji wprowadzania młodych zawodników do PIERWSZEGO ZESPOŁU WISŁY..a szkoda..powinni szukac w nizszych kalsach tak jak to robi GÓRNIK ZABRZE..GKS BEŁCHATÓW..LEGIA..czerpac z innych to co przynosi efekty i daje korzyści

    2 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    To jest Jakub Pułka jakby ktoś nie wiedział
    http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19707

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    A myśleniccy kibole zwłaszcza ci co nie mają co z sobą zrobić i wypisują pierdoły po murach to wieśniaki i ćwierć mózgi,

    4 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    W młodych nadzieja, bo po dzisiejszym meczu jedno jest pewne. WISŁA JEST SŁABA JAK KUPA !!! A Probierz to taki trener jak ja kosmonauta. Jako Wiślak z dziada pradziada stwierdzam jedno, tak słabej Wisełki nie pamiętam a na mecze jeżdżę od 75 roku. Panie Cupiał przejrzyj że pan na oczy !!!

    4 5 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Tylko ten wyjatkowo ogladales w TV ( wnioskuje po godz twojego wpisu ) , typowe dla Myślenickich skislakow.

    4 4 Cytuj
  • 30 mar 2012

    dla wiślaka najważniejsze są derby!!!! z cracovią!!!!! pisz za siebie a nie za innych!

    1 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    pisalem do kolekcjonera

    1 2 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: MyślenickiWiślak] W młodych nadzieja, bo po dzisiejszym meczu jedno jest pewne. WISŁA JEST SŁABA JAK KUPA !!! A Probierz to taki trener jak ja kosmonauta. Jako Wiślak z dziada pradziada stwierdzam jedno, tak słabej Wisełki nie pamiętam a na mecze jeżdżę od 75 roku. Panie Cupiał przejrzyj że pan na oczy !!! i sprzedaj klub!!!!
    i

    3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: Polski Gang] dla wiślaka najważniejsze są derby!!!! z cracovią!!!!! pisz za siebie a nie za innych! [/quote]
    Tylko ze DERBY moga bc w tym roku ostatni raz i moze za dwa lata znów się odbeda..Jest zle z WISŁ A..słabośc w pomocy..atak beznadziejny..Przygotowanie motoryczne dno..jedynie MAŁECKI cos próbował szarpać , ale i po kilku próbach odpuscił..Zastanawia mnie jedno na próby dośrodkowania w pole karne LEGII wiele było wiecelnych..odbijały sie od obrońców LEGII.. Brylował w tym NUNEZ..GARGUŁA JOVANOVIC...NUNEZ jest beznadziejny..szkoda patrzec na jego bezradnośc ..nawet brak zaangazowania zero..MELIKSON..Nnie błyszczy..iliev..za mało jego zagrań które były genialne..i otwierały drogę do bramki..Miałem nadzieję ze uda sie wepchnąc piłke do bramki LEGII i choc 1-0 będzie ,ale to tylko nadzieja szkoda..okazja była wysmienita LEGIA W 9 ..ale MY bylismy słabi BARDZO..za cały mecz nie było strzału na bramke LEGI no poza MAORA I paradą KUCIAKA..jeden strzał WISŁY w meczu takiego wyniku nie było dawno a tu się to powtarza po raz kolejny..PROBIERZ ma problem ze skutecznościa..a tu wazny mecz z RUCHEM..we wtorek póznie JAGIELLONIA i znów RUCH w pucharze..Ekstraklasa dla WISŁY juz została bez emocji..szkoda..ale teraz trzeba patrzyc na przyszłośc..grac powinni młodzi..i zostac ci którzy chca i zalezy im na WISLE..W śród nich nie powinno być BITONA..NUNEZA..IRSAKA..nie wnoszą do zespołu ic nowego nie pomagaja DRUZYNIE...W tym momencie widac ze WILK jest jeszcze nie tym zawodnikiem co SOBOL..nie ma tej charyzmy..Czekam na powrót RADKA nadzieja ze moze cos ruzszy się w grze WISŁY..dawno nie grał..ale moze ma po swych obserwacjach z boku inne spojrzenie na grę druzyny..W idząc jak traktuje go PROBIERZ w druzynie jestem przekonany ze zostanie NASZ KAPITAN W WISLE..PROBIERZ wie o jego dokonaniach..szacunku kibiców i mysle ze jest zainteresowany tym by SOBOL przedłuzył kontrakt z WISŁĄ..WISŁA się posypała..dlaczego ssię tak stało sa i będą rózne w tym temacie premyslenia... Ale trzeba pracować wprzyszłosci tak zeby nie popełnić tego błedu drugi raz. Za kilka kolejek DERBY z PASAMI ..co będzie zobaczymy..

