Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 21 mar 2012

    Zobaczymy czas oceni jaka to była decyzja i czy warto było..ja twierdze ze potrzeba jest najlepszym wynalazcą MAŁY da sie polubic na nowo...

    2 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    A ja jestem przeciwnego zdania Kolekcjonerze 1906. Małecki jest niereformowalny. Jego zachowanie jeszcze za czasów Kasperczaka można było kłaść na karb młodości, ale 24-letni facet, który po tym jak został wygwizdany przez część kibiców, za fatalną grę każe im iść na "drugą stronę Błoń" to już nie są przelewki. Klub jako taki winien liczyć się także z "piknikami" czy Januszami jak to zwą nas fanatycy z C . Jednak wśród kibiców Wisły znaczną część tworzą "pikniki" płacący za bilet 40, 50 czy 60 zł i nie powinien tak się o nich wyrażać. Po oficjalnych przeprosinach ze strony klubu Mały znowu powtarza swoje, a potem Jego zachowanie wobec Moskala i kolegów z drużyny.... Odmowa wyjazdu do Lubina ....
    Ten człowiek podzielił kibiców Białej Gwiazdy.... jego kara acz dotkliwa była słuszna.
    Teraz po odwieszeniu każdy zawodnik tego klubu może "napluć" w twarz trenerowi, kibicom.... bo nawet jak dostanie karę .... to po jakimś czasie "odwieszą" go jak Małeckiego.
    Nie chcę być złym prorokiem, ale Małecki wkrótce powtórzy swój "wyczyn"
    Cholera, muszę zgodzić się z Frywolnym, który napisał:
    [quote]
    a z tym małym to strzał w kolano dla zarządu i strzał w plecy kibicom( pikinikowcom)
    [/quote]

    1 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] nie jesteście kibicami sukcesu? ile was wczoraj było na meczu? [/quote]

    Lecha było całych trzech :-)))))

    1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=taki_gość] A ja jestem przeciwnego zdania Kolekcjonerze 1906. Małecki jest niereformowalny. Jego zachowanie jeszcze za czasów Kasperczaka można było kłaść na karb młodości, ale 24-letni facet, który po tym jak został wygwizdany przez część kibiców, za fatalną grę każe im iść na "drugą stronę Błoń" to już nie są przelewki. Klub jako taki winien liczyć się także z "piknikami" czy Januszami jak to zwą nas fanatycy z C . Jednak wśród kibiców Wisły znaczną część tworzą "pikniki" płacący za bilet 40, 50 czy 60 zł i nie powinien tak się o nich wyrażać. Po oficjalnych przeprosinach ze strony klubu Mały znowu powtarza swoje, a potem Jego zachowanie wobec Moskala i kolegów z drużyny.... Odmowa wyjazdu do Lubina ....
    Ten człowiek podzielił kibiców Białej Gwiazdy.... jego kara acz dotkliwa była słuszna.
    Teraz po odwieszeniu każdy zawodnik tego klubu może "napluć" w twarz trenerowi, kibicom.... bo nawet jak dostanie karę .... to po jakimś czasie "odwieszą" go jak Małeckiego.
    Nie chcę być złym prorokiem, ale Małecki wkrótce powtórzy swój "wyczyn"
    Cholera, muszę zgodzić się z Frywolnym, który napisał:

    a z tym małym to strzał w kolano dla zarządu i strzał w plecy kibicom( pikinikowcom)
    [/quote]
    czasami potrafię coś napisać sensownego!! szkoda że czasami!!

    3 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=taki_gość] A ja jestem przeciwnego zdania Kolekcjonerze 1906. Małecki jest niereformowalny. Jego zachowanie jeszcze za czasów Kasperczaka można było kłaść na karb młodości, ale 24-letni facet, który po tym jak został wygwizdany przez część kibiców, za fatalną grę każe im iść na "drugą stronę Błoń" to już nie są przelewki. Klub jako taki winien liczyć się także z "piknikami" czy Januszami jak to zwą nas fanatycy z C . Jednak wśród kibiców Wisły znaczną część tworzą "pikniki" płacący za bilet 40, 50 czy 60 zł i nie powinien tak się o nich wyrażać. Po oficjalnych przeprosinach ze strony klubu Mały znowu powtarza swoje, a potem Jego zachowanie wobec Moskala i kolegów z drużyny.... Odmowa wyjazdu do Lubina ....
    Ten człowiek podzielił kibiców Białej Gwiazdy.... jego kara acz dotkliwa była słuszna.
    Teraz po odwieszeniu każdy zawodnik tego klubu może "napluć" w twarz trenerowi, kibicom.... bo nawet jak dostanie karę .... to po jakimś czasie "odwieszą" go jak Małeckiego.
    Nie chcę być złym prorokiem, ale Małecki wkrótce powtórzy swój "wyczyn"
    Cholera, muszę zgodzić się z Frywolnym, który napisał:

    a z tym małym to strzał w kolano dla zarządu i strzał w plecy kibicom( pikinikowcom)
    [/quote]
    Jak zwykle czas pokarze co sie wydarzy..ja jestem optymista i zawsze będe i potrzeba wiary w sukces..kazdy ma prawo sie denerwować ma prawo sie odwrwacac od DRUZYNY..ale czy to sa kibice ..WISŁA to nie MAŁY ..WISŁA to MY..DRUZYNA ..KLUB..kazdy jest częscia tej DUMY MIASTA KRAKOWA.. BIAŁEJ GWIAZDY..kibicem sie jest na dobre i złe..nie jak przychodzą sukcesy . Ale i jak jest porazka....Kazdy ma swoja wole i idzie tokiem własnych przemyslen i sumienia..Ja wierzę w WISŁĘ w trenera PROBIERZA ze zbuduje w KRAKOWIE DRUZYNĘ..na kilka lat..A wracając na temat znacie epiod TEVEZAw M.CITY.. wczoraj wrócił do składu i dzieki jego asyscie wygrali 2-1 z CHELSEA..maja dalej szanse na tytuł..historia sie lubi powtarzać..pamietajcie...MAŁY nie ma nic do stracenia...a zyskac moga wszyscy...To ze nazwał PIKNIKAMI kibiców co go utrzymuja i cały klub..to nie było w porzadku..nie pochwalam...ale kazdy ma - musi dostac szansę.. by pokazac..ze da rade pomóc DRUZYNIE...WISLE KRAKÓW

    2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    tak tylko że Tevez jest skonfliktowany z trenerem a nie z kibicami!!! proszę tu jest pierwszy wybryk za Kasperczaka jeszcze bodajże!! to jest idiota przez duże D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.futbol.pl/artykul/88912.html jemu to tak już zostanie!!! ale w sumie to wasz problem;-) wy kibice będziecie go dopingować!! a tak przy okazji czekam na waszą reakcję jak zagra w meczu!!!

    1 3 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: frywolny]

    czasami potrafię coś napisać sensownego!! szkoda że czasami!! [/quote]

    Masz rację.. szkoda, że tylko czasami, ale mam nadzieję, że wyrobisz się jak Małecki tylko broń Boże nic sobie nie tatuuj :)

    2 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] tak tylko że Tevez jest skonfliktowany z trenerem a nie z kibicami!!! proszę tu jest pierwszy wybryk za Kasperczaka jeszcze bodajże!! to jest idiota przez duże D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.futbol.pl/artykul/88912.html jemu to tak już zostanie!!! ale w sumie to wasz problem;-) wy kibice będziecie go dopingować!! a tak przy okazji czekam na waszą reakcję jak zagra w meczu!!! [/quote]

    tak sie akuart składa frywolny ze znam sie z "Małym" i to co było napisane w gazetach że nie chce grać w Wiśle itd to gówno prawda za przeproszeniem. Mały nigdy tak nie powiedział , nie chciał tylko być brany pod uwage przy ustalaniu składu z Zagłębiem a to jest różnica. Gdybyś go znał to byś wiedział jak zakochany jest w Wisle i ze nigdy w zyciu takich słow nie uzył jakie były opisane w gazetach.

    2 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Nie zgodzę się z Tobą Wisła. Od lat chodzę na mecze Wisły. Kiedy zaczynałem chodzić to Małecki jeszcze "wchodził pod stół na stojąco", a od mi teraz powie żebym: "wyp....alał na drugą stronę Błoń"? A kimże On jest, żeby tak się wyrażał? Ktoś wyżej porównał Go z Thevez'em ..... Panowie pokory.

    Tu nie chodziło tylko o to, że On chce czy nie chce być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie. Tu chodziło o całą Jego postawę. Wobec kibiców, wobec trenera, wobec kolegów z drużyny. Wcześniej jeszcze wobec trenera Kasperczaka. I nie tłumacz mi, że jest jeszcze młody. Wszak ma 24 lata... tyle co Messi.
    Niestety boję się, że przywrócenie Go do składu tylko Go rozzuchwali .....
    Obym się mylił.