    2 1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wisla-szykuje-sensacyjne-transfery-glowacki-i-broz,1,5077992,wiadomosc.html stare grzechy znowu popełniacie?!! sprowadzacie gwiazdy po nie udanych wojażach za granicą!!!!

    3 5 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wisla-szykuje-sensacyjne-transfery-glowacki-i-broz,1,5077992,wiadomosc.html stare grzechy znowu popełniacie?!! sprowadzacie gwiazdy po nie udanych wojażach za granicą!!!! [/quote]
    Tylko ze jak by wrócił BASZCZU..KOSA..FRANEK to nasza gra nie wygladała by tak jak teraz..popełniono wiele błędów..szkoda ze nie spróbowano tych byłych WISLAKÓW..sa moze i wiekowi ale w WISLE zagrali duzo dobrych meczy..moze przewazyły sprawy poza sportowe ale tego nie wiemy..czy bedą to błędy to czas pokarze co do GŁOWY to nie sadze zeby był to błąd to samo z BROZKIEM..cieszę sie na samą mysl ze moga powrócic ..będzie więcej POLAKÓW..WISŁA będzie polska ..moze zaczną grać w WISLE piłkarze co znaja symbol WISŁY..NUNEZ..BITON..IRSAK..nie nadaja sie na nasza druzynę..pozegnamy ich..trzeba grac do konca nie odpuszczac w połowie..

    2 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Małecki grał dobrze? No chyba w tv tak to wyglądało. Grał Jak szmata. Każda decyzja sędziego mu się nie podobała, pan wielki gwiazdor. On się nie nadaje do tej drużyny. Każdą piłkę zwalniał. Ogólnie Wisła nie wygląda zbyt dobrze. Mam nadzieję że przyszły sezon pokaże nową jakość. Probierz napewno ma pomysł na Wisłę, trzeba tylko dać mu trochę czasu i możliwości.

    3 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Mały jest impulsywny..ale gra zrywami..to i tak lepsze niz IRSAK..NUNEZ..BITON..co nie robia na boisku nic..awracajac do MIichała..to moze go po sezonie nie być ..juz sie przykleił SMUDA do zarządu jako doradca..i chce w WISLE miec posade..PREZES ma do niego słabośc..ale moze go nie wezma..ja jestem za MICHAŁEM..niech mu dadza spokój i mozliwość popracowania z zespołem po przygotowaniu go do sezonu..nich sam dobierze kadrę ZOBACZYMY..co sie wykluje z tego jajka..Ja mam na jego temat dobre zdanie..szanuje wszystkich i nie obrósł w piórka..jest w porządku...ma charyzmę..i to mu trzeba przyznać..szkoda ze nie wygrywa w lidze..ale puchar go broni..i niech tak do finału będzie wygranego...FINAŁ JEST NASZ I DO NAS PUCHAR NALEZY...MY GO ZDOBĘDZIEMY..

    2 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Nasza Wisełka nie ma armat i czy by nie przyszedł tu MURINIO CZY GŁARDIOLA(xD) to i tak nic by nie nawojowali. Mamy słabą kadrę trzeba to przyznać. Jak Probierz kiedyś powiedział w Canal+; W Polsce nie ma szkolenia młodzieży do ekstraklasy przychodzą piłkarze zagraniczni którzy nie dostali się do 6 lepszych europejskich lig, musi wystarczyć to co jest a jest kiepsko. Jestem za wisłą sercem i mam nadzieję że będzie ok. Małeckiego nie lubię i się to raczej nie zmieni.