    2 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    frywolny... a czasem nie pomyliłes forum ..raczej na forum CRACOVI jestes i tam piszesz ..czy skaczesz z jednego na drugie..TU jest forum kibiców WISŁY z MYSLENIC I OKOLIC....ale kibiców WISŁY.. chyba ze kibicujesz WISLE KRAKÓW..i PASOM...a to jest mało spotykane w tym wypadku ..i DZIWNE..choc popieram..taka sympatie do regionu

    4 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Wisła Kraków sprzedała na rundę wiosenną 10722 karnety

    2 1 Cytuj
  • 23 mar 2012

    [quote=kolekcjoner1906] frywolny... a czasem nie pomyliłes forum ..raczej na forum CRACOVI jestes i tam piszesz ..czy skaczesz z jednego na drugie..TU jest forum kibiców WISŁY z MYSLENIC I OKOLIC....ale kibiców WISŁY.. chyba ze kibicujesz WISLE KRAKÓW..i PASOM...a to jest mało spotykane w tym wypadku ..i DZIWNE..choc popieram..taka sympatie do regionu [/quote]
    kolekcjonerze 1906 Forum to miejsce w którym wyraża się swoje zdanie na różne tematy i nikt ani nic nie może tego zabronić!!!! jeśli jesteś kibicem wisły to nie możesz oglądać meczów reprezentacji bo nie gra tam żaden wiślak!! to jest chore co piszesz!!!!!

    2 2 Cytuj
  • 23 mar 2012

    [quote=kolekcjoner1906] frywolny... a czasem nie pomyliłes forum ..raczej na forum CRACOVI jestes i tam piszesz ..czy skaczesz z jednego na drugie..TU jest forum kibiców WISŁY z MYSLENIC I OKOLIC....ale kibiców WISŁY.. chyba ze kibicujesz WISLE KRAKÓW..i PASOM...a to jest mało spotykane w tym wypadku ..i DZIWNE..choc popieram..taka sympatie do regionu [/quote]
    i po drugie to wolę z wami popisać niż czytać teksty które osiedle w krakowie jest za kim bo widzę że na forum cracovii tylko o to się szarpią!!! także chcą nie chcąc musisz mnie znosić chyba że jesteś adminem to możesz usuwać moje posty!! nie jesteś?

    3 1 Cytuj
  • 23 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] kolekcjoner1906 napisał/a: frywolny... a czasem nie pomyliłes forum ..raczej na forum CRACOVI jestes i tam piszesz ..czy skaczesz z jednego na drugie..TU jest forum kibiców WISŁY z MYSLENIC I OKOLIC....ale kibiców WISŁY.. chyba ze kibicujesz WISLE KRAKÓW..i PASOM...a to jest mało spotykane w tym wypadku ..i DZIWNE..choc popieram..taka sympatie do regionu
    kolekcjonerze 1906 Forum to miejsce w którym wyraża się swoje zdanie na różne tematy i nikt ani nic nie może tego zabronić!!!! jeśli jesteś kibicem wisły to nie możesz oglądać meczów reprezentacji bo nie gra tam żaden wiślak!! to jest chore co piszesz!!!!! [/quote]
    Nie ogladam kadry POLSKI juz od kilku meczy denerwuje mnie PZPN zwiazek LATY .PIECHNICZKA...KRĘCINY..co oni robia z nasza piłka..a mecze EKSTRAKLASY obgladam te co moge ..a przynajmniej wiekszosc..lubie POLSKA EKSTRAKLASE..ja nie jestem wrogiem PASÓW...ani innych druzyn..kazda druzyne szanuje i nie wypowiadam sie o nikim z pogarda..zycie mnie nauczyło juz wiele....zawsze mam respekt do innych.. moge nie lubic PASÓW..LEGII REALU..i innych druzyn ale szacunek to podstawa..kazdy ma kilka druzyn które lubi...dlatego mnie zaskakuje i to pozytywnie ze piszesz na forum WISŁY i PASÓW nie bluzgasz ani nie obrazasz ..pochwalam TWOJA postawę ..nie mam zamiaru się z tobą kłócic kazdy kibicuje swojej druzynie .szanujmy sie to inni nas tez będą szanować..

    3 Cytuj
  • 23 mar 2012

    no to z Tobą jak się spotkam na ulicy to będę mógł spokojnie pogadać a nie patrzeć z której strony pały polecą!!!

    2 1 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Ja jestem kibicem.. szanuje innych ..nie podoba mi się obrazanie ..wyzwiska..Jak mamy zabierac dzieci na mecze jezeli nie sznujemy sie wzajemnie..Jesteśmy katolikami..i czy nie powinno tak być..na zachodzie ludzie siedza na trybunach z róznych klubów a u nas co nie ma tego..do czego to prowadzi do burd..zamykanie stadionów..kar o to chodzi ..trudno jak jest ktos lepszy niech wygra jak ma szczęscie to wygrywa..mam nadzieje ze MY - WISŁA pokonamy ..RUCH..LEGIĘ..I PASY..a jak to się nam uda bedzie dobrze.. WISŁA ZWYSIĘSKA..

    4 2 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Nie wszystko jest prawda co piszą ..Papier przyjmie wszystko..zapamietaj ..aMAŁY jeszcze WISLE pomoze..i mam nadzieję ze dzisiaj juz będzie czas MAŁEGO..WISŁA potrzebuje MAŁECKIEGO..jak MAŁECKI potrzebuje WISŁY ..korzyści będz dla obu stron.. i to wymierne a chodzi o pieniądze..jak zwykle..Dzisiaj wazny mecz dla WISŁY..nie mozna go przegrac ..nawet nie powinni zremisowac jezeli marza o czyms ew lidze...zacznijmy wreszcie isc w góre tabeli....

    1 2 Cytuj
  • 25 mar 2012

    WISŁA straciła szanse na mistrzostwo..i moze na podium ..Widzimy prace MOSKALA i MAASKANTA..Tak wychwalany KAZIU zepsuł nasza druzyne..Oni nic nie graja..MOSKAL koontynuował koncepcję MOAASKANTA...Teraz został tylko puchar POLSKI z RUCHEM..-trzeba wygrać i w finale LEGIA raczej LEGIA..i trzeba trzymac kciuki zeby LEGIA..mistrzostwo zdobyła..i w tedy wystarczy finał ale i finał musimy wygrac..to jest ostatnia szansa na puchary dla WISŁY KRAKÓW ..MOSKALnie dorósł do prowadzenia druzyny..jest słabym trenerem i ja zawsze byłem sceptykiem jego pracy w WISLE..to juz jego drugie podejscie i mam nadzieje ze ostatnie...Jest wiele błedów popełnionych w tym sezonie i trzeba sie zastanowic zeby ich znów nie popełnic..Wiem ze jak MAASKANT zdobył mistrzostwo 2011 to było super ale nie było ..i teraz wychodzi to co sie zawaliło..a szkoda bo mogło być fajnie..trudno..dokąd piłka bedzie w grze trzeba grać..WILK GARGUŁA BITON..dzisiaj beznadziejni...co się stało ..co sie dzieje z ta druzyna zeby nie oddac strzału na bramkę w całym meczu..dramat..jesteśmy na 6-7 miejscu a w srodę moze być nawet koło 8..jest zle..ale mam nadzieje ze będzie lepiej..WIERZĘ W TO..WIARA W WISŁĘ KRAKÓW...NA ZAWSZE..WISŁA KRAKÓW/......