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    W MYSLENICACH jest teren pod szkolenie młodych piłkarzy..z regionu MYSLENIC i okolic..WISŁA się tym powinna zainteresowac jezeli na razie nie ma pieniędzy na szkolenie młodziezy i budowanie osrodka do jej szkolenia. Obserwując to w wypadku WISŁY nie sprawdza się MŁODA EKSTRAKLASA..nie ma ciągłosci z wdrazaniem z tej grupy piłkarzy do pierwszej druzyny..Co znaczy CZEKAJ i BRUD za taki długi czas ..nic w porównaniu z LEGIĄ ..ZAGŁEBIEM..WIDZEWEM..LECHIĄ LECHEM.....A szkoda bo powinno to inaczej wygladac..Jest pewien pozytyw ze wystąpiło 5 POLAKÓW w pierwszym składzie ..takiej liczby nie było bardzo dawno..Wisła powinna miec druzyne rezerw w 3-4 lidze i to był by większy pozytek niz ta MŁODA EKSTRAKLASA..to sa mecze o stawkę a nie treningi i zabawa ..Mam nadzieje ze nie popełnią takich błedów jak poprzednicy BASAŁAJ..nie robił nic..nie znalazł sponsora..nawet jak gralismy w LIDZE EUROPY..to jest bardzo dziwne ze nikt nie chciał nas sponsorowac..pokazac sie w EUROPIE..ja tego nie rozumiem..to samo w EKSTRAKLASIE.. Nie spożytkowano sukcesów na pieniądze..MISTRZOSTWA POLSKI oraz LIGI EUROPY ..Ten nasz marketing,,jest bardzo opieszały..i działa na dziwnych zasadach..TYLKO WISŁA KRAKÓW..ZAWSZE BIAŁA GWIAZDA...

    3 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Nie oglądam meczów Wisły dopóki nie będzie w składzie co najmniej 6 Polaków.

    2 6 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Mimo problemów WISŁY KRAKÓW sportowych i finansowych..z WISŁĄ na dobre i złe zawsze WISŁA KRAKÓW..Wtedy jak sa sukcesy ale i tez jak sa porazki ..jak jest zle jak nie idzie jak trzeba ogladać słabsza grę..porazki..to ce***** KIBICA WISŁY KRAKÓW NA DOBRE I ZŁE...ZAWSZE WISŁA KRAKÓW...

    4 5 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: wqd] Nie oglądam meczów Wisły dopóki nie będzie w składzie co najmniej 6 Polaków. [/quote]
    No to mozesz juz w tym sezonie mecze zacząć oglądać..moze w pucharze POLSKI zagra WILK..SOBOL..MAŁY..BRUD..URYGA..CZEKAJ..jest duza szansa na to a moze i SZEWCZYK..w napadzie z GENKOVEM zagra..trzeba zmian..niech zaczna rywalizowac..walczyć..biegać..a nie snuc sie po boisku..PORAZKA JEST RZECZA NORMALNA ALE JEZELI JEST PO WALCE..AMBITNEJ..ZAANGAZOWANIU..TO I KIBICE WYBACZA I NAGRODZĄ ZA TO..NIE WYGWIZDZĄ ALE ZROZUMIEJA I DOCENIA..

    4 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Wreszcie się udało strzelic bramke RUCHOWI CHORZÓW..i kto strzelił...GENKOV..jedyna armata która strzela w całej WIŚLE ..Dzisiaj gra 3 POLAKÓW..szkoda moze by spróbowac SZEWCZYKA z GENKOVEM..bo opcja GENKOV..BITON nie sprawdza sie za bardzo Genkov próbuje grac..a BITON to najlepiej jak by mu do pustej bramki podać tylko rękami macha..trzeba walczyc..Musimy pokonac RUCH..to nasza jedyna szansa ..na puchary..

    1 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Można posumować jednym słowem ŻAL .....

    2 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    no to macie po pucharach na sezon 2012-2013 ( a my po ekstraklasie 2012-2013) reasumując krakowski futbol sięgną dna!!!

    4 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: frywolny] no to macie po pucharach na sezon 2012-2013 ( a my po ekstraklasie 2012-2013) reasumując krakowski futbol sięgną dna!!! [/quote]
    Wisła odpuściła puchar polski bo wciąż walczy o mistrza

    2 4 Cytuj

Odpowiedz