    1 2 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=kolekcjoner1906] WISŁA straciła szanse na mistrzostwo..i moze na podium ..Widzimy prace MOSKALA i MAASKANTA..Tak wychwalany KAZIU zepsuł nasza druzyne..Oni nic nie graja..MOSKAL koontynuował koncepcję MOAASKANTA...Teraz został tylko puchar POLSKI z RUCHEM..-trzeba wygrać i w finale LEGIA raczej LEGIA..i trzeba trzymac kciuki zeby LEGIA..mistrzostwo zdobyła..i w tedy wystarczy finał ale i finał musimy wygrac..to jest ostatnia szansa na puchary dla WISŁY KRAKÓW ..MOSKALnie dorósł do prowadzenia druzyny..jest słabym trenerem i ja zawsze byłem sceptykiem jego pracy w WISLE..to juz jego drugie podejscie i mam nadzieje ze ostatnie...Jest wiele błedów popełnionych w tym sezonie i trzeba sie zastanowic zeby ich znów nie popełnic..Wiem ze jak MAASKANT zdobył mistrzostwo 2011 to było super ale nie było ..i teraz wychodzi to co sie zawaliło..a szkoda bo mogło być fajnie..trudno..dokąd piłka bedzie w grze trzeba grać..WILK GARGUŁA BITON..dzisiaj beznadziejni...co się stało ..co sie dzieje z ta druzyna zeby nie oddac strzału na bramkę w całym meczu..dramat..jesteśmy na 6-7 miejscu a w srodę moze być nawet koło 8..jest zle..ale mam nadzieje ze będzie lepiej..WIERZĘ W TO..WIARA W WISŁĘ KRAKÓW...NA ZAWSZE..WISŁA KRAKÓW/...... [/quote]
    Ja nie widzę żadnej winy Moskala ! po prostu do Wisły przyszli zagraniczni zawodnicy tylko po to by zarobić a nie po to by oddać serce na boisku , przyszli zawodnicy dla których Wisła jest tylko przystankiem a nie spełnieniem marzeń i krokiem do przodu w zawodowej karierze .Tu grają ludzię dla których przed sezonem 2011/2012 nie liczyło się miejsce w tabeli ale pieniądze które zarobią .
    Wisła jest klubem który płaci znacznie więcej niż Śląsk ,Ruch ,Korona czy Podbeskidzie , większość zawodników tych 4 wymienionych zespołów może tylko pomarzyć o takich zarobkach jakie ma Garguła (110tyś mce) ,Kew Jaliens (130 tyś mce) czy Soboleski 80 tyś mce, za to nadrabiają ambicją ,chęcią zrobienia czegoś dla swoich klubów dla swoich kibiców. Ruch jeden z biedniejszych klubów w lidze ,wygrywa z "bogaczami" z Wisły grając w meczu 11 polakami , 2 słowków i 1 baśniakiem , bramkę strzela Grodzicki którego nazwisko raczej nikomu nic nie mówi.
    Korona w ostatnim meczu z Lechią 10 polaków ,Podbeskidzie 8 polaków , słowaki czesi nie żadni brazylijczycy , nigeryjczycy a obcokrajowcy dla których liga polska jest silniejszą od poprzednich lig w których grali . Legia lider ligi , 8 polaków w meczu z Polonia , kto by uwierzył ze po odejściu 3 podstawowych zawodników Rybus ,Borysiuk ,Komorowski Legia będzie wydawać się największym faworytem do zdobycia Mistrzostwa Polski!!! a to dlatego że ich następcy to Wolski ,Żyro , Kucharczyk .
    co do pucharów , jeśli Legia zdobędzie mistrzostwo , a my z nimi przegramy w finale to gramy w Pucharze Europy .
    jeśli puchar zdobędzie arka lub ruch to mamy po pucharach

    2 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    To Twoja sprawa i twój poglad ale popatrz co MOSKAL zrobił z WISŁA ..nic....koontynuował prace i schemat MAASKANTA..a to co teraz jest i się dzieje to w duzej mierze jego wina..Pewnie ze mi sie nie podoba to iz w WISLE jest tylu obcokrajowców..i to słabych..- NUNEZ..JOVANIC..LAMEY..PAJLIC..IRSAK..ale i tez nie błyszcza forma..Garguła..WILK..co sie z nimi stało gdyby nie super forma PAREIKI to było by 4-0 albi więcej..Dziwi mnie jedno ze kibice tak załuja MOSKALA..a ja sądzę ze nie ma czego nic z WISŁA by nie zrobił..nie ma podejscia do DRUZYNY..a moze za bardzo się kolegował..Byłem kilka razy na treningach WISŁY widziałem co robi M. PROBIERZ a mam rozeznanie co robili MAASKANT I MOSKAL..róznica jest duza..i w treningach i w podejsciu do treningów..MICHAŁ ma charyzmę i szacunek..ambicje..moze to nie wystarczy ale zobaczymy..ja wierze ze MICHAŁ zrobi z WISŁY DRUZYNE..Moskal trenował i jego praca nie przynosiła efektów spodziewanych przez klub..MICHAŁ tez moze wyleciec za rok - dwa..kto wie co bedzie..ale MOSKAL powiedział ze z tym składem powalczy o korone ..i co teraz musimy sie martwic o to by być w finale PUCHARU POLSKI z LEGIA..i zeby mistrza LEGIA zdobyła..bo inaczej moze byc krucho z WISŁA..Maskaant ,,i MOSKAL zadowolili sie tym co osiągnęli a tak nie mozna robic..osiedli na laurach nic nie dawali druzynie.. a to doprowadziło do obecnej sytuacji.Mozemy cofnąc sie w rozwoju ..i zaprzepascic to co było osiągnięte..zrobic to co LECH..i co teraz z LECHEM..kolejny rok bez pucharów..a plany były takie wielkie..To jest moje przemyslenie a kibicował będe WISLE zawsze..szkoda ze tak sie stało..bolą porazki..styl druzyny..forma zawodników...My kibice mozemy tylko domyślac sie co sie stało..prawda zawsze jest po srodku....WISŁA nie ma młodych piłkarzy..to fakt,,,LEGIA..WIDZEW..GKS...LUBIN..LECH..popatrzcie ilu tam jest młodych piłkarzy..i graja dobrze pokazujea cos a nie plłataja sie po boisku..ale ten problem jest od SMUDY...KASPERCZAKA..SKORZY.MAASKANTA...oni nie stawiali na młodych..szczególnie POLAKÓW..i teraz to skutkuje ..SOBOLEWSKI..to NASZ KAPITAN...jemu nigdy nie mozna było odmówic zaangazowania a ze zarabiaja tyle w WISLE to nie ich wina tylko działaczy ze tyle im zaoferowali ty być nie wziął jak mógł byś zarobic 80-120 tys zł..

    1 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA

    Piątek, 30 marca, 20:30 przy Reymonta 22.

    Musisz tu być ! ...

    5 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Liga nam ucieka..Michał liczy na ugranie czegoś jeszcze w ekstraklasie..mamy kilka meczy u siebie ale i na wyjezdzie ciezko będzie tym bardziej ze KORONA i RUCH graja bardzo skutecznie..i zdobywaja punkty gdy MY tracimy,,PROBIERZ daje szanse młodym WISLAKOM..ale to jest koniecznosc według mnie nie ma kto grac trzeba łatać dziury w obronie - pomocy..moze nowi cos wniosa do druzyny..Dawno nie był takiego zawodnika co by wchodząc na boisko pomógł druzynie zdobywając bramkę - wygrał mecz....TO JEST KONIECZNOSC..musimy w druzynie podniesc rywalizacje..wolę walki ..musza zacząc biegać..i pokazac ze graja w WISLE KRAKÓW..mecz z LEGIĄ moze duzo jeszcze zmienic ale tylko jak będzie to seria meczy...LECH nam odjezdza..RUCH..KORONA....KORONA myslałem ze zatnie się a tu moze to byc największa niespodzianka LIGI.MY gramy ze ŚLĄSKIEM a KORONA Z LEGIA w ostatniej kolejce te mecze mogą duzo miec do znaczenia i ja sądze ze MY mozemy miec jeszcze szanse na podium...Najwazniejsze ze MICHAŁ wierzy i tą wiare przenosi na druzyne..daje impuls..wole zwycięstwa..LEGIA to nie jest tylko mecz..to coś więcej jak mecz z CRACOVIA..to sa mecze dla WISLAKA ..najwazniejsze w sezonie..maja cos w sobie ..TO jest WIELKA NADZIEJA WISŁY..BĄDZMY OPTYMISTAMI POMÓZMY DRUZYNIE..DAJMY IM IMPULS..BIAŁA GWIAZDA JAZDA JAZDA

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Wreszcie sie pozbyli BAHRA..od kąd był w WISLE był problem z przygotowaniem fizycznym druzyny..zawsze był problem w trakcie sezonu . DRUZYNA nie grała chodziła po boisku..ale on dalej był..wreszcie moze ktos zrobi cos w tym elemencie..z przygotowaniem fizycznym..Jak nie ma siły..mocy to i brak finezji i pomysłu..to kulało..Probierz to zauwazył ..mysle ze nawet to wczesniej wiedział..ale mu nie wypadało pozbywać się ; zasłuzonego pracownika klubu..;Za duzo napsuł i większośc o tym wiedzała ale tak musiał byc widocznie..Czas na zmiany..kto teraz..Probierz i Bednarz mysla intensywnie co zrobic by juz na przyszły sezon pewne warianty przetestowac - wypróbowac ..Maja pole do sprawdzania..skonczyło sie chodzenie trzeba tyrac ..orac walczyć na całego..az sie po 90 minucie padnie wtedy bedzie mozna powiedziec ze dali z siebi wszystko..ZOBACZYMY..co czas pokarze..

    1 Cytuj

Odpowiedz